KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aviva vežbe za povećanje plodnosti

+7
Maki11132
Sirijus
zsuki75
snowwhite
Nataly17
KoMetaK
spring
11 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Aviva vežbe za povećanje plodnosti Empty Aviva vežbe za povećanje plodnosti

Počalji od spring 17/3/2015, 19:19

Devojke moje da li je neka od vas cula za AVIVA vezbe,ja sam se odusevila kakve rezultate daju,bar ovo sto sam procitala do sada,stvarno ima logike,da li neka od vas ide na te vezbe,koliko sam saznala odrzavaju se samo u beogradu?
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Aviva vežbe za povećanje plodnosti Empty Re: Aviva vežbe za povećanje plodnosti

Počalji od KoMetaK 18/3/2015, 12:25

Cura koja je sa mnom isla na psihodramu je isla na ove vezbe. Ona nije radila VTO, a vezbala je sigurno vise od 6 meseci, pre nego sto je ostala trudna, u isto vreme kad i ja. Ona je bila prezadovoljna, ne znam da li su joj vezbe pomogle ili ne, ali mislim da nisu odmogle, jer su radili na bebi 3-4 godine pre toga i nista nisu uspeli.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aviva vežbe za povećanje plodnosti Empty Re: Aviva vežbe za povećanje plodnosti

Počalji od spring 18/3/2015, 12:45

Stvarno ima logike u tim vezbama one pokrecu misice male karlice koje mi ne aktiviramo,tako se materica prokrvljuje ima smisla sve to narucicu knjigu malo da proucim par vezbi sam skinula sa neta vec ih upraznjavam,fasciniralo me kad sam procitala da se mogu i procistiti jajovodi jer dolazi do pojacane cirkulacije i oni se sire,a da ne pricamo za ove druge tako reci malo "lakse" slucajeve,nazalost imaju casove samo u Bg i u NS,nadam se da je u knjizi sve opisano lepo,da se mogu raditi kod kuce.Sasvim je moguce da su tvojoj prijateljici pomogle te vezbe,sto kazes vredi pokusati u svakom slucaju su korisne!
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Aviva vežbe za povećanje plodnosti Empty Re: Aviva vežbe za povećanje plodnosti

Počalji od Nataly17 18/3/2015, 17:36

Ja sam cak procitala da snizavaju FSH. Kako da ih nadjem. Nema ih na you tubu.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aviva vežbe za povećanje plodnosti Empty Re: Aviva vežbe za povećanje plodnosti

Počalji od spring 18/3/2015, 17:41

Da i to je jedan od ucinaka ovih vezbi,nema ih,ja sam nasla neke madjarske emisije na you tube pa sam povatala par vezbi,al kupicu knjigu ima da se naruci,ako si iz Beograda ili Novog Sada,tamo licencirani instruktori drze vezbe!
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Aviva vežbe za povećanje plodnosti Empty Re: Aviva vežbe za povećanje plodnosti

Počalji od snowwhite 10/6/2015, 20:03

Evo da osvezimo temu. Ja krenula na Aviva vezbice. To je kao neki ples i vezbanje, drugačije od standardne rekreacije ili pilatesa, joge.

Ima ih u Beogradu i NS, dva puta nedeljno po pola sata. Za sad mi je super, dobro se osecam posle vežbanja. Ima neki fazon da ne treba da se tusiras 36h posle vezbi zbog toga sto kvariš energiju, ali ja to ne mogu da izdrzim. Eventualno do sutra ujutru ...
snowwhite
snowwhite

Broj poruka : 67
Datum upisa : 19.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Aviva vežbe za povećanje plodnosti Empty Re: Aviva vežbe za povećanje plodnosti

Počalji od mamadabudem 11/6/2015, 12:36

Snow, a gde su te vežbe u Beogradu? Išla bih i jaaaa :) Mogu samo da pomognu... daj neku info o tome...
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Aviva vežbe za povećanje plodnosti Empty Re: Aviva vežbe za povećanje plodnosti

Počalji od snowwhite 11/6/2015, 12:45

E super :) Ima na dve lokacije - u Genex Impuls holu (pored Crown Plaze) ponedeljkom i sredom od 20:30h ili od 21h, oba termina su aktivna ili negde u Ziri mislim kome vise odgovara taj deo grada utorkom i cetvrtkom isti termini.

Moze da se placa pojedinacno po 500 din po dolasku ili da se uplati 3.500 za ceo mesec.
Natalija, zena koja vodi vezbice, je genijalna, pravi bas super energiju.
Ja idem u Genex impuls hol, ako se odlucis, javni na pp da se "prepoznamo" Wink

Ne znam jel smem da kopiram ovde link za sajt (Aviva. co. rs)?
snowwhite
snowwhite

Broj poruka : 67
Datum upisa : 19.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Aviva vežbe za povećanje plodnosti Empty Re: Aviva vežbe za povećanje plodnosti

Počalji od mamadabudem 11/6/2015, 12:55

Hoću sigurno da idem, samo da vidim gde je ova druga lokacija. Daleko mi je Interconti...da vidim da li ima ovamo preko reke nešto.... :) pa ti javljam. Večeras ću zvati da pitam.
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Aviva vežbe za povećanje plodnosti Empty Re: Aviva vežbe za povećanje plodnosti

Počalji od snowwhite 11/6/2015, 13:52

Super! :) Ja sam posle prvog termina bila gola voda I ako nema nikakvog skakanja ni trcanja :)
A jos ja otisla u trenerci i majci, kao necu da se presvlacim idem odmah kuci, ijaoooo mokra majca, kosa, katastrofa, blam Very Happy Very Happy Very Happy
snowwhite
snowwhite

Broj poruka : 67
Datum upisa : 19.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Aviva vežbe za povećanje plodnosti Empty Re: Aviva vežbe za povećanje plodnosti

Počalji od BabyBear 14/9/2017, 10:57

Oooo zene, pa vise od 2 godine "cuti" ova tema, a znam da su isle zene na Aviva vezbe cccc Very Happy

Evo mog iskustva...radila sam poslednju uspesnu vto iz donacije 25.05., a samo mesec dana pre toga sam isla na vezbe kod Natalije. Isla bih I duze ali sam tek tad saznala za vezbe. Posto sam bila u procesu pripreme za vto pucanjem iz svih oruzja, dmah sam je pozvala I rekla da imam samo 1 mesec fore, na sta je ona rekla bolje ista nego nista I to se na kraju ispostavilo kao pun pogodak. Natalija je sjajan instruktor, pozitivan lik totalno. Ako se odlucite da idete potrazite na netu Aviva vezbe I naci cete I njen broj mobilnog.

Vezbe se I dalje odrzavaju na 2 lokacije ali ne iste u odnosu na 2015. kad ste pisale. Lokacije u Beogradu su sada jedna na Novom Beogradu - u jednoj od zgrada izmedju Arene I Sava centra, a druga negde kod Novog groblja. Vezbe se takodje odrzavaju I u Novom Sadu, a drzi ih takodje licencirani instruktor.

Cena je 3000 din za mesec dana, 2x nedeljno po pola sata (koliko znam nema onaj besplatni probni termin) I za tih pola sata se Boga mi doooooobro oznojite.

Vezbe su namenjene povecanju plodnosti, balansiranju reproduktivnih hormona, prokrvljenost materice, cirkulaciju uopste tog dela karlice, ali to cete sve procitati na internetu. S obzirom da ja nisam imala svoje jajne celije, pa samim tim ni potrebu da stimulisem rad jajnika I jc, kao ni hormone poput FSH itd., pitala sam Nataliju na picetku da li za mene imaju svrhu ove vezbe. Objasnila mi je sve o tome koliko je bitna cirkulacija tog dela tela I materice za vto, jer kao sto treba da proizvedete kvalitetne jajne celije, sto je samo jedan deo posla, tako treba I da uradite sve sto je moguce da vasa materica I organizam uopste prihvate te embrione I zadrze ih, tako da kod mene nije bilo sumnje da li cu ici na te vezbe.

Vezbe su super zanimljive I potpuno drugacije od svega sto ste radile do sada. Cak vam se na pocetku ucini da su malo blesave I naivne, ali neeeee, ako ih radite kako treba, sa pravilnim polozajem tela I karlice, ni malo tih pola sata nije naivno.

I da, postoji knjiga I mozda I pronadjete nesto na youtube, ali niposto NEMOJTE sami da ih radite ako zivite u BG I NS. Ovo iz razloga sto prvenstveno morate da naucite pravilan polozaj I drzanje tela u toku vezbi, a to ne mozete iz knjige I sa ekrana nauciti. Dok vas instruktor sam ne namesti, nista od toga. Ja sam bila ubedjena da pravilno drzim telo I karlicu, ali dodje Natalija pa me ispravi. I bez obzira koliko nas je bilo, uvek gleda svaku ponaosob I svakoj je posvecena. Dakle, uplatite i idite na vezbe obavezno bar 1 mesec da naucite sve, a onda nastavite kod kuce uz knjigu koju mozete kupiti kod instruktora za 800 din. Nemojte da zalite da date 3000 za to jer taj svaki dinar vredi, a mozete samo sebi da napravite lose ako nepravilno radite vezbe.

Kad sam posla u Prag Natalija mi je rekla da je jako bitno, ako ne I najbitnije, da 15 min pred transfer uradim nekoliko najosnovnijih vezbi. S obzirom da na klinici nisam imala gde da ih uradim van ociju koje me nece gledati kao ludaka, ukazala mi se prilika da ih uradim u svlacionici pre ulaska u salu za transfer, tako da sam I to uspela da odradim 10ak min, da je na kraju sestra morala da udje u svlacionicu da vidi sto me nema Very Happy

Bilo kako bilo, ja sam 100% sigurna da su mi Aviva vezbe pomogle u ostvarenju pozitivne bete I preporucujem ih svima kao obavezne.
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Aviva vežbe za povećanje plodnosti Empty Re: Aviva vežbe za povećanje plodnosti

Počalji od Maki11132 5/11/2017, 21:07

Baby bear, koje vezbe si konkretno radila pred transfer? Ja sam krenyla kod Natalije, vezbe su odlicne ali mi je zao sto sam saznala za njih tek mesec dana pred vto...

Maki11132

Broj poruka : 19
Location : Belgrade
Datum upisa : 05.11.2017

Nazad na vrh Ići dole

Aviva vežbe za povećanje plodnosti Empty Re: Aviva vežbe za povećanje plodnosti

Počalji od BabyBear 5/11/2017, 22:56

Nema veze Maki. I ja sam saznala tek 1 mesec pre vto I bolje I taj 1 mesec nego ni jedan, tako mi je I ona rekla.
A ona ce ti reci koje vezbe obavezno da uradis 15 min pred sam transfer. To je obavezno majmunski hod I ne secam se sad vise koje jos. Ja sam uzela knjigu, otvorila je u svlacionici I radila. Knjiga mi je mnogo pomogla da se prisetim jer posle samo mesec dana nisam mogla da se setim bas svih pokreta. To je bilo za skrivenu kameru, majke mi. Sama sam sebi bila smesna gledajuci u knjigu i radeci vezbe u onoj njihovoj spavacici  lol! lol! lol! 
Najbolje je da pitas Nataliju, ona ce ti reci tacno koje vezbe. I puno je pozdravi od trudnice kuma Ljilje Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Aviva vežbe za povećanje plodnosti Empty Re: Aviva vežbe za povećanje plodnosti

Počalji od Maki11132 6/11/2017, 08:46

Show :)
Ma i ja sam kupila knigu. A jesi radila i kod kuce ili samo tih 2 puta nedeljno? Ja malo vzbam i vikendom i da li si postovala onih 36 sati striktno?
Sigurno si radila rajsku pticu i ona je dobra i taj majmunski hod, bum bum...ma super su vezbe...ja sam gola voda posle.
Mene ako vide da radim u svlacionici,mislice da sam sasava:D
Ma sve samo da mi pomogne....
E bas cu veceras da joj kazem za pozdrave:)

Maki11132

Broj poruka : 19
Location : Belgrade
Datum upisa : 05.11.2017

Nazad na vrh Ići dole

Aviva vežbe za povećanje plodnosti Empty Re: Aviva vežbe za povećanje plodnosti

Počalji od mamadabudem 6/11/2017, 09:09

I ja danas krećem na Aviva vežbe sunny Wink Razz
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Aviva vežbe za povećanje plodnosti Empty Re: Aviva vežbe za povećanje plodnosti

Počalji od Maki11132 6/11/2017, 10:13

mamadabudem-Hajde, dabogda zatrudnele od njih:)

Maki11132

Broj poruka : 19
Location : Belgrade
Datum upisa : 05.11.2017

Nazad na vrh Ići dole

Aviva vežbe za povećanje plodnosti Empty Re: Aviva vežbe za povećanje plodnosti

Počalji od mamadabudem 6/11/2017, 10:28

E, toooo! Very Happy sunny
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Aviva vežbe za povećanje plodnosti Empty Re: Aviva vežbe za povećanje plodnosti

Počalji od Maki11132 6/11/2017, 13:47

baby Bear, jesi ti isla i na akupunturu? Koliko dugo i gde?

Maki11132

Broj poruka : 19
Location : Belgrade
Datum upisa : 05.11.2017

Nazad na vrh Ići dole

Aviva vežbe za povećanje plodnosti Empty Re: Aviva vežbe za povećanje plodnosti

Počalji od zsuki75 6/11/2017, 13:48

baby sad si me zaintrigirala. hoću i ja. taman malo i da vežbam :)
znaš li ime instruktora u ns i kako da dođem do nje?
gledala sam snimke na youtube na mađarskom i baš mi se dopada :) ali bi ipak da me neko ispravi, da dobro naučim pa onda sama kući.

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Aviva vežbe za povećanje plodnosti Empty Re: Aviva vežbe za povećanje plodnosti

Počalji od zsuki75 6/11/2017, 14:50

baby ništa zaboravi, našla sam. islpostavilo se da je instruktorka u ns moja drugarica iz gimnazije iz zrenjanina hahahahahahhahahaha. eto. svet je mali.

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Aviva vežbe za povećanje plodnosti Empty Re: Aviva vežbe za povećanje plodnosti

Počalji od BabyBear 6/11/2017, 21:35

Zsuki, taman sad htedoh da ti napisem da mozes lako da je izguglas, kad ono ti je I licno poznajes. Nema za moju Zsuki nepoznanice  lol! osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Aviva vežbe za povećanje plodnosti Empty Re: Aviva vežbe za povećanje plodnosti

Počalji od BabyBear 6/11/2017, 21:51

MDB, srecan polazak na vezbe I da ti posle njih ciklus bude dobitni  usne

Maki, isla sam samo tih 2x nedeljno, kod kuce nisam radila. Iako sam bila mokra do gole koze, striktno sam se pridrzavala 36 sati nekupanja od vezbi. Naravno, zapirala sam se dole, umivala po licu I prala ispod pazuha. To moze tako parcijalno po malo da se pirka Very Happy

Sto se akupunkture tice, ovo nije tema za nju. Napisacu sad ovde, ali ako budes imala jos nekih pitanja koja nisu u vezi sa Aviva vezbama, molim te da pitas na temi koja se odnosi na to pitanje ili na temi Korak po korak ba putu do bete + gde pisemo o raznim temama.

Elem, na akupunkturu nisam isla u Beogradu vec samo u Pragu, 1 tretman 2 dana pre transfera, 1 tretman na dan transfera pre transfera I 1 tretman na dan transfera posle transfera. Imas I temu o akupunkturi pa mozes procitati
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Aviva vežbe za povećanje plodnosti Empty Re: Aviva vežbe za povećanje plodnosti

Počalji od Maki11132 6/11/2017, 22:29

Hvala ti puno babybear. Prenela sam pizdrave Nataliji
☺! Napisi mi molim te gde tacno da procitam za akupunkturu, ne mogu da nadjem.

Maki11132

Broj poruka : 19
Location : Belgrade
Datum upisa : 05.11.2017

Nazad na vrh Ići dole

Aviva vežbe za povećanje plodnosti Empty Re: Aviva vežbe za povećanje plodnosti

Počalji od BabyBear 6/11/2017, 22:33

BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Aviva vežbe za povećanje plodnosti Empty Re: Aviva vežbe za povećanje plodnosti

Počalji od Maki11132 6/11/2017, 22:40

Videla sam ovo ali toliko ima stranica da nema,sanse da nadjem gde si ti napisala, jedino da mi posalhes priv por na profil😢

Maki11132

Broj poruka : 19
Location : Belgrade
Datum upisa : 05.11.2017

Nazad na vrh Ići dole

Aviva vežbe za povećanje plodnosti Empty Re: Aviva vežbe za povećanje plodnosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu