KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

+62
Hitron-Luka
nesalela
ninica2
bebko
medolino
jelena*mama2andjela*
karakaca
caci
Sofka
ganedina
Shizika
vašar
penelope
JocY
key
PalcicaBg
kasia
djole42
libra35
cicsa80
anna
bobica83
viktorija
dr mali pariz
Simona
dacans
Zoka83
lilya
SannI-AlL
maus
buby
brinbili
Tinche
lelas
luckystar74
zvoncica36
Vecka
hocukusurnecuzvaku
cufta
MAAKKI
missile
BiKsi :)
MalaSaJuga
lela1984
KoMetaK
HappyGirl
Zmajuška
saska1
Vuchica
Star77
JAmajka
tatjanica
bak
mamadabudem
Ancica 87
Sofija Veks
nina :)
enap
Blanka
snedra
Ema78
SladZana
66 posters

Strana 18 od 19 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Sledeći

Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 18 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od buby 28/3/2015, 10:10

KoMetaK ::

Buby, ljubi Davida puno, mog specijalnog ljubimca! osmeh srce
love love love love love love love
ema...i mene kad stigne ta muka ja uzimam enterofuril..i pomogne odmah...bas mi je zao duse,nadoknadice sve,i moja dunja je posle jednog virusa povracanja stvorila strah od hrane,tj gutanja i danima bukvalno nista sem tecnosti nije htela da jede..kost i koza,od onakve debelice nista...pritka Rolling Eyes No
jest da je sra*e taj kroasan...al ako treba ja bih mu i 3 dala samo da bilo sta unese..za roditelje najveca muka kad dete nece da jede....grlim vas da sto pre pregurate ove dane osmeh srce
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 18 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od JocY 28/3/2015, 10:14

Ema daj mu crnu cokoladu sa sto vise kakaa. Zdravija varijanta a kazu babe da zaustavlja proliv.

E da vam ispricam jednom tako sin od moje sestre kad je bio mali (rekla bih tako ko tvoj Petar Ema) imao neki gadni proliv dete se iscedilo. Vuce se po kuci ko prebijeno kuce tuga za gledati. I tako se on muka dovuce do kuhinje i frizidera i stao rukicom da tapka po njemu. Sestra kaze hvala bogu gladan i poce da vadi dijetalno (kao ono sto se sme kod proliva jesti) a on nece place i pokazuje na slaninu prsticem. Ona kao joj pa to ne sme i sve tako a mama moja kaze: Ma daj mu parcence samo. I tako on pojede slaninu (ne parcence nego je samo trazio jos) i nakon pola sata dete zivnu poce da trci po kuci ko da mu nsita nije. Mi se pocepali od smeha lol!

Devojke kako ste ovog kisnog jutra? Ja i lepo i lose. Lepo jer sam dobila danas i ako sve bude kako treba ovog mesec radimo prirodnjak wooohooo. Lose jer mi je na poslu jako losa situacija vecina kolektiva je dobila otkaz ostale samo ja i jos jedna koleginica. I sto je najgore vlasnik (koji je i zasrao sve da bi morali da lete otkazi) poturio mene da saopstim ljudima da dobijaju otkaz (jer sam ja kao vajni direktor operacija) a mogao je i on to njima isto da objasni. Bas mi je bilo zao jer su mi sve koleginice bile super radnici. Ne mogu da vam objasnim kakvu smo saradnju imali, nikad nismo imali odnos sef i radnik vec smo stvarno bili kolege. Sad u kompaniji imamo jednu neizvesnost do maja da li ce uopste opstati ili ne.... Ako opstanemo nadam se da cemo sve zvati nazad na posao a ako ne trazim i ja drugi posao.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 18 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 28/3/2015, 10:42

Dan cure :)
Ema, čitam i muka me hvata kroz šta sve prolazite. Ali biće to uskoro sve ok.
Vreme oblačno, kiša pada i baš je nekako depresivno vreme.
Inače Jocy danas su potpuno nesigurna vremena. Otkazi pljušte bez pardona a bojim se da se taj trend nastavlja i u narednim mesecima u još većem obimu.Ja se već pripremam da se ne iznenadim ako se desi. Držim fige za prirodnjak i verujem u uspeh. Ni danas neću ići do Maje ipak sam još uvek njonjava. Nije joj potreban i virus na svu muku.
Ljubim vas sve i uživajte u ovom kišovitom vikendu. ♥
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 18 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 28/3/2015, 10:43

Jocy, mali je sam sebe izlečio :) :) :)
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 18 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Ema78 28/3/2015, 11:17

Hej drugari...
Ta prica sa slaninom mi je skorz poznata... doduse, u mom slucaju je bila cokolada sa rizom, ali poenta je ista.Inace, Petar je i pio i jeo, doduse malo,ali je pio dosta caja i supe, tako da je jedino to bilo ok. Dala sam mu sinoc entero,imao je jos jedno dve stolice,pa se smirio i zaspao, i spava jos uvek. Nismo menjali pelene nocas, ali je smazao jos dva ta kolacica...u ovakvim situacijama, dajem mu sta hoce, a ne sta je zdravo... Laughing  Inace, probala sam sve varijnte, riza, supe, crna cokolada... jeo je samo onaj hrono hleb sa malo kiselog mleka...

Al, kad me popusti ovaj adrenalin, i kada me stigne svo nespavanje i stres, bice veselo... vec sad me otkidaju ledja, ali cela...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 18 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 28/3/2015, 11:24

Cure drage, sad me zvala naša Majče :) Skinuli su joj deo konaca i sutra bi trebali drugi deo. Nažalost vratili su joj kateter jer nije mogla sama da piški. Povadili su joj još neke diskove ili šta li je...Imala je i neku temperaturu ali sad je ok. Rekli su joj da će u ponedeljak biti puštena ali sad zbog ovog problema sa bešikom...videće šta će biti. Propisana joj je dijete koje će morati striktno da s epridržava...U svakom slučaju Maja se neda i nada najboljem likeit baš kao i mi :)
Ajmo Majče igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 18 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 28/3/2015, 11:28

Imamo 4936 registrovanih korisnika
Jao, ja tek sad videh da ćemo uskoro imati 5000 registrovanih Shocked as igra Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 18 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od zvoncica36 28/3/2015, 14:12

Happy nadam se da si ozdravila.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 18 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od zvoncica36 28/3/2015, 14:17

Ema nadam se da je Petru bolje iz sata u sat. Baš se namuči, a i ti sa njim. Sreća pa je mali i sve će zaboraviti brzo. Sigurna sam da znaš šta je najbolje da se zaustavi dijareja kod Petra. Moja sestra koja ima troje dece kad su u takvom stanju daje im da jedu šta oni hoće. Kaže da sami ''znaju'' šta im treba. Njena filozofija je ima dijareju pa je ima možda će je manje imati ako jedu. Njeni malci piju jogurt i jedu jabuke. Moja mama tvrdi pečena jabuka da je odlična, ali kod 20 dnevno nisam sigurna šta pomaže.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 18 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od zvoncica36 28/3/2015, 14:18

Super što je Maji sve bolje i bolje. Samo neka se tako nastavi.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 18 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od saska1 28/3/2015, 16:00

Majče drži se ,drago mi je da su joj poskidali to sve i da je bolje ljubav

Draga Ema ti se baš napati, jadno dijete šta sve prođe nadam se da mu je dosta bolje.

Joci srećno u prirodnjaku.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 18 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Ancica 87 28/3/2015, 18:41

Verujem,da ce Maju pustiti u ponedeljak,i da ce Petar sto pre ozdraviti...Inace i kod mene u firmi se spremaju otkazi,sreca da ne radim... Navijacemo za taj prirodnjak...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 18 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od buby 28/3/2015, 19:25

bravo Majce...verujemo u tebe radost
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 18 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Ema78 28/3/2015, 22:45

Devojke,hvala sto mislite na Petra...njemu je danas mnogogoooooo bolje, posto sam mu uvela enterofuril. Nisam pedijatar, ali posle upale pluca i usiju, ne treba mu i dugotrajan proliv. Ne znam zasto mu to odmah nisu dali. Em ga je smlatila ta upala, em se iscrpeo od proliva. Kakvi bre probiotici i cuda...da je bio zdrav,pa i ajde, ali on je sedam dana intravenski primao longacef...
Bas ga je sve stiglo... i zubic, i skok u razvoju, i upala usiju, i pluca... samo mu je jos proliv falio...ali,ide na bolje...

A kako stvari stoje, meni ce trebati intenzivna nega... stiglo me je malo svo to nespavanje i briga...mada, bitno da je Petru bolje,pa cu i ja nekako da se oporavim od svog tog stresa...u sustini, fali mi samo podrska mm...sve bi bilo mnogo lakse...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 18 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od PalcicaBg 29/3/2015, 10:35

Ema drago mi je da je Petru bolje,mukica bas se namucio,a i ti s njim.Da sto pre prebrodite ovo i zaboravite.

Majo verujem da svaki dan donosi olaksanje i da ces ubrzo svojoj kucici.

Pokusala sam da uplatim novac za Maju preko e bankinga,ali mi trazi neki disk,za to cu morati u banku cim mi stanje dozvoli malo duzu setnju.

Pozdrav devojke!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 18 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Zmajuška 29/3/2015, 10:40

Drago mi je da je malom Petru bolje, žilav je on osmeh srce .

Majo, samo napred uz mnogo pozitive!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 18 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od AriesGirl 29/3/2015, 10:59

Ema, bas sam se obradovala sto je Petru bolje.

Majo, navijam, bice to sve dobro.

Devojke, masem svima...
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 18 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 29/3/2015, 11:36

Ema, dobro je čitati da je Petar bolje. Valjda ćeš i ti dobiti uskoro neki trenutak odmora.
Sto se tiče e bankinga toliko me nervira te hoće te neće, samo te izludi. Danas sam mnogo bolje pa cu svratiti do Maje, koja mi reče da su je merili i da je smrsala 11,5 kg. Sreća pa će se to lako sve vratiti kad bude počela da jede. Videćemo i šta su joj rekli za odlazak kući. Danas je sunčaniji dan nego juče zato uživajte :)
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 18 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od bak 29/3/2015, 11:59

Dan zene!

Happy, pozdravi nam Maju puno.

Ema, drago mi je da ste bolje.

Jos 2 dana pa mi stize muzic radost radost radost

Ljubim sve osmeh srce

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 18 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od KoMetaK 29/3/2015, 13:16

Happy, ljubni Majce od mene puno!

Ema, uh, najzad da ste bolje! Naci ces sigurno nacina da se malo sredis i ti i odmoris od svega!

LJubac cure za sve!!! love
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 18 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 29/3/2015, 17:41

Prenela Maji pozdrave :) Kod Maje je bio i njen muž tako da sam im malo gnjavila i davila i ostavila da ljubavišu Very Happy Još ne zna da li će je sutra pustiti ili ne, verovatno će primati hemo terapije, čekaju se rezultati...
U svakom slučaju naša Maja je veliki borac i ne sumnjam u uspeh ove borbe. Majče ljubim te srca srca srca igracice igracice igracice srca srca srca igracice igracice igracice srca srca srca igracice igracice igracice srca srca srca igracice igracice igracice
Cure, vama hvala za svu podršku, zaista joj znači.
Odoh malo da odmorim pa da onda sednem za računar i da radim zakasnele privatne posliće Rolling Eyes
osmeh srce ljubav
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 18 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od SladZana 29/3/2015, 21:10

Samo da mahnem i posaljem pozitivne misli nasoj Maji. Ne zmjerite na nedostatku smajlica. 
Petre, Ema grlim vas da vam predje snaga. 
Jocy navijamo za prirodnjak. 
Ljub ljub.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 18 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od lilya 29/3/2015, 21:43

Dobro vece, masem i saljem pozitivne vibre ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Cure, budite mi dobre. Ubi glava, odo da je se resim.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 18 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od MAAKKI 29/3/2015, 21:50

Vece cure sunny

Procitala dosta toga, ali priznajem malo zapamtila, uglavnom lepe vesti.
Vidim Petar bolestan namucilo se srce malo, samo neka mu je bolje.
Maji oporavak tece kako treba sto me je posebno obradovalo, saljem joj puno pozitivne energije.

Sve ostale stiskam jako.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 18 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od BiKsi :) 29/3/2015, 23:39

Za Maju, da sto pre bude kuci sa svojom porodicom! Kile ce se vec vratiti, za to necu ni da brinem, samo da nam Maja bude dobro i da joj oporavak bude sto laksi.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 18 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 19 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu