KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

+62
Hitron-Luka
nesalela
ninica2
bebko
medolino
jelena*mama2andjela*
karakaca
caci
Sofka
ganedina
Shizika
vašar
penelope
JocY
key
PalcicaBg
kasia
djole42
libra35
cicsa80
anna
bobica83
viktorija
dr mali pariz
Simona
dacans
Zoka83
lilya
SannI-AlL
maus
buby
brinbili
Tinche
lelas
luckystar74
zvoncica36
Vecka
hocukusurnecuzvaku
cufta
MAAKKI
missile
BiKsi :)
MalaSaJuga
lela1984
KoMetaK
HappyGirl
Zmajuška
saska1
Vuchica
Star77
JAmajka
tatjanica
bak
mamadabudem
Ancica 87
Sofija Veks
nina :)
enap
Blanka
snedra
Ema78
SladZana
66 posters

Strana 11 od 19 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Sledeći

Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 11 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Blanka 19/3/2015, 20:43

Draga Majo zelim ti brz oporavak! Dace bog da uz svu ovu silnu podrsku, i sve ove tople rijeci dragih zena sve bude kako treba. Iako te ne znam saosjecam sa tobom najiskrenije i saljem ti vjetar da oduva sve te sive oblake i da ti zasija jedno veliko veliko sunce. sunny
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 11 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Sami 19/3/2015, 20:47

Čitam unazad, kontam šta se dešava, nemogu da vjerujem da se opet sve ponavlja.....Tužna sam Sad
Majo, drži se draga uz tebe smo, vjerujem i nadam se da ćeš ovog puta biti pobijednik i da će sve ovo biti samo ružan san...
Budi jaka draga moja, mali Laza će ti dati snagu za borbu molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 11 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od saska1 19/3/2015, 20:57

Draga Majo želim ti brz oporavak uz ovu silnu energiju naših kutanjki moraš pobijedit.Molim se i dalje za što brži i bolji oporavak molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 11 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od djole42 19/3/2015, 21:07

Majo,zelim ti brz oporavak i samo hrabro!Bice sve kako treba!
Happy kao i uvek misli na sve,podrzavam i uplacujem !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 11 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Zmajuška 19/3/2015, 21:19

Majo, s verom u Gospoda i sa ovoliko pozitivne energije, sigurna sam da ćeš se oporaviti i izaći kao pobednik u ovoj borbi. osmeh srce
Kad porastem volela bih da budem kao Happy girl yes , ideja je divna tako da ću dati svoj skromni doprinos.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 11 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od key 19/3/2015, 22:26

Majce,brz oporavak ti zelim.Dace Bog,bice sve dobro.Da vam da snage Gospod.Moja komsinica je prosla kroz tu pricu pre 2god.Zena Zmaj,kao i ti,super je sad.
Hepic,svaka cast za akciju.Uplacujem..
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 11 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od vašar 19/3/2015, 23:24

Leleeee Majceee...svasta nesto na gomili...pupupu,ne ponovilo se!
Svaka cast lekarima,sestrama,porodici,i svima koji su pomogli da sve prodje dobro.Zelim ti brz,sto bezbolniji oporavak navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
A Kutak...Kutak je zaista prica za sebe!Oduvek je bio - svi za jednu,jedna za sve,i drago mi je da je i dalje tako  love
Happy...ti si jedno veeeeliko srce nemam reči  i sve sto treba-viči!
Cure..stiskam,ljubim,volim d
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 43
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 11 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Ema78 19/3/2015, 23:39

Majo, gotovo je...kraj svim mukama...sad se lepo oporavi, pa u nove pobede.

Ideja je odlicna, pridruzicu se uplatom cim budem mogla.

A Petar je danas onaj stari...osmeh i smekerski pogled...ali, rezultati nisu sjajni...crp je dosta visok pa prima iv antibiotike 2x dnevno. ima i inhalacije i yradice mu jos neka imunoloska ispitivanja. Pre ponedeljka necemo kuci.
Ali, barem nema vise temperaturu.

Ljubim vas sve i lepo vas je "videti" sve ponovo !
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 11 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od BiKsi :) 20/3/2015, 00:06

Zene, sjajne ste, citam poruke upucene Maji, i razmisljam, ma nema druge, nego da bude dobro, pa gledaj samo tu energiju usmerenu ka njoj i njenoj porocici! Zajedno mozemo sve! srca srca srca srca

Majo, veliki dan je za tobom! Da ti oporavak tece bez ikakavih trzavica, da imunitet ne pada, da ne pokleknes nijednom i nikad! Saljem snageeeeee! Saljem dobre vibracije! Saljem samo pozitivne misli!

Hepi, nema ideje koju si dala da je bila losa, pa i ovu podrzavam maksimalno! Nadam se da imaju koga da im pricuva Lazu, s obzirom da muz mora biti uz nju.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 11 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Sofija Veks 20/3/2015, 02:44

Majo, drzi se, i sto pre da nam se oporavis...!!!

molitva molitva molitva molitva molitva molitva

Happy, naravno, svaka cast na inicijativi!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 11 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od maus 20/3/2015, 07:18

Dobro jutro!
Za nasu Maju i sto brzi oporavak igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Ideja za pomoc u kuci je odlicna.

Hapy SRCE MOJE ajd duso raspisi se za jcerasnji blam hahahahahahahahaha Unesi smeha na ove stranice. Jutros sam se setila i smejem se k`o blesava.

Zene veceras, 15 minuta pre ponoci pocinje prolece.
Maja se polako oporavlja od operacije.
Danas je mm rodjus.
Danas je i pomracenje Sunca.

Zive bile sve do jedne!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 11 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od maus 20/3/2015, 07:24

Petre zelim ti da brzo ozdravis. Ljubim vas drgari.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 11 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 20/3/2015, 08:14

Petre, dušo naša navijamo za što brži oporavak ff
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 11 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 20/3/2015, 08:25

E mišice moja samo se ti smej ja još uvek od blama ne znam šta ću :)
Ali hajde da se nasmejemo :) Dogovor je bio da vas maus i ja izveštavamo jer smo u kontaktu sa Majom i Goranom, a obe radimo, ja na časovima gde ne mogu baš da čačkam telefon (mada sam neka mi Bog oprosti a i klinci dala test jer od koncentracija nisam imala ništa... a tako sam i mogla da buljim u mobilni i čekam poruke od Gorana ) pa da uskačemo kad koja šta sazna i objavljuje. I tako se dopisujem sa mišicom i sa Goranom. I jednog trenutka u toj zbrci umesto mišice ja pošaljem Goranu poruku -hvala ti srce moje lepo- Naravno, čovek mi nije odgovorio na taj izliv zahvalnosti lol! I tako ja se vraćam kući sa posla i čitam po stoti put konverzaciju između mene i Gorana i vidim ovu poruku. Ja u šoku, čitam pa ne verujem i onda skapiram, da sam greškom poslal njemu. Toliko me je bio blam da nemam reči a i sad je. Kažem ja moju muku mišici ona patos od smeha a i moj Miško lol! Kao pa šta ima veze lol! Još se čoveku nisam izvinila, sramota me Embarassed Rećiću Maji neka se smeje pa neka mu ona objasni lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Znači, hvala ti srce moje lepo  b  b  b  b  b  b  b  b  b O majko mila blam  b  b  b  b  b  b  b sama se sebi smejem  b  b  b  b  b Mogu čoveku da zamislim facu dok je čitao moju zahvalnicu  b  b  b  b  b  b  b
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 11 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od mamadabudem 20/3/2015, 09:15

Majo, želim ti brz oporavak i samo napred! sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny

Happy, dobra ideja za pomoć! yes yes yes
Petru želim bzo ozdravljenje osmeh srce
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 11 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od JocY 20/3/2015, 09:29

Hahahaha Happy baš si carica :)
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 11 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od bak 20/3/2015, 10:19

Majo, danas je novi dan, prvi dan ostatka vaseg zivota koji ce trajati dugo, dugo i sve ce ove ruzne stvari uskoro biti iza vas osmeh srce

Happy, jesi carica majke mi queen Moj idol u mnogo cemu, i inace smajli angel Od danas skupljamo?

Maus, srecan rodjendan muzicu! I pomracenje sunca lol!

Petre, junacino! Mada on nema pojma, Ema junacino! Bice on sad kao nov yes

Zene, srecan nam prvi dan proleca! Da ovo prolece donese samo lepe stvari osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 11 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od buby 20/3/2015, 10:49

lol! lol! lol! lol! lol! happy...nema dalje...HIT!!! Razz
 b  b  b  b  b  b  b  b  b  b
 b  b  b  b  b  b  b  b  b  b
desava se...desavaju se i gore prepiske v ...
jest Bak od danas krecu uplate,ja ceak da mi sinak ustane pa do poste,sinoc nisam uspela da se skapiram ni sa happy...ni sa e-bankingom...nije to za mene,ovo cu lepo u red u posti pa polako b
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 11 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 20/3/2015, 11:01

Cure moje, Maja mi je poslala poruku :) Draga, ja sam raštimovna.Imam sondu u nosu, koj mi jako smeta i stalno tera na povraćanje, a treba da je nosim do ponedeljka. Stvara mi veliku količinu šljama. Imam osam drenova u sebi. Danas sam prvi put ustajala sa fizijatrom, ali samo na minut, nije lako! Smem danas da popijem čašu vode, sutra dve!I tako kasting za snimanje Aušvica je počeo!
Odgovrila sam joj, nisam želela da je zovem, još se lako zamara i nisam htela da joj uzimam potrebnu energiju. Rekla sam joj da je svi pozdravljate i da joj spremamo iznenađenje :) I da se bori...
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 11 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od zvoncica36 20/3/2015, 11:05

Super što je ustala. Jaka žena nema šta.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 11 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od zvoncica36 20/3/2015, 11:07

Happy super si Goranu poslala poruku. Bar je za trenutak prestao da razmišlja o Maji i pitao se šta je sa tobom?

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 11 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od medolino 20/3/2015, 11:25

Hepi,draga ti si jedna dusa od zene! Hvala ti sto nas obavestavas o Maji! Drago mi je da se javila i bice bolje,mora biti dobro. Ne mogu da prestanem da mislim na nju, znam kako joj je,apsolutno znam i osecam...hrabra je ona,mora biti hrabra i mora se boriti jer ima svoju porodicu,ima svog divnog sina i ima nas,nas kutak! Zelim joj od srca da se sto pre izbori i sve ruzno bude iza nje,pretstoji joj tezak period,duga i trnovita staza ali jaka je ona!
Hepi,apsolutno se slazem za pomoc Maji,svaka pomoc joj je dobrodosla a nasa pomoc je od srca i hajde da skupimo pare i pomognemo! Tu sam za svaku pomoc jer sam i ja bila u slicnoj situaciji i vi ste mi mnogo pomogli i nikad vam necu zaboraviti! Ja sam jutros dala svoj doprinos i sta god treba tu sam za vas, za nas kutak!
Kad se budes cula sa Majom puno je pozdravi,puno,puno!
Ostale kutanjke sve vas ljubim i pozdravljam.
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 11 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Ancica 87 20/3/2015, 11:37

Od nedelje cu i ja moci nesto da uplatim....

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 11 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od bak 20/3/2015, 11:44

Majce zmajce, sta jos reci! Bice bolje iz dana u dan! osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 11 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od lilya 20/3/2015, 13:20

Bravo za Maju, bravo za akciju, racunajte na mene yes

Hvala Happy na izvestavanju.

Jutra usne

Lepo je opet biti ovde Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 11 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 19 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu