KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

+62
Hitron-Luka
nesalela
ninica2
bebko
medolino
jelena*mama2andjela*
karakaca
caci
Sofka
ganedina
Shizika
vašar
penelope
JocY
key
PalcicaBg
kasia
djole42
libra35
cicsa80
anna
bobica83
viktorija
dr mali pariz
Simona
dacans
Zoka83
lilya
SannI-AlL
maus
buby
brinbili
Tinche
lelas
luckystar74
zvoncica36
Vecka
hocukusurnecuzvaku
cufta
MAAKKI
missile
BiKsi :)
MalaSaJuga
lela1984
KoMetaK
HappyGirl
Zmajuška
saska1
Vuchica
Star77
JAmajka
tatjanica
bak
mamadabudem
Ancica 87
Sofija Veks
nina :)
enap
Blanka
snedra
Ema78
SladZana
66 posters

Strana 10 od 19 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Sledeći

Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 10 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od PalcicaBg 19/3/2015, 16:50

Majo budi jaka,ne daj se!Proci ce i ovo,bice samo ruzan san.Beskrajno podrske i snage saljem!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 10 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od zvoncica36 19/3/2015, 16:54

Majo da što pre staneš na noge. Neka ovo bude poslednja ružna stvar koja ti se dogodila.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 10 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 19/3/2015, 17:04

Eto, to su doktori najavili i uradili. Hvala Bogu da su izbegli vađenje bešike. Hvala im što su se trudili i što su Maji ovim dali priliku za boljim i kvalitetnijim životom. Čekamo rezultate biopsije i nadamo se najboljem. Maji svakako predstoji dug oporavak i zato sad imamo ideju pa da vam iznesem i vidimo možemo li to ili ne. Kada dođe kući Maja neće moći sigurno dva meseca ništa da radi i maus i ja nešto razgovarasmo da skupimo novac i da joj damo da plate neku ženu da pomogne. Da dolazi kod Maje da joj pomaže ili da im sređuje stan, kuva...šta god im bude potrebno.Šta mislite o tome?
Proleće je tu, vesnik buđenja novog života.I dragi Bog neka da da i Maji ovo proleće bude novi život. A vama drage moje neizmerno hvala. Vi ste jednostavno posebne i neverovatne. Hvala vam što smo zajedno delile ovu Majinu muku i bol i što imamo ovo posebno mesto. I svaku od vas neka Bog blagoslovi za ljubav i podršku koju pružate prijateljici u nevolji.
Majo srca igracice igracice srca igracice srca igracice srca igracice srca igracice srca igracice srca igracice srca igracice srca igracice
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 10 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od zvoncica36 19/3/2015, 17:14

Odlična ideja Happy. Samo ti reci gde da uplaćujemo. Potos (mislim da joj je to nick) da bi radila tako nešto.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 10 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od zvoncica36 19/3/2015, 17:16

Ja od Ponedeljka mogu da uplatim. Do tada sam ''blokirana'' nema ko bebca da mi pričuva ni 5 min, a muž dolazi kasno sa posla.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 10 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od SladZana 19/3/2015, 17:19

Dogovoreno  srca
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 10 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od jelena*mama2andjela* 19/3/2015, 17:26

uf bre sva sam se najezila kad sam procitala sta je sve uradjeno Mad Kao sto sam vec rekla,na zalost ne znam Maju ,ni njenu pricu ali po ovome mogu da naslutim i jako mi je zao sto tako mlada zena prolazi kroz sve to,nadam se samo i od srca zelim da je ovo poslednja ruzna vest. A sto se tice predloga ja sam za,javi nam gde da uplatimo.

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 10 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od caci 19/3/2015, 17:26

Draga nasa Majo. Sad se molimo za brz oporavaka. Ljubimo te i grlimo jako jako. molitva molitva zagrljaj
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 10 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od JocY 19/3/2015, 17:28

Odlicna ideja Happy, racunajte na mene. Hocemo li na onaj racun isti uplacivati?
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 10 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od caci 19/3/2015, 17:29

Happy tvoja ideja je odlicna.Racunajte i na moj doprinos.
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 10 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od JAmajka 19/3/2015, 17:46

Happy,pametnice naša zagrljaj.Čekam dalje instrukcije.
Majo,najgore je prošlo..,sada sledi oporavak. molitva molitva molitva
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 10 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od nina :) 19/3/2015, 17:54

majo najgore je proslo i nadam se da ce biopsija biti dobri rezultati.
hepi dobra ti je ideja a patos se zove z\ena koja se ovde javila da bi pomagala u kuci.ona je na delu usvajanja vise aktivna i nas dve se cesto cujemo ovde ili preko fb ili sms.tako da imate moju preporuku za nju
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 10 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Ancica 87 19/3/2015, 18:10

Maji zelim brz oporavak...
Petar,mali decak da nam ozdravi sto pre!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 10 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Zoka83 19/3/2015, 18:28

Majo, Happy i na mene racunajte. Brz opravak...
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 10 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 19/3/2015, 18:42

Cure, uplaćujemo na račun Kutka. Na njemu već ima nekih parica za našu akciju i one će i ostati za to a od sutra tj. od sutrašnjeg datuma pa u narednom periodu skupljaćemo novac za Maju. Račun Kutka je ovde https://kutak.forumotion.com/t2286-dinarski-raeun#342426
Kada završimo sakupljanje novca za Majine potrebe nastavićemo akciju za donaciju vto.
Iznos za pomoć Maji nije bitan, neka je i 50 dinara važno da je od srca i sakupićemo dovoljno za privremenu pomoć Maji.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 10 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od nesalela 19/3/2015, 18:47

Majo moja mila....znam te preko Kutka duze vreme i licno...Bas me je sve ovo mnogo potreslo,ja sam u ovo vreme pre dve godine zavrsila u bolnici zbog druge stvari ali pogotovo u ovom periodu sam bas zbog prisecanja emotivna posebno.... Znam da si ranije probala nekim prirodnim metodama ali eto dodje i do ovoga....Drago mi je da je operacija dobro prosla, citam stta su sve uradili-izvadili....Samo ti nama ojacaj i izguraj sve ovo prvo zbog svog Laze, njemu si najpotrebnija....Kutak je kao i uvek ogromna podrska i ponosna sam sto sam clan istog....Ljubim te i grlim najjace koliko mogu i mislim na tebe.... osmeh srce zagrljaj ljubav
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 10 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od lelas 19/3/2015, 18:58

Uh.dobro da je operacija zavrsena .molimo se za oporavak,da ima dovoljno snage.uh ne znam sta da napisem,nisam imala pojma koliko je operacija bila sllozena i rizicna.drzi se Majo,drzi se!molimo se !
Bravo za ideju da se pomogne.znacice koliko i podrska!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 10 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od zvoncica36 19/3/2015, 19:08

Isidora Bjelica je imala takvu operaciju. Čula sam da svim ženama koje joj se obrate deli savete kako da se što pre oporave. Što se tiče pomoći u kući cifra nije važna, ali bi bilo lepo da skupimo dovoljno para minimum za dva meseca.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 10 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od brinbili 19/3/2015, 19:33

Majče naše,naše zmajče c
Imas svu nasu energiju i molitve za brz oporavak molitva molitva molitva
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 10 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od SannI-AlL 19/3/2015, 19:52

Majče zmajče a sad oporavak.Neće biti brz ni lak,ali će biti USPEŠAN! znam,jer je moja drugarica prošla isto 'takođe' sve nabrojano i još to po nešto.i prošle su 4 godine od operacija (ona ih je imala tri uzastopce,što ti nećeš,jer su sve uradili odjednom,a nju su malKo z.) i prošla je sve terapije koje su usledile nakon takvih teških dg,ali sve je prošlo i sad je moja D. zmaj kao što je i bila.
Tako ćeš i ti.Sila Kutak Univerzuma je sa tobom !
Hvala Mišici na info,hvala Happy na info,pa da uplaćujemo koliko koja može.
Divan Kutak još divnije žene queen ima .
Majče molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 10 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Star77 19/3/2015, 20:19

Uh...najezih se sva...Majo, zelim ti sto brzi oporavak...a vi ste zene naprosto divne...tu, jedna za drugu, i u lijepim i u onim manje lijepim momentima...ovakva energija se zaista rijetko gdje srece...

Puno vas pozdravljam sve redom!!!
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 10 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od tatjanica 19/3/2015, 20:20

...majo,zhelim ti brz oporavak i da shto pre ovo sve zaboravish...... sunny zagrljaj b
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 10 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od MAAKKI 19/3/2015, 20:26

Uf samo neka je proslo kako treba, Majo svi smo uz tebe neka oporavak bude brz molitva molitva molitva

Maus i Happy puno vam hvala na informacijama i ideji, samo kazite i tu smo, ko koliko moze. queen queen
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 10 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Hitron-Luka 19/3/2015, 20:30

Draga Majo,svratih da te podrzim i pozelim svu srecu,tu sam za tebe i uz tebe,drzi se mila moja
Ljubi te i grli tvoja Hitron


Starom drustvu saljem poljubce
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 10 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Hitron-Luka 19/3/2015, 20:31

Draga Majo,svratih da te podrzim i pozelim svu srecu,tu sam za tebe i uz tebe,drzi se mila moja
Ljubi te i grli tvoja Hitron


Starom drustvu saljem poljubce
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 10 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 19 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu