KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

+61
bebana81
Principessa
Blanka
zsuki75
PalcicaBg
Tavita
sunny.tp
alisa
sareni leptir
Nataly17
sanja 73
Lina73
Malu
jelena.kuburic
Sirijus
SannyP
Deni
heart84
MaloMorgen
snowwhite
ragaco
zvoncica36
SladZana
Bobaue
SannI-AlL
Eho
Orline
JocY
Ancica 87
Pilce
Vecka
noja
daki_mm
jelena*mama2andjela*
ganedina
SoJa
lenjivica
Zmajuška
micaubica83
Sanjci87
AriesGirl
libra35
d77
Foxes
Ica1171
Bekanicaa
srculence 84
fight&faith
Niny
bezdan
lelas
dragana76ns
annci
mamadabudem
saska1
bak
KoMetaK
Vuchica
lela1984
tatjanica
MalaSaJuga
65 posters

Strana 25 od 34 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Sledeći

Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 25 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 24/11/2015, 23:02

Nego kako,  drmni jos jedan utric,  ako ces biti mirnija,  mada je generalno ok nalaz!  

Navijaaaaaaam!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 25 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 24/11/2015, 23:02

Nego kako,  drmni jos jedan utric,  ako ces biti mirnija,  mada je generalno ok nalaz!  

Navijaaaaaaam!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 25 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od noja 25/11/2015, 09:23

Super ti je progesteron a tsh ? Navijamooooooo
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 25 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od JocY 25/11/2015, 09:50

Tsh isto dobar 2.39
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 25 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od jelena.kuburic 25/11/2015, 09:53

Navijam

jelena.kuburic

Broj poruka : 603
Godina : 44
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 25 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 25/11/2015, 13:52

JocY, evo jedno jato, pa ti izaberi bebu!
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 25 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od MaloMorgen 25/11/2015, 17:34

Drage,

evo i ja da se javim sa tuznom vijescu, test je negativan. To je to, uradjen rani test koji se do sada u praksi pokazao veoma tacan. E sad, posle ponovnog razocarenja, isplakanih suza idem opet dalje. Cini mi se veoma realno da necu uspjeti u ovoj borbi, ali pokusacu jos onoliko koliko je ovo malo celijica ostalo u meni :-( :-) .Ovo je drugi put gdje smo imali po rijecima embriologa odlicne embrione, ali cim ih vrate u mene, kao da prosto uvenu. Na UZ do sada nije bilo uvidjeno nista neobicno, materica u redu, uradicu i histeroskopiju za svaki slucaj, da ne prebacujem to nekada sebi.Ne znam gdje je problem, da li je implantacija ili su ipak moje jc. loseg kvaliteta ili je veoma losa morfologija mog muza, samo 1% pravilnog oblika ili... Hvala vam jos jednom na velikoj podrsi i savjetima koje ni od jednog specijaliste do sada nisam dobila. Idem opet da se isplacem, pa se ponovno javljam tuga molitva
MaloMorgen
MaloMorgen

Broj poruka : 148
Datum upisa : 20.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 25 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od tatjanica 25/11/2015, 18:08

...grlim te jakoooo jakooo malo morgen...volela bih da imam neshto pametno da ti kazhem...meni je posle plakanja uvek bilo lakshe da poverujem da che nam sledechi mesec uspeti...nego,bacite se vi na prirodne radove...navijam svim srcem!!!


Poslednji izmenio tatjanica dana 25/11/2015, 18:23, izmenjeno ukupno 1 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 25 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Blanka 25/11/2015, 18:09

Malomorgen, jako mi je zao. Sve si sama rekla. Odradi negdje i histeroskopiju da budes sigurna da je sa unutrasnjoscu materice sve ok. Bolne su te negativne bete, isplaci se, izbaci to iz sebe, a mi cemo da te bodrimo za sledeci put da bude dobitni. zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 25 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od BabyBear 25/11/2015, 19:27

Malomorgen, samo hrabro napred.
Isplaci se posteno (meni to uvek pomaze), glavu gore i dugackim koracima napred i videces kako ce ti zasijati sunny
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 25 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od JocY 25/11/2015, 20:12

E znaš šta, sad bi opsovala al sočno. Baš bezveze, isplači se to nam nekeko dođe jedini ventil posle negativne bete koja boli, znam veoma dobro koliko. Ali molim te nemoj da kloneš duhom, nisi ti kriva niti tvoja materica (uradi histero jer je bolja uspešnost posle histreo) to je prosto takva jebena sreća. Ja verujem da će se kad tad promeniti i zato samo napred i necu da cijem to meni nikad neće uspeti (imala sam i ja takve faze) i zato ti kažem samo napred rešenja uvek ima možda je već sledeći postupak dobitan. Grlim najjače.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 25 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od SannyP 25/11/2015, 21:30

Draga malomorgen evo i podrske od mene, veliki kiss i molim te nema odustajanja.
Ja sam tek imala jedan neuspeh, sve se nekako brzo zavrsilo, bez ET, nisam.ni znala sta me snaslo
SannyP
SannyP

Broj poruka : 65
Godina : 46
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 25 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od SannyP 25/11/2015, 21:34

Ali nikako odustajanje, svakakvih sam se prica za ovo kratko vreme naslusala uglavnom mnoooogo pozitivnih, i sve mi se coni da je kod vto samo dobar tajming u pitanju. Volim ovu izreku "all will be good in the end, if it is not good, this means that it is not the end"
Kisss veliki
SannyP
SannyP

Broj poruka : 65
Godina : 46
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 25 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od SannyP 25/11/2015, 21:41

Kad sam vec online, da podelim sa vama neki dobar mix vitamina (pokupila sa slicnog foruma iz Usa) za devojke koje imaju low Amh.
Ovo je predlog sta se pije dnevno:
Dhea 75mg
Maticna mlec
Prenatalni vitamini (neka kombinacija i kod nas ima svasta)
Folna
CoQ10 400mg
L arginin 500mg
Vitamin D 2000 i.u.
Riblje ulje 1200mg

SannyP
SannyP

Broj poruka : 65
Godina : 46
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 25 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 26/11/2015, 00:02

Malo morgen, nanu mu. Grlim jako da istisnem te suze, sto pre da otreses kolena i krenes dalje, jer samo tako mora. Nema odustajanja, sutra je novi dan i bices vec za nijansu bolje, a onda svakog dana jos bolje i bolje i onda ces se opet uhvatiti u kostac i novi krug vto. Odradi histero, odradi sve dodatne analize ako do sada nisi. Sreca je veliki faktor u ovoj prici. Pogledaj na primeru Heart84, od pocetka godine je isla na prirodnjake, letos pravila pauzu, te onaj mesec nista od jc, te nista od folikula, te beta nula, pa opet pobegao folikul, itd, itd, i evo sada, pu pu pu, trudna. Dakle, kad bismo znale za taj srecni mesec kad ubosti vto ne bismo se mucile ovoliko. A svaki ciklus je prica za sebe i bas na ovom primeru mozes to da vidis, jasno je kao dan. Tako je i u stimulisanim postupcima. Tako je i u prirodnim radovima. Kockice dok se sloze, izgubimo dosta toga. Ali zato, ne odutajemo. Jer vredi se boriti svakim atomom sebe, kad zakuca jedno srculence ispod tvog, osecaces se kao na vrhu sveta, sto si uspela, sto nisi odustala. A tek kad to srce poraste, pa kad te zagrli rucicama, veruj mi, i tad ces biti ponosna na sebe sto nisi odustala. Ovo je samo los period koji ce proci. Zelim ti da se odmoris, odbolujes, uradis histero i sve analize i onda ubodes pravi mesec!


JocY, hocu da te vidim trudnu! Sa najlepsom trocifrenom betom! Verujem u tvog andjela cuvara. Prekosutra je godina, nek novembar ostavi svu tezinu, a decemar udahne radost i novi zivot! Mantram!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 25 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od ganedina 26/11/2015, 01:35

Malomorgen glavu gore I idemo dalje . Bixi ti je sve lepo rekla , ja nemam sta da dodam vec samo da potpisem Bixi .

I da ti kazem da ako sam mogla ja u 50 godina da zatrudnim I rodim dete , onda moze svako .

Jocy ti si nam najnovija trudnica , samo cekamo potvrdu toga. Vala I vreme je vise srvarno .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 25 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 26/11/2015, 10:02

Malomorgen, c c c c c . 'bem mu misha!
Svaki neuspeh ovde me podjednako pogodi. Svaki me podseti na moje neuspehe i sve suze oko negativnih beta. I padanja...i ta razmisljanja "meni se nikada nece desiti...cuda se desavaju, ali drugima". Ali znas sta, podseti me i na svako podizanje. I ponovnu nadu. I novi postupak...sve do konacne pobede.
Znam da ti to sada izgleda dalje od Marsa. I meni je pre samo 8 meseci...a sada dok ti kuckam ovo, sutira me Djole iz stomaka. Daje ti podrsku na jedini nacin koji ume...
Ko sto ti Biksi rece, nema tu pravila...je l do tvoje jc, do njegove morfologije...ne verujem, ako su embrioni bili dobri...materica takodje...ma desi se nesto u organizmu, jednostavno se brani od stranih tela...i ne prihvati embrion. Nije bilo sudjeno ovog puta. Mozda je bas sledeci dobitan za vas. Da se tada sve kockice poklope. Uradi histero, ne moze da smeta. Naprotiv...
I glava gore...treba ti malo odmora, pa plan za dalje...to je jedini recept.
A mi smo tu da navijamo za tebe, posavetujemo ako znamo, i utesimo ako mozemo...ostalo je na tebi.
Koliko god da sada patis, veruj mi, samo jedan sut u stomaku vredi svake od mojih par miliona suza....svaka me je vodila bas ovom trenutku.
Tako ces i ti...
zagrljaj zagrljaj zagrljaj
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 25 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 26/11/2015, 10:08

Jocy
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 25 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od AriesGirl 26/11/2015, 11:59

Malomorgen, zao mi je. Ali u ovoj nasoj borbi nema predaje. Odboluj, pa hrabro nastavi dalje.

Jocy, saljem ti rode i prasim bebi prasinom.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 25 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od MaloMorgen 26/11/2015, 13:43

Hvala vam puno,

hvala Tatjanice, topla crnogorko, Blanka, Babybear, Jocy pravi si Bosko Buha, SannyP hvala toplo na savetima, uzimam sve, samo Dheu ne, jer mi stopira ciklus; hvala Biksi kraljice, za svakog imas rijec utjehe,kao i Ganedina, ArlesGirl i naravno Annci, koja je jedna od mentora i to kakav. Hvala i svim ostalima, razumijemo se sve i te kako dobro. Vec sam nazvala kliniku, pa ubrzo, ako bude materijala :-) , u sledece pokusaje. Annci, citala sam da si uzimala i mumio,pa bih voljela da mi napises nesto o tome. Vidim da nam je dijagnoza ista, pa prihbvatam sve sugestije objerucke. Trombofiliju sam odradila, uradicu histeroskopiju, imunologiju bih takodje, samo ne znam sta, posto je sirok spektrum. TSH takodje planiram, mislim da su f3 i f4 vazna da se odrade, recite mi sta jos, pa kad se busim Razz , da se busim do kraja Shocked Pijem sok od mlade psenice, narucila sam jos za muza i mene resveratrol, pycnogenol i maticnu mlijec. Odavno uzimam ubiquinol 200 mg, prenatalne, vitamin D, omegu 3 i samo mi jos misomor fali Very Happy Ustala sam od ranog jutra, perem prozore, cistim kucu i ne placem vise. Trenutno sam u svadji sa Bogom, ne razumijem cemu ovakvo kaznjavanje, ali ajde, sa muzem jos nisam, nadam se i da necu. Meni kontakt sa vama puno znaci, jedino vase postove mogu da citam bez prestanka i vase sugestije su mi od velike vaznosti. Jocy, zelim ti od srca jednu zdravu i debelu Very Happy bebironku.
MaloMorgen
MaloMorgen

Broj poruka : 148
Datum upisa : 20.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 25 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od JocY 26/11/2015, 14:04

Haha Boško Buha rekla bi pre bombaš samoubica hahahah. Hvala MaloMorgen na željama i tako je samo napred. Sve se mi nekad zavadimo sa Bogom to je nekako najnormalnija reakcija na ono "Zašto ja?" Mislimo se kako je nama tako nedostižna stvar koja je drugim ženama tako lako i jednostavno data. I da ti kažem ovde nije ništa po zasluzi (ništa u životu nije po zasluzi) jer da je tako zlostavljači dece ih nikad ne bi imali, tako da ni ti nisi sve ovo zaslužila i Bog te ne kažnjava, već nam je to takva sudbina da na teži način dođemo do deteta, a ja mislim da je to zbog toga da bi više cenili ono šta dobijemo, kad dobijemo. Neke majke ni dva posto ne šišaju svoju decu i smatraju ih opterećenjem- e mi nećemo tako. Nas ova borba uči da budemo bolje majke nego što bi bile da se nismo mučile (da me sad majke ne shvate pogrešno al ja stvarno mislim da cu biti bolja majka da dobijem dete sad nego da sam ga dobila lako i onda kad sam želela jer mi je ova moja borba mnogo toga pokazala i otvorila oči za neke stvari). Ja znam da ću više da cenim moje dete i njegovu ljubav sad i ovo je samo moj lični put duše, ima žena koje su divne majke i koje su rodile decu sa 18 godina iz neželjene trudnoće, a opet savršene majke, al možda ja ne bi bila takva da se nisam pomučila za majčinstvo, ako me razumete šta sam htela da kažem. Zato glavu gore nisi kažnjena, ništa pogrešno nisi uradila, nisi to zaslužila. Samo ti je jednostavno takav put koji nije za slabiće. Znaš samo koliko puta mi je rođena majka rekla "Svaka tebi čast dete ja bi davno digla ruke". Zato glavu gore izmazi se sa svojim dragim, pošto si počela da čistiš kuću neka se sija  sunny  ali isto tako očisti i negativne misli i samo napred.  zagrljaj
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 25 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 26/11/2015, 16:31

Malomorgen, da dusa bude cista, kuca se da blista! Neka si ti izbacila kroz ciscenje deo stresa. Nema tu zasto ja. Ja sam nedavno procitala knjigu Koliba od Pola V. Janga, preporucujem je. Ja je nisam dozivela kao neki, koji se priblize Bogu, vec kao preispitivanje i sagledavanje stvari iz drugog ugla, i onda i problemi postanu lakse podnosljivi. Zao mi je sto ranije nisam naletala na nju.
Veruj u sebe, u vasu pobedu, i samo hrabro koracaj ka cilju!

O Bosko moj Laughing , razumela sam te! lol! Moja mama je brata i mene dobila odmah, iako se udala u 28. godini, sto je onda bilo kao baba devojka. Divna je majka, zaista je rodjena za tu ulogu i ceo svoj zivot je ulozila u nas i u nasu porodicu. Ok, radila je ona, zavrsila visu skolu, ostvarila se i poslovno, al jednostavno je na prvom mestu majka, bar iz mog ugla gledanja. Koliko strpljenja je imala,znala sam i pre, al posto sam i sama postala majka, vidim jos vise koja je to ljubav i energija, koje je utkala u nas. Delimicno licim na nju u tom pogledu, i da mi neko hoce dati platu, rodila bih jos cetvoro dece i volela ih, udisala, igrala se, itd, cini mi se da mi posao nikad ne bi zafalio. Za koji dan pocinjem da radim, nakon dve godine, najlepse dve godine u mom zivotu, toliko ljubavi, osmeha, pozitivne energije je utkano za to vreme u mene. Mnogo je lepo druziti se sa decom, nisu iskvareni, iskreno vole i to pokazuju, ma uzivancija prava. Ja ti od srca zelim da sada bude uspesan postupak i da za nepunih devet meseci osetis bas ovo sirenje ljubavi, udisanje, unjusavanje! osmeh srce Meni deluje da bih bila ista majka i da sam odmah ostala trudna. Mislim, verovatno ne bih, al iz ovog ugla mi deluje da bih. Borba me je naucila nekim drugim vaznim zivotnim lekcijama, pre svega me naucila strpljenju, da se ne nerviram oko gluposti, da se treba boriti svojski, celim svojim bicem, a da se isto tako treba i radovati za svaki uspeh, svaki dan biti svestan bogatstva koje imam kraj sebe, i pokazivati tom istom bogatstvu (citaj porodici i prijateljima) koliko ih volim i koliko mi je lepo s njima. Postigla sam neki unutrasnji mir, i zadovoljna sam zena, a sigurno je ova borba velikim delom uticala da se sada ovako osecam. Svaki Arsin zagrljaj, svako njegovo vojim te, ili kad mi se obrati sa majcice, svaki njegov osmeh i oci pune topline i ljubavi mi dokazuju koliko je lepo biti mama i koliko me majcinstvo ispunjava.  srca  srca  srca  srca  E bas zbog toga NE treba odustati, sve dok se ima zdravlja, novca i zelje!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 25 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od srculence 84 26/11/2015, 16:42

U pravu si biksi,ja ovu biohemisku nisam gledala kao poraz nego kao moj mali uspeh koji je mozda falilo malo da bude veliki uspeh. Zato sam resila da sada budem jos opustenija i da jednostavno ne razmisljam hoce ili nece. Prepusticu sve dr.da razmislja o tome a ja cu lepo da se opustim i da idem dalje. ovih dana odradicu ir i videcu sta kaze. Ja jos ne mogu da verujem da jednostavno sam tako brzo sve prevazisla i sada gledam da se spremim za sledecu vto. Malo cajevi malo vitamini i naravno bez stresa pa kako nam bog da
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 25 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od JocY 26/11/2015, 16:46

BiKsi :) :: Borba me je naucila nekim drugim vaznim zivotnim lekcijama, pre svega me naucila strpljenju, da se ne nerviram oko gluposti, da se treba boriti svojski, celim svojim bicem, a da se isto tako treba i radovati za svaki uspeh, svaki dan biti svestan bogatstva koje imam kraj sebe, i pokazivati tom istom bogatstvu (citaj porodici i prijateljima) koliko ih volim i koliko mi je lepo s njima. Postigla sam neki unutrasnji mir, i zadovoljna sam zena, a sigurno je ova borba velikim delom uticala da se sada ovako osecam. Svaki Arsin zagrljaj, svako njegovo vojim te, ili kad mi se obrati sa majcice, svaki njegov osmeh i oci pune topline i ljubavi mi dokazuju koliko je lepo biti mama i koliko me majcinstvo ispunjava.  srca  srca  srca  srca  E bas zbog toga NE treba odustati, sve dok se ima zdravlja, novca i zelje!

E baš sam na to mislila na to strpljenje, jer sa decom treba strpljivo a ja mislim da ranije nisam bila takva, drugo svesnost toga koliko je dragoceno sve što nam je dato. Mislim da mnogi ljudi ne znaju da cene to. Hiljadu puta sam čula ljude kako se žale na decu ili nedostatak slobode da urade nešto što žele a deca ih ometaju (izgovori) al eto kažem, možda bi ja bila takva neću da im sudim nisam im bila u koži pa ne znam, ali znam da ja sad iz ove perspektive, se nikad ne bi žalila na tako nešto.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 25 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od JocY 26/11/2015, 16:53

srculence 84 ::U pravu si biksi,ja ovu biohemisku nisam gledala kao poraz nego kao moj mali uspeh koji je mozda falilo malo da bude veliki uspeh. Zato sam resila da sada budem jos opustenija i da jednostavno ne razmisljam hoce ili nece. Prepusticu sve dr.da razmislja o tome a ja cu lepo da se opustim i da idem dalje. ovih dana odradicu ir i videcu sta kaze. Ja jos ne mogu da verujem da jednostavno sam tako brzo sve prevazisla i sada gledam da se spremim za sledecu vto. Malo cajevi malo vitamini i naravno bez stresa pa kako nam bog da

E srculence i ja sam tako gledala na moju prethodnu VTO koja se završila biohemijskom. Jeste mi bilo krivo i otplakala sam malo al ni upola ko negativne bete. Ja sam to shvatila kao korak bliže trudnoći jer je to u tom trenutku bio veliki pomak za mene. Nikad se ništa nije desilo iz vto a evo tad jeste. Samo treba da ga usavršimo zar ne? Wink
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 25 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 34 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu