KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

+22
nina :)
zvoncica36
cufta
JAmajka
Niny
saska1
ganedina
Sofija Veks
Blanka
KoMetaK
Vecka
HappyGirl
BiKsi :)
Ancica 87
Ema78
jelena*mama2andjela*
lela1984
bak
Star77
tatjanica
Vuchica
mamadabudem
26 posters

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 3 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od HappyGirl 12/2/2015, 07:46

Petar nema vremena da se zamajava sa nošom :)
Ćufta, divna priča :) Ej, četvorke u poznim godinama :)
Cure, danima radim kao kobila i juče sam se tako patosirala od 21 sat, nisam više mogla, da nemam reči. Ustala u 7. Mogla sam još da se gmazim ali mora da se radi :) Sreća pa ide praznik još malo dušu da odmorim :)
Ljubim vas sve osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 3 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od Ema78 12/2/2015, 14:42

Samo da znate da cu adapter za wc solju da uramim, kada prestanemo da ga koristimo !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 3 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od Niny 12/2/2015, 18:13

Cufta, divna prica :)

Ema, Petar je pametnica mala :) bravo!

Mi smo danas bili na uz-u glave i sve je ok.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 3 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od Blanka 12/2/2015, 22:27

Moje drage zenice, danas sam se isprosipala zestoko Very Happy Very Happy Very Happy
Kako sam sludjena od posla ovih dana jer dodjem kuci kasno i onda obavezno udjem na kutak da vidim sta ima novo, tako i danas radim istu stvar kad zvoni telefon, zove me jedna prijateljica i tako pricamo kao zene kad razvezu...Pitam je kako ti je muz, kaze ona bolestan ima gnojnu anginu i mora da operise krajnike.Da ga ona meni na tel ja ga pitam sta je bilo Dragane crnjo? On kaze taman crnjo, moram da operisem krajnike! A ja odgovaram sva u cudu: E ne mogu
da vjerujem da ces sa 38 godina da operises JAJNIKE!!!!
Prasnuh u smijeh, Dragan osta u cudu, a mene blaaaaam, uzas, a ujedno pucam od smijeha. Eto! Very Happy Very Happy
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 3 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od Sofija Veks 13/2/2015, 03:04

Blanka hehe slatko me nasmeja! lol! lol!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 3 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od Ema78 13/2/2015, 09:13

Blanka, sta ces, desavalo se i meni da tako odvalim...inace, znam jos troje ljud ikoji su preko tridesete operisali krajnike...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 3 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od Ancica 87 13/2/2015, 10:41

ahhahahahahahah Blankic moja,kraljice,bas me nasmeja!!!! Koristim priliku da te ljubnemo beba i ja i povucemo jako za nos!!!!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 3 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od HappyGirl 13/2/2015, 12:44

Ahahhha Blanka, šta ćeš opterećene smo jajnicima, spermatozoidima i ostalim pratećim elementima u ovoj ludoj borbi :)  b  b Mada, kada uporedim biser moje sestre sa tvojim, tvoj je super. Vodila ona školsku decu na zimovanje. I treba da idu napolje a nikako da krenu zato što igraju tetris. I tek će ti ona pred svom decom i kolegama "prestanite da se igrate više sa tim testisima i hajde napolje".Znači, patos  b  b  b  b  b  b  b
Cure, ljubim vas i hvala na smehu f usne sreca
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 3 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od Blanka 13/2/2015, 12:57

sreca sreca sreca sreca

ja i moja luda glava...

Ančiceeeeee, ljubim te i čupaj, čupaj ne smeta.

Ženice Sofija, Ema, Happy Girl grlim vas jako zagrljaj



Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 3 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od nina :) 13/2/2015, 18:47

ala sam se ismejala Blanka na tvom komentaru a naravno i hepijevoj sestri,citam mm i nemogu doci od smeha do reci a i on se smeje,nebi me cudilo da sutra prica kolegama na poslu anegdote vase
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 3 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od Blanka 13/2/2015, 19:17

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Ja sam danas ispricala mojim kolegama, i citav dan su se smijali, mada sa mnom je uvijek veselo. Eeeee krajnici, krajnici lol! lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 3 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od mamadabudem 13/2/2015, 20:49

Blanka  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 3 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od Sofija Veks 14/2/2015, 00:19

HappyGirl ::Mada, kada uporedim biser moje sestre sa tvojim, tvoj je super. Vodila ona školsku decu na zimovanje. I treba da idu napolje a nikako da krenu zato što igraju tetris. I tek će ti ona pred svom decom i kolegama "prestanite da se igrate više sa tim testisima i hajde napolje".Znači, patos  b  b  b  b  b  b  b
:

E, miline, pukoh od smeha hahah! lol! lol! lol!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 3 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od KoMetaK 14/2/2015, 00:30

Blanka, koji si ti biser!!! lol! lol! lol! lol! Laughing Laughing Laughing Laughing  b  b  b  b  b

Happy, i tvoja seka je odlicna!!!!  b  b  b  b  b
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 3 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od mamadabudem 14/2/2015, 07:29

[quote="HappyGirl"]Ahahhha Blanka, šta ćeš opterećene smo jajnicima, spermatozoidima i ostalim pratećim elementima u ovoj ludoj borbi :)  b  b Mada, kada uporedim biser moje sestre sa tvojim, tvoj je super. Vodila ona školsku decu na zimovanje. I treba da idu napolje a nikako da krenu zato što igraju tetris. I tek će ti ona pred svom decom i kolegama "prestanite da se igrate više sa tim testisima i hajde napolje".Znači, patos  b  b  b  b  b  b  b
Cure, ljubim vas i hvala na smehu f usne sreca[/quote]

sad videh ovo, pa hahahahahahhahha  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 3 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od SladZana 14/2/2015, 08:38

Krajnici, tetrisi lol!
Nisam se jos upisala u svoj mjesec Embarassed zelim vam brdo ljubavi i zdravlja i lijepih novosti osmeh srce
Ljubimo vas love
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 3 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od Ema78 14/2/2015, 08:59

lol! lol! lol! lol! lol!
Slatko se nasmejah...






Slucajno naleteh na ovaj link... mozda je malo setan, ali ga svakako vredi pogledati...

https://www.youtube.com/watch?v=IHIZTaNlG_g&feature=youtu.be
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 3 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od Blanka 14/2/2015, 20:52

Baš mi je drago što vas moj biser ovako slatko nasmija. Živjeli jajnici i testisi, vala bez njih ne bi bilo ni svijeta pa neka priča ko god šta hoće !!!

lol! lol! lol! lol! lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 3 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od ganedina 15/2/2015, 17:02

Nigde nikoga ni od korova . Lepo vreme pa ste se sve dale u skitnju ,neke verovatno spojile praznike I otputovale . Ovi su dani prosto savrseni , posle onih sumornih kisnih, hladnih, groznih .
Uzivajte .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 3 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od Niny 16/2/2015, 23:32

Divno je vreme bilo ovih dana, mi smo non stop lutali i uzivali :)
Jos malo i stize nam prolece.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 3 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od HappyGirl 19/2/2015, 17:03

Ја за рачунаром скоро увек, или телефоном али некако нисам стигла овух дана да се јавим.Мало ишчитам па наззад на рад.
Цуре, баш је лепо време али ја ипак једва чекам пролеће. Љубим вас све :)
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 3 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od bak 19/2/2015, 21:08

Vece cure!

Ja stigoh sa lepog snega, i tamo je mnogo toplije nego ovde lol! Juce me ispratilo 13 stepeni Shocked Slabo mi ide dolazenje k sebi, tako da se kuckamo ovih dana osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 3 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od SladZana 19/2/2015, 22:39

Nas pritisli gosti, ali uspjeli smo malo da prosetamo. Jedva cekam da ovaj vjetar stane pa opet u skitnju.
Ja citam ali nemam mnogo vremena za pisanje.
Ganedina stavi tikercic
Ljub ljub osmeh srce
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 3 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od HappyGirl 21/2/2015, 16:41

Da, Genedina stavi tiker da pratimo kako napreduješ :)
Predivni dani uživam u njima. Malo je potrebno za sreću :)
Ljubim vas osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 3 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od nina :) 21/2/2015, 21:08

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 3 156044_823067677740801_4784013977854404749_n
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 3 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu