KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

+22
nina :)
zvoncica36
cufta
JAmajka
Niny
saska1
ganedina
Sofija Veks
Blanka
KoMetaK
Vecka
HappyGirl
BiKsi :)
Ancica 87
Ema78
jelena*mama2andjela*
lela1984
bak
Star77
tatjanica
Vuchica
mamadabudem
26 posters

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 5 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od zvoncica36 27/2/2015, 12:25

SladZana ::
Ema78 ::https://www.youtube.com/watch?v=FqoK8e_de1c


Evo malo razonode  u ovaj tmurni dan... mac mac...

likeit tek sad vidim koliko mi fali trening i fizicka aktivnost, ples da ne pominjem.

Ema jesi li se organizovala sa aktivnostima, kako Petar u vrticu ovih dana?

Zene javite se i bez ovih macanovica  ljubav

Ja bih verovatno mogla da plešem samo pijana. Pošto alkohol nekonzumiram nikad ples znači nikad. Ukočena sam kao da sam motku progutala.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 5 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od SoJa 28/2/2015, 08:48

Drugarice moje, nema me, u haosu sam. Otkrili su pre par dana mojoj mami mtastaze, treba mi pomoc, otisla bih sa rezultatima u Bg, jel neka od vas radi u KC-u, ili mozda poznaje nekog? Molim vas, pomozite mi, ako ikako mozete... Njoj da daju uput za Bg nema sanse, salju je u Nis, kod istih onih koji su je upropastili, posle OP joj nisu dali nikakvu Th, godinama ide na redovne kontrole i skoro godinu dana joj se povecavaju markeri, a oni je voze da nema nista i da je to od upale vena, 30. Januara na kontroli, na vaginalnom pregledu sve ok, da bi posle 20 dana uocili metastaze po vagini i rektumu. Ja sam svesna kakva je to bolest, ali se nadam da nije uzela maha..Ljubim vas

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 5 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od JocY 28/2/2015, 09:25

Joooj Sojo bas mi je zao. Moja sestra je karcinom dojke operisala u Novom Sadu, imala je metastaze u limfnim cvorovima, i sa jako agresivnom terapijom evo je sad 6. godina bez kancera. Ne znam kako ide za institut za onkologiju ovde u BG ali znam da u svakoj ustanovi moze da se plati pregled, raspitaj se mozda nije preskupo pa i da ovde dodjete na konsulatciju da platite ako vec nece da vam daju uput. Drzi se i nadam se da ce mami da bude dobro...
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 5 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od Ancica 87 28/2/2015, 09:30

Sojo zao mi je,ja bas veze sa tim nemam,ali se nadam da ce se neka kutakinja javiti koja moze da pomogne...Drzite se!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 5 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od KoMetaK 28/2/2015, 11:14

Uh bre Sojce.... grlim te jako da budes jaka i pomognes maximalno mami! Ne poznajem ni jednog dr koji se time bavi a da je iz BG, cak nemam ni preporuke kod koga da odete privatno.... grljenje
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 5 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od ganedina 28/2/2015, 11:36

SoJa , mnogo mi je zao sto se tvojoj mami stanje pogorsalo . Nadam se da cete naci neki nacin , gde i kako doci kod nekog strucnjaka za tu problematiku u BG koji moze pomoci tvojoj mami . Ja isto nigde nikog nemam niti poznajem .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 5 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od cufta 28/2/2015, 20:50

SoJa, drzite se. Nisam ni ranije bila u vezi sa onkologijom, pa ne mogu da ti pomognem, ali vam drzim pesnice da bude sve najbolje!

Ganedina, kakav se tu tiker pominje, nisam u toku?

Ema, "volim seks i rado ga se secam" je zvanicni GRAFIT godine, 1998 :). jelena Tinska ga je verovatno prepricala.

Nina, slazem sa onom kokosi, da je frajer odlican i sto ona rece "tacka"

Vidim da bebe u stomacima lepo napreduju i to je jedino bitno

ljubim vas sve i podrzavam u svim zivotnim borbama i poizdalje malko


cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 5 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od snedra 1/3/2015, 19:06

Soja imas pp.
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 5 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od SoJa 2/3/2015, 09:18

Drage moje, hvala od srca

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 5 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od SladZana 2/3/2015, 13:35

Soja draga drzim fige da uspjesno rijesite problem, ljubim te.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 5 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od bak 2/3/2015, 13:52

Sojo, drzite se, verujem da ima resenja zagrljaj
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..! - Page 5 Empty Re: Februar...mmmm, lep mesec za neke stvari..!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu