KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
peki78
MAAKKI
sareni leptir
AriesGirl
Bubamara
ragaco
OKacica
Afrodita
ncoka
majal86
Padobranka
millena
Zmajuška
dada88
Milunka
nadalica
SladZana
tiramisu
maki021
Amna84
DMANA
Mikilica86
enap
Mika
Foxes
atomski mrav
minja82
Nataly17
ninica2
Blanka
Hiperaktivna
libra35
Baš za andjele 75.
ivanicasale
Vanja80
bak
Ninche
nina :)
marija123
luckystar74
smiley77
JocY
Vecka
tatjanica
annci
jelena*mama2andjela*
BabyBear
Tebi
srculence 84
saska1
KoMetaK
lelas
zvoncica36
micaubica83
Erata
Vuchica
mamadabudem
PalcicaBg
Ancica 87
ganedina
Sofija Veks
makac71
Niny
BiKsi :)
sandrolina
lenjivica
insomnia
MalaSaJuga
lela1984
73 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 5/3/2015, 18:52

Enap grlim te!  osmeh srce
Devojke hrabrice uz vas sam  osmeh srce

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od DMANA 5/3/2015, 19:49

Enap ne daj se.Samo hrabro i bice jednom i tvoj srecan dan.Hoce sigurno! zagrljaj zagrljaj
DMANA
DMANA

Broj poruka : 93
Datum upisa : 12.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 5/3/2015, 19:55

...enap,jako mi je zhao.... zagrljaj
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 5/3/2015, 21:08

Enap žao mi je zagrljaj

Palčice navijam za dobre hormone radost radost radost radost radost

Amna potraži još neko mišljenje probaj sve što se može pa ćeš onda vidjeti i odlučiti šta dalje i ja ti predlažem Dr Kopitović .Držim fige .

Koračaljke d
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 6/3/2015, 12:27

Enap, uzasno mi je zao... zagrljaj
Ne znam sta je to sto presudi, ni jedna od nas ne zna. Mogao je da bude bas ovaj put...al nije.
Za svaku od nas pisano je kada cemo uspeti...
Zelim ti da sledeci pokusaj bude tvoj uspesni srcasti poljupci

To zelim i sebi i svakoj od nas...sledeci put je nas poljubci
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 6/3/2015, 12:28

Palcice, draga, uopste ne mora da znaci. Mozda nas bas sve iznenadis odlicnim rezultatima. osmeh srce
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 6/3/2015, 12:42

Dala krv za hormone i prijatno se iznenadila kako sam brzo zavrsila,nema guzve uopste,bile samo dve trudnice za dabl.Rezultati danas oko 1,al ne mogu opet da idem tako da cu u ponedeljak da uzmem.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 6/3/2015, 12:44

...drzhim fige palchiceeee!!! igracice igracice igracice
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 6/3/2015, 17:54

annci ::Palcice, draga, uopste ne mora da znaci. Mozda nas bas sve iznenadis odlicnim rezultatima. osmeh srce
Potpisujem ime moje,nadam se da su rezultati superiska!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 6/3/2015, 19:32

KOracaljke, samo da vas povucem jako za nosice! Nemam vremena da citam sve! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od enap 6/3/2015, 20:24

danas smo malo bolje idemo dalje ja sam vec krenula da se raspitujem,nazalost moracemo opet da probamo o drzavnom trosku jer smo potrosili puno para u Skoplju,al gde ici ja sam sa juga mi na komisiju idemo u Nis i tamo biramo dalje kliniku,jednom su nas odbili zbog loseg spermograma rekli su da nemaju cime da rade a u Skoplju smo plus zamrzli sper.plus je imalo sveze na dan punkcije ...gde ici?
enap
enap

Broj poruka : 223
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od enap 6/3/2015, 20:24

i sta bih od dodatnih analiza mogla da trazim od svog dr da odradim?dajte savete...
enap
enap

Broj poruka : 223
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 6/3/2015, 22:41

Pozdrav cure... Dugo me nije bilo.. 
Enap, moj predlog je Betanija ili Genesis. Al Genesis nije o trosku drzave tj. U zom programu. 
Prezadovoljna sam.... Vidis potpis... 
Dodatne analize moje su bile
Ogtt sa insulin. 
Trombofilije
Histeroskopija
Cesce proveravanje tsh, ft4 tokom procesa i drzanje tsh pod kontrolom tj Do 2.
Naravno kroz proces vto i terapija za iste gore navedene probleme ukoliko se tu pronadje prepreka. 
Srecno.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 7/3/2015, 09:57

Enap, tako treba, odmori malo pa u nove pobede! Druga ce verovatno biti uspesna srca
Posto kazes da je kod vas problem spermogram, potrazi malo po internetu sta valja tvoj muz da koristi za poboljsanje spermatozoid Javice se ovde i neka od devojaka koja ima vise iskustva s tim, pa ce ti reci nesto pametnije od mene lol!
Samo napred igracice
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od DMANA 7/3/2015, 20:12

Enap,mislim na tebe i mislim da bi bila zadovoljna sa bolnicom Genesis.Kod nas je isto los spermogram a oni imaju vrhunskog biologa sto je jako bitno.Srecno draga!
DMANA
DMANA

Broj poruka : 93
Datum upisa : 12.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 8/3/2015, 00:58

Enap, zao mi je. Blizu vam je Spebo. Oni su ukljuceni u drzavni program. Nazovi pa pitaj. Ja sam kod njih uspela.
Devojke hvale i dr Kopitovic. Imas novu kliniku Ferona, imaju popust za prvih 100 pacijentkinja, tako da je postupak 1600 evra, koliko shvatih.

Nadalice, Dmana, sve cestitke, zelim vam lake i skolski dosadne trudnoce!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 8/3/2015, 01:11

Palčice, verujem u vaše proleće! Ovo, naravski! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 8/3/2015, 08:52

BiKsi :) ::Palčice, verujem u vaše proleće! Ovo, naravski! Very Happy

cveće Hvala Biksi,nadamo se!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 8/3/2015, 11:10

DMANA ::Enap,mislim na tebe i mislim da bi bila zadovoljna sa bolnicom Genesis.Kod nas je isto los spermogram a oni imaju vrhunskog biologa sto je jako bitno.Srecno draga!

Biolog je za svaku pohvalu,Enap,ubedljivo bez konkutencije,mene doveo do ET i samo zbog toga mi je jako zao sto prof.Kopitovic ne radi vise u Genesisu.Ali,verujem da su i u Feroni vrhunski embriolozi.A od Speba bezi,nisu za teze slucajeve(nizak AMH i azospermija).I mi imamo i jedno i drugo,a iz potpisa vidis kako smo prosli u Spebu.Embriolog,prof. Stojkovic je vrhunski strucnjak,ali ne valja ginekolog i uslovi u labu su losi.Ali,Novi sad to sve ima,ja cu uskoro ponovo kod njih,najbolji su.Znaci,prof. Kopitovic i Ferona ili Betanija ili dr Crnogorac i Genesis.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 8/3/2015, 14:10

koracaljke drage ,navijam da vam svi koraci budu lagani i uspesni!budite zdrave ,vesele ,voljenje i volite ! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 8/3/2015, 20:18

Lela, pa i kod mog muza je dijagnoza azospermija pa smo u Leskovcu uspeli. U Bgd su nas otpisali, a u Leskovcu ohrabrili maksimalno.Ja imam sve pohvale za njihovog embriologa, dr Petru. I mislim da im je laboratorija sasvim ok. Koliko te pratim, tada kad si radila u Spebu, nisi znala da imas neke dijagnoze i nisi bila pokrivena terapijom. Recimo vitamin d, koji jako utice na kvalitet jajnih celija, tada nisi pila. Mada iz potpisa ti je slicno bilo i u Pragu i Novom Sadu, ili sam ja nesto propustila?! Pitanje je sta bi bilo da sada odradis vto u Leskovcu, mozda bi bas uspela. Mada ja verujem da ces iz prirodnih radova ostvariti trudnocu, da ti nijedna od ovih klinika vise i ne treba, sem da vodis trudnocu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 8/3/2015, 20:54

Nisam nista pila,to je tacno,ali su me otpisali i poslali na donaciju.Jeste los kvalitet jajne celije bio u pitanju,zato se nije oplodila,ali,nisu hteli da se bave sa mnom,mozda bi se i oplodila.A nedostaju im uslovi za fertilizaciju,to je definitivno.A u Novom sadu je itekako bilo bolje.Razlika je ogromna u uslovima.A u Pragu je radjena donacija,to nikako ne moze da bude slicno kao kad 2 puta ostanes bez ET.Neg. beta i biohemijska je nesto sasvim drugo.Ali,jednom ce biti...

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 8/3/2015, 21:54

Da li femisan A Kapi spustaju Fsh ..jer ne znam dali da sutra ih uplatim ili da ipak uzmem kontracepciju za fsh..naravno I jedno I drugo je I za regulisanje menstruacije ali mi treba da djeluje I na fsh
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 9/3/2015, 08:49

Palcice i ja verujem da je ovo prolece vase, gde god da krenete! yes

Samo da vam posaljem malo prasine i da vam izvucem nosice da vam ovaj mart bude poseban i plodonosan! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od smiley77 9/3/2015, 09:15

http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Nova-klinika-za-lecenje-steriliteta-nada-za-brojne-roditelje.html
smiley77
smiley77

Broj poruka : 185
Datum upisa : 24.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu