KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
peki78
MAAKKI
sareni leptir
AriesGirl
Bubamara
ragaco
OKacica
Afrodita
ncoka
majal86
Padobranka
millena
Zmajuška
dada88
Milunka
nadalica
SladZana
tiramisu
maki021
Amna84
DMANA
Mikilica86
enap
Mika
Foxes
atomski mrav
minja82
Nataly17
ninica2
Blanka
Hiperaktivna
libra35
Baš za andjele 75.
ivanicasale
Vanja80
bak
Ninche
nina :)
marija123
luckystar74
smiley77
JocY
Vecka
tatjanica
annci
jelena*mama2andjela*
BabyBear
Tebi
srculence 84
saska1
KoMetaK
lelas
zvoncica36
micaubica83
Erata
Vuchica
mamadabudem
PalcicaBg
Ancica 87
ganedina
Sofija Veks
makac71
Niny
BiKsi :)
sandrolina
lenjivica
insomnia
MalaSaJuga
lela1984
73 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od enap 12/2/2015, 09:49

Evo i mene padobranca, ja bi da se družim sa vama, mi nismo prosli drugostepenu kom zbog ocajno loseg spermograma, a sad sam na stimulaciji gonalom i cetrotit 6 dan juce bio uz mali br folikula 2 desno 2 levo i endo 4,5sad jedem cveklu brazilske o, sinoc sam kupil kvas al ukus narandja.. Nadam se da ce da se stvori jos neki folikul i da se udeblja endom.. U subotu opet uz i vadjenje krvi estradiol.. Držite palleve, ja se nadala da ce imati i neki za zamrzavanje al slabo.. Ibače radićemo sa zamrznutom spermom ako bude loše na dan aspir... Cmok za sve!
enap
enap

Broj poruka : 223
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 12/2/2015, 10:24

Pij pivo,enap,pratim tvoj dnevnik i navijam!Pivo deblja endo provereno!Meni se endo kod prve dve donacije sporije debljao,nije pomogao ni ananas,ni cvekla,paprika,badem dok mu ga nisam dala po pivu!Ali,mozes i taj kvas,dodje mu na isto! sunny

A za folikulice ne brini-nije bitan broj jajnih celija i embriona,vec kvalitet.Kad sam ja jesenas konacno dosla do transfera,vala,svako ce!Navijam! osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 12/2/2015, 10:48

Evo me drage moje,nista ni ovaj mesec,sve je stagniralo.Idemo dalje za iste pare lol!
Cekam ciklus da odradim hormone,pa cu kod endokrinologa.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mikilica86 12/2/2015, 11:29

Drage moje, ja trenutno pocinjem peti pokusaj VTO.
Nikada nisam bila na forumima. Tuzna sam. Slomljena. Neraspolozena.
Prve tri nisu uspele, a cetvrta je bila trudnoca koju na zalost nisam uspela da iznesem.
Htela sam da odustanem, ali sam preksinoc promenila odluku.
Zato vam i pisem!
Drugarica me je odvela u jednu novu bolnicu u Novom Sadu. Zove se FERONA.
Ne znam da li se i vi osecate vrlo cesto ruzno u bolnicama, kao da ste "jedna od..." Ja da.
Preksinoc sam na konsultacijama i dogovoru u Feroni bila "JEDNA JEDINA..." I doktorki i sestrama i svom osoblju! Paznja, osmesi, pozitivna energija na sve strane!
Nakon razgovora sa dr Vesnom Kopitovic koja je divna, predivna, resili smo da probamo jos jednom.
Vratila mi se nada. Raspolozenje. Motiv.
A... iskrena da budem... i cena. Posto je bolnica nova, prvih 50 VTO kosta 1600 eura!
Ja inace imam tanak endometrijum i dr Kopitovic je rekla da ce davati u matericu sredstvo za zadebljanje - neki faktor pre vadjenja jajnih celija. Sto mi do sada niko nigde nije rekao da moze.
Izvinite ako smatrate da mojoj prici ovde nije mesto, izbrisite post ako treba.
Zelela sam samo sa vama da podelim.

VOLELA BIH DA OVAJ PUT USPEMO!!! roda

Mikilica86

Broj poruka : 3
Datum upisa : 12.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 12/2/2015, 11:50

Mikilice dobrodosla i da nam sto pre ostanes trudna i do kraja izneses trudnocu.
O dr Kopitovicki sam cula sve najbolje,sto potvrdjuje i broj beba s kutka zacetih kod nje.
Srecno i pisi nam kako napredujete!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od enap 12/2/2015, 11:51

Lela koje povo si pila i koju količinu? Nemoj da se opijem pa aleluja
enap
enap

Broj poruka : 223
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 12/2/2015, 11:59

Enap navijam za folikule i zalivam zalivanje zalivanje zalivanje
Sto se piva tice mozes koje god,ja sam pila bavariju bezalkoholnu.Imas i druga bezalkoholna od 0.5l,ali meni je ova merka od 0.25l bila taman,jer nisam neka pivopija :)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 12/2/2015, 12:03

Bilo koje,jednu vecu casu dnevno,ni ja ne podnosim alkohol,pa mi to bilo sasvim dosta.A dalo rezultata.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 12/2/2015, 12:05

....zalivam sve bockalice i vuchem jaaaako za nosiche! zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mikilica86 12/2/2015, 12:09

PalcicaBg ::Mikilice dobrodosla i da nam sto pre ostanes trudna i do kraja izneses trudnocu.
O dr Kopitovicki sam cula sve najbolje,sto potvrdjuje i broj beba s kutka zacetih kod nje.
Srecno i pisi nam kako napredujete!

Hvaaala na podrsci!!!
Beskrajno!

Javljam! Very Happy

Mikilica86

Broj poruka : 3
Datum upisa : 12.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 12/2/2015, 12:18

Foxes, ja ne znam proceduru u Betaniji, ali Smiley ti je to vec potanko objasnila. Evo Mikilica prva prenosi iskustva iz Ferone (by the way, DOBRODOSLA Mikilice i bravo za skupljenu snagu-mada odustajanje, cak ni posusustajanje ne dolazi u obzir u tvojim godinama! cmoka ), i kao sto vidimo odlicna su. Znaci, zovite i zakazujte hitno. Posle ces videti vec kako se dalje stvari odvijaju. Vidis da imas i popust ako stanete u tih prvih 50 pokusaja. Sto se tice drzavnog programa, nista vas ne kosta da probate. Vidis moj potpis i moj AMH, pa sam dva puta prosla drugostepenu komisiju u Frontu. Vecinu pokusaja sam platila, ali nije lose ako moze sve da se iskoristi.

Drzimo fige svakako! Javljaj
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 12/2/2015, 12:18

Palcice poljubac
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 12/2/2015, 12:19

Bas za andjele, dobrodosla draga i sretan početak . Ja sam o Tulicki cula dosta pohvala.

SRECNO!!!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 12/2/2015, 12:23

hehe smily,jocy i to sto kazete pivce nece da skodi Wink Wink ovo sa limunom je divno divno kao gazirani skoic Very Happy Very Happy
luckystar znaci plan je da se sve ispita pa polako likeit verujem da si nestrpljiva ali sam sigurna da je ovaj plan najbolji.

enap srecno,drzim palceve


palcice draga zao mi je sto je ispalo ovako al drzim pesnice za sledeci
mesec
mikilice dobro dosla,drago mi je da si zadovoljna klinikom i dr,imas ovde temu o novoj klinici sigurna sam da ce i ostalim zanciti da cuju info iz prve ruke a ja svakako navijam i drzim pesnice Very Happy Very Happy Very Happy

ja sam se malopre vratila sa UZ,primila poslednje inekcije,danas mi je inace 10 dan stimulacije i veceras stop a u subotu ujutro aspiracija Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
bice finih folikulcica,na levom jajniku su svi folikulu uglavnom od 20+ mm a desni malo kasni,nesto su manji ali sam sigurna da ce ih biti dovoljno...
endo je troslojan jeeee nisam zapamtila debljinu al je dr rekla da je super,ja za svaki slucaj nastavljam sa pivcem Very Happy Very Happy

ljubim vas sve usne usne usne

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od enap 12/2/2015, 12:27

Pa bolje da pijem bezalkoholna, ja inače volim pivo i ja i moj mužić smo pili često al od kad sam. šprucam nisam smela.. Greska!
enap
enap

Broj poruka : 223
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od enap 12/2/2015, 12:29

Držim palčeve Jelena
enap
enap

Broj poruka : 223
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 12/2/2015, 12:30

Bravo Jecko,srecno stopiranje!
Da nam u subotu budes dobra koka :)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 12/2/2015, 12:39

....enap,ja sam za vreme stimulacije navalila na pivo sa ukusom grejpfruta mada nikad pre nisam pila pivo niti sam znala da je dobro za bockalice da ga piju,prosto neshto mi tako doshlo...vuchem za nosich i zhiveliiii!!! Very Happy
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 12/2/2015, 12:56

Evo link za sajt Ferone, vidim da je u izradi, verovatno ce biti za par dana u punoj funkciji
http://feronaivf.rs/

Da li neko zna za koliko u betaniji u ns budu gotovi rezultati spermograma?
MM ima zakazano 24.02 u 8 i 30, ne znam da li da isti dan idem i ja sa mojim rezultatima ili da sacekam dan-dva pa sa svim rezultatima da odem?

usne za sve!

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 12/2/2015, 13:08

Jeco srećno stopiranje da bude dosta dobrih folikula Very Happy
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od smiley77 12/2/2015, 14:24

Vanja80 ::Evo link za sajt Ferone, vidim da je u izradi, verovatno ce biti za par dana u punoj funkciji
http://feronaivf.rs/

Da li neko zna za koliko u betaniji u ns budu gotovi rezultati spermograma?
MM ima zakazano 24.02 u 8 i 30, ne znam da li da isti dan idem i ja sa mojim rezultatima ili da sacekam dan-dva pa sa svim rezultatima da odem?

usne  za sve!



Evo otvorene teme o Feroni
https://kutak.forumotion.com/t2972-ferona-novi-sad?highlight=ferona

https://kutak.forumotion.com/t2974-ferona-novi-sad-dr-vesna-kopitovic?highlight=ferona

Kolko se ja secam, isti dan posle 13h su rezultati spermograma.
smiley77
smiley77

Broj poruka : 185
Datum upisa : 24.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od smiley77 12/2/2015, 14:31

enap ::Pa bolje da pijem bezalkoholna, ja inače volim pivo i ja i moj mužić smo pili često al od kad sam. šprucam nisam smela.. Greska!

Pa ako volis pivo, pij normalno pivo! Nista ti nece biti ako popijes 1-2 case dnevno alkoholnog piva! Ne primas antibiotike, sedative da se ne sme piti pivo! Em sto volis em ces biti opustenija... a opustenost je najbitnija.... lol!
smiley77
smiley77

Broj poruka : 185
Datum upisa : 24.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 12/2/2015, 14:33

Hihihihi citam ovo za pivo, pa se sve mislim da nije moj svekar citao nesto ovde po forumu, neki dan je doneo 30 flasa piva sa limunom Very Happy
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od smiley77 12/2/2015, 15:09

Blanka ::Smajlicu dragi, da ovdje cestitam za to srculence 20.01. Mnogo mi bre drago. Nadam se da si ok i da sve protice kako treba.
Ljubi Blankic zagrljaj


Hvala Blankice moja! moja podrska! osmeh srce Pa skoro sam OK... ma, vec drugi put sam bolesna, prvi put prehlada a sad i gripa, kasljem, smem samo paracetamol.. i cajevi, i vitamini itd... ali proci ce! ne dam se! Wink inace u utorak sam bila na UZ, bebce je 3.5cm... sunny sad sam 10.nedelja i 5 dana.. i tako.. da ne zauzimam ovde mesto i vreme! sve vas vucem za nosice! i nema odustajanja!!! yes radost radost radost
smiley77
smiley77

Broj poruka : 185
Datum upisa : 24.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 12/2/2015, 15:24

Hvala smiley77....nisam videla da su otvorene teme.

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu