KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
peki78
MAAKKI
sareni leptir
AriesGirl
Bubamara
ragaco
OKacica
Afrodita
ncoka
majal86
Padobranka
millena
Zmajuška
dada88
Milunka
nadalica
SladZana
tiramisu
maki021
Amna84
DMANA
Mikilica86
enap
Mika
Foxes
atomski mrav
minja82
Nataly17
ninica2
Blanka
Hiperaktivna
libra35
Baš za andjele 75.
ivanicasale
Vanja80
bak
Ninche
nina :)
marija123
luckystar74
smiley77
JocY
Vecka
tatjanica
annci
jelena*mama2andjela*
BabyBear
Tebi
srculence 84
saska1
KoMetaK
lelas
zvoncica36
micaubica83
Erata
Vuchica
mamadabudem
PalcicaBg
Ancica 87
ganedina
Sofija Veks
makac71
Niny
BiKsi :)
sandrolina
lenjivica
insomnia
MalaSaJuga
lela1984
73 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 6/2/2015, 19:09

Bas cu da izguglujem. Jao zamisli da ti kaze da si otpisan slucaj. Pa ti imas svoje jajne celije i ostajes trudna.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 6/2/2015, 19:24

Bila sam sad u novembru,danima sam plakala posle.Rekla mi da ni donacija ne moze da mi uspe,takav je hormonalni status.Stalno cu da imam biohemijske i spontane,dzabe dajem pare za IVF-ove.A prirodno-nema tek sanse!A ja sad imala biohemijsku prirodno.Ozracila me najstrasnije,rekla mi i da nemam vise ovulaciju uopste.A imam!Pre par godina mi rekla da sam tezak slucaj,ali da ima nade.Davala mi te mumije.Sad sam propali slucaj,po njoj.Uzas,i sad mi pozli kad se samo setim! affraid

Imas pp,Nataly.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 6/2/2015, 20:13

Pa ti si stres prezivjela.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 6/2/2015, 20:18

Strasan stres.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 6/2/2015, 21:37

Ja nema sta sve u zivotu nisam radila I koristila da bih zatrudnela . Davno, davno peruansku maku, bila skupa strasno . I mumiju I naravno nista ne bi . I cajeve od neke babe iz petog sela
koji su nekim zenicama pomogli . I neke kapi od nekog ludaka Milana Tarbuka koji za sve bolesti ima lek . I tincture od Sadiuka Bilalovic iz Sarajeva koje sam isto placala basnoslovno, a po preporuci nekih mojih koleginica koje su zahvaljujuci tome uspele da dobiju decu . I isla u Sanmarinovo selo iza Nisa da mi Redica namesta matericu 4 dana, to su tek bile tantalove muke I neizdrzivi bolovi .
A kad se samo setim te ludace Majre koja me je s vrata pitala koliko imam godina I kad sam joj rekla 41 g, pitala me pa sta ja ocekujem, pa ja nikada necu moci da zatrudnim I rodim. Kao I Lela bila sam danima u souk . A ja tek krenula u borbu za potomstvo . To je takva ludaca kakva se retko srece I od nje treba bezati kao djavo od krsta .
I evo me hvala bogu trudna sam I u 49 god . Samo treba verovati .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 6/2/2015, 21:57

Na sve smo spremne i sve bi probale da pomognemo da dobijemo nase bebice. Ali vjera je ono najvaznije.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 6/2/2015, 22:02

Tebi, srecan vam povratak kuci i sto rece Ganedina polako, jer videh da ima svuda snega. Sto se opstipacije tice, mislim da je kompot od suvih sljiva najdelotvorniji, ali bar kod mene. Ja imam opstipaciju i inace, a sad se ne praznim po 5-6 dana ponekad, tako da te razumem. Ono sto su meni jos savetovali, ali mi nije pomagalo je: kivi na prazan zeludac, laneno seme, ali sveze samleveno ili samleveno sa jogurtom, ali samo tako, jer jedino samleveno ima efekta, donat mg (pomaze mi donekle), plus mi je dr dao neku biljnu mesavinu koju pijem samo ujutru i koja moze u trudnoci, prosle godine pila neku drugu nije mi uopste pomagala... a ni ova sad koju koristim. Probaj sve, ali cepice izbegavaj u sirokom luku, tako s ui meni savetovali sv dr jerizazivaju kontrakcije materice, a to ti ne treba. Mislim da oni mogu bas kad ne pomogne nista drugo, ali se konsultuj sa dr pre toga.

Nataly, ima i ovde tema na kojoj su zene pisale o mumiji, i Majri, pa potrazi, nesto je tema tipa: prirodni preparati. Sto se tice Koitovicke, pisale smo na temi o Genezisu, o novoj klinici, imas tu br. tel, probaj da nazoves sutra i pitas. Plus, mozes da nazoves oridnaciju Ilic, rade subotom do 13h cini mi se, nazvace oni prof. i pitati, ne brini.

Srecno koracaljke u vasim koracima!!! b b b b b b b b b
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 6/2/2015, 22:31

ganedina ::Ja nema sta sve u zivotu nisam radila I koristila da bih zatrudnela . Davno, davno peruansku maku, bila skupa strasno . I mumiju I naravno nista ne bi . I cajeve od neke babe iz petog sela
koji su nekim zenicama pomogli . I neke kapi od nekog ludaka Milana Tarbuka koji za sve bolesti ima lek . I tincture od Sadiuka Bilalovic iz Sarajeva koje sam isto placala basnoslovno, a po preporuci nekih mojih koleginica koje su zahvaljujuci tome uspele da dobiju decu . I isla u Sanmarinovo selo iza  Nisa da mi Redica namesta matericu 4 dana, to su tek bile tantalove muke I neizdrzivi bolovi .
A kad se samo setim te ludace Majre koja me je s vrata pitala koliko imam godina I kad sam joj rekla 41 g, pitala me pa sta ja ocekujem, pa ja nikada necu moci da zatrudnim I rodim. Kao I Lela bila sam danima u souk . A ja tek krenula u borbu za potomstvo . To je takva ludaca kakva se retko srece I od nje treba bezati kao djavo od krsta .
I evo me hvala bogu trudna sam I u 49 god . Samo treba verovati .

Genedina, jako mi je drago kad cujem da je neka zena uspjela poslije mnogo borbe, teske borbe sa svim preprekama koje nosi sterilitet, ona famozna dijagnoza koju kad sam prvi put vidjela na izvjestaju shvatila da moja bitka pocinje. Vjerujem da se svaka od nas tada sigurno osjećala veoma povrijeđeno i podsvjesno sebe smatrala bićima nižeg reda jer je dobijanje potomstva zaboga prirodan proces. Onda pitas sebe, pitas boga zasto? Pocinje borba, duga, neprestana i ne damo se, sve cemo uraditi da dobijemo bebu, da se ostvarimo kao roditelji. Zato ja skidam kapu svim zenama, borcima, jakim zenama! Tebi Genedina posebno! Samo naprijed i da ti od sada samo sunce sija sunny sunny sunny sunny
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 6/2/2015, 22:54

I ja sam pila peruansku macu,ali nista.A meni Majra rece da ima pacijentkinju od 50god. kojoj uspela donacija,jer ima zdrav hormonalni status,pa sta ja hocu?! Ma,nije normalna,sto se mene tice! Jedva sam utrefila vrata da izadjem iz zgrade od stresa! Crying or Very sad affraid

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 7/2/2015, 08:15

Jutro devojke!

Vucem vas za nos i prasim!
Za najnovije trudnice navijam i saljem svu pozitivnu energiju! :***

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 7/2/2015, 09:18

Nataly17 ::Progesteron mi je 0,72 a folikularna faza je 0,6-4,7. To znaci da nece biti ovulacije u ovom ciklusu, je li tako?

Pa,u referentnim vrednostima je u folik. fazi,znaci da ce biti,samo ako je ispod donje vrednosti nema ovulacije.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 7/2/2015, 11:57

5 dan stimulacije,sutra kontrola, jos malo,jos malo... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ljubim usne usne


Poslednji izmenio jelena*mama2andjela* dana 7/2/2015, 12:59, izmenjeno ukupno 1 puta

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 7/2/2015, 12:22

Jelena navijamo za idealan UZ sutra!!!!! Devojke,Nataly,Lela,kad mene vidite znaci mozete i vi!!! Sve vas vucem za nos!!!! ljubav

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 7/2/2015, 12:42

Ja jutros dobih 20-i dan,uz femisan,u roku sve. sunny

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 7/2/2015, 13:01

Lela hvala za tumacenje progesterona.
Ancice ti si nam primjer koji snagu daje.
Srecno bockanje svima.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 7/2/2015, 13:43

...devojke,vuchem za nosicheeee!!! cvet
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 7/2/2015, 14:01

joj zene ja sam jutros bila sanjiva i stavila sam 2 Utrogestana od 200 mg umesto 1.Da li moze da mi skodi ? affraid
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 7/2/2015, 15:01

Mico ja mislim da ne moze da skodi vise utrogestana, da moze samo malo da ti skoci tt od njega, da bude blago povisena.

Lela bravo! Samo se drzi femisana ako ti prija! :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 7/2/2015, 15:09

Extra mi prija,Vecka!Na mene ocigledno savrseno deluje! Very Happy

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 7/2/2015, 21:55

Jelenaaaaaaaaaaaaaaa navijam srcem za tebeeeeee :)
Devojke moj hvala na savetima,malo je lakse vec danas :) Ipak je kuca kuca i kuvana hrana nesto drugo.Pogotovo kad ti sveki kuva :) Jos kad moj muzic kaze nemoj da bude jako slano,pa to je divnooooo Very Happy
Ne bih vama umela opisati neke osecaje,ne osecam nista posebno,samo sam mnogo vise opustena neko prosli put...Prosli put nisam htela da sama uzimam casu lol!
Inace bockam se fraxijem u 18h i juce zaglavimo na nekoj kafu da nasima i ja odem u wc da se bocnem u nekom kaficu,i da li sam brzo ili nisam skroz istisnula,ili sam potrefila kapilar,ne znam al oko ponoci osetim kada sam dohvatila stomak da me boli ,pogledam i vidm modricu na celoj donjoj levoj strani stomaka affraid Kad se nisam slogirala...Ko po obicaju ,ja trcim doktorima i odemo u hitnu i doktor mi lepo sve objasni,da nije nista strasno itd....Video covek da sam se da izvinete ukakila od straha...
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 7/2/2015, 22:07

Da li moze Femisan uz Cikloproginovu?
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 8/2/2015, 00:21

Moze,ja ne pijem ciklu,ali neke moje drugarice piju i jedno i drugo zajedno.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 8/2/2015, 02:55

Hej Tebi, slatko me nasmeja Very Happy Very Happy Very Happy

Podseti me sad na injekciju koju sam dobila sad posle aspiracije koja je bila 28.01., a ja jos uvek imam ogromnu modricu na levoj strani debelog mesa koja boli kao sam djavo
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 8/2/2015, 11:03

Drzite palceve,danas imam uz.Pocela juce sa LH tracicama,sinoc bila bleda druga crtica,danas je malo jaca ali nije iste boje kao kontrolna.Nadam se da najavljuje ovulaciju.
Pregnil kupljen,samo cekam da se endo lepo zadeblja.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 8/2/2015, 11:06

Navijam,Palcice! osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu