KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
peki78
MAAKKI
sareni leptir
AriesGirl
Bubamara
ragaco
OKacica
Afrodita
ncoka
majal86
Padobranka
millena
Zmajuška
dada88
Milunka
nadalica
SladZana
tiramisu
maki021
Amna84
DMANA
Mikilica86
enap
Mika
Foxes
atomski mrav
minja82
Nataly17
ninica2
Blanka
Hiperaktivna
libra35
Baš za andjele 75.
ivanicasale
Vanja80
bak
Ninche
nina :)
marija123
luckystar74
smiley77
JocY
Vecka
tatjanica
annci
jelena*mama2andjela*
BabyBear
Tebi
srculence 84
saska1
KoMetaK
lelas
zvoncica36
micaubica83
Erata
Vuchica
mamadabudem
PalcicaBg
Ancica 87
ganedina
Sofija Veks
makac71
Niny
BiKsi :)
sandrolina
lenjivica
insomnia
MalaSaJuga
lela1984
73 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 1/2/2015, 14:54

Jelena, samo naprijed hrabra zenice, da ti ova druga vto donese najvecu radost na svijetu! Navijam jako i iz sveg srca za tebe c
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 1/2/2015, 15:00

Jeco navijam jako da ovaj put bude sve kako treba radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 1/2/2015, 15:20

hvla vam drage moje cvet cvet cvet cvet
bice ovaj put sve u redu,moji andjeli paze na mene,sigurna sam u to Very Happy

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/2/2015, 16:58

Jelena87,navijam jako!Da ovaj put sve bude kako treba,a hoce! igracice igracice igracice igracice

Tebi!Srecno prekosutra na ET! roda roda roda roda roda roda roda


Poslednji izmenio lela1984 dana 1/2/2015, 19:00, izmenjeno ukupno 1 puta

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 1/2/2015, 18:37

Lela bravo za izvestaj,Jelena bice to sve dobro sigurno,Tebi navijamo da se vratis sa trocifrenom betom!!!!Blankic draga nista se ne razumem u to sto te muci,ne mogu ti pomoci..ali probaj sve sto cujes...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 1/2/2015, 21:35

Devojke moje draga, pozdravi iz hladnog,a predivnog Praga poljubci
Hvala vam na svemuuuuuuuuuuuuuu ....Jos malo i moje ce duse biti sa mnom ...Odbrojavam sitno....
Svima vam za sve drzim palceve i navijam iz sveg srca za sve vas,za sve sto vas ceka...Da vas ne nabrajam posebno...
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 2/2/2015, 02:08

Tebi

Navijam navijam!!! wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/2/2015, 08:30

Ancica 87 ::Lela bravo za izvestaj,Jelena bice to sve dobro sigurno,Tebi navijamo da se vratis sa trocifrenom betom!!!!Blankic draga nista se ne razumem u to sto te muci,ne mogu ti pomoci..ali probaj sve sto cujes...

Hvala,Anncice!Da bude sve ok kod tebe,a verujem da hoce! osmeh srce

Tebi,navijam svim srcem za tebe i PFC,naravno!Da bude uspesan ET sutra! sunny

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 2/2/2015, 08:40

Tebi, navijam igra igra igra igra igra igra igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 2/2/2015, 10:37

Tebi navijam jako za tebe i tvoje bebice osmeh srce
Jelena samo napred,naravno da ce sve biti dobro,navijam. yes radost
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 2/2/2015, 11:03

jelena*mama2andjela* ::hvla vam drage moje cvet cvet cvet cvet
bice ovaj put sve u redu,moji andjeli paze na mene,sigurna sam u to Very Happy

bravo navijači2 bravo navijači2 bravo
navijam, Jelena, jako, jako i prasim, prasim
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 2/2/2015, 11:27

Tebi, jos malo Very Happy
Joj! Jedva cekam osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 2/2/2015, 12:31

Sutra odoh na UZ,10dc mi je,pa da vidimo ima li nade za ovulaciju ovaj mesec.
Drzite palceve i prasite,danas sam resila da ovaj mesec idem po bebice,pa se nadam da me ovaj dobar osecaj nece prevariti. Very Happy
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 2/2/2015, 12:49

Palcice drzimo palceve i navijamo da je ovo pravi trenutak za tvoje bebice. radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 2/2/2015, 13:44

Palcice drzimo fige i navijamo jako jako jako :*
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 2/2/2015, 14:20

Palčice navijam i ja jako,jako igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 2/2/2015, 15:47

palcice drzim palceve Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
tebi navijam wavecrowd
ja sam danas vadila lh i e2 kao i UZ,cekam da me zovnu posle podne sa rezultatima i ako je sve ok,od sutra stimulacija Fostimonom a150,prva kontrola u Nedelju, to ce biti 6 dan stimulacije. Drzim pesnice da sve bude ok molitva
ljubim vas puno puno usne usne usne usne usne

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 2/2/2015, 15:56

Napred palcice, napred jelena b b b b b
Idem veceras na jednu kolenicu i trdelnik sa jednom drugaricom sa kutka i ujutro po bebeeeeee roda roda
Inace danas me malo Danica izbacila iz takta.Bila sam na klinici da proverim TSH,FT3,FT4 i d-dimer negde oko 9.30.Kaze ona krv se nosi do 9,niste dobro razumeli Ivanu.A moj muz poludeo i rekao joj - Nije nam dobro receno!I kao ajd uzece mi krv i odnece vandredno na nalaze.I ubode me sestra u ruku levu,uze krv i zavrsi.Ja ne budem lenja i ponovim da sta mi sve treba od nalaza.Sestra napravi facu i rec ddimer.Prozbori sa Danicom na ceskom i Danica mi rece morace opet da vas bocne zbog ddimer.E tu mi je pao mrak na oci.Ne sto ce me bocnuti jos jednom,nego sto ona nije rekla sta meni treba od nalaza!!!Pita me jeste doruckovali,ja reko hvala sto brinete,jesam ali to nema veze sa ovim nalazim Very Happy
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 2/2/2015, 16:08

Palcice , kakvo iznenadjenje , jos malo pa susret sa bebicama .

Tebi , spavas jos samo jednu noc , a onda sledi susret sa tvojim bebicama . Jos samo jednu noc spavas sama I sa tm , od sutra si trudnica tj., 3 u 1 . Jedva cekam to .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 2/2/2015, 16:28

Tebi , bas mi je drago sto ce veceras pasti forumsko druzenje . I ja sam svaki put u Pragu upaznala divne ljude , s kojima smo ostali u jako dobrim odnosima .

I ja sam par puta bila iznanadjena /razocarana pomenutom osobom tj., njenim ispadima u pojedinim situacijama , ali sam se svaki put suzdrzavala da ne odreagujem I molila se da mi bas taj put uspe , a I da se ne bih nervirala, znajuci koliko je to kontraproduktivno .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 2/2/2015, 16:37

Palcice navijam navijam draga!!!

igra igra igra igra

navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 2/2/2015, 18:02

Palcice navijam, Tebi takodje. Naprijed zenske igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 2/2/2015, 18:04

...vuchem vas za nosiche,cure!!! :)
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 2/2/2015, 23:57

Jelena, srecno sa bockanjem! Da ti horomoni budu kao bomboni!

Palčice, držim figeeee!

Blanka, pitaj hematologa, ali kontraceptivi su kontraindikovani sa trombofilijama, pa ne bi smela da ih pijes, ako se ne varam. Pokusaj sta god da cujes od tih prirodnih preparata, nista nece skoditi, a mozda nesto upali i pomogne.

Cure, sve koje koracate, držim fige!

One koje se odmaraju, nek to rade na najbolji mogući način!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 3/2/2015, 09:06

Tebi, najdraza , srecno danas na transferu! Mozda bas dok ovo kuckam, ti se upoznajes sa svojim bebicama. Nadam se da je kolenica bila slasna, i da si neprijatnost sa Danicom ostavila za sobom. Jer danas je diiiiivan dan!!! Upoznaces svoje naslednike srca srca srca

Leki,, divno sto su rezultati dobri. Do sledece zime....ih ko zna, mozda i padne neka prirodna trudnoca, sto da ne! Vidi Vucka pa moju imenjakinju...vazno je da ima folikulica, i da dolazi do oplodnje....jednom ce se sklopiti sve kockice....poljubci poljubci poljubci

Jelena, srecno ovog puta, dusice! srcasti poljupci srcasti poljupci

Palcice , neka ovaj mesec bude vas! Bas mi se svidja pozitivan stav i osecaj da je vreme da odete po vase eskime. Naviiijamo navijači2 navijači2 navijači2
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu