KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Podrška Petkaninim dečacima

+44
veki1
libra35
ivanicasale
sareni leptir
Sami
Marie
jelena*mama2andjela*
Star77
neris8
OKacica
Klarica
saska1
Sanjci87
Stenli
Blanka
JocY
ragaco
snedra
tatjanica
fight&faith
lela1984
Ancica 87
Niny
zvoncica36
Vuchica
Vecka
Petkana
Ema78
SladZana
MalaSaJuga
Djurdjevak79
MAAKKI
bak
Sofija Veks
makac71
KoMetaK
lelas
mamadabudem
Simona
PalcicaBg
dragana76ns
viktorija
nina :)
BiKsi :)
48 posters

Strana 5 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 5 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Petkana 25/1/2015, 22:40

Drage tete,nase tete,divne tete...
Nisam par dana pisala jer se na svu moju muku pojavio jos jedan problem zvani hemiroid,ogroman,bolan,upaljen.Ne popusta ni na momenat i cini me mnogo nervoznom.Nadam se da ce kremice,cepici,komprese uskoro resiti problem.
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 5 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od BiKsi :) 25/1/2015, 22:54

Joj Petkana, drz se, kud i to na sve.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 5 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Petkana 25/1/2015, 23:53

Oni,oni su mali carobnjaci,nekad pomislim da nisu od krvi i mesa vec da su andjeli.Mogu samo da se duboko poklonim mojim malim cudima,toj ogromnoj snazi i zelji i volji za zivotom.Naizgled mali,krhki i bespomocni,a ustvari Divovi,kao sto rece Biksi.Oni su prozeli celo moje bice nekom posebnom velicinom,s njima je zivot dobio posebnu svrhu i smisao.Oni si divni,divni,divni.Topim se pored njih i pretvaram u ogromno srce.Zbog njih zelim biti bolji covek.Uz njih se osecam tako posebno i uzviseno.Ja sam rodila te dve dusice.Dva Bozja dara.Andjela i Despota,ljubavi moje.
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 5 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Sami 25/1/2015, 23:57

Kad vidim da se pisalo na ovom PDF sva se najezim.
Patkana, tvojim djecacima zelim sve najbolje, bit ce to veliki momci, zdravi i jaki vidjeces, ljubimo vas puno, prosli smo taj period i znamo u kakvoj ste situaciji , podrska zagrljaj zagrljaj
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 5 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od mamadabudem 26/1/2015, 08:34

Petkana, divno je da bebe napreduju, polako ali sigurno!!! A ti si divna majka i uživaj u tome! sunny sunny
A što se tiče hemoroida.....joooj, evo i mene muče već 10-ak dana. Sad se pomalo smiruje krvarenje, ali i dalje bolucka, pecka...Moraću kod hirurga na pregled i da počnem da lečim to.
Ako koristiš čepiće uzimaj ili kantarionske ili one sa biljnom mešavinom. Planiram da probam i staroplaninski melem, videću.
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 5 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od jelena*mama2andjela* 26/1/2015, 09:50

Draga Petkana
saljem vam svu pozitivnu energiju na ovom svetu.
Na zalost znam kako je kad se osecas bespomocno,kad znas da nista ne zavisi od tebe,kad pocnes da gubis veru i nadu al isto tako znam da je sve to normalno i znama koliko znaci svaka rec podrske koju dobijes i kad znas da neko iz daleka misli na tebe.
Ja vam od srca zelim da sto pre izadjete iz ovog ruznog sna,da sto pre budete jedna mala srecna porodica. Tvoja dva decaka su dva hrabar mala coveka a ti si divna mama i zasluzili ste da vas od sad samo sreca prati,
ljubim vas puno puno puno zagrljaj zagrljaj zagrljaj

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 5 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Ancica 87 26/1/2015, 13:04

Petkana svi mislimo na vas!!!!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 5 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od snedra 26/1/2015, 14:35

Petkana, navijamo za tvoje divove i buduce velike ljude!

osmeh srce osmeh srce osmeh srce
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 5 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od BiKsi :) 26/1/2015, 15:10

Petkana, da sto pre budete skupa kod kuce! Naravno, oni tebi snagu, ti njima, i tako u krug!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 5 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od BiKsi :) 26/1/2015, 15:10

Petkana, da sto pre budete skupa kod kuce! Naravno, oni tebi snagu, ti njima, i tako u krug!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 5 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Petkana 26/1/2015, 22:47

Malo sam dosla sebi,sastavila se od raspuknutih delica kao Feniks iz pepela.Snagu su mi dala moja deca,najvise.Snagu mi je dao suprug,pozitivan,priseban i cvrst,pun vere u nase bebane.Kad vidim s kolikom ih ljubavlju gleda,mazi,prica im...kako mu oci zasuze kad prica o njima,kako trci na sto strana,radi,resava papirologiju,kupuje i sredjuje bebece stvari,organizuje da dobijem kuvano dok sam jede suvo,donosi mi sta mi zatreba,pera i pegla ves...Ponosna sam na njega,prokazao se kao pravi muskarac,muz i otac.Dusa me boli sto vise ne moze da pridje decici,jer na neonatologiji to nije moguce.Tatina blizina i toplina im je puno znacila.Dok sam se ja gusila u emocijama i nisam mogla da progovorim ,on im je govorio najneznije na svetu,bodrio ih.Sad ih samo mama mazulja.Smislila sam im uspavanku koju mnogo vole,druge mame kazu da je divna,da treba da je postavim na youtube.Snagu su mi dali moji najmiliji,prijatelji,kumovi,poznaninici svojom podrskom,ohrabrenjem,molitvama.Snagu mi dajete Vi,drage moje,jer sam sklona da pravim zid oko sebe kad mi je tesko a vama se poveravam kao najintimnijem prijatelju.Hvala sto ste uz nas,molite se za nase junake i saljite pozitivne vibracije.
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 5 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od KoMetaK 26/1/2015, 23:01

Petkana, rasplakah se od kolicine emocija koje si nam prenela!!! srca srca srca Ti si divna mama i bices najdivnija mama na svetu tvojim decacima! Drago mi je da si se trgnula i sastavila! Bravo za tvog muza, za tatu, koji je spreman na sve samo da vas troje vidi sto pre kuci!!! srca srca srca Bravo i za male Divove koji se lavovski bore da sto pre dodju kuci i ukradu vam svu ljubav ovog sveta samo za sebe! Bravo za vas, divna porodico! Jedva cekam da vas citam kako uzivate u svojoj kuci! srca srca srca srca

Nego, posto ne pises nista o momcima, pretpostavljam da su stabilni i da su dobro?!

Veliki ljubac za vas i velika podrska!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 5 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od BiKsi :) 26/1/2015, 23:36

Petkana, drago mi je da ovako zboris! Da si se trgla! Da je tajko na visini zadatka! Da sto pre, sto pre, sto pre budete kod kuce, svi skupa!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 5 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Niny 27/1/2015, 00:35

Petkana, drago mi je da si se trgla. Normalno je da padamo ali tu su nasi najdrazi da nas opet podignu. Bravo za tatu. Bicete vi uskoro svi skupa u svojoj toploj kucici :) saljem vam puno pozitivne energije i mnogo, mnogo poljubaca za Andjela i Despota, hrabrise male :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 5 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Simona 27/1/2015, 05:34

Petkana,
divno srca Naravno, u roditeljstvu i partnerstvu ste zajedno i u lepom i u teškom. Ali da nam uskoro pišeš i o ovom lepšem delu... navijam...

b b b b b
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 5 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od mamadabudem 27/1/2015, 08:33

Petkana, plačem, baš si emitivno napisala kako se osećaš.....Još malo samo i svi ćete biti kod vaše kućice!
Bravo za tatu, koji je pokazao da će tu uvek biti za vas!!!
sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 5 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od sareni leptir 27/1/2015, 10:13

Petkana, bas mi je zao.... Nemam puno vremena da listam ceo kutak, ali pratim donekle desavanja. 
Verujem da ce tvoje bebice biti ok i da  cete uskoro svi biti zajedno. Moras verovati u to. I bice tako. 
Saljemo ti puno  usne usne usne
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 5 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od ivanicasale 28/1/2015, 10:07

Petkana uz tebe smo mila,navijamo za njih...Kao sto su rekle cure deca prevremeno rodjena su veliki borci,ja sam bliznakinja rodjena u 7-om mesecu sa 1500 a brat sa 1700 bili u inkubatoru,po rodjenju nisam plakala reanimirana sam ali jaka i evo me tu gde jesam,druzim se sa vama.Zato znaj da ce sve biti u redu i sve pohvale za tvog muza,to je pravi muz,otac...Ljubim te puno i tvoje decake i navijam da sve bude ok i da budete zajedno kuci.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 5 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od libra35 28/1/2015, 11:47

Ti si Petkana snazna i fantasticna zena,to ce Bog nagraditi i bice sve dobro.Uz tebe smo..
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 5 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Star77 28/1/2015, 18:14

Draga moja, stalno sam u mislima sa vama...ne stizem da se javim, uletim kad mogu samo da vidim kako ste...rasplakah se mila moja...kada ovoliko emocija prenosis na sve nas, zamisli onda samo koliko je osjecaju tvoji divni djecaci ? Zato glavu gore, draga moja, mazi ih, pjevaj im, pricaj im...koliko oni tebi daju snage, toliko i ti njima dajes :)
Mislim na vas...a ti reci svojim djecacima da puno teta sa ovog Kutka voli i misli na njih :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 5 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Petkana 29/1/2015, 00:04

Jos malo pa idem kod bekica,pozdravicu ih puuuuno od vas,drage moje.
Sunca moja su bolje.Andjelu sam juce upecala prvi osmeh.Ne moram vam reci koliko mi je dusa uzdrhtala od radosti.Juce je prvi put samostalno okrenuo glavicu prema meni.Bravo cudo moje,bravo.Juce je prvi put u svom zivoticu imao negativan CRP nalaz,te mu je danas ukinut jedan antibiotik,ostala su jos dva.Danas mu je smanjen dodatni kiseonik,seturacija dobra,manje sekreta u plucima,place,trazi hranu,UZ mozga pokazao da nije bilo novih krvarenja.Malo li je cuda za 24 sata.Slava Bogu na nebesima i na zemlji mir ljudima dobre volje.
Despot je treci dan bez kiseonika i antibiotika.Nakon temperature,bljuckanja,pada seturacije i vracanja kanila u nosic te sumnje da razvija plucnu infekciju,izgleda je izvojevao jos jednu pobedu.Tigric moj borbeni.Rekla mi sestra da je neverovatno jak,da odize glavicu i trup kad ga stave na stomak kao dete u trecem mesecu.
Konacno su skroz jedan do drugog,do sad ih je razdvajala komodica.Danas sam ih zatekla kako se nemo posmatraju.Velicanstven prizor,ostadoh bez daha.
No nije sve bajno i sjajno.Mnoge me stvari izludjuju.Saznanje da onom ko ima vezu dete drze u inkubatoru sto duze, da bi bilo zasticenije tj.
izolovano, iako je nekom drugom detetu inkubator daleko neophodniji al ga ne moze dobiti jer je zauzet.Virusi koji vrebaju,narocito smrtonosni RSV.Epidemija malih boginja.Majke koje skidaju maske i time ugrozavaju svu decu.Lekari koji ne nose maske.Nadrndane sestre, cast izuzecima.Kanta s infektivnim otpadom sirom otvorena pored mog deteta.Sudopera gde peru bebama guze,odmah do njegove glavice.Bol koju podnose kod aspiracije,plave rukice,nogice,glava...i jos mnogo toga.Molite za moju decicu,molim vas.


Poslednji izmenio Petkana dana 29/1/2015, 01:26, izmenjeno ukupno 1 puta
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 5 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Klarica 29/1/2015, 00:14

molitva molitva
Duse male. Borci veliki. Na mamu.
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 5 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Sofija Veks 29/1/2015, 02:08

Sa vama u mislima, draga. Vazno je da oni borci jaki divno napreduju...da sve sto je strasno ostavite sto pre iza sebe, i uzivate u napretku svojih predivnih sincica. Bravo, majko!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 5 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od ragaco 29/1/2015, 13:50

Draga Petkana,hrabra mamo junaka velikih,uprkos svemu tome što je tako,a nikako ne bi smelo biti na mestu gde se ta nežna bića bore za svoj život,tvoji dečaci napreduju i sve su bliže onom danu kada će ih tata i mama povesti kući,pa ćete se u četvoro gledati,proučavati,smeškati se i uživati u sreći!
Ljubim vas puno i navijam za vas osmeh srce

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 5 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Vuchica 29/1/2015, 15:04

Petkana, duso draga, samo misli da ste svakim danom blizi odlasku svojoj kuci

mislim na vas i molim se molitva
Deca su ti pravi borci, tigrici maleni

ljubav ljubav ljubav

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Podrška Petkaninim dečacima - Page 5 Empty Re: Podrška Petkaninim dečacima

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu