KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+64
marija123
Andja111
nadalica
viktorija
zoxa
winni
lenjivica
annci
Bobaue
Ninche
boni m
ivabuku
Iva79
Bubamara
libra35
Vanilla
Niny
PalcicaBg
Sofija Veks
Endzi
ragaco
micaubica83
SladZana
ganedina
Maksi
SoJa
Star77
Tebi
bak
fight&faith
Petkana
mamadabudem
JocY
makac71
sareni leptir
smiley77
ivanicasale
Jecaneca
Cala Domingos
sandrolina
Vuchica
BiKsi :)
Nataly17
ahosame
Hiperaktivna
luckystar74
Afrodita
KoMetaK
MalaSaJuga
Ema78
zvoncica36
Ancica 87
maki021
srculence 84
saska1
tatjanica
Blanka
BabyBear
Vecka
karakaca
libertte
lela1984
lelas
Sanjci87
68 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 21/1/2015, 14:40

Ancice super. Naravno da ce sve biti dobro. Uzivaj trudnice
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 21/1/2015, 15:05

Andja111,vigantol je od 20000 i.j./ml,pise na kutiji.Taj pijem sad po 20 kapi nedeljno.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 21/1/2015, 22:14

Tebi ::Devojke treba mi hitna pomoc.
Tebi, jel si nasla Sumarac? ona radi i kod Zutica,mozda jos negde,raspitaj se.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 22/1/2015, 00:34

Tebi, ja sam cesto imala oscilacije sa tsh. I obicno sam dizala sebi terapiju pre dr, koja bi mi posle isto to rekla. Ja bih da sam na tvom mestu, radnim danima pila 50 mg a vikendom 75 mg. S obzirom da imas kratko vreme do et, mozda i po 75 mg svakim danom. Onda bih proverila jos jednom tsh pred sam put. A Sumarku pitaj sta da radis ako ti tsh padne dosta ili ne padne dovoljno sa pojacanom terapijom, cisto da budes spremna ako ti opet bude trebao njen savet, a neces biti u prilici da je posetiš. Bukvalno je pitaj za sve opcije, ne prepuštaj ništa slucaju. Srecno nek ti ie na fetu.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 22/1/2015, 00:35

Divna beta Ančice, uzivanjac!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 22/1/2015, 08:05

Ancica 87 ::Devojke drage,svima se zahvaljujem na cestitkama,ja danas ponovila betu,sada je 539.4.dr kaze da je to super(poslah mu odmah poruku)..u utorak imamo uz zakazan,pa cu nadam se odahnuti posle toga...Pokrio me je utrogestanom,i cardiopirinom bez obzira sto nemam trombofilije,kaze da bi bili mirniji.. I tako! Hvala svima na velikoj podrsci koju ovde dajete!


Anciceeeeee,cestitam od srca draga osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 22/1/2015, 08:53

Meta, bila sam u utorak kod Kopitovicke na Betaniji, bez ikakve prethodne stimulacije i bilo cega drugog. Cak sam pre vise od mesec dana prestala da pijem i Q10 i DHEA, rekla mi da bas nista ne pijem, nego da tako "cista" dodjem na UZ da vidi kakvo ce biti stanje.

I tako ja odem u ponedeljak (nije bio utorak kao sto sam gore napisala), sto mi je bio 10. dc i rezultat je, kako ona rece, savrseni trolinijski endometrijum debljine 10mm i 1 folikul na desnom jajniku od 11,5 Very Happy

Rekla nam da dodjemo jutros u 8 ponovo i evo nas sad na Betaniji, jos uvek cekajuci da nas prozovu.  OMa je kasnila i ne znam da li je jos uvek dosla. Jel joj to obicaj?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 22/1/2015, 09:05

Jeste,meni kasnila u Genesisu jednom vise od pola sata.Doci ce ona.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 22/1/2015, 09:09

Pa sad kasni vise od sat, sto je stvarno mnogo, a nemamo vremena, muz mora na posao.

Ne znam da li da trazim da mi neki drugi dr uradi UZ, ili onaj Kopitovickin saradnik ako je tu. Kako se bese zove...nesto na M...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Andja111 22/1/2015, 10:38

Hvala lela cvet

Andja111

Broj poruka : 16
Datum upisa : 14.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 22/1/2015, 11:39

Biksi ubola si doze Wink 5x50 i 2x75 tako mi je promenila terapiju....
Uspela sam da dodjem do prof. Sumarac,ali na misice.Kako sam napisala nisu hteli u Belmedici da ima posaljem email-om i da doktorica pogleda,iako sam im objasnila da cu vec u prvom slobodnom terminu biti u Pragu,iako znam da to rade,a i rekli su mi da posaljem email slobodno kad sam bila prosli put i da posto sam stalni pacijent to nije nikakav problem.
E onda sam ja poludela i napisala jedan email i poslala na sve moguce mailove Belmedice koji postoje.Rekla sam im u emailu,da su neprofesionalni,da sam zbog toga odnosa prema pacijentima morala da otkazem let za Prag i pomerim hotel da bih ostala ovde za prvi slobodan termin.Da ja nisam trazila od njih nista besplatno,nego konsultacije jer necu biti tu,a da mi dostave racun da iste platim.Da sam njihov pacijent i da idemo kod svih doktora tamo tokom pripreme za VTO.Da sam kliniku izabrala prvenstveno zbog prof.Sumarac i da sam htela drugog endokrinologa da bih ga sama nasla.I na kraju sam dodala,da prof.Sumarac i prof.Elezovic ne rade kod njih ,nikada vise tamo ne bih krocila.E onda me ujutro odmah zvala zamenica direktora i rekla kako je neko bas otkazao termin kod prof.Sumarac taj dan u 19h i da mogu doci i izvinjavala se i trazila da joj kazem sa kim sam razgovarala kad su odbili da posaljem nalaze na emil i da prof.Sumarac uvek prihvata konsultacije svojim pacijentima i preko telefona i preko emaila i da to ne naplacuje.Rekla sam joj da u ovoj situacije uospte nije bitno i da su rekli da je cena konsultacija preko emaila duplo veca ja bih i na to pristala jer mi je u ovom trenutku bitno da dodjem do terapije.
Bila sam sinoc kod dr.Sumarac i onda se uopste nije uplasila.Ja sam mislila da ce mi reci da je bolje da obustavim postupak jer je TSH po jucerasnjem nalazu,jer sam proverila bio vec 11!Rekla mi je da je morao da skoci od lekova koje uzimam trenutko,pogotovo od pronizona,da ce sada krenuti da pada,a da on uopste nije problem kod ostanka u drugom stanju kad je VTO  u pitanju,nego je vazan kod odrzavanja trudnoce.I da cim se uradi beta da se ponovi TSH i da i tada ima vremena da se spusti ako je visok...Tako da me je umirila dosta...Racunam da ce vec poceo da pada,jer sam i juce ujutro vec sama popila 50mg....Ponovicu TSH u PFC-u cim stignem u Prag...


Poslednji put izmenio Tebi dana 22/1/2015, 13:33, izmenio ukupno 2 puta
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 22/1/2015, 12:15

Tebi, bravo za odlicnu organizaciju i aktivaciju da dodjes kod dr. Bice to sve ok. Drago mi je da sam pogodila terapiju. Valjda godinama skontas kako organizam sljaka, i nije tesko potrefiti. U jesen i zimu nam trebaju jace terapije, nego u prolece i leto. Kao i vitamin d, u zimskim mesecima je manje sunca nego u letnjim. Sve vuce jedno drugo.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 22/1/2015, 17:59

Tebi,neka si im rekla! I treba tako svima. BabyB ,draga,kako prodje na kraju sa Kopitovickom?! Blankic duso draga hvala puno! osmeh srce

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 22/1/2015, 18:05

Cekala sam Kopitovicku vise od 2 sata danas, ali posle UZ sam zaboravila na svo to cekanje Very Happy

Elem, situacija danas, 13. dc, je sledeca:
emdo trolinijski, 12 mm
levi jajnik - 1 folikul od 11
desni jajnik - 1 novi folikul od 12
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 22/1/2015, 18:06

Sledeci odlazak kod nje u nedelju ujutru i ako sve bude ok aspiracija ce biti u utorak Very Happy Very Happy Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 22/1/2015, 18:07

ooooooooo pa bravo BB!Deluje kao uboden ciklus????I sta dalje?

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 22/1/2015, 18:08

A izvini,izgleda da smo dodali,poruke u isto vreme...Navijam,da tu budu dve celije i dve bebe,iz sveg srca! igracice igracice igracice igracice igracice

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 22/1/2015, 18:26

Bb,ja ti rekoh vec,pa i ovde da ti kazem da verujem da ce biti bar jedna jajna celijica koja ce se oploditi.Navijam od sveg srca za tebe! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Nije na odmet da malo i zalijemo za endo i ta dva lepa antralca! zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 22/1/2015, 19:21

Bb, navijam za dva lepa embriona a onda i za dve bebice. osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 22/1/2015, 19:43

Bb jeeeeee odličan izvještaj bez imalo stimulacije ma bravo biće tu bebica sigurno a možda i dve,navijam jako,jako igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 22/1/2015, 20:50

Hvala drage moje. Samo da raste sad do nedelje...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 22/1/2015, 21:50

Tebi, svaka cast kako si ih pospremila, tako bre i treba, na isti nacin bih i ja postupila.
BB, sjajan izvjestaj!!! Fenomenalno! Navijam od sveg srca !!!!!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 22/1/2015, 22:55

BB navijam i ovde i znam da ce biti aspiracija u utorak :)
Iskreno dosadilo mi je vise,te placam zdravstveno a ne mogu kod doktora jer se ceka mesecima,a privatno te zezaju.
Kada vratim film pred svaku VTO se svadjam sa nekim...Pred prvu sa Kozilijumom ,a sada sa Belmedicom Very Happy
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 23/1/2015, 00:58

Pa dobro, to cisto da razbijes dosadu Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 23/1/2015, 01:59

Tebi, zao m ije sto si morala da isterujes pravdu i da se boris za ono sto placas, ali ponekad se tako mora i treba! Kako posle sve moze! Ne moras sad da kontrolises TSH, ali posle ET obavezno. Ne znam sta sad imas od terapije osim estrofema, lai moguce da ti to dize TSH. MEni stimulacija, a pogotovu kontraceptivi dizu ocas posla TSH. A tu je i Bixi, nasa dezurna dr na forumu! Very Happy I ja je cimam za svasta nesto! Laughing Bolej imati jacu dozu, pa spustiti, nego slabiju. Meni je bio 6,6 pocetkom novembra, pa za 2 nedelje pao na 2 sa vecom dozom od one na kojoj sam bila, tako da ne brini, pasce on ocas posla. POsle samo da se odrzava i prati.


Sandrolina, jesi li bila kod endokrinologa, sta kaze za OGTT? Meni se cini OK, ali nisi navela koje su ref. vrednosti, pa nisam sigurna da li valja ili ne. I cini mi se da sam radila sa 100gr glukoze... mada, nisam sigurna.

Lucky, vazno da ti je dobar dr postavio dijagnozu. TO je pola posla, iako te ceka operacija. Svakako, sa hidrosalpingsom se ne ide na VTO. Jos jedna stvar protiv klinike koja ti je samo uzela pare.

ANcice, cestitke za lepu, duplu betu!!! Very Happy Very Happy Very Happy Jesi li odnela rezultat dr Bujas? Wink lol! lol!

BB, zao mi je sto si je cekala, ali se na kraju isplatilo! JA nekako verujem u oba folikulica i verujem da je ovo onaj dobitni ciklus!! Very Happy U to ime te vucem jaaaako za nosic i navijam!!! tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje Ja sam jednom cekala 1h KOpitovicku u Genezisu, ali samo zato sto je dolazila iz Ilica, i imala tamo guzvu. DOvoljno da svaka zena ostane 5 min duze nego sto je planirano i vreme ode. E, sad, radi manje, ali je opet u skupstini, tako da je moguce da je tamo imala obaveze. Plus, Betanija ko drzavna klinika je verovatno u haosu, tako da je i to jos jedan razlog.

Nego, jel zna neko, jel otvorena ta nova klinika za VTO u Novom Sadu? Very Happy Pominjale ste 19. januar kao datum otvaranja?
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu