KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AFRODITA - LJUBAAAAV :)

+22
branka86
Smrdica
PalcicaBg
tatjanica
zvoncica36
BiKsi :)
micaubica83
JocY
Ancica 87
MalaSaJuga
smiley77
smile :)
mamadabudem
bak
tiramisu
Vuchica
Ema78
fight&faith
lelas
maki021
Blanka
Afrodita
26 posters

Strana 8 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

AFRODITA - LJUBAAAAV :) - Page 8 Empty Re: AFRODITA - LJUBAAAAV :)

Počalji od Afrodita 20/12/2014, 16:09

Ema, Fajt, Vucice, Markosanja, Ancice87, Lelas ....hvala vam devojke.
Ja pratim i gvirim neprekidno, ali sad nema nista od jutros. Ostala mi urezana ona slika. Boze kako se covek prepadne tako jako!!!

Nadam se da je po VASEM naredjenju ipak implantacijsko!!!

Saljem vam milion  usne  usne  usne  usne  usne  usne  usne  usne  usne  usne  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

AFRODITA - LJUBAAAAV :) - Page 8 Empty Re: AFRODITA - LJUBAAAAV :)

Počalji od KoMetaK 20/12/2014, 16:33

KoMetaK ::Afrodita, niti sam imala prosle godine ista od simtoma, niti sada, pa evo, trudna sam! Stomak mi je naduvena danima, gasovi me ubise i podrigivanje i to je to. Opusti se i ne misli, dobri su ti znaci, tj. ne imanje istih! Vucem za nos!!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

KoMetaK ::Afrodita, slusaj Smeska!!! lol! lol! I smiri se! yes yes Iste simptome, koje ja i ne smatram simptomima (naduven stomak uvece, muljanje po stomaku, podrigivanje) sam imala i ja, pa evo, sve je u redu i beta lepo raste. Cak sam 6-7. dan posle ET imala i dijareju i bila sigurna (posto mi je to jedini PMS simptom) da nije uspelo. Danas ti je 6.dpt. Ne brini, to plakanje hoce i od trudnoce, iako se beta jos ne prikazuje. I ja sam ovog puta imala braonkasto (implantacijsko krvarenje, 10. i 11. dpt. Bez brige, ne sekiraj mrvice!!!

Malo rodica roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Citaj sta ti pisem, zenska i slusaj me!!! lol! lol! lol! Ne panici! Meni se to braonkasto ovog puta pojavilo 10. dana posle ET, ali sve dok je braonkasto, dok traje kratko i dok nema sveze krvi, to znaci samo da je implantacijsko krvarenje!!!! yes yes yes I ne treba da strahujes, nego da se radujes! yes Juce sam pogresila, posto me rade hormoni, danas ti je 6dpt. i malci se prikacili lepo. Po meni mozes vec u utorak-sredu da radis betu, bez brige! POgotovu to implantacijsko krvarenje se javlja tako, braonkasto, kao koncici. Ja koncice ne videh, ali mi dr rece da to braonkasto krvarenje (trajalo mi je 2 dana po maaalo) znaci da se beba/e visoko, tj. dobro implantirala. Proguglaj ak one verujes! Very Happy roda roda roda roda roda roda
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

AFRODITA - LJUBAAAAV :) - Page 8 Empty Re: AFRODITA - LJUBAAAAV :)

Počalji od Afrodita 20/12/2014, 16:50

KoMetak hvala ti, bas od guuglanja i izludeh. Razna oprecna misljenja, to to je nekakav spooting, te ne valja kad se to javi, te ovoj je tako poceo spontani....svaaasta iscitah. No No

Ali, vi ste sunce na nebu, zrak svetlosti, vera i nada!!! Drzim se vas jer ste vi iskusnije i znate svasta! Hvala vam puno sto ste tako divne i po 1000 put bez ovog foruma ne bih mnoge stvari mogla da znam niti da uradim. Zasluzujete orden za virtuelno prijateljstvo!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Merila sam temp.ponovo, sad je isto 37, znam da ne znaci nistaaa, ali eto sad mi malo milo. Idem da gvirnem jos milion puta u gace jer se plasim nekih boja po belom vesu koji je opran Arielom pa je cisto beo...ahahahaha. Eto, malo da se nasmejemo. :)) I jos nesto, ovaj moj mm sad naso da kupi toalet papir u boji!!! Izludeh! Ionako nista ne vidim!!  b  b  b  b  b  b naočare naočare fd fd fd
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

AFRODITA - LJUBAAAAV :) - Page 8 Empty Re: AFRODITA - LJUBAAAAV :)

Počalji od Ancica 87 20/12/2014, 18:43

Eto mozda je papir bio bas na tom mestu malo vise saren pa ti se ucinilo da je nesto izaslo! Muzevi kad kupuju neke stvari,pojma nemaju! A ako je i izaslo nesto sitno braon sve smo se dogovorile da je to implatacijsko! I da vise ne stresiras tu decu u stomaku! Jes me cula? lol! ljubav

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

AFRODITA - LJUBAAAAV :) - Page 8 Empty Re: AFRODITA - LJUBAAAAV :)

Počalji od Afrodita 21/12/2014, 09:20

Ancica 87 ::Eto mozda je papir bio bas na tom mestu malo vise saren pa ti se ucinilo da je nesto izaslo! Muzevi kad kupuju neke stvari,pojma nemaju! A ako je i izaslo nesto sitno braon sve smo se dogovorile da je to implatacijsko! I da vise ne stresiras tu decu u stomaku! Jes me cula? lol! ljubav

Ancice, joj sto mi se svidja ovo sto si napisala!! :)) Ipak jeste bilo nesto, sigurno!! E sad sta je - videcemo! Od juce-nista! Nema ni braon, ni crveno...nikako. Suvo!Ja gvikam stalno jer imam gasove pa mi se cini sve kao da nesto! Prava paranoja! Temperetura konstantno 37 i to je to. Opustih se malo sinoc, tek uvece sam uspela da se smirim.

Cekam taj B dan!! Nekako sam mirnija od jutros, vise ravnodusna...Pa bre iz histerije i placa ja upadam u ravnodusnost!! O maj God!! radost radost radost radost

Citala sam kod Smajlica njen strah!! O Boze!! Eto sta smo mi zene-ja umreh od straha juce, a ona bi da ima malo braonkastog! Na kraju krajeva ipak zakljucimo-svaki je organizam za sebe! Mi jesmo drugacije!Valjda je to prednost!

Puno vas pozdravljam sve!!!
igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

AFRODITA - LJUBAAAAV :) - Page 8 Empty Re: AFRODITA - LJUBAAAAV :)

Počalji od mamadabudem 21/12/2014, 09:36

To je to, Afrodita! Uživaj sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

AFRODITA - LJUBAAAAV :) - Page 8 Empty Re: AFRODITA - LJUBAAAAV :)

Počalji od fight&faith 21/12/2014, 09:43

Lepo. Kratko trajalo i ne ponovilo se narednih 9 meseci. Very Happy trudnica

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

AFRODITA - LJUBAAAAV :) - Page 8 Empty Re: AFRODITA - LJUBAAAAV :)

Počalji od Afrodita 21/12/2014, 10:40

Pu,pu,pu...da se pomerim s mesta!! Ne ponovilo se! smajli angel smajli angel smajli angel
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

AFRODITA - LJUBAAAAV :) - Page 8 Empty Re: AFRODITA - LJUBAAAAV :)

Počalji od maki021 21/12/2014, 15:23

vucem jako jako,otvaraj prozore evo ih stizu rodice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
maki021
maki021

Broj poruka : 167
Godina : 35
Location : zrenjanin
Datum upisa : 10.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

AFRODITA - LJUBAAAAV :) - Page 8 Empty Re: AFRODITA - LJUBAAAAV :)

Počalji od Afrodita 21/12/2014, 17:40

Prozori otvoreni!!! Stanje redovno!!! :)) igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Hvala punooo!!! sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

AFRODITA - LJUBAAAAV :) - Page 8 Empty Re: AFRODITA - LJUBAAAAV :)

Počalji od lela1984 21/12/2014, 21:14

Afrodita,navijam da nas uskoro obradujes jednom OOOOGROMNOM BETOM! osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

AFRODITA - LJUBAAAAV :) - Page 8 Empty Re: AFRODITA - LJUBAAAAV :)

Počalji od Blanka 21/12/2014, 22:03

Afroditice, sve ce biti ok, a tvoja beta bice ogroooomna, vjeruj mi, osjeca se to u vazduhu. yes
trudnica si 100%
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

AFRODITA - LJUBAAAAV :) - Page 8 Empty Re: AFRODITA - LJUBAAAAV :)

Počalji od lela1984 22/12/2014, 08:42

Afrodita,boginjo,just for you! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

AFRODITA - LJUBAAAAV :) - Page 8 Empty Re: AFRODITA - LJUBAAAAV :)

Počalji od Afrodita 22/12/2014, 09:12

Drage moje, hvala vam!! Ja od jutros ok, nista nema od simptoma. Grudi mi rastu danima, sad su nabrekle bas....Temperatura konstantno 37. Osecam kao neko malo zatezanje u materici ali jedva osetljivo, cini mi se mozda i tripujem. Od lezanja izludeh. Od onog dana kad sam videla ono braonkasto samo sam lezala, bas sam se ulenjila..... Ne mogu vise da lezim. Juce sam dala sebi dozvolu i bila kod frizera da malo sebi licim na zensku osobu lol!  i to je bilo sve od kretanja. Pogledala sam 10 filmova, filmski maraton!! :) b b b b Procitala knjigu, ali mi je slaba koncentracija...ko dete kad mora lektiru da cita igra igra igra

Nocas sam sanjala da citam neku knjigu u kojoj su glavni junaci Dzivo, Ivo i Oki-neki decaci...Pazi kad sam i imena zapamtila :)

Radila bih betu danas ali se plasim rano je.
Sutra cu na posao...Ljubim vas sve do jedne!!! ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav

Puno pozdrava od mene i mojih mrvica!!! b b b b b b b b
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

AFRODITA - LJUBAAAAV :) - Page 8 Empty Re: AFRODITA - LJUBAAAAV :)

Počalji od smiley77 22/12/2014, 13:34

Evo me sad kod tebe!! Razz
Sve znas, podrsku moju imas!!!!
saljem ti rode, da te malo razvesele
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
smiley77
smiley77

Broj poruka : 185
Datum upisa : 24.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

AFRODITA - LJUBAAAAV :) - Page 8 Empty Re: AFRODITA - LJUBAAAAV :)

Počalji od Ancica 87 22/12/2014, 20:58

Sto znaci da ce biti devojane cim sanjas decake! Very Happy Za betu malo sacekaj,ako mozes... osmeh srce roda roda roda roda roda roda roda roda

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

AFRODITA - LJUBAAAAV :) - Page 8 Empty Re: AFRODITA - LJUBAAAAV :)

Počalji od KoMetaK 22/12/2014, 22:17

Afrodita, da ne panicis i da ne trazis simtopme. Danas ti je 8. dan, tako da vec sutra mozes da uradis betu!! Saljm rode, za suta, prekosutra, kad god resis da je uradis! roda roda roda roda roda roda roda
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

AFRODITA - LJUBAAAAV :) - Page 8 Empty Re: AFRODITA - LJUBAAAAV :)

Počalji od lelas 23/12/2014, 09:02

evo roda! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda Kad god budes uradila betu bice pozitivna!a sto vise cekas bice veca!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

AFRODITA - LJUBAAAAV :) - Page 8 Empty Re: AFRODITA - LJUBAAAAV :)

Počalji od Vecka 23/12/2014, 10:49

Afrodita i odmene rodice  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

AFRODITA - LJUBAAAAV :) - Page 8 Empty Re: AFRODITA - LJUBAAAAV :)

Počalji od MalaSaJuga 23/12/2014, 11:58

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca usne usne usne usne usne usne
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

AFRODITA - LJUBAAAAV :) - Page 8 Empty Re: AFRODITA - LJUBAAAAV :)

Počalji od makac71 23/12/2014, 12:20

Afrodita cekamo beta
bb bb bb bb bb bb bb bb
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

AFRODITA - LJUBAAAAV :) - Page 8 Empty Re: AFRODITA - LJUBAAAAV :)

Počalji od tatjanica 23/12/2014, 12:23

beta ...navijam za debelu betuuuu!!! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

AFRODITA - LJUBAAAAV :) - Page 8 Empty Re: AFRODITA - LJUBAAAAV :)

Počalji od BiKsi :) 23/12/2014, 23:31

Afrodita, sve mi to mirise da si trudna~Srecno s betom~!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

AFRODITA - LJUBAAAAV :) - Page 8 Empty Re: AFRODITA - LJUBAAAAV :)

Počalji od lelas 24/12/2014, 08:07

cekamo beta roda roda roda roda roda roda
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

AFRODITA - LJUBAAAAV :) - Page 8 Empty Re: AFRODITA - LJUBAAAAV :)

Počalji od KoMetaK 25/12/2014, 21:47

Afrodita, kad radis betu?! NEma te 2 dana! Navijamo!!! roda roda roda roda roda roda beta beta beta beta beta beta roda roda roda roda roda
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

AFRODITA - LJUBAAAAV :) - Page 8 Empty Re: AFRODITA - LJUBAAAAV :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu