AFRODITA - LJUBAAAAV :)

Strana 7 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: AFRODITA - LJUBAAAAV :)

Počalji od Blanka taj 19/12/2014, 21:57

Afroditice bombonice, ti si bre nas zmaj, samo relax. I nema sexa jos jes cula?
Razz lol!

Blanka

Broj poruka : 2794
Godina : 35
Datum upisa : 30.10.2014

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Afrodita taj 19/12/2014, 23:09

Necuu, iako mi je.....hmmmmm. Neka mi neka od vas objasni zasto to u stvari ne valja....?? Zivo me zanima....please.....:))

Embarassed Embarassed Embarassed

Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 34
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fight&faith taj 20/12/2014, 09:15

Nisam ni ja sigurna, ali su nam u NF posle transfera davali papir na kome je pisalo šta treba izbegavati posle transfera. To je pisalo pored vrućih kupki, podizanja težih stvari i veće fiziče aktivnosti. Doduše postoje razne varijante istog. Možda su mislili da bi trebalo uzdržavati od klasičnih seksualnih odnosa, zbog semena, pritiska, fizičkog napora i sl. U svakom slučaju nisu ulazili u detalje. Laughing Wink

fight&faith

Broj poruka : 1795
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Afrodita taj 20/12/2014, 09:17

Drage moje, evo mene. Danas je 6.dan od transfera. Sinoc nisam zaspala ko zaklana u 10 jer su nam dosli prijatelji i doneli puuuno filmova za mene, pa cu danasnji dan moci da prekratim. Sinoc sam uzivala, smejala se i bas mi je lepo kad imam drustvo... radost radost yes

Od sinoc kao da su svi simptomi prestali, grudi me ne bole vise, ne osecam bol u stomaku niti bilo kakva bolove, ziganja i slicno...Kao da niceg nije bilo. Sad Eh sad, lako je da se kaze-ne razmisljaj, hocu ja da ne mislim ali ne umem lol!

Sinoc sam merila temp. i bila je37!! Znaaam da nista ne znaci ali eto dade mi malcice nade... kuvar1

Kasnije sam ponovo merila-kad ono ja se ohladila od muke, nema vise.... Shocked
Ma ja samo cekam da mi telo nesto pokaze, bila sam ubedjena ranije da svaka zena moze da oseti kad je trudna, sad nisam sigurna.... igra
Juce je bio prelep dan pa sam setalaaa, a kasnije i kitila jelkicu...Uf, diiivna mi je jelkica... jelka1

kad su gosti otisli, a ja ostala sama sa mislima koje mi ne daju mira-uhvatila sam se da citam stare dnevnike, ali one sa srecnim krajem beta  I prijalo mi je, jjoooj kako mi je prijalo srcasti poljupci

Sinoc sam mazila stomak i tepala bebicama da ne idu nigde, da ostanu tu, kod mame... beba beba beba

Od injekcije su mi se pojavili neki cepovi, osetila sam nocas bol kad lezim na stranu i jutros pipam, a ono tvrdoo Sad affraid  Ma neka je, nema veze, proci ce i to, samo da ovo bude uspesno.

Jos uvek razmisljam da li da idem na posao od ponedeljka-sad imam filmove i zanimaciju.. sreca
Eh da ne zaboravim, stomak nadut-suknje i pantalone ne oblacim, samo trenerke i pidzame Sad Gasovi me ubise!! Moja creva vrlo glasno govore, a cini mi se da u njima i zivi nesto sto, verujte na rec, mrda....:))
Toliko od mene za sada....ljubim vas sve ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav

Poslednji izmenio Afrodita dana 20/12/2014, 09:35, izmenjeno ukupno 1 puta

Afrodita

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Afrodita taj 20/12/2014, 09:22

fight&faith ::Nisam ni ja sigurna, ali su nam u NF posle transfera davali papir na kome je pisalo šta treba izbegavati posle transfera. To je pisalo pored vrućih kupki, podizanja težih stvari i veće fiziče aktivnosti. Doduše postoje razne varijante istog. Možda su mislili da bi trebalo uzdržavati od klasičnih seksualnih odnosa, zbog semena, pritiska, fizičkog napora i sl. U svakom slučaju nisu ulazili u detalje. Laughing Wink

Hvala ti Fajt!! Vidis nasi prijatelji su radili VTO kod Radulovica i on im je nakon transfera rekao-sad pravac kuci a sutra vec sex! :))
Razumljivo je i meni da toga nema ali eto misljenja su oprecna. Znam isto primere iz USA i Kanade gde su im rekli da od drugog dana mogu sve...Mislim i na sex. Ne znam...Mislila sam mozda zbog nekog hormona koji se luci ili tako nesto....Ipak, ja sam bas pristalica toga da zena treba da radi ono sto joj odgovara, ovo nisam smela.... sreca Trpim i cutim....:))

Afrodita

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MalaSaJuga taj 20/12/2014, 10:41

Afrodita polako , koci malo, sad kad krenes da sanja sex, pa svasta nesto videc sta znaci muka Very Happy. Sad mi je zao sto ja nisam to radila ni tokom stimulacije, e luda moja glava, a sad mi dr strogo zabranila. I sta cu, vidis trpim i ja, gledam mog muza i zamisljam  Laughing. Sto se tice merenja temperature isto i ja tako izmerim ono 37, posle 36 i nesto, pa se nerviram i tako. Svasta nesto sam istrazivala, ali nista ne mora da znaci vidis i sama koliko nas je ovde i da se sve razlikujemo. Gledaj ti te filmove a ja saljem rode roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

MalaSaJuga

Broj poruka : 1259
Godina : 25
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Afrodita taj 20/12/2014, 10:52

Markosanja, kocim ja, kocim-da ne kocim ko zna sta bi bilo :)) Ahahahah
Hvala ti za rodice!!! Divna si!! Otvoreni su prozori!!! igracice igracice igracice

Afrodita

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ancica 87 taj 20/12/2014, 10:56

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee muko moja sta znaci kad ti fali vođenje ljubavi Afrodita,nemoj ici na posao opusti se i uzivaj kuci pored jelkice,sa bebama i filmovima! Sto poljubaca!

Ancica 87

Broj poruka : 1263
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MalaSaJuga taj 20/12/2014, 10:57

Tako je, samo koci. E hormoni su cudo Very Happy. Izdrzi jos malo, 9 meseci, sta je to, za cas prodje, a onda se ucimo sve iz pocetka, kako se radi, ako i nasi muzevi ne zaborave Laughing

MalaSaJuga

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Afrodita taj 20/12/2014, 11:02

Zenee moje, malopre ja u VC i obrisem se kad ono nesto braon!!! Jao boze!!!! Prepadoh se!! affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

Afrodita

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MalaSaJuga taj 20/12/2014, 11:03

Cekaj polako, mozda je to dobar znak, koji je  dan od et. mozda je implantacijsko.

MalaSaJuga

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vuchica taj 20/12/2014, 11:07

markosanja.radosavljevic ::Cekaj polako, mozda je to dobar znak, koji je  dan od et. mozda je implantacijsko.

smiledraw

posto je rano za ciklus, moze da bude samo implantacijsko Wink

Vuchica

Broj poruka : 3145
Godina : 40
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ancica 87 taj 20/12/2014, 11:08

Stvarno i Kometa je rekla da je ovaj put ako se ne varam neki dan posle et imala implataijsko? Ja iskreno ne verujem da je nesto drugo u pitanju.... Samo polako!

Ancica 87

Broj poruka : 1263
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Afrodita taj 20/12/2014, 11:09

Mene obliva ladan znoj!!! Neka tamnija zilica na papiru ostade za mnom!! Kad sam videla affraid affraid affraid affraid affraid Ne znam sta je to?? da li je moguce da je implatacijsko i sta to znaci? Danas je 6. dan od transfera+nulti!!

Afrodita

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MalaSaJuga taj 20/12/2014, 11:13

Ja pisem i nakoracima i ovde. To znaci da se beba zakacila tj, da se implantira u matericu. Neznam koja od vas bese objavila one korake od et kako se embrioni ponasaju, ali mislim da se tog sedmog dana embrion implantira.

MalaSaJuga

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Afrodita taj 20/12/2014, 11:17

Dodje mi da uzmem neki cep da se zacepim dole.... Sad Sad Sad Sad

Afrodita

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MalaSaJuga taj 20/12/2014, 11:20

Eh sto si smesna. E do decice je tesko doci, bar nama iz vto price. Da postanemo majke moramo sve prepreke proci. Ne brigaj rekla sam ti a i druge zenice. Navijam za tvoje bebice, bice sve ok.

MalaSaJuga

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Afrodita taj 20/12/2014, 11:21

Hvala ti na podrsci, predivna zeno.... srca1 srca1 srca1 srca1
Ostaje mi da pratim....da gvirim u gace.... sreca

Afrodita

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MalaSaJuga taj 20/12/2014, 11:23

Opusti se, Ja i sad tako gvirnem, a sta da radim psiha, pa se sve plasim, potpuno te razumem. 
Ljubim te i opusti se malo da i bebice budu opustene.

MalaSaJuga

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vuchica taj 20/12/2014, 11:28

Afrodita, nema razloga za te smajlice. Samo opusteno, juce si dosta setala, danas taman malo vise odmaraj, gledaj filmove, bice sve super

Vuchica

Broj poruka : 3145
Godina : 40
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MalaSaJuga taj 20/12/2014, 11:35

Draga imas pp

MalaSaJuga

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fight&faith taj 20/12/2014, 11:41

To je to draga Afrodita. Bebica se upravo zakačila. Sad uzmi neki film i iskuliraj. Evo mislim da si trudna 100%. Čuj mislim ZNAM. likeit

fight&faith

Broj poruka : 1795
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Afrodita taj 20/12/2014, 11:49

Drage moje, hvala vam puno na recima podrske, znaci mi bas. Pokusavam da se smirim ali ne moze odjednom!! Ped postupak sam bila na microginonu 3 meseca, on mi je skratio ciklus, cini mi se da mi je (dok sam bar njega pila) ciklus bio 23 dana!! Pre njega 30 dana! Bas sam se uplasila jer po tome bi trebalo da dobijem vec sutra-prekosutra. Naadam se da je upravo implantacijsko ali razumete me, nadam se....ovaj strah je strasan! Valjda cu malo iskulirati....uz vas...:)))

Afrodita

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lelas taj 20/12/2014, 12:03

Afrodita,to je implatacija!navijam radost radost radost radost radost radost radost radost radost

lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 20/12/2014, 15:57

Afrodita, pisah i na koracima... najvise lici na implantacijsko, a i temperatura ti je dobar znak...ne mora da bude konstantno povisena, meni nije bila, isto je varirala...

Ema78

Broj poruka : 4233
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: