KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

decembarska jutra

+37
lela1984
BabyBear
ganedina
Endzi
djole42
Star77
Sofija Veks
MAAKKI
Orline
MalaSaJuga
KoMetaK
Simona
Niny
Ancica 87
saska1
Smrdica
cufta
lelas
daca32
sareni leptir
JAmajka
SladZana
HappyGirl
JocY
zvoncica36
karakaca
Shizika
hany
Ema78
Vuchica
BiKsi :)
bak
fight&faith
Vecka
Blanka
mamadabudem
nina :)
41 posters

Strana 4 od 13 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole

decembarska jutra - Page 4 Empty Re: decembarska jutra

Počalji od lelas 12/12/2014, 12:56


decembarska jutra - Page 4 2zsu4cz[/quote]
ovo je fenomenalno!svaka cast!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

decembarska jutra - Page 4 Empty Re: decembarska jutra

Počalji od HappyGirl 12/12/2014, 18:58

Biksi, sve je super ali ovo izvrnuto prase je fantazija yes
Ema, biće beba, posle svog ovog maltretiranja biće nagrade b b b b
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

decembarska jutra - Page 4 Empty Re: decembarska jutra

Počalji od Vecka 12/12/2014, 19:53

Juu Biksi svaka cast!!!
Sareni da ti masina sluzi dugo dugo! :)

Mi u ponedeljak idemo na cekove da kupimo kondenzacionu za susenje, izborila sam se, mada je i muz zeleo :) vec ne mogu da je docekam a jos je nismo ni kupili Very Happy

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

decembarska jutra - Page 4 Empty Re: decembarska jutra

Počalji od Vecka 12/12/2014, 19:54

Druzila bih se sa vama ali sacekacu sledece druzenje jer sam sad jako iscrpljena i lenja i nisam trenutno neko drustvo, a vama lepo druzenje zelim! :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

decembarska jutra - Page 4 Empty Re: decembarska jutra

Počalji od nina :) 12/12/2014, 20:46

vecki ja sam cula da je boja masina koja izbacuje nap[olje vazduh nego koja ima kondenzaciju jer od nje oce da izbije vlaga po stanu ali nemoj me drzati za rec,meni je isto zelja da kupim masinu za susenje ali mog dragog i devera nemogu nagovoriti jer su culi od par ljudi da imaju i da im puno trosi struje i oni odma zacrtali da im netreba ali stos je sto mi negledamo opste koliko potrosimo struje,ja kazem dosta da ste obojica culi da nevalja od jedne ili dve osobe a njih 100 kaze da je dobro i vi se zainatite i necete,al imoracu sad i ja da se zainatim i necu namerno da im susim uniforme za poso pa ce videti u cemu ce ici na poso,a dever je sad tako proso da sam mu morala dati sve druge stvari jer je na terenu 12 dana a bude kuci 2 dana i nemoze mu se sve osusiti po ovom vremenu
biksi ti si prava umetnica ko da si zadnjih godina pravila figure a ne tek sad.
sve mislim na nase stare forumasice gde se izgubile maus,dacaob,bjanka,kometa....... jer nevidim ni na fb da ista pisu koje imaju,cesto mislim na njih
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

decembarska jutra - Page 4 Empty Re: decembarska jutra

Počalji od cufta 12/12/2014, 20:49

drugari, samo da vam kazem da ne zaboravite na.vreme da zamislitee i napisete sve zelje Deda Mrazu.
Morate pozeleti, samo tako ce se ispuniti.

Stize Novaaaaa godinaaaa za nove pobedeeee
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

decembarska jutra - Page 4 Empty Re: decembarska jutra

Počalji od Vecka 12/12/2014, 23:38

Hvala Nina :*
Mi hocemo sa kondenzatorom jer nemam gde sa tim crevom za vazduh. Sad drzala bih je na terasi najradij .   Ili u kupatilu. Ostali drlovi kuce ne dolaze u obzir.

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

decembarska jutra - Page 4 Empty Re: decembarska jutra

Počalji od Smrdica 13/12/2014, 08:12

Moram da kazem da je masina za susenje najbolja stvar u kuci sto imam moja je ventilaciona imam je 5 god sad je pogotovo koristimo kad su stigle bebe..ako imate mogucnosti ne dvoumite se ni sekunde vredi milione :)
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

decembarska jutra - Page 4 Empty Re: decembarska jutra

Počalji od Vecka 13/12/2014, 08:20

Smrdice kako se snalazis sa beba? :)

Ja se samo dvoumim izmedju ventilacione i kondenzacione. :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

decembarska jutra - Page 4 Empty Re: decembarska jutra

Počalji od zvoncica36 13/12/2014, 09:32

Dobro jutro. Moja mašina je kondezaciona. Ima i toplotnu pumpu što smanjuje dodatno potrošnju struje. Može da se programira da radi u toku noći, a ima i filter koji se sam čisti. Nisam žalila pare za nju, ali moja sestra ima mnogo jeftiniju već 6 god.isto kondenzacionu i četiri muškarca od kojih su tri mala praseta. Prezadovoljna je. Njoj stoji u kuhinji, a i moja stoji u kuhiji pored šporeta(ugradnih ploče i rerne). Ova druga ventilaciona kako sam shvatila mora da ima crevo za odvod vode. Što znači ako stoji u kuhinji mora pored sudopere ili u kupatilu gde može da se instalira crevo. Sad i nekako može da se osuši veš, ali najgore mi je kad nema grajanja i pada kiša. Mm i ja imamo dovoljno stvari, ali za bebca baš da kupujem gomilu stvari nisam luda. Pokupili smo sve stvari od drugih, ali nešto malo, nešto veliko,nešto taman(letnje),itd. Što je najbolje od svega dobio je od moje rođake majčice za devojčicu. Žena mislila da je devojčica i to mu kupila firmirane. Šta reći? Moramo naći nekoga da ih udomimo. Ja se nisam sa mužem raspravljala oko mašine. Samo sam zaključila da ako istu ne kupimo moraću da sušim pelene u njegovoj radnoj sobi. Mislim da je bolje imati i polovnu(videla sam da su neke žene) kupovale kad sam istraživala koju kupiti i prezadovoljne su, nego se zlopatiti raširi,pokupi,raširi,trči kući pada kiša da pokupiš veš,...

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

decembarska jutra - Page 4 Empty Re: decembarska jutra

Počalji od zvoncica36 13/12/2014, 09:33

HappyGirl ::Biksi, sve je super ali ovo izvrnuto prase je fantazija yes
Ema, biće beba, posle svog ovog maltretiranja biće nagrade b b b b
Ja se dvoumim između izvrnutog praseta i ovčice. Jedino mi nije jasno da li je prase muško ili žensko? Slabo se vidi.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

decembarska jutra - Page 4 Empty Re: decembarska jutra

Počalji od HappyGirl 13/12/2014, 09:51

Ahahaha zvončice nisam razmišljala o tome lol!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

decembarska jutra - Page 4 Empty Re: decembarska jutra

Počalji od Ema78 13/12/2014, 10:14

Dobar dan.... pozz od ukocene !!! Ne znam sta mi je nocas bilo, sta sam radila, al da sam sredila ledja jesam... malo sam lenja da vezbam, a ovih dana sam bas vukla Petra i jos svasta nesto pride... A i upala sinusa izgleda da je na pomolu...

Sto se tice masina za susenje... u stanu imam kombinovanu , za pranje i susenje i nisam zadovoljna, jer guzva ves, mada vredi svaki dinar, zbogPetrovih stvari.
Na poslu imama klasicnu kondenzacionu... e ta vredi milione !!! Ne guzva‚ neke stvari ne moram ni da peglam...

Cufto, dobrodosla nazad !!! Ja Deda Mrazu vec poslala opomenu da me ne zaboravi ove godine !
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

decembarska jutra - Page 4 Empty Re: decembarska jutra

Počalji od bak 13/12/2014, 10:51

Dan zene!

Konacno sunny

Probudla me divna divna vest pa sam heppy od sabajle (citaj 10:15 lol! ) Mislim da definitivno necu kupovati masinu za susenje i da cu pelene susiti u drugacijem podneblju yes

Baku krce creva kao da nije jeo 3 dana. Rolling Eyes

Najdivnijoj pilecoj familiji zelim lep provod danas osmeh srce

Cure, vidimo se dovece osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

decembarska jutra - Page 4 Empty Re: decembarska jutra

Počalji od bak 13/12/2014, 10:53

Htedoh da posaljem usne Cufti. Deda Mraza sam i pismeno obavestila o zelji, da ne bude nisam znao... deda mraz
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

decembarska jutra - Page 4 Empty Re: decembarska jutra

Počalji od zvoncica36 13/12/2014, 10:59

bak ::Dan zene!

Konacno sunny

Probudla me divna divna vest pa sam heppy od sabajle (citaj 10:15 lol! ) Mislim da definitivno necu kupovati masinu za susenje i da cu pelene susiti u drugacijem podneblju yes

Baku krce creva kao da nije jeo 3 dana. Rolling Eyes

Najdivnijoj pilecoj familiji zelim lep provod danas osmeh srce

Cure, vidimo se dovece osmeh srce
Bak baš mi je drago zbog tebe. Mada ti zavidim na buđenju u 10.15h. Gde god da odeš želim ti pelenice za sušenje.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

decembarska jutra - Page 4 Empty Re: decembarska jutra

Počalji od zvoncica36 13/12/2014, 11:00

Biksi srećan rođendan tvom medenom Arsi da je živ i zdrav veseljak mali. Kao da se juče rodio. Kako vreme brzo prolazi.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

decembarska jutra - Page 4 Empty Re: decembarska jutra

Počalji od nina :) 13/12/2014, 13:06

bak nadam se da ces se i nas ovde setiti koje ostajemo i muku mucimo sa vesom u ovim zimski9m danima,nek ti se ispune obe zelje da odes kod muza i i druga da tamo susis ves u toplije krajeve.
a blago tebi kad mozes tako kasno ustati ni kao devojka duze od 9 nisam bila u krevetu jedino kad sam radila i ako tu ima 3 smena pa onda odspavam duze ali ovako nisam mogla spavati evo isad pre pola 1 nezaspem jer u ponoc gasim komp i dok se sredim ispremim muzu za p-oso sta ce poneti ode hrane bude pola 1 a nekad i 1 i vec sam budna oko 5 kad on ide na psoo ali se pozdravimo i okrenem na drugu stranu dal izaspem ili ne sve zavisi a ustajanje ako deca idu pre podne je u 7 a ako idu popodne u pola 9 stim da smo sve troje u krevetu i budni jos od 7 pola 8
arsi srecan rodjendan
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

decembarska jutra - Page 4 Empty Re: decembarska jutra

Počalji od Vecka 13/12/2014, 13:30

Ema bas te je stislo sa svih strana Sad ako nije tajna, gde radis?
Masina... huuh... ventilaciona kiju ima moja sestra izbacuje paru kroz veliko  crevo, ja za to s tvarno nemam mesta, a i cula sam da se brze kvare?
U ponedeljak cemo ici svakako da vidimo masinu, a mislim da cemo je i kupiti. :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

decembarska jutra - Page 4 Empty Re: decembarska jutra

Počalji od saska1 13/12/2014, 14:08

BiKsi :) ::decembarska jutra - Page 4 24pcppd

decembarska jutra - Page 4 2q03x8w
  
Siroki osmeh!
decembarska jutra - Page 4 11il5w2

Ciscina sestra od tetke, ako je niste prepoznali!
Laughing
decembarska jutra - Page 4 N5itqv
I moja bliska familija! Laughing
decembarska jutra - Page 4 2mnp5oh

Hvala leptiru!

Biksi divno ,pravi si umjetnik .Arsi srećan rođendanko i sve ,sve najbolje osmeh srce
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

decembarska jutra - Page 4 Empty Re: decembarska jutra

Počalji od Vecka 13/12/2014, 15:16

Arso srecan rodjendanko!!! :******

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

decembarska jutra - Page 4 Empty Re: decembarska jutra

Počalji od lelas 13/12/2014, 15:22

Biksi,lep provod danas! sunny uzivajte!!!!!
Bak,super,predivne vesti kod tebe,radujem se!da susis pelenice tamo gde zelis! yes
ja imam kondenzacionu masinu za susenje i drzim je u kupatilu.kad radi samo otvorim prozor da ne bude pretoplo.lako se odrzava.a velika je pomoc.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

decembarska jutra - Page 4 Empty Re: decembarska jutra

Počalji od Vecka 13/12/2014, 15:28

To je onda super, ne moram da grejem dodatno kupatilo Very Happy

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

decembarska jutra - Page 4 Empty Re: decembarska jutra

Počalji od Ema78 13/12/2014, 17:23

Biksi, bravo majstore !!! I nek je sa srecom rodjendan !!! I pusti koju suzu, junacku majcinsku, ponosnu!

Vecka, trenutno ne radim, jer nema ko da mi cuva Petra, a inace sam stomatolog...

Bak, sta da ti kazem... sem da ti susenje pelena i decije garderobe sto pre postane svakodnevnica !

I da, masine za susenje strasno greju prostorije... ova mojaima samo jednu manu, malo je bucnija, al nema veze.

Inace zene, sad je zvanicno...nesto se  "tamo dole" desava... da li je pms, hiperstimulacija ili pak trudnoca videcemo uskoro, ali ceo dan imam blagu groznicu,krsta me bole, nisam umislila i imam osecaj da cu da dobijem svakom trenutka.Siusi se ne racunaju,mada strajkuju..
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

decembarska jutra - Page 4 Empty Re: decembarska jutra

Počalji od fight&faith 13/12/2014, 17:33

Arsici, sretan rođendan. Mama mu je napravila divne figurice pune ljubavi. Neka ga samo sreća i zdravlje u životu prate. srca bebe srca
Bak, blago tebi, ja i mm ostajemo u ovom mulju. Ja bih možda i mogla da zbrišem, ali on svoj posao moze raditi samo ovde u Srbistanu.
Što se tiče mašine za sušenje i mi smo nekada imali kombinovanu koja nam je, kao i Emi, strašno gužvala veš. Onda je na njoj crklo prvo sušenje, onda i pranje. Pre godinu dana smo kupili običnu za pranje i to onu usku, jer nam je u ovom stanu koji je duplo veći od prethodnog, manje kupatilo. U kuhinju kada bismo stavili morala bi da leti napolje mašina za sudove, koja mi je neophodna. Doduše ima već 13 godina, tako da mogu očekivati da će uskoro crći, kao i mašina za veš.
Ema, dešava se babac. radost

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

decembarska jutra - Page 4 Empty Re: decembarska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 13 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu