KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

+4
pudza
snedra
Simona
HappyGirl
8 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od Simona 19/10/2015, 21:06

Evo novog spiska:

Prijavili su se:

1.Simona sa mužem i sinom
2.Daca
3.Snedra sa mužem i sinom
4.Vecana sa mužem i sinom

Možda:

1. Tesliana sa mužem
2. Trepavica
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od Simona 28/10/2015, 15:18

Evo novog spiska:

Prijavili su se:

1.Simona sa mužem i sinom
2.Daca
3.Snedra sa mužem i sinom
4.Vecana sa mužem i sinom
5.Trepavica

Možda:

1. Tesliana sa mužem
2. Milica
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od snedra 28/10/2015, 19:10

Lepo, napredujemo! Very Happy
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od Simona 30/10/2015, 08:12

Bliži nam se susret. Kako deluje po broju prijavljenih samo ćemo se najaviti u neku igraonicu. Pošto ima više ljudi koji su nam govorili da bi možda došli, javiće naknadno, to bih zamolila sve koji su nam tako govorili ili možda one koji su rešili u medjuvremenu da nam se pridruže - da nam javite najdalje početkom sledeće nedelje. Čisto da vidimo da li to menja ovu sliku a i ako govorimo u nekoj igraonici da dolazimo a ne zakupljujemo je opet moramo da kažemo broj. Takodje u onoj nedelji pred susret školarci imaju raspust pa Viktor i ja putujemo pa eto da bismo Daca, Snedra i ja mogle da se dogovaramo/rezervišemo tokom sledeće nedelje i da ne padne sve na njih dve.

Radujem se skorom susretu. Daca i ja neposredno pre toga idemo u školu roditeljstva pa ćemo biti pune utisaka i sigurno željne da to podelimo :) srca
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od Simona 3/11/2015, 17:22

Evo novog spiska:

Prijavili su se:

1.Simona sa mužem i sinom
2.Daca
3.Snedra sa mužem i sinom
4.Vecana sa mužem i sinom
5.Trepavica

Možda:

1. Milica
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od snedra 13/11/2015, 09:00

srca1 srca1 srca1

Dragi nasi,

da vas podsetim, sutra je nas susret u Beogradu.

Simona i ja smo putem mejla, sms ili fb one koji su se prijavili obavestile o detaljima, tj. vremenu i mestu susreta.

Radujemo se sutrasnjem druzenju!

Very Happy Very Happy Very Happy

snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od Simona 13/11/2015, 11:46

Juuupiiiiii d b d b d d v

A danas Daca i ja idemo u školu roditeljstva u jednom czsr da podelimo svoja iskustva sa budućim usvojenim roditeljima. Držite nam palčeve.

Sutra ćemo na susretu opisati utiske a pretpostavljam da će biti i neki članak na blogu u kome ćemo opisati to iskustvo novo i za nas i za usvojitelje a i za socijalne radnike :) Ovo naravno nije naše prvo gostovanje. Bile smo pre nekoliko meseci a pre toga Snedra. Ali opet svaki put je novo iskustvo jer su ljudi različiti pa i atmosfera, pitanja...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od ciklama 13/11/2015, 14:49

Pozdrav za sve koji ce biti na druzenju. Mi ovoga puta necemo moci da dodjemo, ali bice dana.

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od Simona 13/11/2015, 20:03

Ciklama,
Žao mi je što ne dolazite. Ali s obzirom na daljinu sjajno je da ste i bili već dva puta. Biće naravno prilike za nova druženja.

Mi preživesmo još jednu školu roditeljstva Very Happy Daca će napisati članak možda već večeras pa ćete videti kako je to izgledalo.

Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od Simona 14/11/2015, 18:34

Meni je bilo divno na susretu - društvo malo ali odabrano. Ono što mi se posebno dopalo je da smo ovaj put naglasak stavili na priče odraslih usvojenih. Na svim ostalim susretima bile su uglavnom roditeljske priče. I naravno i to znači ali ovo je bilo sasvim jedno novo iskustvo.  Milica i Trepavica su baš onakve kako sam ih i zamišljala. Milica mlada i puna entuzijazma i interesantna. Trepavica nežna, blaga, divna duša. Drago mi je da sam vas upoznala uživo. Daca je malo bila i sa dečicom. Viktor kaže da odlično igra fudbal. Stalno hoće da mi je preotme kao drugaricu hihi. Čim Daca sedne gurka me i šapuće da pitam da se igra sa njima... Ja naravno ne pitam, neka sam pita svoju drugaricu. Inače posebno mi je draga slika male i velike usvojene dece. Ja sam unapred pričala Viktoru da su pored Dace i Trepavica i Milica usvojene.... Malo je i prisustvovao pričama, nisam sigurna da je sve ono bilo za njegove uši pošto ja još nisam pričala da reunioni mogu biti i loši ali ok, ako ga je zanimalo neka sluša... Snedra i ja smo naravno pričale svoje priče o preklapanjima nas i dečice što uvek pričamo ljudima koje tek upoznamo Very Happy Ali jeste priča gde se vidi koliko sudbinskog ima u našim pričama....

Hvala vam što ste bile i vidimo se opet nadam se uskoro! osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od snedra 15/11/2015, 19:20

I meni je susret prijao kao i mojoj porodici! Lepotan je rekao da mu je bilo lepo, po njegovim rečima „isto kao na njegovom rodjendanu“. Very Happy

Drago mi je što su „dominirala“ odrasla usvojena deca, razgovori sa njima uvek unaprede i dopune ono što znam o usvajanju i ispune moje srce!

Deca su se igrala, a mi odrasli uživali u razgovorima.

Epilog: Bilo je 2 porodice sa usvojenim sinovima i 3 odrasle usvojene osobe, ukupno nas devetoro!

Lep broj kojim smo obeležili međunarodni mesec usvajanja – novembar i u Srbiji. Kako sam pročitala, od prošle godine utvrđen je i svetski dan usvajanja – 9. novembar!

Prošle godine smo 23. novembra imali prvi veliki susret u Srbiji, u Beogradu, bilo nas je preko 30 i bilo je jako lepo.

Ove godine nas je bilo malo, ali je takođe bilo divno!

Poljupci svima! osmeh srce
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od Simona 16/11/2015, 13:44

Meni je taj veliki skup usvojenih bio san i drago mi je da se ispunio... Naravno možda ćemo nekad imati i brojniji skup, bilo bi divno. Lepi su i ovi manji skupovi jer imamo vremena da se ispričamo više, da čujemo priče detaljnije. Kažem, meni je posebno bilo drago što je ovaj skup protekao u pričama odrasle usvojene dece. Tako da iako je svaki drugačiji naravno ovaj mi je bio baš drugačiji.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 3 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu