KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

+4
pudza
snedra
Simona
HappyGirl
8 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od Simona 4/3/2015, 11:18

Snedra,
znala sam ko će odmah da podrži Wink

Nisam ja ni mislila da susret bude sada, april/maj mi je bio takodje u planu. Ali sam mislila da malo pričamo o susretu, ima li interesovanja da se dodje i kako da organizujemo...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od snedra 15/5/2015, 09:57

Dragi prijatelji,

Organizacioni odbor u sastavu: Simona, Daca i Snedra predlaže novi, junski susret usvojiteljske zajednice.

Evo detalja:

datum: 13. jun 2015. godine – subota
vreme: oko podne

mesto: igraonica u Beogradu.

Okupili bi se roditelji sa usvojenom decom, odrasla usvojena deca i potencijalni usvojitelji koje poznajemo lično ili ih neko od vas poznaje lično.

Kao i na dosadašnjim susretima važiće pravilo: „bez fotografisanja“ osim grupne fotografije onih koji žele da se slikaju i budu na toj fotografiji. I dalje ostaje molba da se i te fotografije ne objavljuju javno (npr. na FB i sl.)

Tačno vreme, ime i adresu igraonice bismo vam slali u privatnim porukama preko mejla ili mobilnog telefona.

Ukoliko bi se prijavio veći broj ljudi (npr. ukupno odraslih i dece između 15 i 20) zakupili bismo kao u novembru 2014. godine igraonicu samo za nas, ne bi bilo drugih gostiju. Cena zakupa po svakoj odrasloj osobi i svakom detetu bez obzira na uzrast ne bi prešla prosečnu cenu dnevne karte u igranicama u centru (npr. 300 din). Naravno, ako dođe više ljudi, cena zakupa po osobi će biti niža, a ako dođe manje, morali bismo da povećamo cenu po osobi da bismo pokrili zakup igraonice.
Igraonica koju bismo zakupili ima izuzetno popularne cene pića npr. sok 40 din, kafa 50 din, kisela 30 din, nes ili espreso 70 din, pivo 100-110 din.
Postoji deo za pušače i nepušače.
Što se hrane tiče, svako bi doneo nešto slatko ili slano, po želji, npr, gibanicu, kiflice, pitice, kolače.

Ukoliko nas se prijavi manje, susret bi bio u igraonici otvorenog tipa (kao što smo imali susrete u septembru 2013. i u januaru 2014.)

Za sada su se prijavili:
1.Simona sa mužem i sinom
2.Daca
3.Snedra sa mužem i sinom
4.Ciklama sa mužem i ćerkom

Možda:
1. Majka sa blizancima iz BG
2. Snedrina koleginica sa mužem i ćerkama

(korišćeni su nikovi sa foruma Kutak ili sa našeg bloga)

Molim da u komentarima dopunite prvi ili drugi spisak ako ste u mogućnosti da dođete.

Radujemo se našem novom druženju!
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od snedra 15/5/2015, 15:51

Prijavili su se:

1.Simona sa mužem i sinom
2.Daca
3.Snedra sa mužem i sinom
4.Ciklama sa mužem i ćerkom.

Možda:

1. Majka sa blizancima iz BG
2. Snedrina koleginica sa mužem i ćerkama
3. Tanjaz sa mužem i sinom
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od Simona 15/5/2015, 20:12

Da i ovde malo poskočim za budući susret... jako se radujem! srca v jumping radost radost d
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od Simona 18/5/2015, 00:41

Prijavili su se:

1.Simona sa mužem i sinom
2.Daca
3.Snedra sa mužem i sinom
4.Ciklama sa mužem i ćerkom.
5. Bofida sa sinom

Možda:

1. Majka sa blizancima iz BG
2. Snedrina koleginica sa mužem i ćerkama
3. Tanjaz sa mužem i sinom.
4. Munjaroš - mama, tata i ćerka.
5. Tesliana sa mužem
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od snedra 18/5/2015, 10:35

Prijavili su se:

1.Simona sa mužem i sinom
2.Daca
3.Snedra sa mužem i sinom
4.Ciklama sa mužem i ćerkom.
5. Bofida sa sinom
6. Tanjaz sa mužem i sinom

Možda:

1. Majka sa blizancima iz BG
2. Snedrina koleginica sa mužem i ćerkama
3. Munjaroš – mama, tata i ćerka
4. Tesliana sa mužem
5. Lilymar sa ćerkom.
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od Simona 18/5/2015, 15:31

Prijavili su se:

1.Simona sa mužem i sinom
2.Daca
3.Snedra sa mužem i sinom
4.Ciklama sa mužem i ćerkom.
5. Bofida sa sinom
6. Tanjaz sa mužem i sinom
7. Vecana sa mužem i sinom

Možda:

1. Majka sa blizancima iz BG
2. Snedrina koleginica sa mužem i ćerkama
3. Munjaroš - mama, tata i ćerka
4. Tesliana sa mužem
5. Lilymar sa ćerkom.

Juuuuupiiiii baš nas dosta ima a nadam se da će se još ljudi prijaviti. vv vv v d
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od snedra 19/5/2015, 10:54

Prijavili su se:

1.Simona sa mužem i sinom
2.Daca
3.Snedra sa mužem i sinom
4.Ciklama sa mužem i ćerkom.
5. Bofida sa sinom
6. Tanjaz sa mužem i sinom
7. Vecana sa mužem i sinom
8. Snedrina koleginica sa mužem i ćerkama


Možda:

1. Majka sa blizancima iz BG
2. Munjaroš - mama, tata i ćerka
3. Tesliana sa mužem
4. Lilymar sa ćerkom.

Sve nas je više na prvom spisku, tako da sam zvala igraonicu i rezervisala termin samo za našu grupu! Obaveštenje o tačnom vremenu susreta oni koji su se prijavili mogu dobiti preko privatnih poruka na Kutku, putem mobilnog telefona, mejla snedra88@gmail.com ili putem poruka na našem FB profilu. :-)
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od Simona 19/5/2015, 14:58

Juuupiiii srca Baš se radujem! Nadam se da će se i oni sa drugog spiska prebaciti na prvi a i da će se prijaviti još ljudi... Mislim odlično je nama i kada nas je malo ali lepo je imati i masovne skupove.

I da znate da znači za decu. Ja sam i pretpostavljala ali mi se sada potvrdjuje i u praksi. Meni je na prvom susretu to bilo još u daljini, Vilenjak čak nije hteo ni da ide, sreća da mu je Daca kupila neku igračku pa ga tako ubedismo... Sad je to već druga priča, on planira sa nama, glasa da ne bude rodjendanske pesme, razmišlja kako je bilo na prethodnom susretu... Gledali smo i slike da se seti roditelja i dece, pričali mu kako su u medjuvremenu Senka i njm usvojili devojčicu i kako će sada biti starijih devojčica (nije u ljubavi sa devojčicama ali ako su starije to je drugo) i naravno Lepotan i on kao neizbežan tandem. Znači mu kad vidi koliko usvojene dece ima a mislim da će sada sasvim drugačije doživljavati tu energiju našeg skupa nego prošli put. Nije bitno i što nisu toliko bliski, za to ipak su potrebni češći susreti ali važno je a razvijaju svest da u svim situacijama koje nam se dešavaju nisu sami i jedini na svetu.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od Simona 19/5/2015, 15:38

Prijavili su se:

1.Simona sa mužem i sinom
2.Daca
3.Snedra sa mužem i sinom
4.Ciklama sa mužem i ćerkom.
5. Bofida sa sinom
6. Tanjaz sa mužem i sinom
7. Vecana sa mužem i sinom
8. Snedrina koleginica sa mužem i ćerkama

Možda:

1. Majka sa blizancima iz BG
2. Munjaroš - mama, tata i ćerka
3. Tesliana sa mužem
4. Lilymar sa ćerkom.
5. Milica

Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od snedra 22/5/2015, 09:02

Prijavili su se:

1. Simona sa mužem i sinom
2. Daca
3. Snedra sa mužem i sinom
4. Ciklama sa mužem i ćerkom.
5. Bofida sa sinom
6. Tanjaz sa mužem i sinom
7. Vecana sa mužem i sinom
8. Snedrina koleginica sa mužem i ćerkama
9. Sonja.

Možda:

1. Majka sa blizancima iz BG
2. Munjaroš – mama, tata i ćerka
3. Tesliana sa mužem
4. Lilymar sa ćerkom.
5. Milica
6. Snedrin poznanik sa ženom i detetom.

sunny sunny sunny
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od Simona 27/5/2015, 16:45

Prijavili su se:

1.Simona sa mužem i sinom
2.Daca
3.Snedra sa mužem i sinom
4.Ciklama sa mužem i ćerkom.
5. Bofida sa sinom
6. Tanjaz sa mužem i sinom
7. Vecana sa mužem i sinom
8. Snedrina koleginica sa mužem i ćerkama
9. Sonja.
10. Munjaroš sa mužem i ćerkom

Možda:

1. Majka sa blizancima iz BG
2. Tesliana sa mužem
3. Lilymar sa ćerkom.
4. Milica
5. Snedrin poznanik sa ženom i detetom.

d v vv bb vv vv d
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od Simona 29/5/2015, 22:31

Prijavili su se:

1.Simona sa mužem i sinom
2.Daca
3.Snedra sa mužem i sinom
4.Ciklama sa mužem i ćerkom.
5. Bofida sa sinom
6. Tanjaz sa mužem i sinom
7. Vecana sa mužem i sinom
8. Snedrina koleginica sa mužem i ćerkama
9. Sonja.
10. Munjaroš sa mužem i ćerkom
11. Darija

Možda:

1. Majka sa blizancima iz BG
2. Tesliana sa mužem
3. Lilymar sa ćerkom.
4. Milica
5. Snedrin poznanik sa ženom i detetom.

d v vv bb vv vv d
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od snedra 4/6/2015, 17:41

Junski susret nam se bliži! :-) Do sada se prijavilo preko 20 osoba (računajući i odrasle i decu) te smo rezervisali igraonicu samo za našu usvojiteljsku zajednicu, tj. u to vreme ne bi bilo drugih gostiju u igraonici. Evo detalja:

datum: 13. jun 2015. godine – subota,

vreme: rano popodne,

trajanje: dva i po sata,

mesto: ista igraonica kao i u novembru 2014.

Tačno vreme, ime i adresu igraonice (za one koji nisu bili u novembru 2014.) bismo vam slali u privatnim porukama preko mejla ili mobilnog telefona. Inače, dogovorili smo se da susret bude tokom ranog popodneva kako porodice koje nam dolaze izvan Beograda ne bi morale prerano da krenu na put.

Kako bismo izmirili zakup igraonice, prikupljaćemo 300 dinara  po svakoj osobi, bez obzira da li se radi o odraslom ili detetu. Ukoliko ukupno prikupljena sredstva budu prešla iznos zakupa igraonice, višak ćemo kao i prošli put usmeriti na plaćenje sokića  i vode za decu i odrasle. ( U toj igraonici su cene pića povoljne.) Postoji deo za pušače i nepušače. Što se hrane tiče, dogovorili smo se da svako donese po nešto po svom izboru (slatko ili slano), a za decu ćemo poručiti pice. Simona i ja smo prošlog puta naručile plavo-roze tortu u obliku srca da razveselimo decu, ali smo se dogovorili da ovog puta to izostane.

Kao i na dosadašnjim susretima važiće pravilo: „bez fotografisanja“ osim grupne fotografije onih koji žele da se slikaju i budu na toj fotografiji. I dalje ostaje molba da se i te fotografije ne objavljuju javno (npr. na FB i sl.)

Prijavili su se:

1.Simona sa mužem i sinom
2.Daca
3.Snedra sa mužem i sinom
4.Ciklama sa mužem i ćerkom
5. Bofida sa sinom
6. Tanjaz sa mužem i sinom
7. Vecana sa mužem i sinom
8. Snedrina koleginica sa mužem i ćerkama
9. Sonja
10. Munjaroš sa mužem i ćerkom
11. Darija

Možda:
1.Majka sa blizancima iz BG
2. Lilymar sa ćerkom
3.Milica

Molim da ako zelite dopunite prvi ili drugi spisak.

Verujemo da će nam biti lepo kao i u novembru 2014. i unapred se radujemo da se ponovo vidimo, kao i da upoznamo nove prijatelje! :-)
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od Simona 9/6/2015, 18:05

Bliži se bliži susret vv v d d x bb radost igra jumping zagrljaj
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od Simona 9/6/2015, 23:12


Prijavili su se:

1.Simona sa mužem i sinom
2.Daca
3.Snedra sa mužem i sinom
4.Ciklama sa mužem i ćerkom
5. Bofida sa sinom
6. Tanjaz sa mužem i sinom
7. Vecana sa mužem i sinom
8. Snedrina koleginica sa mužem i ćerkama
9. Sonja
10. Munjaroš sa mužem i ćerkom
11. Darija

Možda:
1.Majka sa blizancima iz BG
2. Lilymar sa ćerkom


Molim sve da nam još jednom tj definitivno potvrde dolazak kako bismo znale broj ljudi/dece zbog broja animatora i tsl

Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od snedra 10/6/2015, 21:06

Prijavili su se:

1.Simona sa mužem i sinom
2.Daca
3.Snedra sa mužem i sinom
4.Ciklama sa mužem i ćerkom
5. Bofida sa sinom
6. Tanjaz sa mužem i sinom
7. Vecana sa mužem i sinom
8. Snedrina koleginica sa mužem i ćerkama
9. Sonja
10. Munjaroš sa mužem i ćerkom
11. Darija

Možda:
1.Lilymar sa ćerkom

Malo se smanjio broj, ali nas optimizam ne napušta!

Radujemo se!

Very Happy
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od snedra 11/6/2015, 18:02

Prijavili su se:

1.Simona sa mužem i sinom
2.Daca
3.Snedra sa mužem, svekrvom i sinom
4.Ciklama sa mužem i ćerkom
5. Bofida sa sinom
6. Tanjaz sa mužem i sinom
7. Vecana sa mužem i sinom
8. Sonja
9. Munjaroš sa mužem i ćerkom
10. Darija

Možda:

1.Lilymar sa ćerkom

Novina je to što ćemo po prvi put na druženju imati i jednu baku usvojenog deteta – moju svekrvu.

Inače, sluša Lepotan kako pozivam baku, pa mi kaže: Ali ona nije usvojena.

Rekoh mu da se slažem da baka nije usvojena ali jeste baka jednog usvojenog deteta, tj. Lepotanova baka pa i ona ima o čemu da priča na tom susretu, Baka je onda tražila njegovu dozvolu da dodje, a on se naravno složio! :-)

Možda bi i Simonima majka drugačije gledala na naše susrete kada bi nam se nekad pridužila.
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od Simona 11/6/2015, 19:19

Jako se radujem ponovnom susretu sa Snedrinom svekrvom. d b bb Mislim da će i Lepotanu značiti ako ne u ovom trenutku a ono jednog dana kada bude gledao slike i podsećao se ovih dana...

Za moju majku ne verujem, ali ko zna šta budućnost donosi... Možda na nekom sledećem susretu.

I baš baš uskoro je susret d Mi poslednjih dana samo jurimo tamo amo... Mislim mi uvek negde jurimo ali poslednjih dana i nenadane stvari i planirane se dešavaju. Tako da ne stižemo ni da pričamo o susretu. Planirala sam da nekako dan pred susret uspem opet da pročitamo onu knjigu "Zašto sam usvojen-a", odavno je nismo čitali a jako smo uznapredovali sa pričom pa malo teorije nije na odmet... Recimo Vilenjak me je jednom upitao je li priča Lepotanove biološke majke ista kao od njegove... I bio je zapanjen kad je čuo da Lepotan ne planira da ide kod svoje biološke majke, njemu je normalno (valjda kao što je i meni) da se dosije uzima čim to zakon dopušta i da se onda dešava i reunion. Do duše ja mu nisam spominjala da reunion ne mora biti uvek uspešan, mislim da je prerano za takve informacije... Ionako nama do tog najranijeg perioda kad zakon dopušta uzimanje dosijea ima još devet godina... Sad je savladao koliko toliko sopstvenu priču ali moramo opet malo da se vratimo na opšti deo da poveže da iako putevi imaju sličnosti nisu isti. Raspričah se ja na temi o susretu... ali dobro biće ovih i drugih tema i tamo, na susretu usvojenih usvajanje i jeste centralna tema.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od snedra 11/6/2015, 20:54

Hvala Simona, i ona se bas obradovala pozivu! :-)
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od Simona 12/6/2015, 16:58

Sutra je NAŠ dan vv vv vv
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od snedra 12/6/2015, 18:05

Najnoviji spisak:

1.Simona sa mužem i sinom
2.Daca
3.Snedra sa mužem, svekrvom i sinom
4.Ciklama sa mužem i ćerkom
5. Bofida sa sinom
6. Tanjaz sa mužem i sinom
7. Vecana sa mužem i sinom
8. Sonja
9. Munjaroš sa mužem i ćerkom
10. Darija
11. Lilymar sa ćerkom

Very Happy Very Happy Very Happy

Prijateljima koji dolaze izvan Beograda želimo srećan put!
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od Simona 13/6/2015, 18:36

Ja mislim da je ovo jedinstven slučaj da su svi ljudi sa spiska bili Very Happy

Bilo je divno nama a nadam se i vama. Hvala vam što ste bile/i d
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od snedra 13/6/2015, 20:10

Da, bilo je divno ali opet prekratko! Simona i ja nismo stigle ni par recenica da progovorimo i to uglavnom u vezi sa organizacijom.

Opet mi je najlepsi deo bio onaj kada je animatorka pitala svako dete kako se zove i koliko godina ima, posle cega smo svakom pojedinacno aplaudirali!

Poslala sam slike Vecani, Tanjaz, Ciklami, Sonji, Bofidi, Lilym, naravno Simoni i Daci. Cekam Jovanove slike :-)

U pravu je Simona, svi sa najnovijeg spiska su bili.

Da rezimiram:

Bilo nas je 25, od toga 8 dece (od 4 do 11 godina – opet su dečaci bili u većini). Takođe, bilo je 13 roditelja, 3 odrasle usvojene osobe i jedna baka. Čak tri porodice sa decom su doputovale tj. ne žive u Beogradu, kao i 2 odrasle usvojene osobe. Svaka vam čast što ste po ovakvom vrelom danu putovali i posvetili svoj dan usvojiteljskoj zajednici!
:-)
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od SoJa 13/6/2015, 22:58

Svaka čast na druženju! Drago mi je da ste se lepo proveli, sigurna sam da je bilo veselo!
Ljubac za sve, a najveći za dečicu ljubav

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu - Page 2 Empty Re: Druženje usvojiteljske zajednice u Beogradu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu