KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - korak po korak nadam se do sna

+34
tiramisu
libertte
bak
smiley77
marija123
aleksandra b
maki021
Vuchica
lelas
KoMetaK
fight&faith
SoJa
Djeni
Vecka
mamadabudem
Ancica 87
HappyGirl
Niny
tatjanica
sareni leptir
saska1
BiKsi :)
smile :)
Petkana
MalaSaJuga
zvoncica36
AriesGirl
Smrdica
SladZana
hocukusurnecuzvaku
branka86
PalcicaBg
ivanicasale
Blanka
38 posters

Strana 4 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 4 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Ancica 87 14/11/2014, 18:51

Javlja mi se da ce sve biti u redu ! Very Happy igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice navijamo zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivamo!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 4 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 14/11/2014, 19:17

Ancica 87 ::Javlja mi se da ce sve biti u redu ! Very Happy igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice navijamo zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivamo!



Hvala Ancice devojcice Razz
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 4 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Niny 14/11/2014, 21:51

Moguce je da imas kandidu a to se lako da resiti sa kanestenom 3 vaginaletama. Taman na vreme. Videcemo sta kazu brisevi.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 4 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od BiKsi :) 16/11/2014, 12:21

Blanka, mozes se ispirati razblazenom sodom bikarbonom, ona je dobra protiv kandide, a iuopste da ti se to smiri. Verujem da su brisevi ok. Zalivamo folikule! zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 4 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od KoMetaK 16/11/2014, 13:53

Srecno bockanje Blanka i da se sve zavrsi visokom betom! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 4 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 16/11/2014, 14:21

Zdravo drage moje. Vaginalni bris na bakterije mi je ok, s tim sto imam povecan broj leukocita. Sjutra dobijam rezultate vaginalnog na gljivice kao i cervikalnog na gljivice i bakterije. Od juce nista vise ne pecka. Very Happy Very Happy
Veceras mi je UZ. Juce sam vadila E2, rezultat 999. Vidjecu sta kaze dr. Stomak kao da hoce da eksplodira. Imam osjecaj da cu da mokrim svaki cas. Primjecujem i sluz veliku  ono kao kad imas ovulaciju. Javljam se nocas sa izvjestajem.  Ljubim vas sve ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 4 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 16/11/2014, 21:01

Drage moje, evo mog vecerasnjeg izvjestaja sa UZ. Dakle, 6 dan stimulacije  Endometrijum 11,5mm; desni jajnik preko 10 folikula od 14 do 15 mm; lijevi jajnik 8 folikula do 13,5 mm. Zalivale ste svaka cast, ima nesto u tom zalivanju folikula, samo nastavite!!!!!  Very Happy Utorak ponovo UZ, cetvrtak ili petak aspiracija. Ona je prezadovoljna sto dobro reagujem sa manjom dozom terapije, i sto imam dosta folukula, a 6 dan danas. Ja se osjecam super, i jedva cekam aspiraciju. Sjutra cekam rezultate briseva, ali imam osjecaj da  je sve ok. Laughing  Rekla je ako bude izolovana neka gljivica da se cujemo.
To bi bilo to, svi srecni i zadovoljni. Idemo dalje, korak po korak... ljubim vas sve i grlim jako. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ljubav ljubav ljubav zagrljaj zagrljaj zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 4 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od tatjanica 17/11/2014, 06:21

....bravooooooooooo blankaaaaa!!! zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 4 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od MalaSaJuga 17/11/2014, 09:50

Super Blanka  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 4 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 17/11/2014, 15:13

Tatjanice, Sanjice hvala puno, ljubim vas. Inace svi brisevi su mi ok, upravo me zvali iz lab.
d d d d d d d d d d d d
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 4 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od lelas 17/11/2014, 21:10

Blanka,sve je super i endo i folikuli!Bice dosta bebica! navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 4 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 17/11/2014, 22:00

lelas ::Blanka,sve je super i endo i folikuli!Bice dosta bebica! navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1


nadam se da hoce likeit
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 4 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 18/11/2014, 15:13

Zdravo svima... Upravo zavrsih pregled. Stanje sledece: Endometrijum 13,5 mm. Preko 25 folikula do 21mm. Veceras u 22 h stop inekcija u cetvrtak u ,9h aspiracija! Vec sam u blagoj hiperstimulaciji, nadam se da nece biti strasno. Dr kaze da nije nista strasno i ako dodje do hiperstimulacije cak su vece sanse za trudnocu. Po njima sve je super, sto sam ovako dobro odreagovala i sto ce tu biti dosta embrioncica pa ce moci da biraju najkvalitetnije. Mene ipak malo brine ta hiperstimulscija. Jel moze pomoc sta se jede da se to makar malo sprijeci? Znam za mladi sir, surutku (pretpostavljam kravlju)  sta jos?
Ljubim vas ! Razz
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 4 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od lelas 18/11/2014, 18:56

Kinoa jer ima puno proteina i uglavnom da se jede neslano ili da se slabo soli.sto vise tecnosti.sve ovo mozes od odmah.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 4 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od PalcicaBg 18/11/2014, 19:07

Srecno stopiranje,da bude sto vise kvalitetnih jajasca,a potom i embrioncica.
Bice to sve super,ne brini,samo setaj sto vise,pij sto vise tecnosti.Pozdrav!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 4 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Ancica 87 18/11/2014, 20:29

Stoperko neka je srecno...... osmeh srce Navijamo od cetvrtka za sex u labu!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 4 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 18/11/2014, 20:49

Hvala drage moje, vec pijem tečnost kao luda. Ljubim vas mućo i hvala što mislite na mene.
Čekam u 22h stop i radujem se što od sjutra nema bockanja, jer mi je stomak plav kao šljiva:cry: zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj vas!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 4 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Niny 18/11/2014, 23:39

Neka je sa srecom stopiranje. Bice tu puno lepih embriona :))))
Sto se tice hiperstimulacije ne mogu ti pomoci, cula sam i ja za surutku i mladi sir i naravno puno tecnosti.
Cekamo cetvrtak i zurku u labu :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 4 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od tatjanica 19/11/2014, 04:57

bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 4 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 19/11/2014, 13:04

Niny, Tatjanice ljubav ljubav nadam se ludoj zuraji sjutra jer po svemu sudeci imace dosta posla

vođenje ljubavi
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 4 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od sareni leptir 19/11/2014, 14:48

Blanka, evo i ja da se javim... Srecno stopiranje draga... Javi kako je veceras proteklo. Jer ce ti biti Kopitovicka na et, dali znas? 
Srecno  osmeh srce osmeh srce osmeh srce usne usne usne
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 4 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od tatjanica 19/11/2014, 15:20

....biche to nezapamchena zhurka u labosu! poljubac ....i puno lepih embrionchicha!!! navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 4 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 19/11/2014, 16:22

sareni leptir ::Blanka, evo i ja da se javim... Srecno stopiranje draga... Javi kako je veceras proteklo. Jer ce ti biti Kopitovicka na et, dali znas? 
Srecno  osmeh srce osmeh srce osmeh srce usne usne usne

Aspiracija je sjutra u 9, bice tu i Kopitovicka a stigla je i Aleksandra Trninic Pjevic kao i asistent dr Kopitovic mislim da se preziva Mladenovic. Svi ce biti tu sjutra,bice tu iza ET. Pozz i hvala na podrsci


Tatjanice ljubiiiim usne
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 4 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od fight&faith 19/11/2014, 18:53

Super što je Vesna tu. Pošalji joj puno pozdrava od žena sa kutka.  Very Happy Uskoro si nam trudnica, sigurna sam u to. vv vv vv :

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 4 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od BiKsi :) 19/11/2014, 23:06

Srecno sutra Blanka! Devojke su ti rekle, surutka je keva, naravno nesoljena, mladi sir, belanca, dosta vode.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 4 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu