KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - korak po korak nadam se do sna

+34
tiramisu
libertte
bak
smiley77
marija123
aleksandra b
maki021
Vuchica
lelas
KoMetaK
fight&faith
SoJa
Djeni
Vecka
mamadabudem
Ancica 87
HappyGirl
Niny
tatjanica
sareni leptir
saska1
BiKsi :)
smile :)
Petkana
MalaSaJuga
zvoncica36
AriesGirl
Smrdica
SladZana
hocukusurnecuzvaku
branka86
PalcicaBg
ivanicasale
Blanka
38 posters

Strana 8 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 8 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Ancica 87 30/11/2014, 18:35

Sestra je neka zbunljiva.... Nema veze kad je vadis.........Jos malkice pa cemo slaviti na ovom dnevniku Very Happy igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 8 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 30/11/2014, 20:59

d  b b c f d b  b v f b d  b

hvala zenske, nadam se najljepsem pokloncicu d
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 8 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 1/12/2014, 12:23

Drage moje zdravo. Kod nas konacno malo sunca sunny sunny sunny
Opet lose spavam, jbg- a jace od mene, ovo kako se primice beta 100 pitanja po glavi. Inace, grudi me ne bole danas ni malo, dolje nista ne boli, ponekad se jajnici jave da znam da su tu. Pojavila mi se jedna pufica na bradi, meni je to znak da vjestica dolazi, nadam se da ovaj put debelo grijesim.
Nemojte da mislite da sam klonula, vjerujem da nema te koja ne misli dok se beta primice.


Ljubi vas Blanka i otvoreni su prozori i dalje da znate osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 8 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od MalaSaJuga 1/12/2014, 12:34

Draga Blanka, to nije nikakav znak, pa meni je sad lice u haosu, a i dok sam cekala betu, koza na licu je bila kao da sam zejtin mazala. Navijamo za ogromnu betu, a i vucem te jako bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 8 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 1/12/2014, 13:41

Sanjice hvala svaka rijec mi puno znaci. Ljubim da pukne Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 8 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od smiley77 1/12/2014, 15:21

Bravo za sunce! u NS depresiva...sve sivo, jak vetar, kisa... ali vazno da smo mi dobre! sunny
Gresis, gresis, i da ti ne ponavljamo, nemoj gledati znake, jel ovo ono.. nista neces postici.. znam, lako reci.. kako cu ja, jos ne znam.. ali samo hocu reci, da budes opustena!
I veeeeeeelika beta stize! igra
smiley77
smiley77

Broj poruka : 185
Datum upisa : 24.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 8 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od fight&faith 1/12/2014, 21:03

Blanka, evo ih stizu iz vetrovitog Beograda.
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
P.S. A sto se tice svih mogucih tripova kroz koje prolazimo dok cekamo betu, mogu samo da ti kazem da je to normalna pojava. Wink

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 8 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 1/12/2014, 21:53

fight&faith ::Blanka, evo ih stizu iz vetrovitog Beograda.
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
P.S. A sto se tice svih mogucih tripova kroz koje prolazimo dok cekamo betu, mogu samo da ti kazem da je to normalna pojava. Wink


Hvala fight&faith likeit osmeh srce znam da svaka razmislja a bilo bi cudno da je drugacije.

Malo prije od frizera, jedva sam cekala da neko ovu moju glavu popravi sad i licim na celjade Shocked jer poslije ovoliko lezanja nije ni cudo. Osjecam samo pomalo bol po dnu stomaka, drugo nista. Imam one talase vruce-hladno. Kod nas neki olujni vjetar, najavili ogromne padavine, a mislila sam malo da prosetam, ipak cu ostati pod jorgan planinom.

Ljubim vas i grlim Razz



Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 8 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od BiKsi :) 1/12/2014, 23:45

Ja imam takav osećaj da si ti trudna, da to htedoh s tobom da podelim. yes
Ta bubuljica, oš ja da ti kažem kako se zove, oš? Nejebica. Laughing Eto, kad si htela da ti kažem. Laughing Razz I biće ih još dugo, jer seksa dugo ni videti nećeš. AJd sad zdravo, i noćas da ne vileniš. Rekoh ja, koja sam celu trudnoću noću vilenela! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 8 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 2/12/2014, 00:15

BiKsi :) ::Ja imam takav osećaj da si ti trudna, da to htedoh s tobom da podelim. yes
Ta bubuljica, oš ja da ti kažem kako se zove, oš? Nejebica. Laughing Eto, kad si htela da ti kažem. Laughing Razz I biće ih još dugo, jer seksa dugo ni videti nećeš. AJd sad zdravo, i noćas da ne vileniš. Rekoh ja, koja sam celu trudnoću noću vilenela! lol!

Hahahaha Biksi legendo kako me nasmija slatko lol!
Ajd neka bude od nejebice! lol!
Kako bih voljela da budes u pravu, daj boze da se ti tvoji osjecaji obistine radost

Ljubim te i hvala ti na ovom postu bas si me slatko nasmijala!Zivjele pufice zbog nejebice lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 8 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Ancica 87 2/12/2014, 08:04

Trudnjaco,da prepises sve ove lepe bete sto su pocele na kutku....Sanja,Tatjanica,Vecka....I da nema sex vođenje ljubavi jos dugo,dugo....To ti zelim...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 8 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od MalaSaJuga 2/12/2014, 10:41

Trudnjaco, evo rodice i danas, pada kisa, ali moraju da stignu do tebe jer sam im naredila roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 8 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 2/12/2014, 14:02

Ancice, Sanjice hvala, hvala. Ma kakva kisa i bakraci nesmeta to rodicama nista cvet
Ja se malo setkam po kuci, kod nas je vrijeme uzasno, kisa pada non stop, juce pola drzave bilo bez struje ( valjda malo natalitet poraste) good job

Ja sam sad krenula da ocistim malo prasinu po dnevnoj, ocistih komodu lagano i umorih se bas , nema snage u meni ni malo. Kao prebijena macka sam. Evo sam se parkirala na ugaonu, i gledam tv. Simptoma nemam. Stanje redovno. Jos 3 dana do beta

Sve vas grlim  radost
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 8 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od BiKsi :) 2/12/2014, 23:50

Pa kud ćeš veći simptom nego što si kao prebijena mačka! Tako će ti biti čitavu trudnoću! Nekad kao jedna prebijena, nekad kao više prebijenih! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 8 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 2/12/2014, 23:55

Biksi, iz tvojih usta u bozije usi. Ma bicu bilo koja zivuljka samo da zabebim!
love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 8 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 3/12/2014, 01:52

jos jedna noc bez sna... brojim ovce ali dzaba! Mir i tisina, a ja sa svojim mislima ko zna gdje. Posto je uveliko 3 decembar, onda jos samo  2 dana do bete. Ljudi moji jedva cekam, samo da se ovo iscekivanje zavrsi, pa kako nam bog da.

Sve vas ljubi Blanka, lijepo mi pajkite kad ja ne mogu. A ja cu uz omiljenu grupu da cuvam noc od budnih..


https://youtu.be/6pIsx9DeAeY

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 8 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Ancica 87 3/12/2014, 06:40

Blankic moj,ne brini se....Zalicemo u petak betu ,i onda za par dana ima da cujemo srce Pa ces ti lepo sve nas cekalice da vuces za nos! Da li smo se razumele? Very Happy roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 8 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 3/12/2014, 12:09

Ancice love

Nadam se da ce biti tako, ustvari razumem sefe, ljubim te usne usne usne usne usne usne
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 8 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od libertte 3/12/2014, 20:12

Blanka, saputnice evo i od mene malo roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda za tu veeliku betu!
libertte
libertte

Broj poruka : 64
Datum upisa : 14.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 8 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 3/12/2014, 20:21

Drage moje, sad sam malo prokrvarila. Vise kafeno, trag, ne znam sta je, da nije ciklus ili nesto drugo? Prestravljena sam. Danas posle 10 dana sam prvi put izasla da prosetam, mozda nisam trebala.... Crying or Very sad Crying or Very sad
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 8 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od tiramisu 3/12/2014, 21:07

uff... mrzim to braon,ma i rozikasto.. ff ff
a jel te boli stomak,kao za ciklus?
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 8 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 3/12/2014, 21:12

Ne, ne boli me nista, bas nista. Malo su me zigali jajnici, nista strasno, mislila sam da je od Utrogestana, da se tableta topi, ali kad sam posla u toalet i vidjela kafeno, sok. Nadam se da nije nista, ubjedjujem sebe da je implatacijsko krvarenje.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 8 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od bak 3/12/2014, 21:22

Blanka, ogromna vecina zena je bar malko krvarila u ranoj trudnoci pa su im deca sad velika! Odmaraj, jos dva dana pa da slavimo Wink

PS Nije od setnje, sigurno, ne lupaj glavu osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 8 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od tiramisu 3/12/2014, 21:26

kada se obrises ako imas one kao luspice od endometrijuma,onda nije dobro. mada..moja kuma je cesto krvarila sa drugim detetom,od pocetka pa do kraja, imala je hematom. i odrzala,eno ga mali ziv i zdrav.
lezi,odmori..ne mrdaj,nadam se da ce na tome i da ostane.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 8 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 3/12/2014, 21:45

Ma sta znam, neko kaze dobro je neko ne. Ajde da mislimo pozitivno! Nadam se da se to samo beba ususkala i da ce sve biti ok. Daj boze!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 8 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu