KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+60
Iva79
millena
Maksi
ganedina
Likoli
Blanka
penelope
ragaco
Klarica
Vecka
Djurdjevak79
Endzi
nina :)
JAmajka
Simona
medolina
veki1
Shizika
fight&faith
tatjanica
lenabeograd
Ancica 87
Niny
Cala Domingos
pluton1
KoMetaK
SamoPozitivno
saska1
MalaSaJuga
ivi
Strumfeta78
Stenli
dragana76ns
Vanilla
SoJa
LaFolie
twinsi
lelas
mamadabudem
Vilhelmina
insomnia
SladZana
Petkana
Smrdica
neris8
bak
JocY
hocukusurnecuzvaku
dragmilk
tulumba
zvoncica36
PalcicaBg
BiKsi :)
JednaSova
lela1984
sareni leptir
ivanicasale
d77
Sofija Veks
Vuchica
64 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 31/10/2014, 08:02

Niny, cestitke jos jednom.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 31/10/2014, 08:35

Jesmo razmisljali o imenu, jos pre vto postupka :)
I moja zelja je bila da ako ostanem trudna i ako bude decak, da se zove Bogdan. Mom dragom se svidelo i eto...hvala Bogu, sad cekamo naseg Bogdana.

Niny, cestitke jos jednom i poljubac za Konstantina :*

Ivanice, javljaj cim saznas Wink
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 31/10/2014, 08:42

Jedva čekamo nove drugare. Da vam porođaji budu što lakši.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 31/10/2014, 09:51

Zvoncice, kako se zove tvoja beba?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 31/10/2014, 10:05

Javljam obavezno,nego bice rezultati oko 20h nacekacu se do tada molitva
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 31/10/2014, 10:24

Cestitam Sofiji.... Vucice,svaka cast za tvog deckica:) Niny dobro dosli...Uzivajte svi! ljubav Ivanice,draga znas da navijam! b b b b b

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vilhelmina 31/10/2014, 10:41

Sovice, da sto pre ugledas svog Bogdana i uzivas sa njim osmeh srce

Ivanicasale, navijam!!! trudnica srce love

ja odbrojavam, strasno sam postala nestrpljiva!!! :) Zna li neko koliko dana pre CR te smeste u bolnicu i koliko dana se posle ostane (Visegradska) ?
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 31/10/2014, 11:03

Vilhelmina ::

ja odbrojavam, strasno sam postala nestrpljiva!!! :) Zna li neko koliko dana pre CR te smeste u bolnicu i koliko dana se posle ostane (Visegradska) ?

Pretpostavljam da sve zavisi od doktora koji te vodi.
Evo, imam jedan bas svez primer.

Snaja je otisla u bolnicu u petak, 24.10., porodili su je 29.10, u 38.oj nedelji. I, boze zdravlja, ako sve bude kako treba, pustice ih kuci u nedelju, dakle, 5-ti dan od CR.
Ti nosis blizance, mozda je tu nesto drugacije

U svakom slucaju, neka ti ovi dani do kraja prodju brzo i lagano osmeh srce
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 31/10/2014, 11:40

U Visegradskoj prvi CR ide kuci 3.dan, 2.CR ide kuci 4.dan, pod uslovom da je sve ok. Dan kad je uradjen CR je nulti i ne racuna se
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vilhelmina 31/10/2014, 13:00

Hvala Vuchice i Strumfeta sunny

Vuchice, uzivaj sada, 4., 5. i 6. mesec su opustencija :)
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 31/10/2014, 13:06

Vilhelmina,ja i ti smo baš blizu sa terminima,i ja ću raditi CR u Višegradskoj igra ,meni je moja dr doktor rekla da će me smestiti u bolnicu oko 5.12...Ko tebe vodi od lekara?Možda budemo i cimerke igra
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neris8 31/10/2014, 14:19

Ja sam danas bila u Visegradskoj da vidim sta cu oko porodjaja. Prva beba je karlicno postavljena (1900gr), druga poprijeko (2300gr). Obje su glavate na majku bosanku. :) Zakazali su mi prijem u bolnicu za 7 dana, a poradjace me izmedju 10. i 15. novembra. Tada cemo biti 37. nedelja. Javicu se i iz bolnice (rekose da ima wifi) sa detaljima.
neris8
neris8

Broj poruka : 82
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 31/10/2014, 14:46

Ivanice, drzim fige
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 31/10/2014, 15:01

Poslah ti pp neris
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vilhelmina 31/10/2014, 16:26

Tulumba, eto!!! Mozda se stvarno i sretnemo, sto da ne, jer meni je doktor rekao da bi biloidealno po zavrsetku 37. nedelje, sto mu dodje 3. decembar. Ja privatno vodim trudnocu kod dr Petronijevica, a ti? sunny
Neris, i meni je prva beba karlicno postavljena, i rece mi doktor da je 37. neelja super za blizanacku, puuuuuno srece ti zelim osmeh srce
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Smrdica 31/10/2014, 16:34

Moje obe bebe su karlicno..i ja za dve nedelje idem da zakazemo cr moja dr kaze da bi me poradjala cim udjem u 37..bas nas ima dosta sa par dana razlike...
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neris8 31/10/2014, 16:39

Da, bas ce biti ludo sve do 2015.g! Very Happy
Hvala, Vilhelmina. I ja isto zelim tebi i ostalim trudnicama.
neris8
neris8

Broj poruka : 82
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vilhelmina 31/10/2014, 16:41

Smrdice, nama termin gotovo isti, eto!!! Vidim na tickeru da si 32,3 a ja sam 32,2 love
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 31/10/2014, 17:15

prolece nam je bilo vise nego plodno, a zato ce kasna jesen da bude BEBICETNA!

g  v v v v v g
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vilhelmina 31/10/2014, 18:04

Tako i treba!!!!!!! Da se radjamo i mnozimo jumping b b b b b

e jel zna neko kad se lezi u Visegradskoj pre i posle CR, jel moze neko da dodje u posetu, donese nesto, ili je taj deo zatvorenog tipa? Ja sam bila izmedju punkcije i transfera zbog OHSS tri dana tamo, na prvom spratu i svi su mi dolazili, e sad ne znam kakva su pravila na odeljenju za CR?
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 31/10/2014, 18:47

A ovde stizu puno bebca u naredni period pa srecno buduce mame pa vas cekamo sa izvestajem i slicicama...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Petkana 31/10/2014, 19:34

Drage moje,samo da vas ljubnem sve💋💋💋
Domingos,Vilhelmina dobrodosle!
Vidim,Bogu hvala,sve lepo napredujete,zakazuju se carski,baby bum se blizi👍Ja sam bas usamljena,bio neki susni period,pre mene Leptiric a posle Vucko,sto se aktivnih na ovoj temi tice.
Mi smo dobro,jedino je ddimer skocio no uveden je fraksi O,6 pa se to unormalilo.I da,secer nakon dva sata je 7,9 pa sam na dijeti a dobila sam i osam kilica,sad imam 61.Deckonje su nekad aktivne ceo dan,nekad se umire pa se uspanicim,nije mi lako al guramo.Obecala sam bebama da cu ih roditi zive i zdrave i tacka💝Imamo zakazanu fetalnu ehokardiografiju u Betaniji za dve nedelje i tako...Inace,sturo sam pisala jer me je tel.zezao a sedenje za racunarom izbegavam,sad imam novi tel📱
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 31/10/2014, 19:46

12.70 beta,rekli mi da pozovem sutra oko 11h u genesis doktorka ce tad biti tamo,pa videcemo...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 31/10/2014, 21:46

v b molitva molitva molitva v c
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 31/10/2014, 22:10

Vilhemina,meni trudnoću vodi privatno dr Dosev koja radi u Višegradskoj,i ona će i uraditi CR...I tvoj Petronijević je super...Znači družimo se u Višegradskoj sreca
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu