KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+60
Iva79
millena
Maksi
ganedina
Likoli
Blanka
penelope
ragaco
Klarica
Vecka
Djurdjevak79
Endzi
nina :)
JAmajka
Simona
medolina
veki1
Shizika
fight&faith
tatjanica
lenabeograd
Ancica 87
Niny
Cala Domingos
pluton1
KoMetaK
SamoPozitivno
saska1
MalaSaJuga
ivi
Strumfeta78
Stenli
dragana76ns
Vanilla
SoJa
LaFolie
twinsi
lelas
mamadabudem
Vilhelmina
insomnia
SladZana
Petkana
Smrdica
neris8
bak
JocY
hocukusurnecuzvaku
dragmilk
tulumba
zvoncica36
PalcicaBg
BiKsi :)
JednaSova
lela1984
sareni leptir
ivanicasale
d77
Sofija Veks
Vuchica
64 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 29/10/2014, 17:38

Bixi kazem ja da mozes biznis da napravis, jos mozes od kuce da radis Very Happy queen

A cice koje cekaju mjesto na ovim stranama neka se spreme za niski start yes
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 29/10/2014, 17:39

Kud ces lakse zarade! :) Samo nek je sto vise trudnica!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 29/10/2014, 20:38

Vuchice, cestitke za deckonju.. Uzivaj.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od twinsi 29/10/2014, 20:57

Sofijine lutkice prvo vidjeh na jutrima naočare naočare medene su.

Vučice sad uživaj draga!

D77 biće to sve dobro yes

Meni se baš primaklo upoznavanje sa mojom žabicom!

Sovice ti dan dva poslije mene!
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 29/10/2014, 21:21

Twinsi jos koji dan Very Happy

Kod nas stanje ok, grlic drzi tako da dogovor za porodjaj pomjeramo za sledecu srijedu, jos sam na slobodi Very Happy
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 29/10/2014, 21:47

MAMA SOFIJA, CESTITAM od srca na rodjenju predivnih curica!!! Sara i Natali, eurokremici, lepotice, dobrodosle i uvek srecne i radosne bile!!!!
srca srca srca srca srca srca srca srcaljubav ljubav osmeh srce osmeh srce srca srca srca srca srca srca srca

D77, vazno je da te je dr smirio, pa sad laganeze i ne opterecuj se. Za koji dan ces i ti biti mama! osmeh srce osmeh srce

Vule, bravo za zdravog i pravog maminog deckonju! osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Trudnice koje ste usitnile, ima vas puno, neku cu omasiti sigurno, zelim vam sto laganije porodjaje i sto lepse upoznavanje sa vasim bebama!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 30/10/2014, 09:37

Sofija,cestitam draga!da su cure zive,zdrave i vesele.

Ivanice,jako mi je zao,ali sigurna sad da ce sl.put biti uspesan.to ti od srca zelim!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 30/10/2014, 10:29

Pluton Jos nije sve gotovo juce je beta bila 36.41 od 13.07 pa mi ekli da ponovim sutra opet.Kazu da ima sanse da raste.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 30/10/2014, 13:30

Ivanice, prasim punoooo konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vilhelmina 30/10/2014, 13:40

ivanicasale, zelim ti da ti se beta dupla i raste sve vise! srca srca srca

D77, ja sam u 33. nedelji, isto sam na fraxiju 0,4 od prvog dana, kaze hematolog do porodjaja i posle jos neko vreme... Puno srece! osmeh srce

Twinsi, srecno!!! igracice
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vilhelmina 30/10/2014, 13:45

Sladzana i Jedna Sova , pa vi samo sto se ne porodite, srecno !!!! sunny sunny sunny srca1
a milina, i ja sam postala bas nestrpljiva, ne mogu vise normalno ni da spavam, samo se prevrcem a misli mi se vijore po glavi, kako ce biti, sta ce biti, kada, samo zamisljam i mastam :) U ponedeljak idem na UZ, pa krecem na CTG, dr kaze da bi bilo dobro da udjem u 37. nedelju pa onda, znaci ne pre toga, tako da imam jos 4 nedelje :)
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vilhelmina 30/10/2014, 13:47

kako naprvite ove tickere i tajmere za porodjaj? :)
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 30/10/2014, 15:16

Ivanice navijamo, bjese sjutra ponovo beta? igracice igracice igracice

Vilhelma dobro dosla i na ove strane Very Happy da da mi usitnile bas, ne mogu docekati Very Happy
tikere mozes da napravis tako sto ces kliknuti na neki od nasih i otvorice ti se mogucnosti, imas razne opcije i vrste. Igraj se Very Happy
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 30/10/2014, 15:28

Vilhelmina, mene je hematolog zeznuo povecanjem doze Fraxija,a narocito sto ja imam malo kg...ali, samo da mi trombociti ostanu na 100 hilj. Inace, moj dr sinoc opet pominje 37.nedelju i verovatno odmah nakon toga CR. Meni to nekako rano Rolling Eyes

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 30/10/2014, 15:36

d77 jesi ponavljala trombocite ovih dana?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Cala Domingos 30/10/2014, 15:39

Drage devjke, ja Vas redovno pratim, pa ako me primate u drustvo, da Vam napisem kako stoje stvari. Lezala sam 20 dana zbog nekog hematoma i blagog krvarenja (5-6 kapi tamno braon pre 3 nedelje), pa smo sada srecni jer se hematom konacno resorbovao, pa mozemo da odahnemo. Inace, od samog pocetka se vucem kao prebijena macka, nemam snage i sva sam bljak. Krva slika super, gvozdje 30, urin cist. To je to za sada :)

Veliki pozdrav svima!
Cala Domingos
Cala Domingos

Broj poruka : 22
Datum upisa : 28.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 30/10/2014, 16:00

Cala Domingos dobro dosla i zelim ti lagan ostatak trudnovanja cvet

Drugari ima li vijesti od cicifu, sad sam se sjetila da se jos pocetkom okt dosta otvorila. Nadam se da je sve ok.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 30/10/2014, 16:02

Super Domingos... Sad se opusti, miruj jos.. Bar do treceg meseca. Dok beba ojača. Bice sve super, videces. Dobrodošla na ove lepe strane.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vilhelmina 30/10/2014, 16:06

Sladzana, hvala ti :)

D77, kod kog si hematologa? ja sam kod Elezovica.

Domingos, dobrodosla! I ja sam imala hematome pa su se rastvorili, ne brini :)

Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 30/10/2014, 16:40

Vil, i ja sam pre 2 dana bila kod Elezovica...
Sladzo, trombociti su mi malo skocili, kuc kuc u drvo...100hilj.su sada, a kada se rucno broje 104.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 30/10/2014, 16:59

Domingos, dobrodosla :)
Sladzo, Twinsi, mi cemo sve jedna za drugom koliko ja vidim i to je super, stize jos novih drugara :)
Ivanice, ajde molim te odusevi me sa rastucom betom, pa da idem na miru da se porodim, drzim palceve draga!
Ja sam ok, lezim i dalje, juce sam malo prokrvarila posle pregleda, bas je bio bolan i nezgodan, ali danas je vec stalo. Bitno je da nemam neke jake kontrakcije , mada se javljaju tu i tamo. Jos 6 dana pa odoh u bolnicu, a posle neka me poradjaju kad hoce, samo dame ne snadje pre nego sto stignem do Bga.
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 30/10/2014, 18:11

Sovice bas se priblizilo,jos koji dsan pa upoznavanje...Da li ste se dogovorili oko imena za deckonju?Hvala i tebi i ostalim curama nadam se da ce biti sutra barem trocifrena...Ja se dobro osecam,malopre mi je pripalo muka na trenutak pa se nadam da je nas mali borac nastavio da raste.Moj dragi je otisao kod dr da mi prepise Fraxiparin,Pregnil i utrici jer uzimamo po malo po 3-4 kom dok ne vidimo kako ce biti na dalje.Ujutru opet betaLjubim vas sve
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 30/10/2014, 21:20

Drugarice drage, evo me opet sa vama, stigomo kući moja Beba Bebić i ja osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Uskoro će da nam se rodi još puno drugara b b b b

Sofi, čestitam rođenje princeza, ko med su slatke srca srca srca  Neka su žive i zdrave srca srca srca srca
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 30/10/2014, 21:42

Niny,sin ti je med medeni...Evo ovde se sada sprema pravi baby bum sreca
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vilhelmina 30/10/2014, 23:12

Niny, bravo!!! osmeh srce
mogu da zamislim koliko sada uzivas sa svojim sincicem srca1

Ivanicasale, zelim ti sutra duplu betu! ljubav

Tulumba, nama su slicni termini :)
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu