Sunčani oktobar

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Sunčani oktobar

Počalji od Vecka taj 6/10/2014, 21:48

Star77 zagrljaj

Vecka

Broj poruka : 1305
Godina : 30
Datum upisa : 18.10.2013

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Shizika taj 6/10/2014, 23:45

Suzo, star77, divna, jaka zheno, da te grljenje . Da opet pronadjesh sebe i uzhivash punim bicem. Ne stizhem ovde vishe tako chesto ni da pishem ni da chitam, al' ce mi biti drago da povremeno naletim na tvoje javljanje. cmoka
Medolino nam je sada kuci sa svojim djechacima.d
Jelena krece naprijed. napred scuro
Mislim da sam prochitala i kod Jocy da se zahuktava. tapšanje
Kometa uzhiva u novostechenom unutrashnjem balansu i miru. likeit
Tu su nam i bak i missile. good job
Sofijin i SladZin ticker fino napreduju. b vv b vv b vv b
Jamajka, javljam se kad se malo priberem, neshto sam rasuta. U medjuvremenu ljubim tebe i tvoje krasne klince. ljubav
Svima koje sam spomenula i koje nisam ff
Shizika

Broj poruka : 5395
Godina : 47
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sofija Veks taj 7/10/2014, 00:27

Zenske, stisak!!

Star, tebi poseban, draga, divna jedna ti!

Jelena, jedva cekam da te pratim u novom postupku, neka tvoja bude sledeca godina, nova energija i novo sve...

Bas mi je drago da ove strane ponovo zazivljuju, eto Shizike, Bak, Missile...ne znam Cufta gde nam je nestala :)

ljubav ljubav ljubav
Sofija Veks

Broj poruka : 2724
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 7/10/2014, 12:52

dan Jutra!

Star zagrljaj samo vi volite jedno drugo i vasu devojcicu (tj devojku vec), a ko zna...

Ljubim vas, nemam ama bas nista pametno napisati, nisu mi neki bas dani, al dodje to tako love
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 41
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 7/10/2014, 14:20

Helou...

ja samo da vam mahnem...ni ja nesto nista pametno nemam da napisem...pih...
Ema78

Broj poruka : 4233
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 7/10/2014, 15:07

Suzo, grlim jako, jako, jako i verujem u čuda! osmeh srce

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21119
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od JAmajka taj 7/10/2014, 16:17

BiKsi :) ::Suzo, grlim jako, jako, jako i verujem u čuda! osmeh srce
I ja,i ja. zagrljaj
Devojke,nemam vremena, ff ff ff

JAmajka

Broj poruka : 1906
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MalaSaJuga taj 7/10/2014, 17:52

Cao drage zenice...evo da se i ja ovde upisem, nadam se da ce mi ovaj mesec doneti moju srecu najvecu...inace sutra je uz i krecem...pozdrav za sve i zelim vam puno, puno srece ljubav
MalaSaJuga

Broj poruka : 1357
Godina : 26
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SoJa taj 7/10/2014, 20:39

Star, generacijo, grlim te najjače zagrljaj

Markosanja, srećno!

Ja sam skroz s.ebana, mami ponovo povišene vrednosti tumor markera, sad je iznad granice, tj. 42 (0-35). Zar je moguće 4 godine posle histerektomije da ponovo nije dobro?

SoJa

Broj poruka : 2026
Godina : 40
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 8/10/2014, 09:46

Dobar dan, dobre zene! Very Happy

Evo vidim da nam se Jutra lagano zahuktavaju.

Procitah ovo i to mi je utisak dana:
Star77 ::Drage moje, dodjoh ja i do kraja ovog puta. Zapoceh ga sa vama pa sa vama zelim da ga i zavrsim :)
Ddefinitivno sam u klimaksu sa 37 godina. Cudno meni, cudno doktorici, ali sve pise crno na bijelo. U nedelju radila fsh i on dostize nevjerovatnu cifru od 81,2 :) Kaze dr. rijedak slucaj u tim godinama. Kazem ja pa dobro, ako nista ljepse i mladje zene u klimaksu jos nije vidjela. Te se i nasmijasmo. Salu na stranu, ali tako je kako je. Sinoc sam dosla kuci, sacekala da moja djevojcica legne u krevet, uvukla se u muzev zagrljaj i isplakala more suza. Oboje. Nikad se nisam osjecala tuznije i bespomocnije i nikad bliza njemu. Ali to je izgleda tako. Tako mora biti. Stavili smo i ovu tacku na ovo i...nema dalje to je to. Shvatili smo svutzinu svega i prihvatili ovaj nas krst koji nosimo na ledjima. Tezak je ali je nas, pa kakav god da je.
Moram sada naci vremena za sebe, daleko od svega sto me podsjeca, jer sam negdje u ovome svemu sebe izgubila. Sada zelim da se zahvalim svakoj od vas na svakoj lijepoj rijeci, na svakom dobronamjernom savjetu, na tome sto postojite, jer bi bez vas bilo jos teze. HVALA :) Zelim svakoj od vas mnogo srece, da ispunite svoje zelje, da se borite dokle  god mozete, i da sacuvate sebe. Molicu se za vas, povremeno ulijetati ovdje da se obradujem sa vama, to vam iz duse zelim :) Jos jednom hvala, jer ovaj virtualni svijet je zaista pravi, sa iskrenim zenama i prijateljima. Neka vas cuva dragi Bog, a ja vas sve redom grlim i ljubim :)
Suzo, draga! zagrljaj Naravno da je pravi. Da si malko blize, pa da dodjes na druzenje, onda bi bas videla koliko. Ovako, ako zabasas u nase krajeve, javljaj pa da se organizujemo. yes Nego. Sta god se izdesavalo, nema razloga da ides odavde. Ima nas raznih sudbina, neke uspele, neke cak i spontano, neke se ne predaju, neke odustale jer borba nije laka, .... ali smo sve povezane istom zeljom i istom patnjom, i to nas cini porodicom. Zato, ne odlazi odavde, a ja jos od letos mislim o tvom fsh (majke mi!!!!) i moram da kazem da ja cvrsto verujem "da sve potice iz glave". Isplaci se i opusti. Puno te pozdravljam i ljubim!!! i da se citamo ovde, doji da se izjadas ako ti je to potrebno i sa nekim da podelis tugu. A i radost, bice i toga, sigurna sam. Very Happy zagrljaj srca1 cvet usne

SoJa ::
Ja sam skroz s.ebana, mami ponovo povišene vrednosti tumor markera, sad je iznad granice, tj. 42 (0-35). Zar je moguće 4 godine posle histerektomije da ponovo nije dobro?
U bre.... Rolling Eyes Ne znam sta da kazem, osim da nam javnes sta se desava, kad bude novosti. Drzimo fige i navijamo da nije nista opasno. zagrljaj usne

Sve pomenute, nepomenute, prisutne, neprisutne, trudne, netrudne, mame, mame koje ce tek biti mame, pozdravljam i zelim lep dan, bas je divno suncano jesenje vreme.

BTW, jel neka vec stavljala zimnicu? Sarenu salatu konkretno?

ljubav
missile

Broj poruka : 8013
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem :) taj 8/10/2014, 12:17

Dobar dančić!!!
Here we go again! yes yes yes yes
Malo mi je prijalo da se odvojim od teme vto. U međuvremenu sam bila na konsultacijama za narednu vto i nastavljamo tamo gde smo stali. srca srca srca srca
mamadabudem :)

Broj poruka : 1886
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MAAKKI taj 8/10/2014, 20:03

Vece cure sunny

Prvo da pozelim svima srecan oktobar na svim poljima radost radost radost

Medo i ja jedva cekam da se vidis sa svojom decicom, neka je sve to iza vas likeit

Meni oktobar nema neko veliko znacenje, ali ume da bude lep sreca
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 49
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 8/10/2014, 21:39

Evo i mene u oktobru. Ovaj je za nas poceo prelepo, jer smo mm i ja pre neki dan ozvanicili nasu ljubav :)
Zelim vam svima puno lepih trenutaka, neka ovaj mesec donese mnogo ljubavi, radosti, povisenih beta i novih beba :) uzivajte i iskoristite jos koji suncani dan.
Soja,tu nisu mnogo poviseni,nadam se da nije nista ozbiljno,mogu biti poviseni i iz nekih drugih razloga. Javljaj nam sta kaze dr.
Star, ljubim te puno, ne znam sta bih ti rekla, bitno je da imate jedno drugo i vasu devojcicu, to je neprocenjivo. Mada i ja verujem u cuda i zelim da se i vama desi jedno :)
Niny

Broj poruka : 3299
Godina : 39
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 9/10/2014, 00:00

Soja, mom ujaku su tumor markeri skoro stalno poviseni, sumnjali na zuc, i izvadili mu prosle godine, kao tu je bio problem, kad ono jes, tumor markeri opet poviseni, ne zna se od cega. Nit se ranije ocito znalo. Tako da se nadam da je kod tvoje mame sve ok. Drzim fige jako.

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
BiKsi :)

Broj poruka : 21119
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tinche taj 9/10/2014, 08:32

Jutro mile moje!!!

Samo da vas pozdravim i sve jako stisnem. Tu sam...jako malo imam vremena za sebe...
Kad pozavrsavam sve na poslu, u kuci...oko dece i mm-a Wink gledam da se odmorim jer me sutradan ceka nova tura. Komp ne pipnem daaaanima.

Radujem se druzenju, naravno. Happy, pokreni pa da se upisujemo.

Ljubac za sve!!!!

ja '79. neprohodni jajovodi, hipotireoza, ir
mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
jul 2010. rodio se Aleksandar srce 
sep 2012. prirodna trudnoca
apr 2013. rodjena Teodora srce 
Tinche

Broj poruka : 6395
Godina : 38
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SoJa taj 9/10/2014, 09:31

Jutro cure sunny

Naša draga Tinche poslužila divnu kaficu, hvala, draga. Nedostaješ...  osmeh srce

A ja ću poslužiti torticu, jer je danas mom dragom rođendan Very Happy

Hvala vam, drugarice, na podršci. Bila sam juče u Nišu, kod hematologa, i svratila da zakažem mami kontrolu (14.10.), pronašla njenu dr. na onkologiji i rekla joj za TM. Ona kaže da nije strašno, pošto ima povećane Le i Er u urinu, verovatno je infekcija razlog, a da, inače, vrednost TM nije previsoka. Daće Bog da bude dobro...
Bila i kod naše Djoleske u njenoj novoj radnjici. Prelepo je, cure, da znate čega sve ima. A naša drugarica divna kao i uvek, mnogo je volEm srce

Happy, draga, ja sam uvek ZA!

Ljubac za sve love

SoJa

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 9/10/2014, 09:44

Star77, stiskam te najjače i razumem. Ipak, nije medicina sveznajuća.Ko zna, jednog dana iznenađenje... Iskreno se nadam tome.
SoJa, čestitke mužu neka ti je živ i zdrav i Fala za slatkiš :)

Ok, najaviću okupljanje za npr. 13 decembar Very Happy Subota uveče :)

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Broj poruka : 13265
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SoJa taj 9/10/2014, 09:51

HappyGirl ::Ok, najaviću okupljanje za npr. 13 decembar Very Happy Subota uveče :)

likeit sreca sreca

SoJa

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 9/10/2014, 10:02

Eno dole najavljeno pa se sad izjašnjavajte da bi utanačili mesto oupljanja, datum,, vreme, grad... Very Happy

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Broj poruka : 13265
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Star77 taj 9/10/2014, 11:04

Drage moje, hvala vam svima na rijecima podrske. Ako me iko razumije, vi me razumijete. Ja sam dobro, cak i bolje nego sto sam mislila da cu biti. Otvorili su mi se neki novi vidici, upoznah neka nova jutra...kao sto znate, u nedelju su mo rekli da ne mogu postati majka, u utorak sam bila na razgovoru za posao, u srijedu ponovo na razgovoru. Ocekujem pozitivan odgovor. Zivot ide dalje.
Miss draga, porodicu ne napustam nikada, pa tako ni vas. Samo sam stavila tacku na ovu pricu , i treba mi malo vremena za sebe. Moram se opet pronaci, i svidja mi se ova nova ja, nisam znala koliko sam jaka :)Ali tu sam kao podrska, uvijek. I trebace mi savjeti za zimnicu, ja samo pravim kiseli kupus i paprike :)
Ne ukopcah gdje se dogovarate za okupljanje, ne zaboravite da sam ja bosanka :) Mozda vam se i pridruzim ako uspijem da se organizujem :)
Soja draga, generacijo, nadam se dobrom zzaa tvoju mamu. To je ipak mali skok, ne mora nista da znaci.

Ljubim vas i grlim sve redom :)
Star77

Broj poruka : 969
Godina : 39
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od saska1 taj 9/10/2014, 16:46

Draga star grlim te jako ali nikad se nezna ja vjerujem da ćeš ti nas jednog dana iznenaditi pozitivno.Od moje drugarice sestri rekli da nemože imati djecu a bila već 18 god. u braku kad ono desi se čudo žena zatrudni i rodi sina.Takav scenario želim i tebi .
saska1

Broj poruka : 2350
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 10/10/2014, 14:03

Dobar dan, dobre i drage zene!

Divan dan, pa jos petak. Sad prizivam Cicsu i Bak. Wink ja podnesoh ovu punu radnu nedelju, bilo dosta posla, pa jurcanje, i ne primetim kad vec petak. Elem.

Medo, nadam se da ce uskoro sve biti iza vas. Sve ovo je deo terapije i ozdravljenja, vazno je da ide napred, na bolje i bolje, i uskoro ces da uzivas sa svojim decacima. Velikipozdrav tebi, hrabra zeno! srca1

Nini, cestitam vam ozvanicenje ljubavi i ljubi u moje ime stomace, tamo gde se Beban Bebic prevrce i sutira. osmeh srce

mamadabudem :) ::Dobar dančić!!!
Here we go again! yes yes yes yes
Malo mi je prijalo da se odvojim od teme vto. U međuvremenu sam bila na konsultacijama za narednu vto i nastavljamo tamo gde smo stali.   srca  srca  srca  srca
Vala i meni zivot bez vto teme prija, mada muka moja tinja, mira ne da. Mi se trenutno mucimo s nekom urinarnom infekcijom, mm tacnije. Terapija delovala dok je uzimao, i odjednom se povrati sve za 3 dana, nije da daje danas bris nije da ne daje. muke s njim. Kad se to zavrsi, i mi cemo nazad u nasu borbu. MDB, sta da ti kazem nego da drzim fige da me preteknes Very Happy , pa da dodjes na druzenje, pa za nos da me vuces. Wink I na druzenje da dodjes, ok?

HappyGirl ::
Ok, najaviću okupljanje za npr. 13 decembar Very Happy Subota uveče :)
Pa jel ti znas kad je to? Ko ce da doceka? ufff... Wink usne

Star77 ::
Ne ukopcah gdje se dogovarate za okupljanje, ne zaboravite da sam ja bosanka :) Mozda vam se i pridruzim ako uspijem da se organizujem :)
Bilo bi sjajno da dodjes da se upoznamo. Veruj mi, kad se sa Kutak zenama nadjem, uvek se toliko napunim dobrom energijom! Divna su ta druzenja. Jednostavna, a posebna. Kazem "dodjes", jer ne verujem da cemo mi u Bosnu. Rolling Eyes A to "dole", sad nisam jos videla, ali ako ne nadjes temu, pisi Hepi na pp i bices odmah usmerena. I ne zaboravi, zivot je pred tobom, ima puno stvari koje ga cine divnim. A usput se i cuda desavaju! Very Happy usne Evo i Saska ti je lepo rekla:
saska1 ::Draga star grlim te jako ali nikad se nezna ja vjerujem da ćeš ti nas jednog dana iznenaditi pozitivno.Od moje drugarice sestri rekli da nemože imati djecu a bila već 18 god. u braku kad ono desi se čudo žena zatrudni i rodi sina.Takav scenario želim i tebi .

Tinche, pocela da radis, ajd samo ti kako moras a mi smo tu, pa naidji kad uFatis koji tren.

Mimaaaaa???? Gde si, bre, zeno, kako bre dozvoljavas da jutra ide bez tebe. Evo ja prozivam, al nema prozivke bez tebe.

Veliki pozdrav i za nase mame koje ne stizu, a koje su ovde itekako ostavile trag, za sva vremena. Parizanka, npr. Ima ih jos.

Kometa- ta ce doleteti na druzenje 100 posto. I bas joj se radujem.

Ajd da se vracam poslu jos malo, pa vikend.

Grlim i ljubim sve redom!!!! Zelim lep vikend!

P. S. Ja usla prosli vikend, nikog nigde, vidim prespavale ste nasa Jutra. Razz
missile

Broj poruka : 8013
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Republica taj 10/10/2014, 14:28

Pozdrav cure, cvet

Nije me bilo toliko da sam prvo pogreshila korisnicko ime pa onda lozinku.Jedva se ispetljah. d

Ko me zna zna me, ko ne smatrajte me padobrancem.
E sada STAR 77 -ciao. Videh tvoje pisanje i nije me ostavilo ravnoduzhnim ICH. Molim te napishi koje su reference u pitanju.Za sve ove godine koliko sam na net-u i u prici oko trudnoce ja nisam josh srela ni na net-u nekog sa ovolikim nivoOM Fsh 81,2.
Dok ovo pishem da odmah i upitam gde nam je Nabla?
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 48
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vuchica taj 10/10/2014, 15:16

drage naše, od danas nam je Kutak bogatiji za još jednog bebana.
Iznenadjenje!!!!!

Niny nam se jutros porodila!!! Prokrvarila, hitan carski rez. Beban je u inkubatoru, 2600g.
Dobro šu oboje, to je najvažnije
:-) :-) :-)
Vuchica

Broj poruka : 3163
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 10/10/2014, 15:20

Jao divnooooooooooooooooooo

Niny, cestitam od srca, da nam je beban ziv i zdrav 100 godina, kavo divno iznenadjenje d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d

Ovaj petak postaje sve lepsi i lepsi!
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 41
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći