KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+47
SoJa
smile :)
Smrdica
Star77
marija123
Bobaue
Bubamara
Hiperaktivna
pravnica
ninica2
srculence 84
JocY
Endzi
Jelica74
MalaSaJuga
maki021
JednaSova
d77
sareni leptir
ne gubim nadu
Sofija Veks
Niny
mamadabudem
luckystar74
sandrolina
ganedina
Nataly17
Vuchica
Erata
Petkana
saska1
atomski mrav
annci
lela1984
ivanicasale
mata
Ancica 87
BabyBear
Vecka
Tebi
cecilija78
zvoncica36
BiKsi :)
Ema78
Kovalski87
ariadne69
Djurdjevak79
51 posters

Strana 22 od 41 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 13/9/2014, 16:15

Lela sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca likeit
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 13/9/2014, 16:24

Vuchica ::
Vuchica ::ljubav Prasim jako, drage nadalice/čekalice!!! vv vv vv vv vv vv Lela, posebno tebe!
Hajde pa da se druzimo na trudnickim dnevnicima ljubav


ljubav Mi smo danas bili na prvom UZ i videli smo naše čarobno pasuljče od 8 mm i njegovo srculence srce
Uf kako mi je laknulo,  i na dalje idemo lagano, korak po korak... Ljubac za sve!!! poljubci poljubci poljubci

radost yes igracice love sreca

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 13/9/2014, 17:54

Vuchice, divan izvestaj. Bravo za srculence.... 
Lela, drzim fige. Bice to dobro.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 13/9/2014, 17:56

sareni leptir ::Vuchice, divan izvestaj. Bravo za srculence.... 
Lela, drzim fige. Bice to dobro.
osmeh srce osmeh srce Laughing

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/9/2014, 21:53

Vucicca ima tiker, vucica ima tiker, pu, pu, pu, usrale te koke! Bravo za pasuljcica Miku! Nek sve tece skolski!

Lelo, da nas obradujes za nekoliko dana!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 13/9/2014, 22:44

Vucice neka ti je vesela roda sa tikera, svu srecu ti zelim! Tiker je prelep! :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 13/9/2014, 22:44

Vucice, divno...uzivaj trudnice...
a sta radi nasa trudnica Lela trudnica ...Lela, evo rodice i danas saljem roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 13/9/2014, 23:01

Lelice, da poskočimo još malo za te bebice što se gnjezde b b b b  i da zalijemo zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Vuchice, divan ti je tikerčić srca srca srca srca , bravo za srce ljubav ljubav

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 13/9/2014, 23:06

Vuchice pomazi pasuljce za mene i saljem VEEELIKI poljubac
osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 13/9/2014, 23:23

markosanja.radosavljevic ::Vucice, divno...uzivaj trudnice...
a sta radi nasa trudnica Lela trudnica ...Lela, evo rodice i danas saljem roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta

Spavala,to valjda tako treba? Rolling Eyes I nakon prethodna 2 transfera mi se kunjalo,ali ne kao sad.U zivotu danju nisam spavala,a sad uredno. Very Happy

Trenutno nadutost stomaka,danas isto sevkao.I blaga nadutost u grudima.Vrtoglavica od lekica malo,mirujem,kuliram,prija mi. lol! sunny osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 13/9/2014, 23:29

Ma samo ti odmarkaj, a stomacic da pocne da raste...znas trudnice stalno i spavaju...jos malo i dolazi nam ogromna teta beta...cekamo je...a do tada navijamo da se bebice ugnjezde. ja danas pricam mm o tebi i vec kazem ima blizance u stomaku...tako mu prepricam sta rade "moje zene" tako vas inace zovemo ja i mm...pa Lela navijamo i ja i mm radost radost radost radost radost igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice b b b b b b b b b b b b b b b
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 13/9/2014, 23:33

Lela

I meni se mnogo spavalo, tako da to je jedan od ociglednijih simptoma Very Happy Very Happy

konfete konfete konfete konfete konfete konfete
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 13/9/2014, 23:36

markosanja.radosavljevic ::Ma samo ti odmarkaj, a stomacic da pocne da raste...znas trudnice  stalno i spavaju...jos malo i dolazi nam ogromna teta beta...cekamo je...a do tada navijamo da se bebice ugnjezde. ja danas pricam mm o tebi i vec kazem ima blizance u stomaku...tako mu prepricam sta rade "moje zene" tako vas inace zovemo ja i mm...pa Lela navijamo i ja i mm radost radost radost radost radost igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice b b b b b b b b b b b b b b b

I mm kaze-tvoje drugarice s foruma,ha,ha!On me i registrovao na forum i dao mi nick. osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/9/2014, 11:48

lela,lela,lela---------------- Sleep Sleep Sleep igra igra igra igra igra vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb bb bb bb bb d d d d d d d x x x x x x x x x
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/9/2014, 11:56

sareni leptir ::lela,lela,lela---------------- Sleep Sleep Sleep igra igra igra igra igra vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb bb bb bb bb d d d d d d d x x x x x x x x x

love sreca likeit smajli angel osmeh srce yes

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pravnica 14/9/2014, 12:10

Drage moje, izvinjavam se što se ne javih ovako dugo ali bila sam u blago rečeno haosu par dana. :)
Beta mi je 1693! Nisam znala gdje se nalazim kad sam vidjela nalaz.
Najiskrenije mi je zao zbog cura kojima beta nije bila velika. Uz vas sam i nadam se da će već idući put biti!
A onima koje čekaju želim veliku betu! :-*

pravnica

Broj poruka : 12
Datum upisa : 23.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/9/2014, 12:24

pravnica ::Drage moje, izvinjavam se što se ne javih ovako dugo ali bila sam u blago rečeno haosu par dana. :)
Beta mi je 1693! Nisam znala gdje se nalazim kad sam vidjela nalaz.
Najiskrenije mi je zao zbog cura kojima beta nije bila velika. Uz vas sam i nadam se da će već idući put biti!
A onima koje čekaju želim veliku betu! :-*

Toooooo,pravnice!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv d d bb bb d d bb bb d d bb bb d d bb bb

Svaka cast na brojki, sestro slatka!navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/9/2014, 12:34

Reci mi,da li si imala nesto od simptoma?Mene cupa i seva u stomaku,pritisak i nadutost u materici.Prvi put kad sam imala ET iz donacije me boleo bas jako stomak,a beta bila negativna.Drugi put,u FET-u iz donacije nisam imala,ama bas nikakve simptome i bila biohemijska.Valjda ce sad biti dobro,i grudi pocinju da bole. Shocked
Tebi svaka cast jos jednom na cetvorocifrenoj beti!lol!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 14/9/2014, 12:57

Pravnice , sve cestitke na fenomenalnoj, blizanackoj beti ! Bar da si osvetlala obraz PFC , jer mu je poslednja forumska statistika bila porazavajuca, cista nula . Raduj se , pevaj uzivaj .

Lelo , nasa najnovija trudnice, I to blizanacka , vidim da se bebice lepo ugnjezdjavaju kod mame a mama uziva u tome I samo drema zadovoljno . Ako, I treba, vala da si I to kanacno dozivela . Zasluzila si posle tolike tvolike borbe !
Koji dan vadis betu ?

Ema , ja I tebe vec racunam u trudnice I nadam se da nas neces zaboraviti uskoro kad predjes na trudnicke strane. I da ces ostati da bodris nas koracaljke ovde kao nasa neprevazidjena Bixi , pa Stenli a I ostale mlade mame .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/9/2014, 13:10

Pa,ona mi rece da mogu vec 10-og dana,to je u nedelju,a na otpusnoj pise 12-og dana.Ona kaze-vidi progresiju,vidi kako se dele i beta ce vec 10-og dana biti pozitivna,ako bude,a bice!Videcu... Shocked Rolling Eyes

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki021 14/9/2014, 14:05

Lela uz tebe sam navijam iz sveg srca,jos nisam dosla do toga da iscekujem pozitivnu betu ali verujem koliko ova podrska znaci samo veruj i videces dace bog ugledaces svoju pozitivnu betu i bebice ce kao i sada da ti prave zurku u stomaku narednih 9 meseci :-) :-)
maki021
maki021

Broj poruka : 167
Godina : 35
Location : zrenjanin
Datum upisa : 10.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 14/9/2014, 14:24

Lela, i ja sam betu radila 10.dana, jer je 9.krenulo braon mrljanje, pa sam htela da vidim na cemu sam...Navijam jakooo igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Smrdica 14/9/2014, 14:37

Lela nasa najnovija trudnice mi samo cekamo da nam javis pozitivnu betu mi smo sigurni da su nam se drugari namestili u kucicu..
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pravnica 14/9/2014, 14:44

Mene su jajnici poceli da bole negdje oko 10. dana posle et, svaki dan po par sati. Osim toga ništa.
Ako je cetvorocifrena znači da su blizanci?

pravnica

Broj poruka : 12
Datum upisa : 23.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pravnica 14/9/2014, 14:45

Meni je dr. Sonja rekla da betu radim 16. dan, nikako prije. Tad reče ako je uradim ranije moze biti pozitivna a da ustavri nije i obrnuto. A da ciklus svakako ne mogu dobiti zbog hormona.

pravnica

Broj poruka : 12
Datum upisa : 23.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 41 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu