KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
pluton1
mrsbg
bak
cicifu
Beograd
Ancica 87
SladZana
Petkana
ivanicasale
Niny
JednaSova
sareni leptir
mamadabudem
Sofija Veks
tulumba
d77
lela1984
Vuchica
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
KoMetaK
Smrdica
zvoncica36
Likoli
MalaSaJuga
ganedina
Strumfeta78
Erata
SoJa
Djurdjevak79
neris8
Endzi
BiKsi :)
Tebi
dragmilk
Stenli
neca73
lelas
Bobaue
missile
twinsi
medolina
Vecka
insomnia
Simona
ragaco
LaFolie
51 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 15/8/2014, 17:18

Neco, neka je sa srecom rodjenje sina. Da je ziv i zdrav i da ga samo sreca u zivotu prati.  srca1  family  bebe  as 

Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 16/8/2014, 10:38

Cure ja dajavim konacno zavrsena ac u nisu. proslo sve ok. Misle da je decak. Ovo je kraci izvestaj, pisah na temi ac.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 16/8/2014, 12:03

http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Besplatna-vantelesna-oplodnja-i-za-drugi-i-trece-dete.html

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolina 16/8/2014, 12:26

Evo i mene nisam imala sta pametno da vam pisem ali sam sve redovno pratila mamiceee bebe su vam medenee :) ja sam juce bila na uz i beban je super imam male kontrakcije i doktor mi je rekao da nastavim sa uttogestanom 3x na dan kaze da ne vidi dobro pol ali kao ako nas interesuje moze bolje da pogleda i ja rekla da nas ne zanima xexe on ze zacudio a 100% je vido sta je ali posle moje izjave naravno da nije htio da kaze :) dao mi je da radim dabl test i neke hromozome ne znam sta je to :) i pise mi ma ovaj papir da sam 12nedelja + dva dana da je nosna kost ++ crl 58 i nt 1,0 pa ja da vas pitam je li to uredu :) jer ja se nerazumijem a on nista ne prica :) i nije mi dao nikakve vitamine pa mogu li ja uzeti mamavit da pijem :))) malo se raspisah xexe veliki poljubac za sveee :*
medolina
medolina

Broj poruka : 93
Godina : 39
Datum upisa : 02.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 16/8/2014, 13:55

Petkana, bravo za dobar uz i drugare!

Medolina, dobro je sve, nosna kost vidjena, to znaci plus, crl je duzina bebe od temena do guze, dakle, blizu 6 cm ti je sada beba, a nt je nuhalna translucenca, iliti nabor iza vrata i on je ekstra. Uzivaj. Vitamini ti nece skoditi, mada ako ti je dobra krvna slika, ne moras jos da ih uzimas. Folnu kiselinu jedino.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 17/8/2014, 12:47

Vecka, ta vest verovatno vazi samo za vojvodinu?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od twinsi 18/8/2014, 11:18

Neco neka ti je sa srećom rođenje sina, neka vam je živ i zdrav 100 godina.

Sofija stomačić ti je divan  yes 

Brbljiva bravo za završenu AC.

Mi smo na moru, uživamo. Trenutno smo u potrazi za kolicima, jer nam jedino to fali.
Prije pet dana sam bila na kontroli i bebana je dobra, imala je 962gr. Nalazi su mi ok,radila sam i ogtt i on je ok. Od vitamina od starta pijem Pregnacare ili Pregnacare plus. Sadrži 19 vitamina i minerala, a Pregnacare plus i omega 3.

Ljubim vas sve  srcasti poljupci uživajte, a mi odosmo na plažu.
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od missile 18/8/2014, 13:26

neca73 ::Porodili su me sinoc u 7:25. Bio je hitan carski rez zbog loseg ctg zapisa. Malac i ja smo dobro i sve vas pozdravljamo.

NECO, nek je sa srecom rodjenje sina!!!!!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce  Da ti je ziv i zdrav!!!!  srca srca srca 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 18/8/2014, 16:01

Medolina draga to je sve cakum pakum. Ja pijem mamavit, mada sam upala u anemiju od nedavno.
Twinsi uzivajte na moru.
Neco javi se da znamo kako se snalazite u druzenju.
I mi bili na kontroli, imamo oko 1kg  Very Happy malo anemicna, pritisak malo porastao ali za sad ok.
 srca 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 18/8/2014, 17:04

Meni danas pritisak otiso ns 134 sa 90... Koliko je dozvoljen pritisak?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 18/8/2014, 18:35

Evo i ja taman htjela da prijavim povecan evo 2-3 dana, oko 130/80, inace je oko 110/70.
Leptiricu treba propratiti, smanji slano. Ako nastavi da bude visok javi dr.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 18/8/2014, 18:38

Rece mi kucna, kad dosla fa mi bocne fraxi da mi taj 90 visok... Inace je moj100sa 70,80
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 18/8/2014, 18:39

Ne umem da prepravim por jer sam na tel... Ali dA pitam, sta i koji pojas za trudnice je dobar, traka ili onaj siroki?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobaue 18/8/2014, 18:45

Granica za maksimalno dozvoljen normalan je gornji 140 a donji 90. Mada bi valjalo da je do 80-85donji. Ali ni te vrednosti od 140/90 se ne smatraju povisenim i za njih se ne uzima nikakva terapija vec samo preventivno manje slano i masno i ne piti gazirana pica.

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Smrdica 18/8/2014, 20:23

Ja imam Farlin pojas s trakama i cickom i dobar je a dr Novakov mi preporucila gacice s pojasom Anita..
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 19/8/2014, 09:45

Al kako da izaberem vel, ako narucim, zna li neko? I jos nesto, nosi li neka posle porodjaja pojas i koji?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od twinsi 19/8/2014, 10:21

Sugrađanko i ja sam u prvoj trudnoći pila mamavit i takođe bila anemična. Sada sam sa pregnacare tabletama ok.

Dobro povedite računa sa pritiskom, redukujte so, dosta šetajte i unosite dosta tečnosti. Zaboravite suhomesnate proizvode, sireve, gazirano i sl. Ja od starta jedem neslanu, da ne kažem bljutavu hranu, jer sam u prvoj trudnoći imala preeklamsiju.

Brbljiva ja sam posle porođaja nosila pojas, mislim da je mama donna od chicca i bio mi je odličan. Takođe mi je bilo lakše da se krećem sa njim poslije carskog reza.

twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 19/8/2014, 10:27

Ne pijem gazirano, setam do d zdravlja, ne nesto puno, slamo jedem onako, solidno... Neznamsta je bilo posredi.. Ali cu svakako do doce ukoliko skoci jos koji put..
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 19/8/2014, 10:31

neca73 ::Porodili su me sinoc u 7:25. Bio je hitan carski rez zbog loseg ctg zapisa. Malac i ja smo dobro i sve vas pozdravljamo.
Cestitam,naka je sin ziv,zdrav i veseo jos 100 godina! srca srca srca srca srca srca 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 19/8/2014, 12:12

E ja baš šetam mnogo...MM kaže:"Rodićeš lutalicu!" i baš pijem dosta tečnosti...Meni velike kontrole stižu u septembru...Teško meni zbog kilaže.Do sad 11 kg više,da ne šetam bila bi slon  v 
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolina 19/8/2014, 12:20

Je li neka od vas imala problem sa kontrakcijama 13 sam nedelja i do sada me bolio.po malo stomak i krsta i doktor je na ultrazvuku vidio kontrakcije i rekao da nije strasno i dao mi utrogestan 3x na dan ali ja sam sinoc nesto malo cistila po kuci i od jutros me bas boli stomak kao da cu da dobijem i uzasno me krsta bole ne znam sta da radim da li je to normalno
medolina
medolina

Broj poruka : 93
Godina : 39
Datum upisa : 02.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 19/8/2014, 12:37

... I mene krsta bole, al to mi je sto nisam aktivna tolko, pa hoce od lezanja... Inace stomak ne boli... Medolino, primiri se malo za svaki slucaj. Nije svaka trudnica ista... Ja sam uvek bila za vise mirovanja sto zbog bolva, kontrakcija, sto zbog grlica i ostalog... To j moje misljenje i ja se tako ponasam
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 19/8/2014, 14:18

Ćao dugari. Mi smo se vratili pre neki dan sa mora, baš smo se lepo proveli  Very Happy 

Neco, čestitam, neka ti je dečak živ i zdrav 100 godina  vv vv vv vv vv 

Idem malo da isčitam šta se dešavalo.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 19/8/2014, 14:22

Mmmm... Moreeeeeeee!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 19/8/2014, 16:18

Sugradjanko draga, pazim ishranu ali cu se jos vise pripaziti. Sjutra kupujem pregnacare, a setnja...manje setam zbog grlica ali moram naci sredinu.  osmeh srce 
I medolin nam je sugradjanka.
Medolino lezi, uzmi utro i zaboravi ciscenje i ostale stvari. Ako te bas stisne kod dr podji. I ja sam rann imala kontrakcije.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu