KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
pluton1
mrsbg
bak
cicifu
Beograd
Ancica 87
SladZana
Petkana
ivanicasale
Niny
JednaSova
sareni leptir
mamadabudem
Sofija Veks
tulumba
d77
lela1984
Vuchica
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
KoMetaK
Smrdica
zvoncica36
Likoli
MalaSaJuga
ganedina
Strumfeta78
Erata
SoJa
Djurdjevak79
neris8
Endzi
BiKsi :)
Tebi
dragmilk
Stenli
neca73
lelas
Bobaue
missile
twinsi
medolina
Vecka
insomnia
Simona
ragaco
LaFolie
51 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 1/9/2014, 12:21

Neco, ljubi to oko medeno!!!! pupupuup, bas sam dasa

Jesam ja propustila, ili nam ti ne rece kako se lepooki zove? Very Happy
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Smrdica 1/9/2014, 12:22

Devojke da li mi neko moze reci recept za cveklu s limunom i medom za poboljsanje krvne slike
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neca73 1/9/2014, 15:03

Tete hvala Vam puno na komplimentima. Zovem se Relja. Luda mama zaboravila da kaze, a nikako i celu sliku da mi namesti. Very Happy
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 1/9/2014, 15:30

Neco, medeni ste... osmeh srce
Smrdice, ja odokativno cedim oko 1-1,5kg cvekle, 1/2kg sargarepe, 3-4kom.limuna, nekoliko jabuka i zbog IR i secera, ne dodajem med. Sokovnik sve to lepo iscedi i dobijem nesto malo vise od 1l soka.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Smrdica 1/9/2014, 16:24

Hvala D77 puunoo
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 1/9/2014, 19:15

Epa Relja jako si sladak...i meden!
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 1/9/2014, 23:27

Relja, pa ti si totalno meden i lep! Pu, pu, pu!

Neco, kad učitavaš sliku, klikneš na rezoluciju 450 puta 600, ako se ne varam, i slika bude ok velicine, ovako se isto vidi cela, al posto kliknem na nju!

O Endzi, mah mah za Aziju i vas!

Petkana, ako je sve ok, ne vidim sta ce ti toliki progesteron. Svakako vidi sa dr da ti svedu to na minimum, ili da ti ukinu, posteljice su preuzele ulogu koju je progesteron imao, grlic ok, dug, zatvoren.

Stisak trudnaje!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 2/9/2014, 08:02

Relja je caroban😘. Kada smo u pocetku mislili da su dva decaka, hteli smo da se zovu Relja i Kosta, ali nas je Ancica iznenadila😉 Samo stavljaj slicice da vidimo to lepo dete. Poljubac za drugara.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 2/9/2014, 12:21

Relja je magičan, ma, pravi slatkiš srca1
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 2/9/2014, 15:51

Neco, sin ti je medenjak pravi srca srca srca srca
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 2/9/2014, 16:26

Neco,pravi vam je medenjak došao u život!
Volite se,mazite i uživajte,ljubimo vas puno!!!
A rezolucija mislim da je message board 640x480 kad upload-uješ sliku,pa se vidi sve lepo.
Endzi,čak u Aziju odoste!!!Ajd neka je sa srećom!
Veeeeeeliki poljubac za trudničice naše divne!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 2/9/2014, 16:58

Neco izljubi Relju za mene po obrascicima love

Endzi zemljakinjo neka ste se dali u skitnju po svijetu. Ljubim vas i grlim.Javi nam se cesce i ako mozes stavi koju Majinu sliku da malo uzivamo ljubav

Vule kad je prvi UZ? radost

Ja danas posle 5 dana malo bolje, temp me gnjavila i grlo, uzela u nedelju amoksicilin koji djeluje Very Happy sad sinusi prave sra.e ali proci ce i to.



SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Djurdjevak79 2/9/2014, 19:34

Pozdrav svima  osmeh srce  i jedno pitanje, da li bi ja od sada trebala da pisem na ovoj temi ili mogu da nastavim jos neko vreme na koracima?

Neco - kakav divan andjeo!!! smajli angel
Djurdjevak79
Djurdjevak79

Broj poruka : 56
Datum upisa : 14.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 2/9/2014, 20:07

Djurdjevak, mozes gde zelis da pises, zavisno sta hoces da napises :)

Ovde pises o svojoj trudnoci, a tamo navijas za devojke koje su u procesima i planovima da i one ostavre trudnocu :)

Dobro nam dosla! c
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Djurdjevak79 2/9/2014, 20:32

Hvala draga Sofija :-*

Pa da vas onda i ovde pitam, mozda neko nesto zna - nisam uspela dr da pitam za dodatne analize. Meni nije receno ni za glukozni test tj. IR (a vecina zena ga je radila),  ni za trombofilije. Malo me to plasi jer ne bih da u neznanju nekih faktora dovedem trudnocu u neki rizik ili nesto jos gore  
Doduse dr mi je tokom stimulacije dao krv na analizu aptt koja vidim da ima veze sa analizama trombofilije, ali mi nikad nije saopsten rezultat, pa sam sad pretpostavila da je nalaz bio los on bi (valjda) trazio dodatne analize?  Je l zna neko nesto o tome? Da li je aptt test dovoljan da uputi na neki rizik?
Djurdjevak79
Djurdjevak79

Broj poruka : 56
Datum upisa : 14.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 2/9/2014, 23:18

Neco, Relja je šećerko pravi osmeh srce osmeh srce osmeh srce
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 3/9/2014, 12:07

Djurdjevak, možeš da odradiš trombofilije i privatno, jeste malo veci iznos, al mir nema cenu. Bar za mene. A mozes i da pitas dr da ti da uput da uradis sada, ako ti je dr ok.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neris8 3/9/2014, 12:51

Mislim da doktori daju uput samo posle par pobacaja. Ja sam radila trombofilije u sestoj nedelji, i posle su mi uveli fraxi. Mozda bi bilo sve u redu i da nikad nisam saznala za genetske mutacije koje imam, a mozda i ne. Necemo nikad saznati. :) Ja bih opet uradila sve analize. Iako su male sanse da nece biti dobre, bolje se ne igrati sa srecom. Puno srece, Djurdjevak. I dobrodosla!
Btw, meni je aptt bio dobar.
neris8
neris8

Broj poruka : 82
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 3/9/2014, 13:01

Djurdjevak, dobrodošla na ove strane osmeh srce  Ja mislim da ti neće niko dati upute za trombofilije, jer ih i inače jako teško daju, najbolje je da ih uradiš o svom trošku pa da budeš mirna. Vidiš kako je Neris.

Jedna moja drugarica, koja nije na forumu, je imala 4 pobačaja, sve u 9,10 nedelji, dok joj neki lekar nije predložio da uradi trombofilije. Sledeću trudnoću je izgurala do kraja uz pomoć fraxija.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 3/9/2014, 15:38

drage trudnice, pozdrav...djurdjevak, ja imam drugacije iskustvo sto se tice uputa za trombofilije...ja sam otisla kod svoje doktorice-ginekologa,ispricala joj da sam radila vto i da je bila biohemijska i da zelim da uradim trombofilije...ona je lepo ispisala, nije se bunila. e sad druga je stvar sto mi nisu bas sve uradili u bolnici...jos jednom pozdrav
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 3/9/2014, 16:03

Meni nisu dali put za bg, platila sve lekare i analize
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 3/9/2014, 16:36

Djurdjevak za stecene mozes na uput a urodjene mozes isto ali se uz uput doplacuje nesto.Idi na temu dodatne analize i sve ti pise.Ja sam radela stecene na uput i neka antitela,sve sam pisala tamo.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 3/9/2014, 16:48

I ja sam dobila uput za urodjene nakon biohemijske,ali ne sve.Za Laiden II i PAI nije bilo reagenasa,pa sam ih radila privatno.Za stecene nisam ni pokusavala uput da dobijem,vec sve privatno.Stecene sam platila skoro 20 hilj.,a PAI i Laiden upola.Skupe su uzasno,ali,opet bih isto uradila.Sad bar znam na cemu sam,ima fraxi da radi nakon sledeceg transfera.Uradi analize zbog svog mira,Djurdjevak. smajli angel

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 3/9/2014, 17:09

Pozdrav okruglice drage i mamice sveze.Decica su vam premedena! srce srce srce
Ljubac za sve! poljubci poljubci poljubci
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 3/9/2014, 17:13

ne mogu da verujem.. Upravo mi kucala kucna mega na vrata da mi daju fraxiparin i traze mi da vide izvestaj gde pise da moram primati fraxi u isto vreme. Srecom, ja to obezbedila pokazala i kao sve ok... Pa susteri zivi, nevidjeno. Svaki drzna da to mora u isto vreme da se primi. Uzaaass
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu