KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
pluton1
mrsbg
bak
cicifu
Beograd
Ancica 87
SladZana
Petkana
ivanicasale
Niny
JednaSova
sareni leptir
mamadabudem
Sofija Veks
tulumba
d77
lela1984
Vuchica
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
KoMetaK
Smrdica
zvoncica36
Likoli
MalaSaJuga
ganedina
Strumfeta78
Erata
SoJa
Djurdjevak79
neris8
Endzi
BiKsi :)
Tebi
dragmilk
Stenli
neca73
lelas
Bobaue
missile
twinsi
medolina
Vecka
insomnia
Simona
ragaco
LaFolie
51 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 26/8/2014, 19:09

Da, bas to :) Meni su rekli samo ne voda pre prvog testa, posle moze. Ja cim sam dobila zeleno svetlo, srucila sam u sebe flasicu od pola litra vode za manje od minut Very Happy U vezi toga, ili ne, eto meni sedmice Very Happy
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 26/8/2014, 20:08

Meni su rekli da mogu uzimati vodu odmah nakon ispijene glukoze i vadjenja krvi...
A slazem se sa Neris i meni je receno da nakon 3h glukoza se treba vratiti na pocetni nivo.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 27/8/2014, 12:26

Sofija,divna ti je kucica za bebe, sugurno uzivaju unutra :) kako ti je pupak? Sto se tice ogtt-a, ni meni nije jasno sto ti je skocio u trecem satu?
Bila sam juce u veleprodaji bebi opreme u Krnjaci, odmah je preko puta Metroa i staje bus ispred, kao sto La folie rece. Super je, ima svasta. Vec sam se bila nameracila da kupim neke stvarcice za bebu bebic, ali mi mama nije dala. Zato sam kupila divan pokloncic za jednu bebu koju ocekujemo ovih dana :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 29/8/2014, 15:26

Ja i ovdeda javim, nalaz ac pokazao deckica. Inace je sve ok.. Ljubim sve!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 29/8/2014, 16:07

Bravo za decaka!! bebe

Niny, prskam pupak nekim sprejom za dezinfekciju, nesto veoma lagano, Octenisept se zove. Mislim da mi pomaze, crvenilo se redukovalo, manje me boli, skoro pa je prestalo, i nema vise vodenih plicica...bravo za Dr Novakov koja mi je to savetovala Very Happy

Inace, mi cemo za jedno nedelju dana kreciti stan, nisam krecila 6 godina otkada sam ga kupila, pa je bas "zreo", da bude cist, pre nego se bebci rode Very Happy  Very Happy Posto ne bih da se izlazem hemikalijama, bicu jedno nedelju dana u Novom Sadu, trebace im 3 dana da okrece stan + 3-4 dana hocu nakon krecenja da se lepo izvetri, pre nego se vratim...

Stigle su prve posteljine koje sam narucila, obradovala sam se kao mala devojcica Very Happy Very Happy Ocekujem da u narednim nedeljama pristignu jos stvari koje sam narucila, a u kupovinu po Beogradu planiramo nakon krecenja, ali je svakako cilj da do kraja septembra sve narucimo, da bi mogli da nam na vreme isporuce, ukoliko ne budu neke od stvari imali na lageru. Spisak sam vec napravila, detaljan hehe Razz Nasla sam i pomoc u kuci, jer necu moci sve sama dok je mm po 10 sati na poslu, a roditelji nam zive daleko, da bi mogli da nam konstantno pomazu. Angazovala sam zenu ne za pomoc oko dece, to planiram sama, vec da me odmeni u kucnim poslovima da bi ja mogla da se posvetim bebama...tako da pripreme polako krecu... Very Happy  Very Happy

Ljubac, drage moje!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 29/8/2014, 17:06

Šareni leptiru pa to je divnooooooo vv vv vv
Čestitam za dečaka bb bb bb
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 29/8/2014, 17:18

A pa vi ste bile vredne ovih dana nema sta.
sofija super izgledas,malo je reci uvauuuuuu,sve pohvale za ekstra izgled.
Sarenko bravo za deckica samo gurajte napred...
Ljubim vas cure odoh do koraka da vidim sta je novo
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Petkana 29/8/2014, 19:02

Leptiricu,superiska!
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 29/8/2014, 20:46

Leptiricu, divne vesti sunny
Sofija, ti krenula sa pripremama, a ja i dalje nesto cekam Rolling Eyes

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 29/8/2014, 20:51

D77,

U potpunosti te razumem, i ja sam sve nesto odlagala, ali blizanaci umeju da porane, po proracunu doktora termin mi je za 9,5-10 nedelja, ali se nikada ne zna da li ce i koliko da porane, pa mi je dr savetovao da sve zavrsim u narednih par nedelja, a onda strogo mirovanje...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 29/8/2014, 21:24

D77, ti od danas dvocifreno!! osmeh srce

Kod Sofije krecu pripreme, divno divno, daj fotku da vidimo posteljinice igracice igracice
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 29/8/2014, 22:53

Vucice, nasa najnovija trudnica ljubav

Evo fotke posteljinice sa njihovog sajta, uzeli smo unisex, jer ne znamo jos uvek pol drugog bebca Very Happy Very Happy

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 2useq74
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Petkana 29/8/2014, 23:57

Sofija,preslatko je!70 day to go,ma kad pre?
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 30/8/2014, 00:45

Petkana ljubav

Leti vreme... c
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 30/8/2014, 11:10

Sofija, počele pripreme, predivno srca srca srca srca srca
Leptiriću, bravo za bebe
D77 zagrljaj
Trudničice, pratim i čitam svaki dan, al nemam kad da kuckam... Mislim na vas i ljubim ljubav

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 30/8/2014, 12:18

Brbljiva, bravo za dobre rezultate! Omanu ti drugarica predvidjanje! :) Nek drugo bude devojcica!

Sofija, divna posteljina!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 30/8/2014, 12:25

Vuchice naša najnovija trudnice, samo da te i ovde cmoknem osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce Znaš koliko sam oduševljena love ljubav ljubav

Leptiru, bravo za dobre rezultate i malog dečkića bebe

Sofi, divna je posteljina likeit
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 30/8/2014, 14:13

Biksi, omanu, omanu.. Na zalost.. Al ima vremena, ako da Bog..
Sofija sa kog sajta narucila posteljinu?
Vuchice, jos jednom.. Sve cesitke tebi i nasoj novoj trudnici... Zaboravih ime.. Bet joj je 168..pisala je na koracima... Ma samo nek nastave pozz bete, bice veselo.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 30/8/2014, 15:24

Hvala drage moja, ljubac za sve! ljubav

Leptiricu, sa Ebay-a sam narucila, evo linka bas za ovu posteljinu:
http://www.ebay.com.au/itm/6-PIECE-BUMBLE-BEE-BABY-CRIB-BEDDING-COT-SET-/251114170411?pt=AU_BABY_BEDDING&hash=item3a7792282b

c
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 30/8/2014, 15:44

Videla.. Hvala. A cekaj, postarina im je razlicita ili...?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 30/8/2014, 15:51

Postarina je 60 evra, i carina jos 20, ali ja sam kupovala se duplo Very Happy Very Happy

Inace je za 1 krevetac upola cene: celi set posteljine je 60 evra, postarina 30, a carina 10, ukupno 100. Ovde u Srbiji setove sam nasla samo u Mothercare, ali su em losijeg kvaliteta, em kada sam isla da kupim celi set je izasao 19.000, sto je preko 160 evra, a ova me ispala em jeftinije, em je kvalitetnija, em mi se vise dopala.

Naravno, ima i znatno povoljnijih opcija ukoliko se ne kupuje set, vec samo posteljina, vise nego duplo bude jeftinije. Mi smo hteli da imamo i po set, a za ostalo cemo da dokupimo "regularne", povoljnije posteljine koje cemo ovde uzeti...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Petkana 31/8/2014, 00:02

Drage moje.U utorak sam primila progesteron depo,dosla kuci pa stavila utrogestan.Nakon nekog vremena creva su mi poludela i do danas se nisu smirila: nadutost , grcevi,probadanja, krcanje... Posto je danas poceo stomak da mi se steze pri dnu i da me jako probada iznad stidne kosti i kroz vaginu uz sve ostalo,nazovem Genez.,javi se sestrica,kaže da se obavezno javim u Betaniju posto nema nikog od dr.,bilo je vec 19h.E tad sam sa jos više poplasila,trk u Betaniju,zamo me ubrzo prime,slava Bogu sve ok,pregledala me dr. I rucno i na uz,grlic zatvoren,bez tumelizacije,nema kontrakcija,oba ploda vitalna,duzina grlića 49 mm, mislim da im aparat bas nije najprecizniji. Kaze dr. Ne bi me zadrzavala,verovatno postoji pritisak jer je jedna beba nisko ,kaže lezite,javite se svom dr. ,,za par dana.
Ja inace nemam problema sa stomakom, nije me dosad nis
.ta bolelo pa sam pomislila da nije to od silnog progesterona 3*200,plus depo na peti dan,da ga nemam previse? Do kad ste vi koristile vag. I inekcije ?
Plus toga danas dobijem nalaz tsh 0,1 odo ja iz hipo u hiper uz minimalnu tetapiju.
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 31/8/2014, 01:35

Petkana

Mogu da zamislim koliko si se uplasila, ali najvaznije je da je sve super!

Ja nisam koristila progesteron depo, osim dve inekcije kada mi je u trecem maescu krenulo jedan dan mrljanje, a utrogestan koristim jos uvek, 2x200mg. Ne mislim da ti je od utrogestana, verovatno si nesto pojela, cim su creva poludela, ova nezdrava hrana nakon svih poplava, ne bi me cudilo.

Dobro je, samo se pimiri sada par dana, i uzivaj sa bekicama Very Happy Very Happy
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 31/8/2014, 09:45

Drugari samo da pitam smije li amoksicilin uz fraxi?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 31/8/2014, 10:13

Sladžana,naravno da sme amoxicilin uz fraxi.
Petkana,to krčenje nisu creva već bebice se okreću sreca
Vuchice,čestitam na lepim vestima d
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu