KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
pluton1
mrsbg
bak
cicifu
Beograd
Ancica 87
SladZana
Petkana
ivanicasale
Niny
JednaSova
sareni leptir
mamadabudem
Sofija Veks
tulumba
d77
lela1984
Vuchica
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
KoMetaK
Smrdica
zvoncica36
Likoli
MalaSaJuga
ganedina
Strumfeta78
Erata
SoJa
Djurdjevak79
neris8
Endzi
BiKsi :)
Tebi
dragmilk
Stenli
neca73
lelas
Bobaue
missile
twinsi
medolina
Vecka
insomnia
Simona
ragaco
LaFolie
51 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 23/8/2014, 13:29

Neco73,pa gde si nam ti,čekamo te danima da upoznamo tvog slatkog dečaka.Kako ste?Kako se snalazite u prvim danima? ljubav 
Ja danas bila na kontroli kod ginekologa  trudnica Na UZ sve ok hvala Bogu.Grlić ok 2cm,zatvoren.Uradila sam i krvnu sliku.Gvoždje 10,hemoglobin 118,ali,ali i to ali meni sreću kvari glukoza 5,6  v (poludeće moj endokrinolog),radiću OGTT za 2 nedelje...Od ponedeljka nema više slatkog ni malo  c 
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neca73 23/8/2014, 14:44

Devojke postoji li neki nacin da se slika drugacije formatira_ Svaki put se vidi samo jedna polovina deteta.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 23/8/2014, 14:56

Otkucah post, i pobeze, a tako sam vam lepo sve napricala sta da ocekujete posle porodjaja, posto o tome retko ko pise, jer nam je valjda svima ovde vazeca ona parola, e da mi je da ga dobijem, posle cu lako! :)

Uglavnom, Sofija, uzmi fizioloski rastvor dok ne dodjes do dr, to smes sigurno.

A ocekujte posle porodjaja: znojenje kao na takmicenju, krvarenje blizu dva meseca, neprijatan miris od tamo dole i duze od dva meseca, nemanje seksa zbog nemanja zelje, umora, iscrpljenosti. Ocekujte da pocnete da se svadjate sa bracnim drugom. Ocekujte da vam je to najkriticnija godina braka, koliko god to dete bilo zeljeno. To je vec dokazano. Ocekujte da cete musti sise, ako imate mleka, i da moze doci do mastitisa, mada ne mora da znaci. Ocekujte da vam opada kosa vise nego ranije. Ocekujte da vas svrbi i boli rana. Ocekujte da ste i dalje kilaviji nego pre trudnoce. Ocekujte da vas bole ledja i da nema spavanja. Ocekujte i da cete dobiti ljubavi na pretek, rucice oko vrata i pogled kojim vam kaze ili kazu da ste vi njegov citav svet za sada, ocekujte da ce pola od gore nabrojanog biti lakse preziveti zbog te ljubavi i kifle ili kifli koju cete dobiti. Ocekujte najsladje osmehe, poljupce, najsladje mirise!

A sad odoh, jutros sam zaspala tek u pola pet, pre toga san na oci nije hteo! Jbga, sve u rok sluzbe! AJd pa tako, ostajte mi lepe i debele!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 23/8/2014, 16:19

Biksi, carice Very Happy

Tulumba, bravo za grlic i pregled, a secer smanji i bice sve ok :)

Hvala puno drage moje!

Kontaktirala sam malocas predivnu Dr Novakov iz Novog Sada kod koje sam radila ekspertni, i rece mi da mogu da uzimam dva puta dnevno Nasonex kapi, mojoj sreci nigde kraja, moci cu kada je najkriticnije da disem!  yes yes yes A ostalo cu da trpim - svrab ociju i neprestano kijanje, vazno da pluca funkcionisu, i bebani dobijaju kiseonik...!  srca1 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Smrdica 23/8/2014, 20:31

Bixi xixi sve je vazno znati Wink
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neca73 24/8/2014, 11:20

Hahahah!
Devojke ne mora da Vam pisem detaljan izvestaj posto je Biksi sve vec lepo opisala. Osecam se bas tako kao sto ona kaze.
Trenutno mi je najveca preokupacija da li je dovoljno sisao, da li se mnogo muci dok vuce, i da li dovoljno izvuce...........
Inace u bolnicu sam primljena 11.avgusta, sa planom da me porode do kraja nedelje, jer je bebac prestao da napreduje, a posteljica izgubila nutritivnu funkciju.
Bila sam na ivici zivaca zbog neizvesnoti, i pitala se kako da izdrzim te dane u bolnici.
Tog dana su mi ctg radili pre podne i po podne i zapisi su bili ok. Medjutim predvece mene nesto zaboli stomak, i kaze mi cimerka "idi da ti urade ctg". I ja rekoh ajd da odem nista me ne kosta. U roku od 5 min sam bila u operacionoj sali, nije bilo vremena ni za sta. Secam se samo kako me je sestra gurala na krevetu trceci do operacione sale...I da su mi vukli prsten sa ruke. Probudila sam se u sok sobi, jedva svesna sta se uopste dogodilo.
Biksi, meni se Orli javila odmah na pp, tako da sam bila donekle umirena, nakon onog prvog loseg UZ. Potpuno isto prica moja i njena, samo sto su kod mene cekali malo duze, i nadam se da necemo zbog toga bebac i ja trpeti posledice. Nadam se da ce i moj bebac, kao i njen lepo dalje napredovati. Za sad je dobar, tako meni bar  deluje.
Inace mucim muku sa slikom, jer se svaki put vidi samo pola detata, pa se nadam da cu uskoro odgonetnuti kako da metnem celo dete da ga svi vidite.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 24/8/2014, 19:29

neco bas mi je zao sto ste se toliko namucili,ali bitno da ste oboje dobro.Ljubi bebicu puno,puno od mene.
Biksi tvoj post me je skroz raznezio.Sada jos vise zelim sto pre bebu da osetim i ja taj osecaj o kojem vi pricate.Dace bog da i to bude uskoro.

Sofija nadam se da si malo bolje danas?

Ljubim vas puno trudnice
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 24/8/2014, 21:47

Neco, izvini sto postavljam glupa pitanja, ali sta se dogodilo pa su te tako hitno poradjali?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neca73 25/8/2014, 09:17

Bio je los zapis na ctg. Pali su bebini srcani tonovi. To se strucno kaze preteca asfiksija (gubitak kiseonika).
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 25/8/2014, 09:27

Necko, bitno da je sad sve u redu i da ste vi dobro, uzivajte zajedno sad, sto vise mozete. Ja jedva cekam novembar (nadam se da Bogdan nece odluciti da to bude ranije), da vidim i izljubim ovo malo cudo.  bebe 
Inace, jako je aktivan u stomaku, evo me na ulasku u sedmi mesec, a on se odupire i rukama i nogama i levo i desno i nekako mi se stomak ne pomera normalno, nego skace, narocito popodne i uvece.  beba  Juce se nije smirio od 19h do ponoci i mogu vam reci da mi u jednom trenutku nije bilo bas prijatno. Sve su jaci i jaci pokreti, a on se prevrce i bacaka kako mu je volja, ljubi ga majka  trudnica  U par navrata sam morala da ustanem, da se malo smiri, jer sam stvarno imala utisak da ce iskociti napolje, iako znam da nece.  x
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 25/8/2014, 10:11

Neco, bitno je da ste vi sada dobro  osmeh srce Verujem da je teško prvih nekoliko meseci, ali niko od nas na to i ne pomišlja, od silne želje za bebicom. Sovo, i ja jedva čekam novembar, da vidim moju  Bebu Bebić i da ga grlim i ljubim non stop  osmeh srce 

Sofija, nadam se da si bolje  Very Happy 

Ja od kad ne radim, totalno sam se raspustila  v Ležem kad god, ustajem isto tako, sve što imam da završim odlažem do daljnjeg...  Very Happy
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 25/8/2014, 10:15

Tako i treba Niny i ja sam svih ovih meseci u lakoj nirvani. Very Happy Skupljamo energiju za ono sto nas ceka i za ono sto jedva cekamo  cvet 
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 25/8/2014, 10:43

neca73 ::Bio je los zapis na ctg. Pali su bebini srcani tonovi. To se strucno kaze preteca asfiksija (gubitak kiseonika).

ja sam bas jako prokrvarila, pa smo trcali u salu. Zivot su mi skratili kada su me pitali da li beba mrda....
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 25/8/2014, 11:53

Pozdrav, drage moje :*

Ja sam malo bolje uz pomoc Nasonex kapi za nos, kada se nocu sve zapusim h stavim, pa koliko-toliko mi oslobodi protok vazduha da mogu da disem...i dalje mi bas smeta kjanje, jer osim sto je ucestalo, veoma je jako, i potrese mi svaki put stomak, uvek ga drzim dok kijam, a kijam u serijama...uhhh ko ce ovako jos minimum 3 nedelje... No

Neco, dobro je da je sve na kraju dobro proslo, to je najbitnije! Da li si ti tada imala neke simptome koji su ukazivali da beba ne dobija dovoljno kiseonika? Malo je strasno ukoliko trudnica nema simptoma koji ukazuju na uzbunu (osim kada radis CTG ili druge preglede, naravno), jer nikada ne znas da li ce se nesto desiti, a da sam ne osetis...

A za fotku si pitala, mislim da ti je prevelikog formata, pa se zato vidi samo pola, trebala bi da je u Fotoshopu ili nekom slicnom programu smanjis dimenzije, pa ce se onda videti cela...

Grlim vas sve puno! c
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neris8 25/8/2014, 13:08

Drage moje, ja sam odradila OGTT. Lako sam podnijela 100gr glukoze, cak sam ubacila slatko u dorucak posle testiranja. Ali rezultati nisu dobri (0min=4.3, 60min=8.5, 120min=8.8, 180=7.6), i moram na dijetu. Kako tucem mnogo voca, a ni slatkise ne stedim, bice mi bas promjena. Pride, kaze doktorka iz doma zdravlja da obavezno ponovim OGTT posle trudnoce, a i da pazim na unos slatkog citav zivot, jer ovi rezultati valjda znace da mogu lako preci u dijabetes. Elem, je li neka drzala dijetu, i da li ona sigurno pomaze? Da li bi trebalo da kontrolisem secer svakodnevno kuci? Inace, ja sam na 10.5kg plus, tako da pretpostavljam da ce mi dijeta prijati :).
neris8
neris8

Broj poruka : 82
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 25/8/2014, 13:14

Uh, Neris Sad Odgovorice ti upucenije devojke, ni ja nazalost ne znam...

Reci mi kakva ti je glukoza bila do sada na mesecnim testovima, je li bila u okvirnim vrednostima?
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 25/8/2014, 13:26

Ja nisam radila OGTT iako sam 28. nedelja, jedem voce i slatkise umereno, ali mi je glukoza svakog meseca oko 4,2 i nema je u urinu, sto je dobro, pa me dr i ne salje na taj test. Sto se tice dijete, ne znam sta bih ti rekla, stvarno nemam iskustva sa tim, ali ce se javiti neko vec. U svakom slucaju, pridrzavaj se uputstva svoh goktora i bice sve u redu. cvet
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neris8 25/8/2014, 13:37

Pa ja sam se zato i iznenadila, dobar mi je secer uvijek. Oko 4.3 - 4.6 je taj jutarnji, urin takodje uredan.
Sofija, ja obozavam Nasonex, uvijek mi je pomagao, samo mislim da bi ti bilo mnogo bolje da si sa njim ranije krenula. On valjda bas lokalno djeluje, ali iz nekog razloga uglavnom niko nece da ga daje trudnicama i pored toga.
neris8
neris8

Broj poruka : 82
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 25/8/2014, 13:44

Neris sto manje tijesta, slatkog, sokova i gaziranog. Voce jedi u manjim kolicinama i u manjim obrocima.
Vise povrca, sto svjezeg sto kuvanog. Negdje sam citala da su pistaci dobri za secer.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 25/8/2014, 13:51

Sofija hoces li hvatati alergologa.
Meni napukao zub pod plombom, od sinoc boli. Popoddne cu kod stomatologa da urade sta budu smjeli i mogli.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neca73 25/8/2014, 14:27

LaFolie ::
neca73 ::Bio je los zapis na ctg. Pali su bebini srcani tonovi. To se strucno kaze preteca asfiksija (gubitak kiseonika).

ja sam bas jako prokrvarila, pa smo trcali u salu. Zivot su mi skratili kada su me pitali da li beba mrda....

Potpuno te razumem. Ja se jos uvek oporavljam od soka. Kao da se desilo na filmu a ne meni.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neca73 25/8/2014, 14:34

Sofija Veks ::Pozdrav, drage moje :*

Ja sam malo bolje uz pomoc Nasonex kapi za nos, kada se nocu sve zapusim h stavim, pa koliko-toliko mi oslobodi protok vazduha da mogu da disem...i dalje mi bas smeta kjanje, jer osim sto je ucestalo, veoma je jako, i potrese mi svaki put stomak, uvek ga drzim dok kijam, a kijam u serijama...uhhh ko ce ovako jos minimum 3 nedelje... No

Neco, dobro je da je sve na kraju dobro proslo, to je najbitnije! Da li si ti tada imala neke simptome koji su ukazivali da beba ne dobija dovoljno kiseonika? Malo je strasno ukoliko trudnica nema simptoma koji ukazuju na uzbunu (osim kada radis CTG ili druge preglede, naravno), jer nikada ne znas da li ce se nesto desiti, a da sam ne osetis...

A za fotku si pitala, mislim da ti je prevelikog formata, pa se zato vidi samo pola, trebala bi da je u Fotoshopu ili nekom slicnom programu smanjis dimenzije, pa ce se onda videti cela...

Sofija, meni su tog dana i pre i po podne nalazi na ctg bili dobri, kao i protoci kroz posteljicu. Asfiksiju ne daj boze ne mozes da osetis, i ne daj boze da do nje zaista i dodje. Nemoj o tome da razmisljas najbolje, to su retke situacije, desavaju se uglavnom tokom porodjaja. Meni je sutradan dosla moja Dr koja to vece nije dezurala, i rekla mi da situacija uopste nije bila toliko hitna i da zapis ctg-a i nije bio toliko los, vec da je Dr koja me je porodila panicarka.
Elem da zakljucim, brojala sam dane da izadjem iz GAK Narodni Front, i ne zelim da trosim reci, vreme i energiju na njih. Ili je bilo ili nije bilo hitno, kako to zapisi mogu da se tumace i ovako i onako.
U svakom slucaju, da je ne daj boze beba bila ozbiljno ugrozena, ne bi nas pustili kuci tako brzo.

Grlim vas sve puno! c
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 25/8/2014, 14:36

Neris, vec par god.sam na zdravom rezimu ishrane zbog IR i loseg OGTT. Ovaj test sam radila u 24.nedelji i na moje iznenadjenje, rezultat je ok. Moraces da povedes racuna o tome sta i koliko unosis-pravilo je da imas 3 gl.obroka i 2 uzine, sve to rasporedjeno na 2,5-3h. Izbaci belo brasno, peciva i testenina u potpunosti, voce max do 300gr dnevno, ali izbegavati smokve, grozdje i sl.slatko voce...od grickalica sirovi badem, pistaci...i bice sve ok.
Veliki zagrljaj

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 25/8/2014, 15:17

Sladzo, necu ici kod alergologa, kada su mi rekli da su ok Nosanex kapi. Pitacu danas i u dz ginekologa gde trenutno cekam doznake da li i ona ima za mene neki savet.

Neris, bas neobicno, s obzirom da ti je glukoza do sada bila dobra. I meni je kao tebi glukoza, ove nedelje radim i ja OGTT, bas cu videti kakvi ce mi biti rezultati. Ja sam mislila da ukoliko glukoza budd dobra da ce biti dobar i OGTT, ali evo kod tebe se pokaza da to nije uvek tako... Inace, i ja jedem dosta voca, a ne stedim ni sladoled, a za dorucak cesto imam musli ili tost sa dzemom od sipaka, sto je opet slatko...

Neco, veliki zagrljaj za tebe i borca bebca!!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 25/8/2014, 16:02

Neris, i ja sam na dijeti zbog nešto lošijeg ogtt-a. Izbacila sam belo brašno, smanjila voćke, sladoledić pojedem ponekad, onaj sa fruktozom ili stevijom, ponekad nešto gricnem što ne bih smela Rolling Eyes  lol!

Jedno pitanjce: da li je neko bio u Menda outletu na Zrenjaninskom putu? Jel tamo zgodno otiću busom ili ipak ne?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu