KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+93
SoJa
MalaSaJuga
noja
SladZana
Zmajuška
Jerapetra
Vanja80
Blanka
micam
mamadabudem
HappyGirl
fight&faith
Strumfeta78
alisa
AriesGirl
libra35
ganedina
BabyBear
Simona
Sirijus
Bobac
Vuchica
marina_82
Nessi
saska1
JocY
Orline
Deni
lolipop
mimi85
Bobaue
bosiljka
SannyP
Principessa
Ancica 87
snowwhite
micaubica83
Amna84
winni
cicsa80
maki021
bak
zvoncica36
snedra
KoMetaK
sareni leptir
Ninche
Jelica74
lela1984
ne gubim nadu
millena
ariadne69
Ceca797
LaFolie
neris8
jelena*mama2andjela*
Tinche
bobica83
ragaco
OKacica
maus
Klarica
LAJTOP
insomnia
Struzzo
JAmajka
ninica2
cufta
makac71
luckystar74
neca73
Niny
fmala
leptirko82
Petkana
Marie
Stenli
Star77
nina :)
lelas
MAAKKI
Erata
Smrdica
zoxa
Sofija Veks
missile
djole42
Shizika
d77
ivanicasale
PalcicaBg
SannI-AlL
hocukusurnecuzvaku
97 posters

Strana 17 od 22 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od JocY 11/6/2015, 09:52

Laparoskopiju sam radila 2008. i 2010. tad sam oba puta uklanjala endometriozu, sad sam radila histeroskopiju u februaru i uklonjen je mali septum.

Devojke hvala vam svima na podrsci sad mali odmor pa je jesen nasa love love love love love love
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od SoJa 11/6/2015, 18:59

JocY zagrljaj poljubac Navijam za Vuchicin scenario!!!

Dođoh da se učlanim u KLUB! Wink

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od snowwhite 12/6/2015, 12:42

Zenske jel mogu i ja u ovaj klub ili da otvaramo 43+ lol! lol! lol!
snowwhite
snowwhite

Broj poruka : 67
Datum upisa : 19.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Ancica 87 12/6/2015, 13:47

Jocy,zao mi je za biohemijsku,ali sto rekose devojke,mozda i to nesto znaci...Sledeci put da bude dobitan!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od JocY 12/6/2015, 13:52

Snowwhite naravno da si primljena, mislim svi smo ionako clanovi kluba 18+  lol! lol! lol!

Ajmo devojke da oživimo ove strane i samo uspehe da ređamo.

Sojo, da prva povučeš nogu igracice igracice igracice 

Hvala vam devojke na podršci i ljubim vas sve. zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od snowwhite 12/6/2015, 14:21

lol! lol! lol! lol!

Jocy zagrljaj zagrljaj

Mi smo sad u maju isli na prirodnjak i corak. Bilo mi je bas tesko taj dan kad je stigla beta, sta znam, spremila se jesam psihicki, ali bas sam nekako verovala da ce VTO da uspe, kad vec prirodno ispadaju samo biohemijske, kad ono medjutim.
Ali moramo dalje, muckamo zamotuljak dok ga ne smuckamo ;-)

snowwhite
snowwhite

Broj poruka : 67
Datum upisa : 19.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Ninche 22/6/2015, 16:19

Evo mene da navijam za Klub!!!! I da vas zaprašim mamećom prašinom!
Pozdrav od nas dvije Very Happy
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od snowwhite 26/6/2015, 10:05

Hvalaaaa Ninche srca osmeh srce
snowwhite
snowwhite

Broj poruka : 67
Datum upisa : 19.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od SannI-AlL 21/10/2015, 11:06

Da pribeležim,da ne zaboravim Rolling Eyes  Crying or Very sad  Mad
Imala sam spontani pobačaj u 6-oj nedelji trudnoće.
Ovog puta smo uspeli prirodnim putem,bRez epruvetica i doktora.Nismo ni planirali,odustali još onomad od dece i ...eto desilo se.
Nisam ni znala da sam trudna,nikakvih simptoma,imala sam čak i ciklus ,oskudniji,ali i moje druge menstruacije su od prošle godine oskudnije u skladu sa krštenicom. Tek kad me je prošle nedelje zaboleo jače stomak i kad sam ukapirala da ne mogu da zakopčam farmerke,videla sam da nešto nije u redu.Ali ni tada na trudnoću ni pomislila nisam.
Da dodam,da poslednjih meseci imam frku i trku sa svojom mamom,koja ne može stabilno da hoda (kolena otišla,kičma,godine...), pa nju svakodnevno posećujem,nabavljam i šta sve ide uz pomoć majci svojoj <3, tako da sam letela peške,na biciklu,autom,vukla ,donosila,odnosila....Pomerala nameštaj u svojoj kući,šmirglala pragove da ih farbam, pa isteglila tetivu ruke i još jedan mišić,zaboravih mu ime,... NI NA PAMET MI NIJE BILO.
Dođem ja ,tako, u petak prepodne kod ginekologa, pregleda me,prvo kaže da pijem neki antibiotik,pa mi da i uput.Pogledam,_da vadim Betu.Ajd' reko' da je ispoštujem :). Odem pustim krv  i posle 3 i po sata pokupim rezultate.Kad ono Beta 22,1.Da se radujem nije ,da plačem -presušila davno.
Pošto sam odužila,da skratim. U subotu na noć me uhvati groznica kao nikad do sad,tresla sam se pod 3 ćebeta i 2 jorgana,dok temperatura nije skočila na 38,5. Posle par sati borbe sa istom, pala je na normalu. U nedelju jes stomak splasnuo pa sam i prokrvarila.Juče išla na UZ,materica prazna,još uvećana,ali sve čisto.Otišlo je.
Eto tako se i ja vratih na forum sa 'novostima'  Sad .
Za one koji me ne znaju : imam 44 godine i iza sebe duuugu istoriju lečenja i pokušaja VTO.Dg muški,a bogme i ženski sterilitet.U potpisu pogledati detalje Wink lol!

Zaključak:mm i ja smo zajedno skoro pa 22 godine,od toga 16 u braku.Odustali od pokušavanja pravljenja beba marta 2013.Sad nas je krenulo lol! lol! lol! .Do moje 50-e ima da uspemo.Naravno, opet tako u neznanju, bez plana.
I nemoj neko da mi je rekao 'matora' lol! lol! lol! .Vi'š kakva sam ja  koka,pa i dalje imam jaja za oplodnju Wink .
Ljubim vas cure cveće cveće cveće cveće
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 21/10/2015, 11:28

Joj Suncana devojcice cmoka Sta da ti kazem. Jesi koka nisam ja ni sumnjala. Lepo sam rekla da je pravo vreme tek pred nama love
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od JocY 21/10/2015, 13:30

I bre stvarno nije moralo tako... Bem mu miša. A ko reko da si matora, masna mu je kosa i dabogda je decko ostavio usne usne usne
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sofija Veks 21/10/2015, 13:31

Sanny

Nego sta nego kako si rekla - mama uskoro!

yes

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

ljubav
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Ninche 21/10/2015, 14:04

Sanni, sada s radoshchu chekam tvoje sljedece javljanje!!! Samo naprijed, s entuzijazmom, u nove "radne" pobjede!!! I mani se smirglanja makar!
Kiss!!!
zagrljaj
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od SannI-AlL 21/10/2015, 15:08

Bak,Jocy,Sofi V. ,Ninche love love love love usne
Jocy dobra ti kletva lol! lol! lol!
Ninche išmirglala sam pragove,još sebe da stešem i koju dasku u glavi da zamenim,jer ove već "bole" i biću kI nova lol! lol!
Mogu slobodno reći, iako sam ja priču oko beba zaključala, očekujte neočekivano.
Kad se najmanje nadamo,pa ko stigne dete kad počne da trči -Njegovo je  b  b  b lol! lol! lol!
Jooooj grozna sam.Ne,ne, nisam ja matora,to ona daska iz trećeg reda što treba da se promeni ,škripi.
cveće cveće
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 21/10/2015, 23:48

O Suncana, prekjuce intenzivno razmisljah o tebi. Nesto si mi pala na pamet, zbog onih bedzeva sto si nam pravila za okupljanje, i uopste sam razmisljala kako si kreativna i divna dusa. I sve sam tako mastala da se javis, kako ste opet otisli na vto, i da si trudna. Ja tako mastam cesto o dragim mi zenicama, da me iznenade, nepopravljiva sam u tom smislu! Kad ono muz zapeo, posle 22 godine, pa dobro se setio! A ti smirglala, e moja ti, sledeci put da smirglas samo po njemu, jesi cula?! Very Happy A on nek zapne jos zesce, ja verujem u vas i vasu mnozinu! LJubim te i zelim da nam se uskoro javis sa suncanim vestima bez ijednog oblaka molim!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od SannI-AlL 22/10/2015, 10:39

Bixi-pile-mamO na Marsovca najlepšeg love i ja tako pravim scenarije u glavi za drage mi ljude,tako da razumemo se Wink .
Ako trebaju bedževi i ovog puta -ću pravim,ali sam ja smislila nešto drugo.Mislillo se i o okupljanju kutanjki,nije se samo šmirglalo i upiralo lol! lol!
Neki mali prezent u vidu.....ma to ću na temi dole,kad se konsolidujem.
cveće cveće cveće
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Niny 22/10/2015, 13:46

Sanni draga, zao mi je sto se tako zavrsilo, ali eto i to je veliki pomak. Samo vi nastavite istim tempom pa da se sledeci put bas sve kockice poklope :) navijam jakoooo
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od SannI-AlL 29/10/2015, 15:49

Niny ljubim te u Kostu medenjaka cvet
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od noja 29/10/2015, 19:49

Sunny  Jocy Bak mislim na vas ...cekamo lepe vesti !!! osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BabyBear 3/11/2015, 10:00

Drage moje, posto je Kopitovicka planirala da radim stimulaciju sa 5 menopura dnevno i jos u maju mi rekla da treba da kupim 35 menopura i da je bolje da ih kupim u Madjarskoj jer su jevtinije, ja tako i uradih tada i dadoh 450 evra za 30 injekcija.
Medjutim, posto mi moj FSH ne da da radim tu stimulaciju, moram sada prodati te injekcije, tako da:

PRODAJEM 30 INJEKCIJA MENOPURA PO CENI OD 15e PO KOMADU.
Rok je druga polovina 2017. god.

Te injekcije kod nas u BG u apoteci Igor kostaju nesto vise od 2.200 din. sto je nesto preko 18e.

Ukoliko nekoj od zena trebaju ove injekcije molim vas da mi se javite ili ukoliko imate ideju gde bih mogla da ih prodam, molim vas da mi kazete. Bez veze sam pukla toliko novca, koji mi je bas bas potreban za Prag, zbog toga sto mi je receno kupite to i to, a ne ako bude tako i tako treba da kupite to i to Sad
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Principessa 6/11/2015, 01:23

Drage devojke,
Nova sam ovde. Možda me neko vec zna, ukljucila sam se pre 3 dana u forum, na temu do pozitivne bete. Kratko sam ovde, a vec puno toga sam cula pametnog i korisnog, i osetila ooooogromnu količinu ljubavi, podrske i brige svih vas medjusobno.
Ukratko, imala sam pre 4 god. duplu trudnoću (vrlo retka stvar), materičnu i vanmateričnu. Posto ova druga nije otkrivena, pukao mi je jajovod, jedva ostah ziva, pa na kraju uprkos laparoskopskoj operaciji nisam uspela da zadržim materičnu trudnoću. U junu ove godine radila sam HSG i jedan jajovod (koji je ne znam ni sama zašto sacuvan, tj. zakrpljen posle vanmaterične) je skroz neprahodan, a drugi je delimicno prohodan. Naravno savetovanja mi je u Frontu (gde sam i radila HSG) vto, tj da ne pokusavam prirodno, jer su male šanse da uspe, a moguće je i da bi se vanmaterična trudnoca na ovom delimicno-prohodnom jajovodu ponovila. Stoga nisam htela uopšte da rizikujem jer mi je iskustvo sa vanmatericnom bilo veoma traumaticno...Elem, krajem avgusta ove god. pokušaj vto u Pragu (kod dr. Kulta), bezuspesno. Pre bete sam prokrvarila. Tu je bilo mnogo propusta od strane lekara i ovog ovde i onog tamo...sad želim da pokusam ovde sledeći put. Imam 42 god. i niske ovarijalne rezerve (nije neobicno za moje godine...) AMH: 0,37, FSH: 13.4. Zanima me ako možete da mi pomognete, ko u Srbiji (Bg i Ns) je po vašem misljenju najspecijalizovaniji za žene sa niskom ovarijalnih rezervom? Ko po vama ima na tu temu najviše uspeha?
Hvala unapre i pozdrav svim ženama- borcima! radost
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Principessa 6/11/2015, 01:24

Sorry za progutana slova, brzo sam kucala... 🙈
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od JocY 6/11/2015, 09:22

Principessa prvo da ti poželim dobrodoslicu u naš klub. Žao mi je što se tvoja trudnoća tako završila ali ne daj se i guraj napred kao što i vidim da radiš. Što se tiče dr i preporuke za istog ja ti toplo preporučujem prof. Kopitović koja sad radi u bolnici Ferona. Klinika je nova pa nisu još sasvim uigrani i organizovani, ali je zato dr savršena. Ja sam se sad prebacila skroz kod nje na VTO iz prirodnog ciklusa, što meni negde najviše odgovara. Ja isto imam smanjenu ovarijalnu rezervu ali eto letos sam prvi put stigla do biohemijske a da je iz vantelesne. Iz mog potpisa vidiš da sam imala brdo postupaka, jednu prirodnu trudnoću koja se neslavno završila. Pre toga obavezno odradi sve analize, trombofilije, OGTT, sve. ima toga dosta ima i tema ovde naci cu ti je posle na poslu sam pa kraduckam malo vreme Wink Šta god da odlučiš i izabereš obavezno prvi sama i na svoju ruku ako treba uradi sve analize.
Meni Kopita sa klomifemom pravi 3 jc pa ti vidi, malo li je na ovu smanjenu rezervu lol!  a sa punom stimulacijom dobijem 3-4. Em mi jeftinije em mi isto dodje.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Principessa 6/11/2015, 19:47

Hvala ti Jocy puno, i izvinjavam se na kasnom odgovoru, do sad sam bila na poslu...tako sam i ja mislila, a i vec mi je nekoliko zena manje- vise isto to reklo. Ako možeš da mi posaljes još info u vezi tih analiza, ili mi napisi privatnu poruku, ja još uvek ne umem sama da zapocnem konverzaciju u inbox-u... 🙈🙈🙈
Izgleda da smo u slicnom "sosu", pa mislim da bi mi tvoji saveti bili od velike pomoći...pozdrav, puno puno sreće ti želim i pozitivnih misli ti saljem! vvd
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BabyBear 6/11/2015, 19:53

Principessa, imas sve detaljno lepo napisano ovde na Kutku na temi Detaljne analize. I ja sam tamo videla i prosle godine u ovo doba sve odradila.
Najbolje je da tamo sve procitas pa onda na Koracima da pitas sve sto ti ne bude jasno u vezi sa tim Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 22 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu