KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
Nataly17
Bubamara
ne gubim nadu
pravnica
BabyBear
ivanicasale
MAAKKI
Bobaue
Smrdica
mata
Lena_83
ariadne69
OKacica
Tebi
Vecka
marija123
SladZana
tetreb
Afrodita
pticica
annci
plašljiva
srculence 84
makac71
nina :)
neris8
fmala
Dacaa
JocY
LAJTOP
Djurdjevak79
Sofija Veks
jovanka.draskic
ninica2
boni m
saska1
ganedina
Magnolie
dragmilk
cecilija78
insomnia
d77
noja
jelena*mama2andjela*
Vilaa
Vuchica
Erata
KoMetaK
BiKsi :)
Ninche
lela1984
kornjaca
hocukusurnecuzvaku
lelas
MalaSaJuga
PalcicaBg
ragaco
Star77
mamadabudem
sandrolina
Hiperaktivna
Petkana
Ema78
luckystar74
sanib
Niny
sareni leptir
71 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 31/8/2014, 21:11

Drzim fige Lucky da ipak jeste trudnoca sunny
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 31/8/2014, 21:12

Lucky,i ja sam iz istog razloga izvadila betu skoro.Ali,kad sam videla Vuchicinu betu,poceh da verujem u cuda.Mozda se i nama desi.Ja ti zelim,naravno da beta bude pozutivna.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 31/8/2014, 21:16

Da sećam se pratila sam te i cekala pozitivnu betu...
Pazi dr ce me prvo pitati da li ste radilo beta hsg bez toga neće ni da prica samnom... Sada mi kasni neka 4 dana tj imala sam onaj braon sekret i jutros malo ali bukvalno je sekret na dnevnom ulosku... Nema krvi... Ako ima trudnoce beta bi trebalo da je pokaže sutra...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 31/8/2014, 21:24

Pa,i meni odmah trazila betu i da joj pokazem vrednost.Tek onda mi uradi UZ.Kod mene bile ciste,pa orgametril.Posle njega dobih i sad mi lije k'o ludo, a sutra mi vec 6-i dan.A koji je sad tebi dc?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 31/8/2014, 21:32

27 dc ja inače dobijam na 24 vec deset godina... Nekoliko puta za ovih deset godina na prste mogu izbrojati da sam dobila na 28 dana im prošle god zbog ciste mi je preskocilo jedan mesec...ali generalno na 24 dana dobijam...
Ja sam prošli mesec dobila nakon primoluta i prestalo mi je posle devet dana...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 31/8/2014, 22:02

Pa,i ja dobijam na 20-26 dana.Kad dobijem skolski,na 28 dana ili kasnije,sto je vrlo retko,ciste su u pitanju.Ali,ako ne dobijem u svom roku,bez izazivanja ne mogu da dobijem.Do sad 2 puta primolut,a sad prvi put orgametril.Naravno,uvek ciste.Ciklus uvek posle Boze sacuvaj,nikad kraja,jos bolniji i obilniji.Pa,vadi onda betu sutra,nikad se ne zna.Na pr,ti si sad bila na moru.Moja rodjena tetka po majci,koja se lecila godinama isto kao ja(vucem gene na nju) posle 9 god. braka, dve neuspele inseminacije,prirodno zabebila NA MORU i to pred pripremu za prvu vantelesnu.Ima prelepu cerku sad.Ona mi je velika podrska i jos jedan dokaz da je nemoguce moguce.Mozda ce nekom ova pricica dici moral i samopouzdanje. osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 31/8/2014, 22:40

Hajde Lucky možda bude d
Ja sam isto pre neki dan radila betu jer mi je kasnilo deset dana...Dobila sam jutros 39dc. Kad sam otišla kod dr prvo me pitala da li sam radila betu jer bez bete neće da te gleda. Kad sam joj rekla da je negativna pogledala me na UZ i rekla da imam pperzistentni folikul koji se pretvrio u cistu 2,5mm i rekla mi je da mi je endo 10mm i da očekuje da ću dobiti za 2-3 dana, i da zbog toga neće ništa da mi daje. Tako je i bilo....
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilaa 1/9/2014, 07:50

Драге моје,
ево и септембра и наступа affraid Имам питањце за корачаљке из Народног фронта. На моје питање на консултацијама  (крајем августа) да ме макар мало упуте како ће све то изгледати ("протокол"!) од половине септембра (тад се отприлике дешава "оно"), рекоше да то није моја брига, да је све индивидуална ствар, да не слушам ја "ходничке приче", бла-бла...Као вечити контраш-ја, цап-овде! Е, баш хоћу да питам!  fd
Елем, од сестрице (међусобно њихово домунђавање, а ја стојим пред њима?!) чух: "Ова је за кратак!" Може ли ми неко појаснити "шифру"? (Резултати су нам ок, спадамо, вероватно , у оне: "непознат узрок" Sad иако нам то нико није експлицирао...)
А, да, за дружбенице које ме се сећају од пре који месец, ја сам онај несрећни просветар, који је потрошила цеооо год.одмор, па ћу морати "обрадовати директорку" боловањем већ на почетку шк.год. (дотична није обавештена о чем је реч-да ме не би растезали од уста до уста-таква средина (а где па није?) ), па морам срачунати колико ми времена за "кратки протокол" треба, а не предајем математику! Дакле, имам ли корачаљки из Фронта?
Свим "протоколашима", садашљим и будућим (како пословна реч, бјак!), шаљем подршку и c  igra zagrljaj
Vilaa
Vilaa

Broj poruka : 17
Datum upisa : 28.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/9/2014, 08:03

Nisam bila u Frontu,Bogu hvala,ali sam imala kratki protokol.To je bez kontracepcije,supresiva itd.Stimulacija se pocinje u ciklusu u kom ce biti aspiracija i kod kratkog-stimulacija je blaza,Vilaa.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 1/9/2014, 08:48

Vilaa ::Драге моје,
ево и септембра и наступа affraid Имам питањце за корачаљке из Народног фронта. На моје питање на консултацијама  (крајем августа) да ме макар мало упуте како ће све то изгледати ("протокол"!) од половине септембра (тад се отприлике дешава "оно"), рекоше да то није моја брига, да је све индивидуална ствар, да не слушам ја "ходничке приче", бла-бла...Као вечити контраш-ја, цап-овде! Е, баш хоћу да питам!  fd
Елем, од сестрице (међусобно њихово домунђавање, а ја стојим пред њима?!) чух: "Ова је за кратак!" Може ли ми неко појаснити "шифру"? (Резултати су нам ок, спадамо, вероватно , у оне: "непознат узрок" Sad иако нам то нико није експлицирао...)
А, да, за дружбенице које ме се сећају од пре који месец, ја сам онај несрећни просветар, који је потрошила цеооо год.одмор, па ћу морати "обрадовати директорку" боловањем већ на почетку шк.год. (дотична није обавештена о чем је реч-да ме не би растезали од уста до уста-таква средина (а где па није?) ), па морам срачунати колико ми времена за "кратки протокол" треба, а не предајем математику! Дакле, имам ли корачаљки из Фронта?
Свим "протоколашима", садашљим и будућим (како пословна реч, бјак!), шаљем подршку и c  igra zagrljaj

Vilo, ja sam prosla kratki protokol u Frontu.
Ne znam koji si tip ali meni je to druzenje sa zenicama bas odgovoaralo, lepo ubijes cekanje, a cekanje ne neminovno affraid

Realno treba ti bolovanja koliko traje stimulacija, (cca 10 dana) plus dva tri dana aspiracija-trasfer, i onda dve nedelje cekanja bete - znaci 4 nedelje - mesec dana. A nadam se da ces i posle nastaviti bolovanje, samo TRUDNICKO!
Kako to tamo ide, prvi dan ciklusa se javis, oni spreme tvoj karton, drugi dan dolazis u 7h, ides na odeljenje, uzmes svoju listu sa pulta i ides na medjusprat da das krv, vracas se gore, i cekas, pozvace te da tu urade UZ i uzmu anamnezu, opet cekanje, dok god ti ne kazu sta sledece, a to je da li pocinjes tog dana sa stimulacijom ili dolazis opet sutra da vadis krv.

Nakon prve boce stimulacije, naredna tri dana dolazis uvek u isto vreme i, samo tada, nema cekanja. Vec posle 4-5 dana stimulacije, krece skoro svakodnevno vadjenje krvi i ultrazvuk, i cekanje do 12*-14 dok ne dobijes svoju dnevnu dozu.

E sad, ako blizu zivis, mozes i da iides kuci pa da se vracas. Ali da ides na casove, pa sve  i da radis u blizini, mislim da to nikako ne moze da se iskombinuje.

Zelim ti puno srece i prasim vv


Poslednji izmenio Vuchica dana 1/9/2014, 08:58, izmenjeno ukupno 1 puta
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 1/9/2014, 08:56

Lucky vv , hajde budi srecne ruke (vene) pa neka pljusne popodne jedna debela beta

ne gubim nadu, zao mi je, draga, ali sam nick ti govori, nema gubljenja nade, i samo napred. Ali nemoj ni da zuris previse, nego kad osetis da si spremna v
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 1/9/2014, 10:55

Lucky
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
v  v  v  v  v  v  v  v  v  v  v  v  v  v  v  v
molitva  molitva  molitva  molitva  molitva  molitva  molitva  molitva  molitva  molitva  molitva  molitva  molitva  molitva  molitva  molitva  molitva

Ajde draga nastavi ovaj niz "prirodnih" beta, pa da nam BabyBear i Tebi nastave sa "neprirodnim" lol! lol! lol! , a mi ostale se posle prikljucimo. Prirodno ili neprirodno, ne pravim pitanje, samo da je sto vise malih bebe bebe bebe bebe beba beba beba beba bebe bebe bebe bebe beba beba beba beba
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 1/9/2014, 10:55

Lacky dace bog da si zabebila draga,molim boga za to...Srecno sutra!!!

Vilaa ja sam bila na kratkom protokolu u Leskovcu,ali Vucica nasa draga ti je sve lepo napisala i ja nista ne bi dodala na to.Srecno i tebi!!!

Ja zvala sestru Miru u Betaniju Rekla mi je da zovem kada mi bude poslednji dan ciklusa da se dogovorimo za histero,i da ne moram da ponavljam analize."Bitno da su iz Avgusta" kaze ona.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 1/9/2014, 12:01

ivanice, imas pp. I ja zvala sestra Miru. Sutra se cujemo ponovo da potvrdimo radimo li u cetvrtak ili petak histero. Meni bi vise odgovarao petak, jer nemam svez bris, al kako dr kaze.

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 1/9/2014, 12:11

Tebi ::Nikako da stignem da napisem,al sam juce citala negde pa sam se setila,povodom TSH i stimulacije.Negde sam procitala da  mora biti oko 2 da bi krenuo u postupuka jer tokom stimulacije skace.Ja sam imala 2,25 kad mi je dr.Sumarac uvela eutyrox 0,25, medjutim vadila sam ga tri dana pre pocetka stimulacije i bio je 3,96.Odmah sam zvala doktoricu i pitala da li ima smisla sa tolikim TSH da krecem u postupak kad ce on i dalje skakati.Rekla je da mogu slobodno samo da povecam dozu na 0,50.Ponovila sam ga 3. dan posle ET i opao je za 20%.Tako da uopste ne mora da skace u stimulaciji.Kako mi rece doktorica bitno je kad se ustanovi trudnoca da se on kontrolise i drzi u normali prva tri meseca.

Meni je pre postupka TSH bio 1.6 i dr Pavlovic mi je na konsultacijama rekao da je dobro ako je ispod 2 jer je bolja uspesnost postupka. To j sve sto znam o tome.

Vilo, potpisujem sve sto ti je Vuchica napisala, ja sam koracaljka iz Fronta, sa kratkog protokola i sve je bas tako. Meni je isto super doslo caskanje sa zenama dok cekamo, upoznala mnogo divnih osoba sa kojima sam i dalje u kontaktu. Zelim ti svako dobro. ljubav

Lucky srecno! srca srca srca srca srca
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 1/9/2014, 15:07

Odoh ja jos malo pa da pustim krv Wink
Stomak me boli kao da cu da dobijem svaki cas... uh bas me nervira ovo sve...
javljam se veceras..
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 1/9/2014, 15:49

Lucky, ideeeemooooo

bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 1/9/2014, 15:58

Lucky, ajde...... Navijam za pozz betu..
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/9/2014, 17:07

Lucky,ja navijam svim silama za pozitivnu betu! osmeh srce

Babybear,Tebi,i za vase bete navijam,naravno!radost radost radost radost radost radost radost radost radost

Babybear,neka cetvrtak bude nas dan,tebi da bude OOOOOGROOOOOMNAAAAA BETA,a ja da pocnem novi prirodnjak i da bude bebicetan!likeit

Annci,srecno na histero,kad god da bude,opet u VESELI CETVRTAK ili u petak.
Ivanice,duso,i tebi srecno na histero uskoro!sreca


lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lena_83 1/9/2014, 17:23

Pozdrav žene ljubav Ima li koja možda da čeka vto u betaniji?
Lena_83
Lena_83

Broj poruka : 58
Godina : 40
Datum upisa : 09.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 1/9/2014, 19:13

Lela duso hvala ti ,naravno da ce biti bebicetan prirodnjak.Znam to...
Anci ti i ja cemo izgleda zajedno na histero,jel da?A ti posle ides na vto odmah ili ne?Gde planiras da radis vto?

BB i Tebi navijam za vase bete...Neka se samo nizu pozitivne i velike....
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 1/9/2014, 20:53

Negativna beta... Sada mogu da zakazem iduce nedelje kod moje dr pa da idem dalje...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/9/2014, 20:56

A sto do sledece nedelje tek da cekas,ne moze ranije da te primi?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 1/9/2014, 20:58

Radi pre podne privatno a u DZ kod nje ne možeš na red da dodjes za narednih mesec dana... A ja sam danas krenula da radim... Najranije u subotu mogu kod nje da odem privatno...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/9/2014, 21:01

Pa dobro,u subotu nije strasno.Mozda i dobijes ciklus do tad.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu