KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
Nataly17
Bubamara
ne gubim nadu
pravnica
BabyBear
ivanicasale
MAAKKI
Bobaue
Smrdica
mata
Lena_83
ariadne69
OKacica
Tebi
Vecka
marija123
SladZana
tetreb
Afrodita
pticica
annci
plašljiva
srculence 84
makac71
nina :)
neris8
fmala
Dacaa
JocY
LAJTOP
Djurdjevak79
Sofija Veks
jovanka.draskic
ninica2
boni m
saska1
ganedina
Magnolie
dragmilk
cecilija78
insomnia
d77
noja
jelena*mama2andjela*
Vilaa
Vuchica
Erata
KoMetaK
BiKsi :)
Ninche
lela1984
kornjaca
hocukusurnecuzvaku
lelas
MalaSaJuga
PalcicaBg
ragaco
Star77
mamadabudem
sandrolina
Hiperaktivna
Petkana
Ema78
luckystar74
sanib
Niny
sareni leptir
71 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 23/7/2014, 14:42

Vuchica ::bogami, moram da vam se pohvalim...u nas divni spisak....

https://kutak.forumotion.com/t2771p30-statistika-za-2014-godinu#502095

...u poslednjih par dana 3 trudnice prebacih u porodilje, a tri nove ubacih u trudnice...
DIIIIIVNOO!!!! Samo neka se tako nastavi
love love love

p.s. ako neko zna nesto o clanicama koje su na spisku a nam se nisu javile, a vec je trebalo da se porode, neka pise!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 23/7/2014, 15:40

Hiperaktivna,srecno na A sutra!Navijam za lepe i kvalitetne jajne celije i embrione nakon toga! igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice 

Kometice,Boni m,navijam da uskoro bude  beta ! navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2 


 tapšanje  tapšanje  tapšanje  tapšanje  tapšanje  tapšanje  tapšanje  tapšanje  tapšanje  tapšanje  tapšanje  tapšanje  tapšanje  tapšanje  tapšanje  tapšanje  tapšanje

 bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 23/7/2014, 17:50

Bome daco, pa nisi ti dugme da te izgubimo i zaboravimo! lol! 

Hiperaktivna, srecno na A!

BoniM, Kometice, navijaaaam!

Stvarno ima cudnih izvala po domovima zdravlja!  lol! 

Nince, procitah danas clanak, divan je! Spremate li se za rodjus? Sta nam radi lutkica, kakva je, prica li sta, cvrljni koju, ne stedi se, sto si takva!  Laughing 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 23/7/2014, 17:59

Nince, hvala za ovaj post. Ja ga procitah sinoc na FB, kad si ga postovala, otplakah malo, ali valjda je to normalno, spicili me hormoni. I ja se nadam da ce jedan braca pomoci i poslati seku ili bracu da utese mamu i tatu.  yes 

Hiperaktivna, srecno sutra na aspiraciji! Da jc, budu super i da se odmah zaljube u plivace!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid 

Dacoo, dobro nam se vratila! Mi tebe nismo zaboravile, kao ti nas  Wink lol! Nadam se da ces nam uskoro saopstiti lepe vesti!  yes yes 

BoniM, kako si? Kako provodis dane? Meni odose gosti, sad resih da skitam da skratim vreme. Malo me drma nervoza, ali me mm danas setao po radnjama i autletu, pa mi lakse!  Wink lol! Da iskoristim njegovu dobru volju jos par dana!  lol! lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 23/7/2014, 19:32

BiKsi :) ::Bome daco, pa nisi ti dugme da te izgubimo i zaboravimo! lol! 

Hiperaktivna, srecno na A!

BoniM, Kometice, navijaaaam!

Stvarno ima cudnih izvala po domovima zdravlja!  lol! 

Nince, procitah danas clanak, divan je! Spremate li se za rodjus? Sta nam radi lutkica, kakva je, prica li sta, cvrljni koju, ne stedi se, sto si takva!  Laughing 

Prsdruzujem se navijanju
Ja inače imam najbolju doktorku iz doma zdravlja. Ona je jedina sve vreme verovala u mene, nadala se samnom i brinula kada sam zavrsila u bolnici. I ona mi je danas i opet dala nadu, rekla izvadite hidrosalpings...
Nego sada ja vas da pitam gde raditi laparoskopiju?
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 23/7/2014, 19:40

Radi u Frontu kod Garaleejićke, ona ti je to prvo videla, idi kod nje. Nemoj nju za vto, jer je nadrndana, ali za ovo je ona odlična. ... yes 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 23/7/2014, 19:44

Nije Grlejicka nego je Arsicka prva posumnjala na uz....
Uh kada pomislim na njen stav...
Ima li neko iskustva sa ekipom Ana Mitrovic, Jurasic, Fazlagicka?
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 23/7/2014, 19:48

M batali sada stavove, treba neko to dobro da ti uradi, boli te uvo za njen stav!
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 23/7/2014, 20:02

zenice, evo i mene, sutra idem na konsultacije, pa ce mo videti kad pocinjemo...bas sam sva napeta i nervozna...
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 24/7/2014, 09:01

Koliko je Garaleicka strucna sto se ultrazvuka tice ja sam malo skepticna.
Na komisiji ona meni vidi miom koji se pre toga na laparoskopiji nije video,a ni posle tog njenog ultrazvuka nikad niko nije video,a promenila sam dosta dr posle toga.
Kad sam joj rekla da sam imala laparoskopiju skoro,ona je u izvestaju dodala da miom ne smeta.Mozda je shvatila da bi to ipak mogao biti neki oziljak,hematom,a ne miom.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 24/7/2014, 09:15

Pa sad, ne znam... Shocked 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 24/7/2014, 09:22

PalcicaBg ::Koliko je Garaleicka strucna sto se ultrazvuka tice ja sam malo skepticna.
Na komisiji ona meni vidi miom koji se pre toga na laparoskopiji nije video,a ni posle tog njenog ultrazvuka nikad niko nije video,a promenila sam dosta dr posle toga.
Kad sam joj rekla da sam imala laparoskopiju skoro,ona je u izvestaju dodala da miom ne smeta.Mozda je shvatila da bi to ipak mogao biti neki oziljak,hematom,a ne miom.

Meni se nazalost ispostavilo da je tacno ono sto je Arsicka prva videla na UZ...
Posle toga svi su se pravili ludi i kada zamalo da umrem rekli mi pa da vi imate hidrosalpings...
Kod Grlejicke ne bih bas isla iz licnih razloga...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 24/7/2014, 09:29

Lucky moja iskrena preporuka prof. Vasiljević iz Fronta. Meni je radio laparoskopiju i histero i mogu da kažem da je baš stručnjak.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 24/7/2014, 09:31

Hvala!
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 24/7/2014, 13:47

Cekalice moje navijammmmmmm  lol! lol! lol! lol! lol! ostalim koracaljkama  ljubav ljubav ljubav 
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 24/7/2014, 14:46

Kometice,Boni m! radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice b b b b b b b b b b b b b

Hiperaktivna,cekamo izvestaj sa aspiracije!Navijam za lepe jajne celije i zurku u labu nakon toga! b b b b b b b b d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 24/7/2014, 20:07

kometice eh...............sta da ti kazem ne pitaj me kako mi je samo da prodje sto pre vreme da uradim betu ovu su mi najduzi dani u zivotu........samo trazim neke simptome citam svasta i tako.......
sve drage moje trudilice potrzavam i ja vas kao i vi mene pa da uskoro docekamo nase beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba ljubav 
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 24/7/2014, 22:03

Boni, srecno sa betom! Da bude debela pravo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 24/7/2014, 22:22

BiKsi :) ::Boni, srecno sa betom! Da bude debela pravo!

Potpisujem Biksi, samo neka bude debeeeela beta :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 25/7/2014, 09:09

BOniM, navijam za betu!!! Kad je radis? Jle pstao ponedeljak definitivno?!  roda roda roda roda roda roda roda roda


Ja odoh danas.  Rolling Eyes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 25/7/2014, 10:18

I ovde da poskocim za velike bete!  b b b b b 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 25/7/2014, 10:38

ko betu radi danas, mora da bude debela!!!!!
 bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb 
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 25/7/2014, 10:45

kometie nka ti danas bude najsrecniji dan .....drzim palceve jaaaaaaako najjace............ igracice igracice igracice igra igra igra d d d b b vv vv vv vv vv bb bb d d d g g wavecrowd wavecrowd wavecrowd konfete konfete konfete bravo bravo bravo navijači2 navijači2 navijači2 

cekamo rezultat  b 
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 25/7/2014, 10:46

aa7: igracice igracice igra igra igra d d d b b
vv vv vv vv vv bb bb d d d g g wavecrowd wavecrowd wavecrowd konfete konfete konfete
 bravo bravo bravo navijači2 navijači2 navijači2 

Danas da se veselimo zbog Komete, a za neki dan i zbog Boni!!!!
 igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 25/7/2014, 11:04

daj boze draga vucice,DAJ BOZE ljubav 
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu