KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+55
fmala
JocY
lela1984
dragana76ns
Klarica
fight&faith
tetreb
Orline
dragmilk
ninica2
lelas
Beograd
neris8
bundevica
SannI-AlL
jelena*mama2andjela*
Shizika
ganedina
Smrdica
Petkana
tulumba
twinsi
veki1
buby
Erata
JednaSova
Botox
kockicaaa
ChillyVilly
SoJa
Ninche
bak
SladZana
noja
PalcicaBg
Stenli
ivanicasale
neca73
Strumfeta78
BiKsi :)
d77
ragaco
pluton1
Mili2
hocukusurnecuzvaku
ivi
sareni leptir
leptirko82
Niny
KoMetaK
saska1
Sofija Veks
Vuchica
mamadabudem
medolina
59 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolina 27/6/2014, 22:52

hm zadnji put sam dobila 21.05 sto bi trebalo da sam skoro sest nedlja je li xexexe
medolina
medolina

Broj poruka : 93
Godina : 39
Datum upisa : 02.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 27/6/2014, 23:00

Medolina, 5+2 si  Very Happy http://www.ivf.ca/naturalpregduedate.php
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolina 27/6/2014, 23:04

KoMetAK hvalaaaa e onda da podjem kod doktora za nekih tri nedelje oko 15og ako izdrzim do tada xexexe
medolina
medolina

Broj poruka : 93
Godina : 39
Datum upisa : 02.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 28/6/2014, 11:45

Medolina,Ivi -čestitam i dobrodošle!

D77,Mili-bravo za dobre nalaze,sad mozak na ispašu i uživancija!!!

Ljubac za sve mamice ,okruglice i buduće trudničice  love

Mi smo juče bili na kontroli,bebac uživa,svega ima koliko treba,žuri 2 nedelje u odnosu na ciklus.
Uradila sve analize,čekam još neke nalaze da budu gotovi u ponedeljak,sve spremno,spakovano i sad sam baš opuštenzi.
Za 7 dana opet UZ i CTG,ako ne bude nekog iznenađenja pre.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 28/6/2014, 12:28

medolino ja sa bila na prvi UZ da cujem srce ,negde tako oko 6 plus 3,4 dana .
 ragaco ,uciteljice moja /masala ! beba napredna ,samo nek je ziva i zdrava! reci mi jel decak il devocjcica ,nisam zapamtila ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 28/6/2014, 12:31

Dečkonja,Leptiru.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 28/6/2014, 12:34

..neka je ziv i zdrav samo ! sunny  sunny  sunny  sunny
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 28/6/2014, 12:53

Ragaco,super!Sad opusteno!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 28/6/2014, 13:04

ragaco ::

Mi smo juče bili na kontroli,bebac uživa,svega ima koliko treba,žuri 2 nedelje u odnosu na ciklus.
Uradila sve analize,čekam još neke nalaze da budu gotovi u ponedeljak,sve spremno,spakovano i sad sam baš opuštenzi.
Za 7 dana opet UZ i CTG,ako ne bude nekog iznenađenja pre.


Ragaco  osmeh srce osmeh srce osmeh srce srca srca srca bebe bebe bebe ff ff ff 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 28/6/2014, 13:28

Ragaco, bas lepo...sada uzivaj jos malo k'o trudnica  sunny 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 28/6/2014, 14:07

cure zaboravila sam da vas pitam .sta tj koji caj da pijem ,imam malo peska u mokraci (mada to svaki covek ima ) ,znam da je dobar i proveren caj od josipa paancica ,caj za trudnice -a ova med sestra mi rekla caj od persuna ?! ja znam da je persun u vecim kolicinama izaziva kontrakcije ,jel da?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Petkana 28/6/2014, 14:37

Mili zagrljaj zao mi je sto si se ponovo istresirala,al dobro je,sve je ok,sad mozes da se opustis i od sad nek sve ide glatko i slatko srca1 
Ragaco  srca  superiska,jos malo pa ces drzati u narucju svog sincica srcasti poljupci Kako ce se zvati?
Leptiricu usne i ja sam cul a da caj od persuna treba ne treba konzumirati u trudnoci.
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 28/6/2014, 14:47

Medolina, nek je sa srecom trudnoca!

Leptiricu, samo caj Josif Pancic za trudnice!

Mili, bravo za dobar rezultat cupica i za curu!

Rale, jos malkice, bas se primaklo! Navijam da na porodjaju sve prodje savrseno!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mili2 28/6/2014, 16:25

Ragaco  bebe ff ff ff ff divnoooo...
ljubim sve moje trudnjaceeeeee ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
Mili2
Mili2

Broj poruka : 79
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 28/6/2014, 16:53

Ragaco, ooo predivno, jos malo, jos malo, pa upoznavanje!! Juhu!!

 g g g g g g g 

 srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 

 cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće 

 igra igra igra igra igra igra igra igra 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 28/6/2014, 17:26

Ljubim vas sve ,devojke moje mile!
Meni sve ovo tako nestvarno deluje,kao da je juče beta bila pozitivna i eto bebe još malo.
Istopim se od miline kad se ujutru probudim,a pored našeg kreveta stoji krevetac i čeka našeg Jakova!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 28/6/2014, 17:50

Stvarno,sve deluje nestvarno, i kod nas je vec krevetac u sobi, sve mirise na bebu, spremne stvari...ja stalno govorim muzu da ne verujem da nam se ovo desava posle ovoliko godina...
Mi jutros bili na ctg-u,tata nam kupio burek za dorucak, najeli se i prvi put zapis odlican :-)...
Juce odradjeni brisevi i laboratorija, u ponedeljak d dimer, u utorak hematolog i mi smo spremni..,samo da popakujemo torbe i napisemo taji uputstva sta jos da pripremidok mi nismo tu...
Ljubim vas sve!:-*
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 28/6/2014, 18:02

strumfeta ,ragaco -kako lepi izvestaji ! prelepo ! ff  ff  ff  vv  vv  vv
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Petkana 28/6/2014, 19:55

Strumfeta,Ragaco Very Happy Very Happy raznezih se skroz,kad san postane stvarnost...jos malkice.
Jakov je prelepo ime likeit likeit likeit 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neca73 28/6/2014, 20:28

Gde ste trudnice debelice, ljubim vas sve!
Ragaco, Strumfet blizi se dan D. Kako se osecate? Pricajte!
Mene hvata nevidjena trema  Shocked 
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 28/6/2014, 20:44

Štrumfetice,izgleda se devojci svideo burek!Eto,dakle,recepta za dobar CTG.

Petkana  cvet 

Neco,pa hello!!!Nema te...već 33.nedelja !Leti vreme!!!
Ma kakva trema,ja jedva čekam veliki događaj,dosta mi je trudnovanja  Very Happy 
Kako si ti,kako ide?Sluša li bebac?

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neca73 28/6/2014, 20:53

Ma privatno sam imala svakavih problema, pa me zato nije bilo.
Bebac slusa, aktivan je poprilicno.
Kada si ti pocela sa CTGom?
Trudnovanje je doduse sve teze u fizickom smislu. Tu te razumem sto jedva cekas porodjaj.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 28/6/2014, 20:58

Ajd,nadam se da se sve rešava,da se ne sekiraš sad nego da uživaš.
Ctg u DZ od 36.a u Frontu od 37.nedelje,pa idem i tamo i ovamo-od viška glava ne boli  Very Happy 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 29/6/2014, 09:52

Ragaco,Štrumfe  ljubav  sitno,sitno...I mi ovde jedva čekamo da se radujemo sa vama igra 
Ragaco lepo je ime Jakov...
Ja jedva čekam AC da saznam da li ću da krečim sobu u roze ili plavo   b 
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 29/6/2014, 09:55

tulumba a nije ti reko doca na expertnom ?!meni drugarica po pupku prorekla devojcicu ,videcemo dali je u pravu .
 nego mene uhvatila neka nervoza od jutros ,pitam se dali je sve u redu sa bebom,nekako sve je mirno -nema bolova ,sve ok ...simptoma naravno nema ..hm...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu