Klub 38+

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Klub 38+

Počalji od Sofija Veks taj 19/6/2014, 17:21

Nego sta. Samo lagano, nemoj da se naprezes, a setnja i prija organizmu nakon transfera...

yes yes yes

Sofija Veks

Broj poruka : 2642
Datum upisa : 05.11.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ivanicasale taj 19/6/2014, 18:13

ehej pa vi ste ovde vredne bas.
Saska samo mazi mrvice i mismo tu da se radujemo tvojoj beti.
Bak bice sve ok,videces.
Mdb ponasaj se onako kako tebi odgovara.Ja sam na prve dve lezala 24h jela i pila u krevetu i nista.Zato sada sa trecom menjam sve.Vracam se odmah posle transvera i gledacu da se opusteno ponasam(nadam se da cu moci) jer uvek me je strah da nesto ne zeznem ali dobro.Jos malo pa se radujem sa vama vasim betama.

ivanicasale

Broj poruka : 1149
Godina : 29
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od saska1 taj 19/6/2014, 18:24

I ja sam prvi dan posle transfera otisla u testotan na rucak i putovala kuci jedno 5-6 sati drugi i treci dan lezala danas cetvrti leskarim ali i prosetala sam po dvoristu sutra idem u grad i bice malo vise setnje i nadalje neplaniram puno lezat vise setnje.

saska1

Broj poruka : 2301
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od saska1 taj 19/6/2014, 18:27

Haha ja kad popijem ovaj utrogestsn sve mi se manta sve izgrijesi mislila sam u restoran.

saska1

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hocukusurnecuzvaku taj 19/6/2014, 18:31

MamaDaBUdeš to nisi ti, to je tvoja šauma  lol! lol! lol! 
 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda  dabome  trudnica  u šetnju, da Mundijalac vidi kraj u kome će rasti  ljubav 

Saška i tebi malo rodica debelih za debelu betu  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

Bakiša još malo da poskočim za kvalitetne embriončiće  jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra

Kometice navijam za srećan 28.  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1598
Godina : 34
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem :) taj 19/6/2014, 19:39

hocukusurnecuzvaku ::MamaDaBUdeš to nisi ti, to je tvoja šauma  lol! lol! lol! 
 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda  dabome  trudnica  u šetnju, da Mundijalac vidi kraj u kome će rasti  ljubav 

Da, da, to nisam ja to je moja šauma.... lol! lol! lol! lol! lol! 
Ne stvarno, moram u neku akciju...ne mogu ovako Rolling Eyes 

mamadabudem :)

Broj poruka : 1729
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lela1984 taj 19/6/2014, 21:04

MDB,radi onako kako ti prija,samo se ne naprezi i ne dizi nista tesko i,naravno,ne stresiraj se.Ti ces uskoro da nas obradujes VISOKOM BETOM! beta beta beta beta beta beta

Pa,malo rodica za buducu mamicu!roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Saska i Sandrolina,i za vas! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

Bak,spremaj se za bepce prekosutra!Da zaprasimo malo za sto lepse i kvalitetnije embrione! konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete 

vv vv vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb d d d d d d d d d d d d d d d d d d 

lela1984

Broj poruka : 3596
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MAAKKI taj 19/6/2014, 21:36

Bak mislim na tebe evo jos malo za dobre embrioncice  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

MAAKKI

Broj poruka : 4805
Godina : 48
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 19/6/2014, 23:05

missile ::
Bixi, ime moje, prezivljavam, mada mi je teze nego re, jer sad ne mogu da nadjem nista sto je bilo lose. Pa sam jos u haosu. Bitno je da smo se zainatili, pa ubrzano planiramo dalje. Kad bih mogla, sad bih odmah krenula u novi postupak. Ljubim puno Arsu i tebe!!!!?
Onaj faktor srece zaribao ovaj put, al za sledeci nece, ima da ga ishibamo i pripretimo mu!  yes Uzvracamo Arsa i ja!
bak ::Dan!

4 jc, lepe  yes U subotu transfer  radost Sad je verujem zurka u labu  sex Wink 

Stisnula se sa Metom i Dacom, bas mi lepo poceo dan  osmeh srce osmeh srce 

Cujem i ja te potrese, znaci od vasih embriona, ako ako, tako i treba! Nemojde  Laughing  da se frcis, rece jedna koja je isto tako ko na iglama bila, a pritom me zvali za vracanje cetvorocelijskih!  Laughing Kako god, nek ti fino vrate lepe i kvalitetne i nek se bar jedno usadi kako treba i nek se rodi za 8 ipo meseci i ja cu biti zadovoljna! Very Happy 

mamadabudem :) ::Evo mene kod kuće, vraćen jedan  embrion osrednjeg kvaliteta, nije napisano kako se podelio...Ali, nadamo se, nadamo... sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny 
SUperica, drzim fige! I Lafolie je imala lose embrione pa sad ima Anu koja je med medeni, secer pravi! yes  Pravilo je da nema pravila, tako da drzimo fige i navijamo za prvence!

Sale, lagano sad u setnjice, zbog cirkulacije valja. Drzim fige i tebi, da ovaj put sve bude ekstra, da bude bez brige i divno!

Kometice, bravo za tm, e neka si ti njega saterala, a on saterao plivace u bocicu! Dobar plan si napravila! Super i za lh, jos nekoliko dana, pa krece akcijanje. Znas sta, i da ne bude tih ispita i vremena oko toga, ko ga shisha, tako razmisljaj, samo nek ostanes trudna i sve bude super!  yes 

Petkana, jesi li se malo dozvala?!

Cure, volim kad je Klub aktivan, i radujem se da se njegove clanice sto pre ispisu sa ovih strana i upisu na statistiku trudnicku! yes roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

BiKsi :)

Broj poruka : 20375
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Petkana taj 20/6/2014, 00:20

Biksi,divim ti se Very Happy Kako uspevas sve da ispratis pored malog vragolana?
Komentari su ti uvek sazeti ,pozitivni ,iskreni i nekako posebni.Pitanje za mene ti je skroz na mestu lol! Malo  sam se dozvala al jos tripujem svasta nesto,moram pod hitno ono sto mi se izdesavalo da ostavim iza sebe i pocnem da verujem da je moguce da se i nama pocnu desavati lepe stvari Very Happy i da ce ovaj put sve biti ok.Ljubi mi ono malo cudo od Arse srca1 videh ga na slicici.

Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Petkana taj 20/6/2014, 00:24

Snedra osmeh srce Leptirko osmeh srce hvala na cestitkama!

Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem :) taj 20/6/2014, 07:12

BiKsi :) ::
missile ::
Bixi, ime moje, prezivljavam, mada mi je teze nego re, jer sad ne mogu da nadjem nista sto je bilo lose. Pa sam jos u haosu. Bitno je da smo se zainatili, pa ubrzano planiramo dalje. Kad bih mogla, sad bih odmah krenula u novi postupak. Ljubim puno Arsu i tebe!!!!?
Onaj faktor srece zaribao ovaj put, al za sledeci nece, ima da ga ishibamo i pripretimo mu!  yes Uzvracamo Arsa i ja!
bak ::Dan!

4 jc, lepe  yes U subotu transfer  radost Sad je verujem zurka u labu  sex Wink 

Stisnula se sa Metom i Dacom, bas mi lepo poceo dan  osmeh srce osmeh srce 

Cujem i ja te potrese, znaci od vasih embriona, ako ako, tako i treba! Nemojde  Laughing  da se frcis, rece jedna koja je isto tako ko na iglama bila, a pritom me zvali za vracanje cetvorocelijskih!  Laughing Kako god, nek ti fino vrate lepe i kvalitetne i nek se bar jedno usadi kako treba i nek se rodi za 8 ipo meseci i ja cu biti zadovoljna! Very Happy 

mamadabudem :) ::Evo mene kod kuće, vraćen jedan  embrion osrednjeg kvaliteta, nije napisano kako se podelio...Ali, nadamo se, nadamo... sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny 
SUperica, drzim fige! I Lafolie je imala lose embrione pa sad ima Anu koja je med medeni, secer pravi! yes  Pravilo je da nema pravila, tako da drzimo fige i navijamo za prvence!

Sale, lagano sad u setnjice, zbog cirkulacije valja. Drzim fige i tebi, da ovaj put sve bude ekstra, da bude bez brige i divno!

Kometice, bravo za tm, e neka si ti njega saterala, a on saterao plivace u bocicu! Dobar plan si napravila! Super i za lh, jos nekoliko dana, pa krece akcijanje. Znas sta, i da ne bude tih ispita i vremena oko toga, ko ga shisha, tako razmisljaj, samo nek ostanes trudna i sve bude super!  yes 

Petkana, jesi li se malo dozvala?!

Cure, volim kad je Klub aktivan, i radujem se da se njegove clanice sto pre ispisu sa ovih strana i upisu na statistiku trudnicku! yes roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

Hvala Biksi queen   poljubac 

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 20/6/2014, 09:27

MDB, Saška, slobodno u laganu šetnju, radite onako kako osećate i biće dobro  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Bak, sad se tvoji embrioni dele i biće lepi sutra na upoznavanju  vv vv vv vv vv

Niny

Broj poruka : 3279
Godina : 38
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 20/6/2014, 09:28

MDB, saska  radost radost radost radost radost radost radost radost 

ja cekam poziv, kazu moze biti i popodne  Rolling Eyes Ali nekako verujem da ce sve biti ok  yes 

bak

Broj poruka : 6807
Godina : 40
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem :) taj 20/6/2014, 09:57

Niny  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Bak, samo još malo i ti isto odmaraš sa bebicama.... radost radost radost radost radost radost radost 
Saška, kako protiče čekanjeeee? roda roda roda roda roda roda roda srca srca 

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 20/6/2014, 10:30

BAK, mene su zvali oko 3 popodne. Moze da se desi i malo kasnije da ti jave. nemoj da se sekiras, nemoj da si uznemirena, jer da ne valja, vec bi 3 put zvali. Embrioni se SIGURNO razvijaju skolski. Videces! Pa javljaj!

MDB, Saska, uzivajte, opustite se, sto bi rekla Bak "cuvajte decu"!  Very Happy 

Petkana, moguce je!!!! Uskoro cete tm i ti cuti vase srculence ili dva kako kuckaju, i postacete svesni vase srece!!! Jako mi je drago zbog tebe, i od srca ti zelim laganu, bezbriznu, skolsku trudnocu!!!  usne 

missile

Broj poruka : 8191
Godina : 46
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ivanicasale taj 20/6/2014, 11:07

Bak naravno da je sve u redu,videces.Javljaj :)

ivanicasale

Broj poruka : 1149
Godina : 29
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od saska1 taj 20/6/2014, 11:40

Uradih jutros tsh kad ne pado u nesvijest 6,22 a samo prije 15 dana bio 0,07.i

saska1

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SannI-AlL taj 20/6/2014, 11:53

Bakiša izdrž neizdrž  lol!  poljubac  bravo  bravo  bravo  bravo 
Saška dobro je što si proverila TSH,sad možeš da regulišeš terapiju,a ima tu još nečeg dobrog Very Happy .Kaaažu da kad skoči TSH posle ET će da bude beba  ili beba  beba  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje 
Petkana naša zvanična najfriškija trudnice  koliko god da vas je dobro je.Divno je.Blaženo je. srca  srca  srca 
Mama DB uživaš sa jedinčetom mezimčetom?! Ako i treba i ugađaj mu. srcasti poljupci 
Kometa moja,pa ti na prevaru potvrdi teoriju lol!  lol! .Ako tako i treba.I ja sam tog mišljenja. love 
Znači sl.vikend kreće stimulacija juuuupppiiii.Ima da bude ki pesma najlepša. d  d  d  d 
Klube moj cveće  cveće  cveće  cveće 

SannI-AlL

Broj poruka : 1523
Godina : 45
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 20/6/2014, 12:20

Drugari ovdje je bas veselo.7

Petkana draga cestitam  čestitamo 

Saska, MDB saljem roda roda roda roda roda 

Bakisa od sutra  trudnica srca1 

Kometice sve ce se poklopiti kako treba vidjeces. Bravo za plivace. igra 

Miss krivo mi je draga puno.  c 

d 

SladZana

Broj poruka : 2745
Godina : 32
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 20/6/2014, 12:58

Saška, odkud toliko da poraste  affraid  Ja se nadam da je zbog beba. Javljaj šta kaže dr.

Niny

Broj poruka : 3279
Godina : 38
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od saska1 taj 20/6/2014, 13:19

Niny pojma nemam i ja nemogu da vjerujem veceras cemi javit kad dodje dr.

saska1

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 20/6/2014, 14:40

Bak, navijam za prelepu cetvorku, a verujem da ce biti samo takva! Ne brini, cula si sta pricaju, u odlicnim su vam rukama decica! Cekam i ja sa nestrpljenjem poziv!  yes yes osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Saska, meni se taj skok TSH svidja, iako nije naivan, to samo jedno znaci - da su se bebci prikacili!!! Povecace ti dozu eutiroxa sigurno, mozda cak i na 100 - 125. I moraces da ga kontrolises cesce do kraja 3. meseca.  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

MDB, navijam za tebe i tvoju mrvicu!  roda roda roda roda roda 

Miss, draga, grlim te jako! Ja verujem da je sledeci postupak dobitni!

KoMetaK

Broj poruka : 7149
Godina : 43
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sareni leptir taj 20/6/2014, 15:20

saska ,obavezno ce ici eutirox i  to sto pre ! sto rece kometak od 100 -125 mg kod tebe verovatno .
meni je tsh  na dan  et   bila 2,74  a bila na eutiroxu vec od 37,5 mg .kada sam stigla kuci nakon par sati ,sestra me zvala i rekla da ipak pocvecam dozu eutiroxa na 50 mg .eto ,tsh mi je 2,1 posledni put pre 2 nedelje meren ali sam i dalje na istoj dozi .

sareni leptir

Broj poruka : 3885
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 20/6/2014, 15:28

ja i dalje cekam  Rolling Eyes 

bak

Broj poruka : 6807