KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+53
LAJTOP
twinsi
Sofka
jelena*mama2andjela*
Smrdica
buby
kornjaca
lelas
Star77
LaFolie
zoxa
Erata
annci
dragana76ns
JAmajka
Ninche
noja
ChillyVilly
MalaSaJuga
ariadne69
neca73
Orline
cufta
Vuchica
dragmilk
djole42
JocY
SladZana
BiKsi :)
ivanicasale
leptirko82
Stenli
Sofija Veks
MAAKKI
Petkana
PalcicaBg
ragaco
SoJa
d77
hocukusurnecuzvaku
sareni leptir
SannI-AlL
bak
Niny
adriatika
ganedina
lela1984
mamadabudem
missile
KoMetaK
Shizika
fight&faith
saska1
57 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 1/7/2014, 23:11

Hajde onda bak da poskochimo i za grudi, da naprave "makac". Porast ce uskoro i grudi i stomak da prave ravnotezhu sa goozom, bit' cesh i na sholji savrsheno izbalansirana.  yes 
 igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
 vv trudnica vv 
Chitam vas al' nisam struchna da komentiram u vezi analiza, dijagnoza, terapije.  Embarassed  Ali jedva chekam da trazhite savjete o  d beba u kolicima d .  Very Happy 
Navijam za svaku koja pishe na ovim stranicama.
 wavecrowd d wavecrowd 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od mamadabudem 2/7/2014, 08:12

Evo, Bak  i ja da poskočim za grudi i betu, naravnooooo  sunny sunny sunny smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce


Poslednji izmenio mamadabudem :) dana 2/7/2014, 08:40, izmenjeno ukupno 1 puta
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 2/7/2014, 08:29

BAK,   igracice  za sutra!!!! igra ljubav 

Metak, kad je prvi UZ?  radost ljubav Ajd pisi malo detaljniji izvestaj!  yes 

Lela  usne


Poslednji put izmenio missile dana 2/7/2014, 08:52, izmenio ukupno 2 puta
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od ragaco 2/7/2014, 08:43

Bakić,još malo pa da skačemo do neba!!!!

Saškice,mnogo mi je krivo što je ovako kako je!Grlim te i ljubim mila i od srca želim da klikne i to nešto što je ovog puta nedostajalo i dam budeš najsrećnija!

Klubašice drage,navijam,navijam,navijaaaaaaaaaaam!!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Niny 2/7/2014, 09:15

Bak, navijam da sutra bude divan dan  vv vv vv vv  Ni mene nisu bolele grudi i sad su mi iste kao i uvek, tako da se ne obaziri na to.

Meta, da zalijem folikule, da bude puno lepih ćelijica zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 

Saška, baš si bila pokrivena terapijom. Jedino što može biti da je taj TSH napravio problem  Rolling Eyes   zagrljaj
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od ariadne69 2/7/2014, 11:08

ganedina ::Jao Saška, pa ja ne mogu da verujem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pa ti si trebala da koristiš folnu 10 mg zbog mutacije homozigot na MTHFR , Fraxi sa tom mutacijom nema ama baš nikakve veze , možda da si samo piula andol . Mutacija na MTHFR znači da imaš problem valjda sa apsorpcijom folne kiseline ili tako nešto(neka me ispravi neko ako grešim) i to je najlakša mutacija od svih koje imamo , kao i terapija koja podrazumeva samo povećan unos folne . Ko ti je majke ti rekao da ide Fraxi za to i da li si ti uopšte bila kod nekog hematologa ???????????

Ako nisi, onda idi pod hitno i neka ti da spisak za stečene , urođene trombofilije ako neku nisi uradila, kao i ona antitela :ANA i itd, zaboravila sam koja još .

Ako do sada nisi pila duplu dozu folne, onda ti je to 100000000000000000% razlog zašto su se bebe ipak otkačile i zašto si imala biohemijsku . Moraš videti i kod nekog dobrog endokrinologa za taj TSH zašto toliko skače i za..bava te . U te 2 stvari leži ključ tvog problema . Ali, možda ja ipak nisam u pravu , jer na žalost nisam lekar , ali ja sam sigurna da jesam za ovo što ti  rekoh .
Volela bih da se javi neka cure i prokomentarise ovo .

Saška, hajde molim te napiši ovde tačno šta si sve imala od terapije i kad si šta koristila   !!!!

Evo,kako su mi geneticarka i hematolog objasnjavali: Ja sam MTHFR heterozigot. Zbog toga imam povisen homocistein, sto nije problem, jer ga 5 mg folne na dan moze sniziti za 2-3nedelje. Zbog ove mutacije meni je potrebno piti 5 mg od 3 meseca pre planirane trudnoce, pa sve do porodjaja. Znaci, ne pijem folnu zbog implantancije ili samo zbog razvoja bebe, nego valjda da ne bi tromb "udario" bebu... Dr Sonja mi je prepisala 10 mg folne, pa sam od ET do 12.nedelje pila 10mg, a od 12.nedelje opet pijem 5 mg folne, sve do porodjaja. I pored toga pijem Elevit. Sve dok sam pila samo Elevit ili Femibion, njihova doza od 0,8mg nije bila dovoljna, ni sam mojim ni sa doniranim jc, a ova ekstra doza je izgleda, bila dobitna kombinacija (naravno, sa histero i euthyrox). Plus sada, u trudnoci, trebam da kontrolisem d-dimer svakog meseca. Ako je meni pomoglo, mozda ce i tebi Saska da pomogne...
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 2/7/2014, 11:21

Dan Klube!

Meta, da zalijem malo, ne znam gde da te ganjam  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 

Sutra beta  Shocked Proletelo mi je. Od simptoma.... svasta i nista. I dalje sam optimista  yes 

Ljubim navijacivce, prozori sirom otvoreni  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od KoMetaK 2/7/2014, 11:23

Ariadne, cestitam ti mila na trudnoci!!! NEka je lagan ostatak, koja god da si nedelja!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce srca srca srca srca 

Saska, mozda stvarno folna treba vise? Znam da si bila pokrivena svime u postupku a mislim ni da TSH nije bas mogao da napravi darmar za par dana, ali... ko bi ga znao?! Mozda izmozgamo nesto ovde, da moze da se promeni, doda, da vidimo kod kog dr mozes da odes. Kad odes kod Kopitovicke, vidi sta bi ti jos savetovala i sta ona misli. Ja verujem da je onog dana kada ti je TSH bio 6 doslo do implantacije ili dan-dva ranije. Mozda je tad trebalo da uradis betu, cisto da proveris. Jer ovo je biohemijska bila. Kopitovicka je sad savetovala nesto Genedini, ne secam se kako se zove, ona ce napisati, ali je pomenula da ce poceti i oni da ga rade od sl. godine, a za sada se radi samo u Valensiji.

Bakili, saljem ove deMbele vojvodjanske za dembelu betu sutra! Ja verujem, samo da to beta i pokaze!  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda beta beta beta beta beta beta beta roda roda roda roda roda roda 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od KoMetaK 2/7/2014, 11:24

Hvala za zalivanje Bak, da me sutra povuces za nos, vazi?!  yes yes igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Tu sam, ucim.  Rolling Eyes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 2/7/2014, 11:28

Uci, uci  yes Verujem da cu vuci, hvala na dembelim rodama  osmeh srce 
Ako zaj..em stvar onda vuces ti mene, vazi  Wink 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od KoMetaK 2/7/2014, 11:33

Ne vazi! Nismo se tako dogovarale! Prvo ti, pa ja!  yes yes igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lela1984 2/7/2014, 11:35

bak ::Uci, uci  yes Verujem da cu vuci, hvala na dembelim rodama  osmeh srce 
Ako zaj..em stvar onda vuces ti mene, vazi  Wink 

Ma,ti sutra povlacis nas za nosice!Beta ce biti OOOOOGROOOOOMNAAAAA,znam! lol! osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od leptirko82 2/7/2014, 11:36

Bak, navijaaam!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dragmilk 2/7/2014, 12:01

Bak, jako navijamo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od ganedina 2/7/2014, 12:40

Meni je sada Kopitovička pomenula ERA test koji je, kako sam skontala vezan za implantaciju i samo mesto ubacivanja embriona i prijemčivos endometrijuma .

Ma Saški garant fali uzimanje veće doze folne, ja sam u to sigurna 10000000000%, zato je do sada gubila bebe svaki put, računajući i ovu VTO . Ali srećom, to je najlaxe rešivo .Skontala sam da je svaka homozigot mutacija mnogo zeznutija , jer si taj gen nasledio i sa očeve i sa majčine strane, za razliku od heterozigota. Evo npr., PAI gen, vidite da kod njega obavezno svi počeli da uvode Fraxi, i ako si i hetero .
Ja sam sam sada , posle mojiH neuspelih 6 IVF shvatila da mi nisu uspeli zbog toga što nisam svaki put bila na Fraxi, a pod uslovom da sam perethodno bila izregulisala IR za koju nisam imala pojma ni da je imam sve do 02.decembra 2013.g , kada sam je na vašu sugestiju drage moje i uradila .

Mislim da korišćenjem metformina u roku od 1 godinu i Fraxia 0,3 i to od 4 dc kako mi Kopita sada rekla , sledeći ET sa dobrim embrionima bi morao da mi uspe ( pod uslovom i da se Bog ovaj put sažali na mene ) !!!!!!!!!!!!!!!!!

Ariadne69, čestitam ti trudnoću. Uživaj u njoj posle svih muka i borbe i saslužila si konačno .

Bak, navijam sutra za četvorocifrenu betu .

Kometice, i tebe sutra čekamo da nam javiš lepe vesti, da si nam prava koka nosilja.

Sutra nam je ovde važan dan i očekujemo puno lepih vesti od Bak, Komete, Lele .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od djole42 2/7/2014, 13:49

Ajmo cureTci  b b b b b b b b bb :a111 roda roda roda roda roda roda beta beta beta beta beta beta navijacica navijacica navijacica navijacica 
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od d77 2/7/2014, 14:02

Navijam, drage  b b b b b b b b b b b b b 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od saska1 2/7/2014, 16:41

Meta zalivamo za dobre folikule da budu što bolji i kvalitetniji  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 
Bak za sutrašnju ogromnu betu  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

A ovako što se tiče folne to nije uzrok sigurna sam sto posto zatošto sam pre postupka stalno pila folnu baš folnu u dovoljnoj količini e onda kad sam krenula u postupak opet elevit u njemu je dupla doza folne i opet sam svakidrugi dan uzimala plus po jednu folnu.I kad sam na dan aspiracije uradila nalaz folne pokazao je ne da je imam dovoljno nego preko svake granice prešla znači višak sto posto.
A njeno dejstvo je da snizi himocistein a i njega sam radila taj dan i on mi je bio prenizak čak ispod granice što opet govori da je folna odradila svoj posao .
Tako da drage moje to nije to.
Sa mnom su se bavili razni stručnjaci pa neznadoše ni oni šta je razlog toliko puta ostajanja trudnom a nikako iznešenom trudnoćom.
Ja opet sumnjam na taj tsh i naravno sreća koja me stalno zaobilazi.
Vama puno hvala što se trudite da mi pomognete .
I još nešto da vas pitam kad ste vi dobijale posle neg.bete kod mene još ništa niti ima naznaka?
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od sareni leptir 2/7/2014, 17:37

saska ,ja sa  normalno dobijala samo sto mi je ciklus meyisa bio skracen ,na 3 dana .
 bak ,navijam za sutra !
kometa ...ti vec znas da cekam tvoj ishod sa nestrpljenjem i nadam se najboljem ! sunny  sunny  sunny  sunny  sunny  sunny
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lela1984 2/7/2014, 17:43

Na treci ili cetvrti dan.Dobices.Sad,nakon biohemijske sam dobila drugi dan.Rok je 2-6 dana.

Bak,ti sutra moras da nas onesvestis jednom OOOOGROOOOMNOOOOM BETOM,nema ti druge!


 beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta

 beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta 

 wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd 

Kometak,da sutra budu lepi i veliki folikuli!

 konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete 

 navijacica radost navijacica radost navijacica radost g g g d x d x

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sofija Veks 2/7/2014, 18:36

Ajmo zenske, do ogromnih beturina!! Dajte te nosice!!  Very Happy Very Happy 

Cekamo sa nestrpljenjem nove  trudnica trudnica trudnica !!

 navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od SannI-AlL 2/7/2014, 18:51


Bakiša jako,najjače,ultra-mega-giga-tera-peta-exa -zeta-jota najjače za ogromantnu i fantastičnu tvoju Betu igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice   
 beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta beta  beta  beta  beta  beta  beta 
 bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  bravo  
 navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica 
 zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje   
 vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv 
 b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b 
 igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice 
 navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2   
i naravno BanatCke deMbele ima ih i po banderama Wink  ,a i po krovovima,a i leteDU one di treba iz o'ma'
 roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda   
 roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  
 roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  
 roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  
 roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  
 roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  
 roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda   
 cveće  cveće  cveće  cveće  cveće  cveće  cveće
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 2/7/2014, 20:32

Fala cure, fala  cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće 

Ja se nadam i verujem da cu obradovati sve drage ljude. I zene, naravno   b 
Resila sam da se sutra izvucem iz kreveta vec posle 8 da ne cekamo svi do uvece   b 
Samo jos da to ostvarim....

Javljam u svakom slucaju, a vi do tad navijajte, slobodno!

I da i ovde poskocim za sutrasnje uz  b b b b b b b 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od mamadabudem 2/7/2014, 20:45

Bak  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od hocukusurnecuzvaku 2/7/2014, 21:23

Bakiša navijam svim snagama za tebe i da bude beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda b b b b b b b b b b b b b 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 22 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu