Klub 38+

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Klub 38+

Počalji od missile taj 19/6/2014, 08:34

Kometak, ipak Fenomenku neces uspeti da stignes!!!  lol! Na svu srecu! Super za LH, ajd jos 8-9 dana pa bockanje!!!  Very Happy 

MDB, kod kog dr si radila prirodnjak? Ta mi info nekako uvek izmakne.  Rolling Eyes 

Cure,  d 

missile

Broj poruka : 8191
Godina : 46
Datum upisa : 24.10.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem :) taj 19/6/2014, 08:38

Poluprirodnjak, kod Ivanovića  Laughing 

mamadabudem :)

Broj poruka : 1731
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem :) taj 19/6/2014, 08:40

lela1984 ::
mamadabudem :) ::Saška, ne mora da znači da su trombociti u pitanju. Možda ti neki lek ne odgovara, možda je od bocke...Uživaj!

Drage moje , hvala vam, kad god dođem ovde malo živnem, jer me je dr juče malo smorila Rolling Eyes  Ali, ne dam se, dođem ja na kutak pa mi je lakše  Laughing Laughing Laughing Wink Wink Wink sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny smajli angel smajli angel 
I da pitanjce, jel se dan ET računa kao 1 dan, ili je prvi dan posle dana ET? Laughing   love 
Racuna se od sutradan,znaci,danas ti je prvi dan od ET-a.  Very Happy 

Hvala! queen poljubac 

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od d77 taj 19/6/2014, 08:49

Meta, Bak i ostale cure, navijam jakooo i prasim  konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete 

d77

Broj poruka : 1730
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 19/6/2014, 08:52

Kometa, teorija o spermićima je ipak tačna  radost radost radost  Super što ste zamrzli, da budete sigurni i ne strepite dal će ih biti. Jedva čekam da kreneš i da navijamo iz sve snage svi za tebe  b b b b 
Nekako se tako namestilo da ti ova sada stimulacija bude maltene u isto vreme kao i prošla, ko zna zašto je to tako.

MDB, uživaj draga, leškari, mazi bebicu  trudnica as 

Bak, jel se spremaš za bebe? ljubav 

Saška, prošetaj malo, prijaće i tebi i bebama, samo nemoj da dižeš teško i savijaš se.  ljubav ljubav ljubav

Niny

Broj poruka : 3279
Godina : 38
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sareni leptir taj 19/6/2014, 08:56

saska ,i ja imam modricu jednu na butini od fraxija ,ali nedajem tome znacaja .
 imas li neke simptome ,kako si ti ?!budi pozitivna !

mmd ,lela ti je vec odgovorila ! as  as  as  as 
kometak ,bices ti trudnjaca nema sta !  trudnica  trudnica  trudnica  trudnica 
 petkana ,sigurna sam da su 2 bebice ! smajli angel  smajli angel  smajli angel 
 ff  ff  ff  ff  ff

sareni leptir

Broj poruka : 3885
Godina : 40
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Stenli taj 19/6/2014, 08:57

Juhu Kometice, samo napred, radujem se!igracice 

Saska, Bak, MDB,  igracice igracice igracice

Stenli

Broj poruka : 535
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 19/6/2014, 09:02

Joj zene kakvu ja imam frku  Embarassed da li je sve ok, da li se razvijaju, da li ce nam reci na vreme ili cemo doci tamo pa onda da nam kazu da embrini nisu lepi....  Embarassed Embarassed Embarassed 

Kad su vas zvali iz Genesisa, da li su vam rekli "dodjite na transfer" ili samo " dodjite?" da li su vam tad rekli koliko imate embriona?
Mislim, ne pitajte me nista  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed kao da mi je prvi put....

Saska, kako ide?

Ljubim navijacice, sredicu se valjda do sutra  Rolling Eyes

bak

Broj poruka : 6807
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 19/6/2014, 09:07

Bak, secas se kad sam iste muke mucila? Ako vas uskoro ne nazovu - dobro je!!!! Znaci razvijaju se. Mene su nazvali popodne pred transfer, i rekli da dodjem na transfer.
Ako zovu uskoro, i kazu da embrioni nisu bas najbolji i da ce ih vratiti odmah sutra, onda je to Laf i Bixi scenario - a to znaci bebeci.

Ne brini. Malisami se dele, to vec po 2 celije, bice sve dobro.  beba 

missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem :) taj 19/6/2014, 09:16

Meni su rekli da dođem drugog dana posle aspiracije i nisu me zvali da potvrde... Prvi put u životu sam molila Boga da me ne zovu iz bolnice...I nisu zvali, a kad sam otišla nisu mi ni rekli kakav je embrion niti piše u otpusnoj listi...Koliko ja znam, dan nakon aspiracije ako se razvijaju embrioni su dvoćelijski, a drugog dana su četvorocelijski...osim ako napreduju baš baš dobro pa budu 8-ćelijski....A kapiram da bi zvali ranije da je bilo nešto sumnjivo...?

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sareni leptir taj 19/6/2014, 09:24

mene su zvali treceg dana ,da me pitaju dali ostavljamo do stadijuma blasti ..pisala sam vec o tome .
 sto rece jedna od vas ,cim vidim ime Genesis na tel -odmah se presecem ,znam taj osecaj Bak -koji imas .
ne govore ti kakvi su embrioni ,osim ako nije slucaj kao kod mene tj blasti ,pa znas na cemu si -ali ni tada mi nisu rekli da su svih 5 embrioan pustili do blasti ,tek kada sam otisla -Kopitivikca me uvela u ofis gore na sprat sa Balasom je bila i pokazala i dala fotku 3 embrioan u stadijumu blasti i sve objasnila ,da mi ne treba hecing ,da su sami poceli da rade svoje procese itd...
 mislim da je dobro to kod tebe Bak ...mora ,bice "! doktor  doktor  cvet

sareni leptir

Broj poruka : 3885
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 19/6/2014, 09:27

Bak, normalno je to osećanje, imala ga je sigurno svaka od nas, strepnja dal će sve biti ok i tek odahneš kad uđeš kod biologa neposerdno pred transfer i kaže ti da su embrioni lepi  Very Happy  To ne govore sestre preko telefona, one samo jave vreme transfera. Opusti se i spremaj se za bebe  yes

Niny

Broj poruka : 3279
Godina : 38
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 19/6/2014, 09:42

Hvala vam sto ste tako divne  osmeh srce 

legla sam sa malim crvicem a ustala sa ogromnom azdajom u glavi  Embarassed affraid 

Miss, secam se, ti si bila jos i super kakva sam ja  Rolling Eyes 

bak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Shizika taj 19/6/2014, 10:14

Bak, malo azdaju da preobratimo u dobricu:

Kometa, bravo za Lh i odlichno shto si nashla rjeshenje za muzhevu eliminaciju plivacha.  radost radost  Pretpostavljam da nisi navikla na prazan hod, kod tebe uglavnom dinamika. Mozhesh li sada spremati ispite pa da je manja tenzija kad se sve zahukta?
Pozdravi najnovijim trudnicama Petkana, MDB, sashka  srcasti poljupci

Shizika

Broj poruka : 5407
Godina : 47
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od saska1 taj 19/6/2014, 10:14

Bak sve te razumijem tako sam ja prosli put izludila nacisto  a sad sam totalno drugacija nekako sam opustena i smirena jer znam sto je do mene uradila sam sad Gospod Bog nek odluci sta ce biti ja tu nemogu uticati.I znam prosli put kad su mi rekli samo 2celije ostali prazni ja sam sve preplakala a sad skoro isto jedna vise a ostali prazni ja sam se samo Bogu pomolila i rekla ako uspjedne super ako ne pa opet cemo pokusat.
Nekako sam bas drugacija a za modricu ne sekiram se uopste samo Miljic mi je prosli put rekao trombocite ds provjeravam na 2nedelje a to je taman sutra a usput trebam primit i pregnil eto cure moje bice onako kako mora drzim fige za sve i nadamo se najboljem.

saska1

Broj poruka : 2301
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PalcicaBg taj 19/6/2014, 11:11

Bak bice embrioni ko lutkice,videces  yes 

Kometak super za LH i zamrznut uzorak.Nadam se da ces uspeti da se uklopis sa svim obavezama.
Termin porodjaja za tvoj rodjendan  Very Happy pa nema sumnje da ovaj postupak mora biti uspesan do kraja.  Very Happy 
Ti i ja cemo se juriti oko termina  Razz Moja racunica je kraj marta  Very Happy 

PalcicaBg

Broj poruka : 3132
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 19/6/2014, 11:17

MDB, trebalo bi da je vas embrion 4-celijski. Nemam vremena da nabrajam koliko puno zena ovde je uspelo da dobije bebu iz 4-celijskih! Zato uzivaj, briga te koliko celija, samo da ti se kockice sklope i eto implantacije!  osmeh srce 

missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 19/6/2014, 11:24

Shizo  osmeh srce 

Devojke ljubim, malo mi je lakse  love 

MDB ma to je mali zmaj, videces  yes 

bak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SoJa taj 19/6/2014, 13:20

Bak, jedva se domognem laptopa, pa ne mogu mnogo da kuckam, ali stalno mislim na tebe. Znam da je frka, ali to je, valjda normalno, sve smo tako sluđene dok ne odemo na et. Naročito ja, meni je ta faza teža od čekanja bete, a iz mog potpisa se i vidi razlog. Ali, tebi su dobre ćelije, nema razloga da brineš, u odličnim si rukama. Ja verujem da će sva 4 biti ekstra kvaliteta. Mislim, mantram i grlim te najjače  zagrljaj zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje poljubci poljubci poljubci poljubci 

MDB, Saška  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

Meta, grlim jaaaako  zagrljaj zagrljaj zagrljaj Super za zamrzavanje, brzo će 28. Ljubim te  poljubac 

Miss, ljubac jedan oooogroman za tebe  poljubac

SoJa

Broj poruka : 2004
Godina : 39
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SoJa taj 19/6/2014, 13:22

Shiz, bravo za Zmajčicu Very Happy "Gospode dzeeeeemmmm" -moja uzrečica lol! lol! lol! lol! lol!

SoJa

Broj poruka : 2004
Godina : 39
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Petkana taj 19/6/2014, 14:42

Uh,Bak,sve mi je jasno,meni se zmajevi roje po glavi :DBice sve OK!

Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 19/6/2014, 14:49

Petkana, cestitam na ogromnoj beti!
Napred, Baaak!!!!

leptirko82

Broj poruka : 2914
Godina : 34
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem :) taj 19/6/2014, 17:10

Juče popodne i danas ceo dan ležim, ustanem samo do wc-a i već je počela glava da me boli od ležanja i da se zanosim kad ustanem Rolling Eyes  Ja još danas ležim, pa od sutra u šetnju.....Koliko dugo ste ležale posle et?  Laughing cvet 

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sofija Veks taj 19/6/2014, 17:14

MDB

Ja sam nakon transfera odmah otisla na ruckic u obliznji kafic-restorancic, pa tek onda kuci. Toga dana sam do kraja lezala, kao i sutradan ceo dan, nakon toga, dakle drugi dan nakon transfera sam otisla u laganu setnju parkom, a vec 4-tog dana u shoping  Very Happy  Nakon toga sam se vratila na posao, dakle regularno, samo se nisam opterecivala spremanjem, ciscenjem, nisam podizala tesko, itd, drugo sve regularno...

Vucem za nosic!!

Sofija Veks

Broj poruka : 2644
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem :) taj 19/6/2014, 17:19

Hvaaalaaa Sofija, trudničice draga sunny sunny sunny 
Ja bogami sutra lagano u šetnju.....ne mogu ovako.. Imam neku mučninu, riba me želudac, stalno sam gladna , to nisam ja...ne, ne...Uh Rolling Eyes 

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 02:51

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: