KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+53
LAJTOP
twinsi
Sofka
jelena*mama2andjela*
Smrdica
buby
kornjaca
lelas
Star77
LaFolie
zoxa
Erata
annci
dragana76ns
JAmajka
Ninche
noja
ChillyVilly
MalaSaJuga
ariadne69
neca73
Orline
cufta
Vuchica
dragmilk
djole42
JocY
SladZana
BiKsi :)
ivanicasale
leptirko82
Stenli
Sofija Veks
MAAKKI
Petkana
PalcicaBg
ragaco
SoJa
d77
hocukusurnecuzvaku
sareni leptir
SannI-AlL
bak
Niny
adriatika
ganedina
lela1984
mamadabudem
missile
KoMetaK
Shizika
fight&faith
saska1
57 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 2 Empty Re: Klub 38+

Počalji od SoJa 18/6/2014, 17:48

MDB, bravo za jedinče  bravo bravo bravo Navijam da se čvrsto ugnjezdi kod mamice  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 

Bak, bravo za četverac, biće odlična žurka u labu  juriš juriš juriš juriš juriš 
 zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje igra igra igra igra igra cveće

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 2 Empty Re: Klub 38+

Počalji od ragaco 18/6/2014, 18:15

MDB,mazi trbu i uživaj,kao i Saškica i da uskoro bude veselja do neba!!!!!

Bak,bravo za četverac!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 2 Empty Re: Klub 38+

Počalji od saska1 18/6/2014, 18:32

mamadabudem :) ::Evo mene kod kuće, vraćen jedan  embrion osrednjeg kvaliteta, nije napisano kako se podelio...Ali, nadamo se, nadamo... sunny sunny sunny sunny sunny sunny 
sunny 

Navijam jako ,jako,jako 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 2 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 18/6/2014, 18:32

MDB sin prvenac  radost 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 2 Empty Re: Klub 38+

Počalji od PalcicaBg 18/6/2014, 18:35

MDB navijam za jedince,da nas za dve nedelje obradujes!

Bak u labu sad sve prsti od ljubavi  srca srca srca 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 2 Empty Re: Klub 38+

Počalji od mamadabudem 18/6/2014, 18:36

Kusurko, Niny, Leptirić, Saška, Sani, Meta, Bak, Ragaco, Soja, Lela, Palčice, Ganedina  poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 2 Empty Re: Klub 38+

Počalji od mamadabudem 18/6/2014, 18:39

Saška evo malo roda, ove su ozbiljne......  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

Bak, navijamo da diiivne embriončiće radost radost radost radost radost radost radost juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš good job 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 2 Empty Re: Klub 38+

Počalji od ganedina 18/6/2014, 19:07

MDB, bravo za tvoje jedince . Sad si ti nama najnovija trudnica dok se ne dokaze suprotno . Od sada uzivanje sa svojom bebom.

Bak, super za 4 lepe jajne celije. Dobro sam ti je procenila rekavsi da ce ih biti 4 do 5 . Sad navijamo za uspesnu zurku u labu, da bude sto vise decice .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 2 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 18/6/2014, 20:06

Bak, sad sve prshti od strasti u labu:
 d juriš d juriš d juriš d juriš d 
MDB, da se jedinche chvrsto pridrzhava svoje mame.  vv b vv 
KoMetice, kaj pripoveda Kopitovicka?  b 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 2 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Petkana 18/6/2014, 20:11

Koracaljke drage zagrljaj hvala vam na cestitkama i lepim zeljama,verovale ste u mene i moje bebice i onda kad ja nisam:12a: .Ja sam verovala simptomima tj nesimptomima i svojoj intuiciji a oni su me na svu srecu grdno prevarili Very Happy 
Danas sam dosla sebi,jos mi sve ovo deluje kao san al radost je stvarna,gotovo opipljiva...REkli su mi u Genesisu da nam se smese trojkice al ja mislim da ne mora da znaci,vidim da je visina bete skroz individualna i da tu pravila nema.Inace,rekli su da ne moram da je ponavljam,UZ za 15 dana,do tad ista terapija,bocke i dalje primam kod njih i svaka im cast na tome.
Danas sam nasla homesteziologa koji ce da me vodi,dade mi izvestaj da ne placam fraksi i napisala da se uradi ispitivanje neke mutaciju na sudskoj medicini koju nismo uradili pre sest godina kad smo izgubili bebu jer se tad placalo bas puno a sad moze na uput.To sam odmah obavila.Rece jednom mesecno cemo raditi Ddimer,kks i CRP.
Izvadih i TSH i T4 i suk naste i nakon dva sata,to mi je trazila dr.endokrinolog kod koje cu u utorak tek.
Na posao se ne vracam,posto je crnacki,za nedelju dana idem na komisiju.UH,raspisah se o svemu..
Nego,vidim divne stvari se desavaju u klubu osmeh srce 
Mamada budem,bravo za jedno cedo u stomacicu,sin prvenac sto kaze Bak yes vucem te za nosic i navijam jako radost  radost  radost  b  b  b  d  d  d  vv  vv  vv  vv 
Bak,bravo za cetiri celijice bombonice,navijam za cetiri ekstra embriona juriš  juriš  juriš  juriš  juriš 
Saska,trudnice trudnica verovatno leskaris i mazis bebice,vucem te za nosic jakooo!
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 2 Empty Re: Klub 38+

Počalji od sareni leptir 18/6/2014, 20:13

odlicno Petkana ! mazi mrvice svoje i miruj ....bez puno naprezanja .....
sve si lepo upakovala i lekare oko sebe ,,super !cekamo UZ ,da vidimo koliko vas je ! igracice  igracice  igracice  igracice  igracice
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 2 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lela1984 18/6/2014, 21:45

MDB,da se tvoje jedince lepo ususka kod tebe(mamice)! vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv 

Pa,zato malo rodica za tebe! roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda


Poslednji izmenio lela1984 dana 18/6/2014, 21:53, izmenjeno ukupno 1 puta

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 2 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lela1984 18/6/2014, 21:53

roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda 
Saska,i ti ces nas uskoro obradovati VISOKOM BETOM,kao i Sandrolina,pa i vama saljemo malo rodica! roda  roda  roda  roda  roda

I malo da zaprasimo! vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 2 Empty Re: Klub 38+

Počalji od MAAKKI 18/6/2014, 21:57

Bak bravo za cetverac, a sada zurkaaaaa  juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete 

MDB uzivaj i mazi jedince  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 2 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lela1984 18/6/2014, 21:59

Bak,u labu je luda zurka i sex !Spermici i jajne celijice se sad vole i  usne  ! juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš

 f  f  f  f  f  f  f  f  f  b  b  b  b  b  b  b  b

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 2 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 18/6/2014, 22:30

MDB,nema nikakve veze kvalitet embriona, imamo slucajeve ovde kad su 'losiji' embrioni postali super bebe. Dakle, uzivaj sa svojom bebicom, da ostane kod mame, pa mama da budeš!

Bak, tebe sam cula, znas koliko mi je stalo da dobijes lepe dnbrione i mama da budeš!

Saskice, kako si nam ti? Uzivas?

Petkana, ti vec znas da ces mama da budes. Uzivaj sa bebicama, jedva cekam taj uz da vidimo koliko srdasca ce tu da kucka!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 2 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lela1984 18/6/2014, 22:44

Petkana ::Koracaljke drage zagrljaj hvala vam na cestitkama i lepim zeljama,verovale ste u mene i moje bebice i onda kad ja nisam:12a: .Ja sam verovala simptomima tj nesimptomima i svojoj intuiciji a oni su me na svu srecu grdno prevarili Very Happy 
Danas sam dosla sebi,jos mi sve ovo deluje kao san al radost je stvarna,gotovo opipljiva...REkli su mi u Genesisu da nam se smese trojkice al ja mislim da ne mora da znaci,vidim da je visina bete skroz individualna i da tu pravila nema.Inace,rekli su da ne moram da je ponavljam,UZ za 15 dana,do tad ista terapija,bocke i dalje primam kod njih i svaka im cast na tome.
Danas sam nasla homesteziologa koji ce da me vodi,dade mi  izvestaj da ne placam fraksi i napisala da se uradi ispitivanje neke mutaciju na sudskoj medicini koju nismo uradili pre sest godina kad smo izgubili bebu jer se tad placalo bas puno a sad moze na uput.To sam odmah obavila.Rece jednom mesecno cemo raditi Ddimer,kks i CRP.
Izvadih i TSH i T4 i suk naste i nakon dva sata,to mi je trazila dr.endokrinolog kod koje cu u utorak tek.
Na posao se ne vracam,posto je crnacki,za nedelju dana idem na komisiju.UH,raspisah se o svemu..
Nego,vidim divne stvari se desavaju u klubu osmeh srce 
Mamada budem,bravo za jedno cedo u stomacicu,sin prvenac sto kaze Bak yes vucem te za nosic i navijam jako radost  radost  radost  b  b  b  d  d  d  vv  vv  vv  vv 
Bak,bravo za cetiri celijice bombonice,navijam za cetiri ekstra embriona juriš  juriš  juriš  juriš  juriš 
Saska,trudnice trudnica verovatno leskaris i mazis bebice,vucem te za nosic jakooo!
Petkana,navijamo za 3 srca1 i  za 3 mrvice! igracice  igracice  igracice  as  as  as  igra  igra  b  b

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 2 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Petkana 18/6/2014, 22:52

Lelo Very Happy bila bih zadovoljna sa jednim eventualno sa dva,pomisao na tri me prestravljuje Very Happy al ja se tu nista ne pitam,od Boga je pa nek je blagosloveno.
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 2 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lela1984 18/6/2014, 23:03

Petkana ::Lelo Very Happy bila bih zadovoljna sa jednim eventualno sa dva,pomisao na tri me prestravljuje Very Happy al ja se tu nista ne pitam,od Boga je pa nek je blagosloveno.

Ma,naravno,jedno ce biti sigurno,ali mi navijamo i za 2,a mozda i za 3 srculenceta!  Very Happy lol! 
 osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 2 Empty Re: Klub 38+

Počalji od KoMetaK 18/6/2014, 23:10

Bakicka, ja danas kad se vratih u Genezis, osetih potrese, rekose mi da dolaze iz laba i da je to vasa ljubav bila tamo! Znas i sama koliko navijam! Videcemo se mi i u subotu, jer mi imamo u 11 zakazano.  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Mamadabudem, navijam za mamino jedince, jaaaako, jaaako!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Saska, mazi mrvice i pricaj im, mozes da setkas slobodno, samo da ne opterecujes stomak i da ne dizes tesko. Bice tu lepa beta, nekako sam sigurna!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Petkana, draga, vidis koliku je betu imala Sofija pa su samo 2 bebice, ne brini sad, jos malo pa ce prebrojavanje  srca srca srca 


Moja teorija o strahu i ubijanju spremica od strane mm se ispostavila tacna! Mi smo danas otisli u 11, ja sam trebala da se vidi sa prof. i da on da uzorak, naravno da nije znao do trenutka dok mu nisu dali bocicu, a onda nije imao vremena da ih pobije!  Wink lol! lol! Nasli su spermice i zamrzli uzorak. Zamrzavanje sperme kosta 23000 i mogu da se zamrznu 3 uzorka, tako da cemo mi ici i u subotu i u ponedeljak da da uzorak, da se obezbedimo, da ne dodjemo u situaciju da zafale plivaci. Sa prof. se ne videh, jer je izasla cim je zavrsila sa Bak, ocigledno joj nisu preneli. Upravo su me zvali iz Genezisa, culi se sa prof. sada i posto mi je LH vec pao (danas je bio 1.9) mogla bih da krenem sa stimulacijom, ali se necu uklopiti sa njima, pa su mi rekli da tek 28. krecem sa stimulacijom, a 27. uvece imam UZ da prof. vidi kakvo je stanje, pa onda dan posle krecem sa bockanjem. Kako stvari stoje, ako ostanem trudna, termin ce mi biti za rodjendan. Nervirala sam se i oko mog faxa, cekam drugo pitanje da se bacim na rad, a izgleda da ce mi se drugi deo ispita poklopiti sa aspiracijom ili sa ET-om. Kako god bude, bice, valjda cemo se uklopiti.  Rolling Eyes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 2 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sofija Veks 18/6/2014, 23:16

Kometa, divno!!! Navijam, navijam!!! good job zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 

 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1  navijači1 

Bak, zuraja!!!  juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš 

Zenske, navijanje svom silom!! navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 2 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Petkana 18/6/2014, 23:17

Dobra fora za muzica i njegove spermije Kometice osmeh srce iskusno,iskusno.
Bravo za zaledjeni uzorak ,nek i ponavljanje bude ovako uspesno.I naravno bravo za LH radost radost radost jedva cekam da pocnes osmeh srce 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 2 Empty Re: Klub 38+

Počalji od saska1 18/6/2014, 23:36

Kometa bravo za lh jos malo i kreces i ti navijam svom snagom ,super i za muza sad imate smrzlice pa ako zatreba tu su.

Ja onako leskarim al bas mi tesko pada vec od petka tj.5 dan cu malo prosetat i urdit cu tsh ,ft4 i trombocite,danas mi izasla jedna poveca modrica na nozi a nisam provjeravala tromb.a primam fraksi vec13dana.
Petkana jos jednom svaka cast beta je super koliko su ti vratili embriona.
Mdb mazi mrvicu.
Bak sad je zurka uveliko navijam jako.o
Miss i ostale cure grlim.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 2 Empty Re: Klub 38+

Počalji od mamadabudem 19/6/2014, 07:22

Saška, ne mora da znači da su trombociti u pitanju. Možda ti neki lek ne odgovara, možda je od bocke...Uživaj!

Drage moje , hvala vam, kad god dođem ovde malo živnem, jer me je dr juče malo smorila Rolling Eyes  Ali, ne dam se, dođem ja na kutak pa mi je lakše  Laughing Laughing Laughing Wink Wink Wink sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny smajli angel smajli angel 
I da pitanjce, jel se dan ET računa kao 1 dan, ili je prvi dan posle dana ET? Laughing   love 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 2 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lela1984 19/6/2014, 08:16

mamadabudem :) ::Saška, ne mora da znači da su trombociti u pitanju. Možda ti neki lek ne odgovara, možda je od bocke...Uživaj!

Drage moje , hvala vam, kad god dođem ovde malo živnem, jer me je dr juče malo smorila Rolling Eyes  Ali, ne dam se, dođem ja na kutak pa mi je lakše  Laughing Laughing Laughing Wink Wink Wink sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny smajli angel smajli angel 
I da pitanjce, jel se dan ET računa kao 1 dan, ili je prvi dan posle dana ET? Laughing   love 
Racuna se od sutradan,znaci,danas ti je prvi dan od ET-a.  Very Happy 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 2 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu