KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+53
Erata
saniii
ragaco
ChillyVilly
Vilhelmina
Magnolie
Bubamara
makac71
ShareLove
Jelka
SannI-AlL
SladZana
Vuchica
jovanka.draskic
kornjaca
hocukusurnecuzvaku
Sofija Veks
snedra
Djeni
MalaSaJuga
OKacica
Mili2
sanib
KoMetaK
adriatika
d77
PalcicaBg
leptirko82
boni m
Petkana
saska1
fight&faith
Star77
BiKsi :)
Afrodita
Hiperaktivna
cecilija78
sandrolina
AriesGirl
Niny
mamadabudem
dragmilk
karakaca
SoJa
lela1984
luckystar74
sareni leptir
bak
missile
ivanicasale
annci
ahosame
Nataly17
57 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 8/7/2014, 17:59

Hvala vam na podrsci, verujte nije ni meni svejedno, ali od samog starta sam se tako dogovorila sa doktorkom. Bolje je i sigurnije. Iskreno ako vec tako mora vise bi volela da se priroda pobrine za to, ali Boze moj.. Kako bude bice, bitno da je sve uredu!! Znate da ja uvek samo pozitivno! Ljubim vas sve jako.. I zaista ste neverovatna podrska! Niko ne moze bolje da vas razume od osoba koje prolaze kroz isto! Jel neka od vas zna kakav je to proces? Dr Crnogorac je rekla da cemo o tome na sledecem UZ.. A ja sam znatizeljna.. :)
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 8/7/2014, 18:12

sanib,cestitam .moja drugarica je iala trojke posle vto , pa su morali ipak 2 ploda da ostave ,sve je proslo ok iako se prevremeno porodila .sada su decaci nepune 3 godine .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 8/7/2014, 18:16

Саниб,имаш ПП.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 8/7/2014, 18:27

Sanib,  zagrljaj 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od belmica 8/7/2014, 19:56

Sanib bas mi je dragoo...sve najljepseeeeeeeeeeeee  likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 b b b b b b b b b b b b b b b 

belmica

Broj poruka : 4
Datum upisa : 07.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Magnolie 8/7/2014, 20:00

woooooooooooooooow Sanib to je supeeeeeeeeeeeerrrr!!!!!!!
Zelim sve naj naj naaaaajjjjljepseeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo 

Magnolie

Broj poruka : 37
Datum upisa : 18.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LAJTOP 8/7/2014, 21:17

DRAGE ...nije me bilo par dana,
sedoh vecaras na tenane da iscitam sta je novo!!!

Sanib .....bravo.. osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda srca srca srca srca srca igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice sreca sreca sreca sreca sreca sreca 
uzivaj draga........mazi stomak.....!

kornjacice...moras se opustiti,nemoj slusati toliko svoje telo.....pokusaj da iz glave izbacis sve sto se izdesavalo....nemoj dopustiti da ti se dani do bete pretvore u iscekivanje,mazi tibu.......i bebeice trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica i mastaj o buducem vremenu!!!

Ja sam juce bila na ultra zvuku,sve ok..primila bocu ELONVE....I cekam petak vadjenje krvi i ultrazvuk....

malo sam osamucenja i stalno mi je toplo.....nadam se u petak lepoj slici na monitoru .....i lepom broju!!
ljubim vas doktor  doktor  doktor  doktor  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca 
LAJTOP
LAJTOP

Broj poruka : 89
Location : novi sad
Datum upisa : 28.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 8/7/2014, 21:23

Dobro vece drage moje....

Sani, divno za trudnocu, a sta se mora, mora se... gledaj na to kao na neophodan medicinski zahvat, i pokusaj da iskljucis emocije. Ako je to moguce...

Inace, meni kasni jedan dan, razvaljuju me ledja, u toj meri da mi se i noga koci, curi mi nos i sva sam slomljena...ovo su sve simptomi koje sam imala kada sam sa Petrom ostala trudna, samo sto su me tada i grudi malo zekile, a sad me bole jer ga jos uvek dojim... prosli put je 10 dana posle iui kucni test na trudnocu bio pozitivan, a sada je negativan... jedan deo mene se nada da se desilo cudo, a drugi mi kaze da jisam normalna...videcemo...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 8/7/2014, 21:27

Lajtop,navijamo za lepe folikule u petak! yes  radost  igracice  b

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cecilija78 8/7/2014, 21:31

Sanib bravooooo!!!! navijači2 bravo 

cecilija78

Broj poruka : 51
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 8/7/2014, 21:52

Sanib čestitam  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 8/7/2014, 22:09

Cecilija, Saska, Ema, Cecilija, Lajtop, Magnolie, Belmice, D77, hvala vam od srca..Ljubim vas ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 8/7/2014, 22:35

Palcice,  pucice taj f bas kad treba,  endo ti je super,  pu pu pu usrale te koke!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 8/7/2014, 22:39

Sani,  radila je dra00 redukciju,  imas temu ovde,  ukucaj u pretragu embrioredukcija,  mada se nadam da ce se priroda sama pobrinuti donsledeceg uz.  Mozda to nekom surovo zvuci,  al za tvoju kicmu stvarno je troje opterecenje.  Ja imam operisanu skoliozu,  i make n operacije i dalje tu lumbalnu skoliozu iz azenu pa te dobro razumem.  Imam i gornju al je manja. Drzim ti fige da se bebe pozicioniraju tako da ti vrse minimalno opterecenje,  bas kao sto je meni moj beban bio.  Srecno u nastavku.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 9/7/2014, 07:21

Gotov uz,endo 9.9mm,folikul jos nije pukao,24mm,dr kaze lici da ce da pukne.
Sutra uz u Bg da vidimo jel pukao.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 9/7/2014, 08:13

PalcicaBg ::Gotov uz,endo 9.9mm,folikul jos nije pukao,24mm,dr kaze lici da ce da pukne.
Sutra uz u Bg da vidimo jel pukao.

Puci ce,a endo ti je lep.Koji ti je dc? osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 9/7/2014, 08:52

Metice,srecno na A sutra!Da bude sto lepsih i kvalitetnijih jajnih celijica i embrioncica posle! igracice  radost  yes  likeit  sreca 

Palcice,da sto pre pukne taj foliikul,pa da pocnes FET!Evo mu male pomoci za pucanje! borba  borba  borba  borba  borba  borba  borba  borba  borba

Kornjacice,ti si nam uskoro buduca zvanicna trudnica,pa izvoli malo rodica! roda  roda  roda  roda  roda  roda

 roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda

Ostale koracaljke,kao sto sam ja usne i zelim puno uspeha u daljim koracima! ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 9/7/2014, 09:20

Lela danas je 21dc,ciklusi su mi na 31,32 dana.
Ako pukne do sutra transfer u ponedeljak.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 9/7/2014, 09:22

PalcicaBg ::Lela danas je 21dc,ciklusi su mi na 31,32 dana.
Ako pukne do sutra transfer u ponedeljak.

Ma,ima da pukne,kad ti kaze Lelica! lol!  sunny

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 9/7/2014, 09:28

Lela  osmeh srce   ljubav 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 9/7/2014, 09:32

Palcice, javljaj danas da je pukao!!!  tapšanje 
A kako su vam embrioncici zamrznuti? Koliko ce odmrznuti, kakav je plan?
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 9/7/2014, 09:40

Sanib, bravo za  srce srce srce   srca srca srca srca srca 

Palčice, navijam da pukne, a sigurna sam da hoće i da bude transfer   vv vv vv vv vv vv vv
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 9/7/2014, 09:42

Vucice nije pukao do danas,sutra na uz opet.
Imamo 4 zamrznuta,zamrzavaju po 2,tako da bi 2 vratili,dve blaste.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 9/7/2014, 10:26

Palcice, za to pucanjeeee
 molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva 


a i da zaveselimo malo
 jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping 
Od ovolikog skakanje mora da pukne
 poljubac
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 9/7/2014, 11:39

Palcice  radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost 

Koracaljke  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 37 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu