KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+53
Erata
saniii
ragaco
ChillyVilly
Vilhelmina
Magnolie
Bubamara
makac71
ShareLove
Jelka
SannI-AlL
SladZana
Vuchica
jovanka.draskic
kornjaca
hocukusurnecuzvaku
Sofija Veks
snedra
Djeni
MalaSaJuga
OKacica
Mili2
sanib
KoMetaK
adriatika
d77
PalcicaBg
leptirko82
boni m
Petkana
saska1
fight&faith
Star77
BiKsi :)
Afrodita
Hiperaktivna
cecilija78
sandrolina
AriesGirl
Niny
mamadabudem
dragmilk
karakaca
SoJa
lela1984
luckystar74
sareni leptir
bak
missile
ivanicasale
annci
ahosame
Nataly17
57 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od belmica 7/7/2014, 17:03

Hvala lelo

belmica

Broj poruka : 4
Datum upisa : 07.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 7/7/2014, 17:07

lela1984 ::Kod mene ipak ne bese jajne.Cista probusena,bila ogromna.DHEA i Q 10 da pijem i da se javim kad dobijem drugi ciklus,sredinom avgusta.8-og ili 9-og dc UZ i ako bude prirodno neki folikul,a trebao bi,dodace mi malo menopura i onda bi trebalo da bude jajne.Kopita kaze da nakon punkcije cisti jajnici nece neko vreme proizvoditi ciste i moci cu da dobijem pristojan folikul i jajnu,koju oni mogu da dozru i oplode.Znaci,na jesen opet prirodnjak! osmeh srce lol! 

Mi smo jesenje trudnice videces :)
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 7/7/2014, 17:10

ivanicasale ::
lela1984 ::Kod mene ipak ne bese jajne.Cista probusena,bila ogromna.DHEA i Q 10 da pijem i da se javim kad dobijem drugi ciklus,sredinom avgusta.8-og ili 9-og dc UZ i ako bude prirodno neki folikul,a trebao bi,dodace mi malo menopura i onda bi trebalo da bude jajne.Kopita kaze da nakon punkcije cisti jajnici nece neko vreme proizvoditi ciste i moci cu da dobijem pristojan folikul i jajnu,koju oni mogu da dozru i oplode.Znaci,na jesen opet prirodnjak! osmeh srce lol! 

Mi smo jesenje trudnice videces :)

 osmeh srce sunny Very Happy 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 7/7/2014, 17:36

hocukusurnecuzvaku ::
missile ::
hocukusurnecuzvaku ::

Lelo ti i ja ćemo na jesen zajedno u prirodnjak  
I ja vam se pridruzujem!  yes 

Na tebe nisam nikako zaboravila  ljubav  Jedva čekam, imaću sjajno društvo  igra igra igra igra igra 

Sada videh da imamo pojacanje...Bice ludo nama ovde,koliko ja vidim...
Palcice jos malo pa se radujemo.Srecno draga!!!
Ljubim vas sve...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 7/7/2014, 18:20

Palcice, ma eskimi cekaju mamicu spremni da uzivaju 9 meseci u trbi  igracice igracice srca 

Lelo, bitno je da su otklonili cistu sad ce biti lakse doci do folikula -jc  b b 
a jedva cekam da se radujem jesenas svim dragim trudnicama  roda beba beba osmeh srce 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 34
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 7/7/2014, 19:38

jovanka  ljubav 
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 7/7/2014, 19:39

dobrodoslica novim devojkama...
lela idemo mi od jeseni, da budemo zimske trudnice mozda nasa sreca nas ceka tada...
imenakinjo moja...mislim na tebe draga, lezi i odmaraj i misli pozitivno kao i uvek sto radis i bodrris nas, kod tebe je sve ok i o tome nema st ada se prica, jedva cekam prebrojavanje kod tebe....
ostale devojke ljubim i samo napre borba se nastavlja...

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 7/7/2014, 20:04

Hvala imenjakinjo moja.. Koliko mogu da primetim i da kucnem u drvo uz ovu dozu brljavljenje je prestalo.. Jedva je primetno.. Sutra u 12 prebrojavanje.. Jedv cekam.. igracice igracice igracice roda roda roda roda 
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 7/7/2014, 20:31

sandrolina ::dobrodoslica novim devojkama...
lela idemo mi od jeseni, da budemo zimske trudnice mozda nasa sreca nas ceka tada...
imenakinjo moja...mislim na tebe draga, lezi i odmaraj i misli pozitivno kao i uvek sto radis i bodrris nas, kod tebe je sve ok i o tome nema st ada se prica, jedva cekam prebrojavanje kod tebe....
ostale devojke ljubim i samo napre borba se nastavlja...

Hvala.I ja malopre dodjoh od hematologa koji mi je odredio semu za fraxi,za naredni IVF,s kakvim god on jajnim celijama bio! lol! king queen 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saniii 7/7/2014, 21:30

Devojke,
evo i mene posle danasnjih rezultata. E2 se popeo na 36 (bio 21), to je kao da se nije uopste posigao. Folikul stoji jos uvek onaj jedan ali se smanjio affraid ....kako? Doktorka mi je pojacala merional na 225 i opet u sredu kontrola.

Ako neko ima neki savet...bilo sta...
saniii
saniii

Broj poruka : 10
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saniii 7/7/2014, 21:35

D77 hvala na savetu, krenecem sa slaninicom odmah...nece mi tesko pasti
saniii
saniii

Broj poruka : 10
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 7/7/2014, 21:49

Joko  cveće 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 8/7/2014, 09:37

navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće 
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 8/7/2014, 10:10

Kornjacice,malo lepih rodica za tebe! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Uskoro ce da bude beta !

 napred scuro  napred scuro  napred scuro  napred scuro  napred scuro 

 cveće  nemam reči   cveće  nemam reči   cveće  nemam reči   cveće  nemam reči  

 


lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 8/7/2014, 10:49

sanib ::Hvala imenjakinjo moja.. Koliko mogu da primetim i da kucnem u drvo uz ovu dozu brljavljenje je prestalo.. Jedva je primetno.. Sutra u 12 prebrojavanje.. Jedv cekam.. igracice igracice igracice roda roda roda roda 

Sanib, navijamo za prebrojavanje uskoro....javljaj
 d d d bb bb bb d d d bb bb bb d d d bb bb bb bb bb bb 
 v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 8/7/2014, 10:51

Hvala lelice  zagrljaj 
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 8/7/2014, 11:01

annci ::
sanib ::Hvala imenjakinjo moja.. Koliko mogu da primetim i da kucnem u drvo uz ovu dozu brljavljenje je prestalo.. Jedva je primetno.. Sutra u 12 prebrojavanje.. Jedv cekam.. igracice igracice igracice roda roda roda roda 

Sanib, navijamo za prebrojavanje uskoro....javljaj
 d d d bb bb bb d d d bb bb bb d d d bb bb bb bb bb bb 
 v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v 

 smiledraw Prepisujem! smiledraw 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 8/7/2014, 11:59

Ja devojke nista ne osećam, niti me sta boli, niti žiga, niti me bole grudi!!! Možda je rano , a ja imam previše slobodnog vremena  Embarassed Embarassed Embarassed 
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 8/7/2014, 12:07

Samo opusteno nikad se nezna nekog boli nekog ne.Zanimaj se necim da upotpunis slobodno vreme.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 8/7/2014, 12:18

nista i ne treba da boli ,nisi bolesna! samo neka se bebica uhvati .! sunny  sunny  sunny  sunny
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 8/7/2014, 12:27

leleice koja je tebi semica za fraxi,od kad apocinjes d aga koristis?
sanabi ma nista se ti nam n ebrini bice vas puno na prebrojavanju  lol! lol! lol! lol! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca family family family family srca1 srca1 srca1 zagrljaj zagrljaj 
čekalicama puno rece roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda srce srce srce srce srce srce srce srce srce 
da mi sve budete

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 8/7/2014, 13:21

6H OD EMBRIOTRANSFERA 0,3MG-JEDNOM DNEVNO BOCKANJE,U PRIBLIZNO ISTO VREME,KONTROLA D-DIMERA AKO DODJE DO TRUDNOCE,ZATIM DA VADIM D.-D. NA 2-4 NED. U TRUDNOCI.AKO JE POVISEN ZA 2 PUTA OD GORNJE GRANICE,DA SE JAVIM HEMATOLOGU.TO JE ZA PAI.ZA MTHFR-DA NASTAVIM DO NAREDNOG IVF-A DA PIJEM FOLNU 5MG.ISTO DA NASTAVIM AKO DODJE DO TRUDNOCE U PRVA 3 MES.U DRUGA 3 MES. DA POVECAM NA 10MG-2 DNEVNO,A U POSLEDNJA 3 MES. NA 15MG-3 DNEVNO.KONTROLA HEMATOLOGA PRED PORODJAJ.A KAKO SI TI PRIMALA FRAXI SAD,SANDROLINA?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 8/7/2014, 13:26

meni takodje tako isto prepisan fraxi i folnak od 3 mes po 5mg ,ali ja ga vec pijem od pocetka po 5mg .
ceo izvestaj sa d dimerom i fraxijem isti kao tvoj ali meni je kopitovicka to pomeerila i rekla fraxi od aspiracije pa nadalje ,dotle aspirin 100mg .sto je i hematolog isto naveo .prva tri meseca pred vto aspirin .
 d dimer obavezno proveravaj na 2 nedelje ,nikako duze .mn0go je bitan za trudnocu -
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 8/7/2014, 13:54

Aspirin mi rekao da ne treba,a folnak isto 5mg do 3-eg meseca,posle se doza pojacava.I sad pijem od 5mg.Pa,i meni ona rece od aspiracije,pa pretpostavljam da ce i meni pomeriti ako na jesen bude jajne celije pri aspiraciji.Ako ne,za donaciju mi je rekao da je ista sema.Znaci,6h od kad mi vrate embrione u Pragu. smajli angel 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 8/7/2014, 14:41

Lela, vazno je da imas semu, a verujem da ce prirodnjak na jesen biti dobitni, kao i kod D77!

Kornjaca, ne moras uopste da imas simptome, ne opterecuj se.

Srecno koracaljke, u kom god da ste periodu!

Sanii, nesto je tu kod tebe sporo, ne znam zbog cega. Ne secam se da li si pisala, koliki ti je AMH?

Lela, znam da znas, al ida te podsetim, da se pisanje samo velikim slovima na forumima podrazumeva kao vikanje.  Very Happy 


Poslednji izmenio KoMetaK dana 8/7/2014, 14:45, izmenjeno ukupno 1 puta
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu