KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+53
Erata
saniii
ragaco
ChillyVilly
Vilhelmina
Magnolie
Bubamara
makac71
ShareLove
Jelka
SannI-AlL
SladZana
Vuchica
jovanka.draskic
kornjaca
hocukusurnecuzvaku
Sofija Veks
snedra
Djeni
MalaSaJuga
OKacica
Mili2
sanib
KoMetaK
adriatika
d77
PalcicaBg
leptirko82
boni m
Petkana
saska1
fight&faith
Star77
BiKsi :)
Afrodita
Hiperaktivna
cecilija78
sandrolina
AriesGirl
Niny
mamadabudem
dragmilk
karakaca
SoJa
lela1984
luckystar74
sareni leptir
bak
missile
ivanicasale
annci
ahosame
Nataly17
57 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 12/6/2014, 18:21

ivanicasale ::
lela1984 ::
annci ::
sandrolina ::joj nadam se Lela, uzdam se jedino u fraksi, i po onoj narodnoj treca sreca  lol!  queen

Nego sta, nego TRECA SRECA!  osmeh srce 
Anci,i  kod tebe ce sad da bude TRECA SRECA! sunny Very Happy

Anci,Sandrolina bice sada uspesno videcete ja cvrsto verujem u trecu srecu.

Lela meni je septembar jako lep mesec.Tada je mom dragom rodjendan(15.09.)a (21.09)smo poceli da se zabavljamo tako da se nadam da ce septembar da mi upotpuni zivot a tako ce i biti.Druzimo se ti i ja u Septembru  Very Happy yes yes yes yes 

Tako da devojke prasim jako... b b b b b b  i navijam za sve nas  vv vv vv vv vv vv  i naravno  molitva molitva molitva molitva molitva molitva jumping jumping jumping jumping jumping 
I tvoj dragi je devica u horoskopu, kao i moj.Moj je 30. 08.rodjen,pa i ja verujem da ce nam ta jesen doneti srecu.Kod tebe da. bude treca sreca, a kod mene isto treca sreca s mojom jajnom celijom!  osmeh srce lol! Very Happy 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 12/6/2014, 20:11

Ivanice, Lela izgleda da cu ipak sacekati septembar sa vama...sto ja da se izdvajam.
A i jajnici mi nisu nesto raspolozeni, pa je desni odlucio da nista ne proizvede. Na levom ima 1 folikul od 9 mm, ali on miruje. Endo mi je super, troslojan 7,4.

Dogovor je da dodjem jos jednom u ponedeljak. Do tada ne pijem vise ni estrofem. Ako se priroda izbori sama, dobro jest...

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 12/6/2014, 20:14

annci ::Ivanice, Lela izgleda da cu ipak sacekati septembar sa vama...sto ja da se izdvajam.
A i jajnici mi nisu nesto raspolozeni, pa je desni odlucio da nista ne proizvede. Na levom ima 1 folikul od 9 mm, ali on miruje. Endo mi je super, troslojan 7,4.

Dogovor je da dodjem jos jednom u ponedeljak. Do tada ne pijem vise ni estrofem. Ako se priroda izbori sama, dobro jest...

Jesen je nasa!  osmeh srce Very Happy 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cecilija78 12/6/2014, 21:06

Cao drage moje,navijam jako za sve vas.
Ja samo da javim danas bila u Frontu i pocinjem sa cikloproginovom jun,juli i avgust.
Sledeca konsultacija u julu.
Grlim vas sve jakoooo.

cecilija78

Broj poruka : 51
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 12/6/2014, 21:27

annci ::Ivanice, Lela izgleda da cu ipak sacekati septembar sa vama...sto ja da se izdvajam.
A i jajnici mi nisu nesto raspolozeni, pa je desni odlucio da nista ne proizvede. Na levom ima 1 folikul od 9 mm, ali on miruje. Endo mi je super, troslojan 7,4.

Dogovor je da dodjem jos jednom u ponedeljak. Do tada ne pijem vise ni estrofem. Ako se priroda izbori sama, dobro jest...



Pa eto vidis mi smo ti prorekle da ces s nama u septembar.Ti i ja imamo mnogo toga zajednicko yes  pa tako ce biti i Septembarska vto.roda roda roda roda 

Lela nas je.Bice to veseo mesec i ogrejace nas  sunny 
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 12/6/2014, 21:39

Nisam vas zaboravila :) Ja sam u utorak bila na kontroli, kaze doca da mi jajnici mnogo deluju odmornije, u utorak nova kontrola pa odlucujemo dal idemo u julu ili avgustu :)
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 12/6/2014, 21:40

ivanicasale ::
annci ::Ivanice, Lela izgleda da cu ipak sacekati septembar sa vama...sto ja da se izdvajam.
A i jajnici mi nisu nesto raspolozeni, pa je desni odlucio da nista ne proizvede. Na levom ima 1 folikul od 9 mm, ali on miruje. Endo mi je super, troslojan 7,4.

Dogovor je da dodjem jos jednom u ponedeljak. Do tada ne pijem vise ni estrofem. Ako se priroda izbori sama, dobro jest...



Pa eto vidis mi smo ti prorekle da ces s nama u septembar.Ti i ja imamo mnogo toga zajednicko yes  pa tako ce biti i Septembarska vto.roda roda roda roda 

Lela nas je.Bice to veseo mesec i ogrejace nas  sunny 
 sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 13/6/2014, 07:55

cecilija78 ::Cao drage moje,navijam jako za sve vas.
Ja samo da javim danas bila u Frontu i pocinjem sa cikloproginovom jun,juli i avgust.
Sledeca konsultacija u julu.
Grlim vas sve jakoooo.
Bravo za konsultacije i pocetak!  lol! osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 13/6/2014, 07:56

Hiperaktivna ::Nisam vas zaboravila :) Ja sam u utorak bila na kontroli, kaze doca da mi jajnici mnogo deluju odmornije, u utorak nova kontrola pa odlucujemo dal idemo u julu ili avgustu :)
Super,ti ces nam biti letnja trudnjacica!  Very Happy sunny 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 13/6/2014, 09:47

Hiperaktivna ::Nisam vas zaboravila :) Ja sam u utorak bila na kontroli, kaze doca da mi jajnici mnogo deluju odmornije, u utorak nova kontrola pa odlucujemo dal idemo u julu ili avgustu :)

Braaaavo Hiperaktivna!!! Srecno, draga.
Javljaj kako se situacija odvija...

Gde bese ti radis? Meni je Arsicka rekla da ni u Jevremovoj ni u Frontu ne rade juli i avgust postupke. Sada sve vise cujem da se provlaci po postovima leto. Nigde na svetu to nije bitno. Mojoj drugarici u LA-u radili transfer 25.07. I rodila je malog andjela.

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 13/6/2014, 09:49

Cecilija, srecnooooo!!!!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 13/6/2014, 12:38

Hiperaktivna srecno!!!Javi koji mesec ste dogovorili sa docom.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 13/6/2014, 13:48

lela1984 ::
Hiperaktivna ::Nisam vas zaboravila :) Ja sam u utorak bila na kontroli, kaze doca da mi jajnici mnogo deluju odmornije, u utorak nova kontrola pa odlucujemo dal idemo u julu ili avgustu :)
Super,ti ces nam biti letnja trudnjacica!  Very Happy sunny 

Tako je i najbolje...dok ne otezas prezivis vrucine, i posle lagano do proleca.... king 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 13/6/2014, 13:50

Nataly...sta se desava? Jer i dalje nema vestice? Ajde ulepsaj mi dan....
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 13/6/2014, 20:44

Drage moje koracaljke, ne stizem da vas pratim, ali vam jako jako drzim palceve!!! Navijam za mnogo, mnogo lepih beta! Nije me bilo neko vreme jer nema niceg novog. Sad mi je potreban vas savet. Od stimulacije koja je bila u aprilu i neuspelog postupka imam probleme sa ciklusom, dobijam jedan redovno, kako treba, i za vreme ovulacije imam krvarenje. Sto znaci krvarim 2 puta mesecno. Sad( Na UZ nema nista, kazu sve ok, hormoni su mi takodje ok....ne znam sta da mislim....
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/6/2014, 22:11

Afrodita, desava se da se poremete ciklusi posle stimulacije, ipak su to hormoni uneti u nase telo, a svako telo razlicito reaguje. Verujem da ce vec od sledeceg meseca da ti se to stabilizuje, treba bar tri meseca.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/6/2014, 11:06

afrodita ,pomogla bih ti ali zaista se ne razumem i nisam imala takvu situaciju .nadam se da ce seuskoro sve resiti i vratiti u normalu,u suprotnom potrazi misljenje nekog doce ako se uskoro sve ne sredi . ljubav  ljubav  ljubav
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 14/6/2014, 11:09

Samo da se javim da sam dobro. Zelim da se zahvalim svima na podrsci i ujedno izvinem svima koje sam na početku uvredilia. Nas dvoje smo definitivno odlucili da se povlacimo iz priče. Probacemo jos prirodno. Svima vam zelim puno uspeha, visoke bete i lepu i zdravu decicu. Ljubim vas sve.
Ono sto bih porucila devojkama sa niskim amh da nije smak sveta i da uvek je moguće izvuci neku jajnu celiju ako se dobro isplanira stimulacija. Uvek postoji šansa i ne treba se predavati. Meni da se ovo nije desilo da sam spasavla zivu glavu isla bih dalje sigurno, ovako moj organizam je iscrpljen svi parametri su otišli dole, skocile su mi i transeminaze pa moram i to da prekontrolisem.
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/6/2014, 11:11

lucky,novi dan ,nove pobede.odmori se ,saberi ,idi do mora ,opusti se ..
kad se sve kockice sloze i osetis da imas snage ,kreni u nove pobede !  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  sreca  sreca
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/6/2014, 11:18

luckystar74 ::Samo da se javim da sam dobro. Zelim da se zahvalim svima na podrsci i ujedno izvinem svima koje sam na početku uvredilia. Nas dvoje smo definitivno odlucili da se povlacimo iz priče. Probacemo jos prirodno. Svima vam zelim puno uspeha, visoke bete i lepu i zdravu decicu. Ljubim vas sve.
Ono sto bih porucila devojkama sa niskim amh da nije smak sveta i da uvek je moguće izvuci neku jajnu celiju ako se dobro isplanira stimulacija. Uvek postoji šansa i ne treba se predavati. Meni da se ovo nije desilo da sam spasavla zivu glavu isla bih dalje sigurno, ovako moj organizam je iscrpljen svi parametri su otišli dole, skocile su mi i transeminaze pa moram i to da prekontrolisem.
Odmori organizam,daj sebi vremena i znaces sta je najbolje!Ja ti svakako zelim svu srecu,sta god da odlucite.  osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 14/6/2014, 17:33

Drage moje, jutros uradim fsh, drugi dc, i rezultat mi je 196,5 U/I...ama.da li je to moguce ?
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 14/6/2014, 18:26

To je neka greška, ponovi ti to obavezno  Shocked 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 14/6/2014, 20:21

Star77 ::Drage moje, jutros uradim fsh, drugi dc, i rezultat mi je 196,5 U/I...ama.da li je to moguce ?
Suzo mozda im nisu u redu regensi ili su tacku stavili na pogresno mesto. Mozda je vrednost 19.6. Proveri u drugom labu.
Afrodita i meni ciklusi "polude" posle prave stimulacije. Uglavnom im treba 6 meseci da se normalizuju.
Lucky, zao mi je zbog svega sto si prosla. Teska je ova nasa borba, ali ja verujem da ces imati snage da je nastavis.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 14/6/2014, 21:37

MDB, F@F, natjerala sam da ponove nalaz u istom labu i isti je. Nisam.mogla da ponovim danas jer sam zakasnila, rade do 12. Sutra cu zvati dr da vidim sta ce mi reci. Nemam komentar uopste vise...
Drage moje izvinite, net je uzasan a sa telefona pa ne mogu da citam. Sve vas ljubim i navijam iz duse za svaku od vas :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 14/6/2014, 22:27

Lucky, ono sto ja mislim je da svaka od nas mora da ima granicu dokle ide, a kada jednostavno nema smisla dalje. Opcije su razne i kako-kome primemljive, svaka od nas je prica za sebe...dokle pokusavati ovako klasicno? Kada se odluciti da je vreme za donaciju jajnih celija/spermica? Da li se odluciti na to? Da li usvojiti dete? Da li postoji starosna granica? Ima li smisla radjanje u 50toj...svaka od nas mira da odredi svoje granice. Ne mislim da ovu borbu treba voditi po svaku cenu. Prvenstveno ne po cenu zdravlja. Hormoni kojima se kljukamo ipak prave haos u organizmu. Svako telo odreaguje drugacije. Mislim da moramo osluskivati svoje telo i cuti kada mu je dosta.
Ja razumem tvoju odluku draga. Pored toga, sigurna sam da ce se cim se opustite i oporavite desiti na onaj stari dobri tradicionalan nacin. Jedva cekam taj tvoj post...do tada saljem puuuuno poljubaca  sunny 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu