Junska jutra u susretu leta

Strana 24 od 25 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od leptirko82 taj Sub Jun 28 2014, 21:48

Hvala I tebi, dragaja, bas si me obradovala!!!  osmeh srce osmeh srce 
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 34
Datum upisa : 30.04.2013

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hocukusurnecuzvaku taj Sub Jun 28 2014, 21:57

Evo nas, lepotice  lol! lol! lol! 
Leptirko i moja malenkost  Razz

Moja divna imenjakinja

Ovde Kometica nešto jako važno zbori, čim se ja kliberim kao blesava  Laughing Kometica,Ganedina i ja

Leptirko, Kometica, moja malenkost i Ganedina

Čovek bez kog svega ovoga ne bi bilo,jer upravo on me je nagovorio na današnju putešestviju i hvala mu do neba- moja ljubav i ja  srca srca srca 

Poslednji put izmenio hocukusurnecuzvaku dana Sub Jun 28 2014, 22:05, izmenio ukupno 3 puta
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj Sub Jun 28 2014, 21:58

Ubicu te za ovu sliku sa mojom rukom! Hehe
leptirko82

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hocukusurnecuzvaku taj Sub Jun 28 2014, 22:00

Sad ću da je menjam  Wink 
hocukusurnecuzvaku

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj Sub Jun 28 2014, 22:01

He he, ja bih I Tajsonu dosudila!
leptirko82

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hocukusurnecuzvaku taj Sub Jun 28 2014, 22:05

Promenjeto  Razz Razz Razz sunny 
hocukusurnecuzvaku

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj Sub Jun 28 2014, 22:08

Ma ti si kraljica I tu nema price!!!
Ljubim do daske!!!  sreca sreca sreca 
leptirko82

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nina :) taj Sub Jun 28 2014, 22:16

zavidim vam devojke sto ste se lepo provele danas.ali sta cu kad mi je sve promenjeno od planova.sad sam smislila da odem od ponedeljka prvi put kod mojih bez muza za 10.5 g braka da ostanemo nedelju dana deca i ja,ali dragi mi vec naglasio nemoj da se iznenadis da dodjem posle 2 dana da vas vozim kuci i da mi nece biti tesko da prvo radim i kad zavrsim sa poslom oko 5 da krenem po vas,ja ga zezam kreni ujutru kolima na poso i samo nastavi jer mu je tako blize a on samo cu banuti necu ti reci da dolazim a ima da vozi sat ipo u jednom pravcu
nina :)

Broj poruka : 4938
Godina : 41
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MAAKKI taj Sub Jun 28 2014, 22:25

Vece jutra  sunny 

Uf kako vam zavidim na druzenju, da sam mogla da se organizujem sigurno bih i ja bila sa vama. osmeh srce d 
MAAKKI

Broj poruka : 4781
Godina : 49
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od LaFolie taj Sub Jun 28 2014, 22:30

Kakav show danas :-)
Mi u NS i zvoni mob; zove Meta i kaze pogledaj desno a ja luda gledam levo Laughing
Bas sam se odusevila kada sam danas videla devojke!!
Ancica vas je povukla za nosice; samo da znate!
LaFolie

Broj poruka : 3411
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem :) taj Sub Jun 28 2014, 22:33

Blagis vama, vidi se da ste uzivale!!!  Very Happy Very Happy 
Kad je neko druzenje u Bg?
mamadabudem :)

Broj poruka : 1797
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sofija Veks taj Sub Jun 28 2014, 23:05

Kakve super sega mega cice!!! Mjau!!  srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci 

Sofija Veks

Broj poruka : 2683
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj Ned Jun 29 2014, 08:47

Jutro !
Bravo cure za druzenje ,priznajem -zavidim .....

Uzivajte danas gde god da ste ,šta god radile a ja odoh u školicu a ondaK da šrafim police u novom lokalu -dok traje obnova,nema odmora  lol! lol! lol! 
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 45
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hocukusurnecuzvaku taj Ned Jun 29 2014, 08:57

Istiskale smo se pošteno i napunile baterije samo tako  likeit 

Uživajte žene drage u predivnom danu  ff 
hocukusurnecuzvaku

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sareni leptir taj Ned Jun 29 2014, 09:30

jutro cure .... sunny  sunny  sunny  sunny
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Star77 taj Ned Jun 29 2014, 09:33

Jaoooo..kako ste sve lijepe i nasmijane :) Vidi se da vam je prijalo druzenje, neko rece da vam zavidi, te se pridruzujem i ja u klub zavidnih :)

Drage moje, ja sam jos kod svojih, sutra mi stize i majka pa sam srecna. Ovdje upeklo pravo, uh ne valja mi kad je vruce, ne valja kad je hladno, ne valja kad je kisa...ko bi zeni u klimaksu ugodio :)

Nego, pocea ja sa Cikloproginovom, i na pola tsrapije prokrvarih. Zvala sam dr kaze desava se to mrljanje, mada kod mene i nije mrljanje ali eto. Da li se to nekom desavalo? Znam da je Genedina po ovom terapijom .

Eto, drage moje, sve razmisljam poslije ovih slika kako bih voljela da vas uppznam. Bice i to jesnog dana :)
Uzivajte gdje god da ste, ljubim vas i grlim puuunooo
Star77

Broj poruka : 969
Godina : 39
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj Ned Jun 29 2014, 13:46

Divne slike predivnih zena! Bravo za druzenje! Super sto ste stisnule Lafolinu Anu, guzaru~!

Zvakice, divni ste mi vas dvoje! A ti si se macko stesala, moram i ovde da te pohvalim, blistas mi nekako!Delujes mnogo odmornije nego pre! yes 

Cekamo ganedinin izvestaj od dr~!

KometaK, srecno drugarice sa bockanjem, da za 9 meseci bude najmanje jedno, a moglo bi i dvoje, sto da ne!

Ljubim vas sve!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:1.Spebo,2009.ICSI-beta 2.5, biohemijska, 2. Spebo 2010.FET-beta 463-biohemijska,3. Spebo 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise! 4.Spebo,2016.ICSI-beta 4.
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 20510
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj Ned Jun 29 2014, 21:51

Nije sto smo mi, ali amo mnogo lepe!  Wink Wink lol! lol! 
Meni je zaista juce proletelo vreme i bilo mi je uzivanje da se druzim sa divnim curama i upoznam ih! Dace nema na slikama, nije zelala da se njena slika stavi, mada, kad otputuje za koji dan, mozemo i da je stavimo!  Wink Razz Razz Ne slikasmo se jedino sa Lafom, ali zato imam par divnih slicica sa Anom, iako izgleda kao da moje ruke grebu cim je uzmem!  Wink lol! lol! Secer je pravi, bar sam je izljubila, malo juce, malo danas.

Genedina izgleda mnogo mladje od svojih godina, divna zena, samo sto joj se sad sakupilo sa svih strana, ali malo mi, malo Kopitovicka, pa cemo joj pomoci da prebrodi sve sto joj se desavalo!
Leptirko je dusa jedna nezna, pravi melem za dusu!
A kusurko je onakva kakvom sam je i zamisljala, energicna, pozitivna, nasmejana, sve i svuda stize! Doletela juce iz BG da nas stisne!

Danas pila kaficu sa Cicsom, pa u istom kaficu srela i Ninko sa njenom Milicom, pozdravila vas je sve puno, pa posle isla na jos jednu turu druzenja sa Lafom i Lafcetom. Sad mi ostaje noc za ucenje, ali sam bar puna pozitivne energije, nakupljene u prethodna 2 dana!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

LJubim vas curice!  ljubav ljubav 
KoMetaK

Broj poruka : 7137
Godina : 43
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj Pon Jun 30 2014, 07:01

Dobar jutar i srecna vam ova nova radna nedelja!

Mene probudise u 4!  Shocked Rolling Eyes affraid Ispod prozora neke zene sa krestavim glasom vicu, vriste, muski glasovi, psi laju... Ja sinoc supstila roletne na terasi da mi ne lupkaju sa vetrom, ali ostala neka rupica da se vidi sta se desava. Ustanem i imam sta da vidim! Stoji auto na sred ulice, neke 2 polugole zene i neki debeljkovic, sa stomacinom i onom treger majcom (tipican primerak "domacina"), raspravljaju se sa nekim, a onda skontam da je taj lik go golcijat, samo drzi levu ruku preko svog ponosa.  Shocked Shocked Protrljam oci, ma lepo sam videla. Svadjaju se, cuju se samo roletne kako se dizu.. niko ne sme nos da pomoli. Ulaze i izlaze zene i taj dembeli iz auta. Ovaj golac hoce da se bije sa debeljkom, al ne sme! Onda uzima kamenicu, njih 2 u autu i preti da ce razbiti auto! Onda im lomi prozore sa strane, pa sofersajbnu, pa haubu, sva ostala stakla, a dembeljko ciji je auto samo vice nemoj - to je moj auto!  Shocked Cure istrcavaju, jedna bosonoga i gologuza bezi niz ulicu, ova druga sva krupna (da ne kazem deMbela) samo u majci, isto bez obuce vice i kao zove policiju! Gologuzan preti da ce razbiti glavu dembelom i trazi da mu vrati 500 evra, a dembeli vice da ih je uzela ta sto je otrcala niz ulicu i kao se navodno vratila u stan da uzme gologuzom telefone. Vice mu da ode da se obuce jer ce doci policija. Gologuzan naseda i ode u zgradu, a ovo dvoje sedaju u auto, ona kuka kako ce sesti jer je sediste puno stakla, ali on pali auto i odose... posle par minuta sam cula njen glas iz druge ulice opet kako vristi. Skontah da je gologuzan iznajmio kurave, platio, ali izgleda da nije dobio uslugu koju je trazio, a da je dembeli makro... mozda sam i omasila, ali je scena bila takva da kad su ovi otisli autom, samo su krenule da se pojavljuju glave na prozorima, ljudi na terasi, silaze da provere automobile, psuju zbog stakla na ulici.... Zgrada iz koje je gologuzan ima 6 stanova, kako li ce se pojaviti komsijama na oci danas, ako ima stida imalo!  lol! lol! lol! lol! Eto, predstava od 20-tak minuta, ranom zorom, pa ne uspeh da se uspavam, vego sedoh da ucim.
KoMetaK

Broj poruka : 7137
Godina : 43
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj Pon Jun 30 2014, 08:40

Dan Jutra!

Jao Meta kakav sou  Razz mada mi ne bi bilo smesno u 4 ujutru  Rolling Eyes 

Ja nista ne znam sta se ovde radi, osim sto videh divne zene na divnom druzenju, koje nisam videla zamislicu  lol! 

Mm kuci ovih dana pa se druzimo, ubedih i njega da sam  trudnica Razz Wink 
U subotu bili na Dunavu, bas mi bilo lepo, jedino nista ne upecah, izgleda da ribice nece na stap trudne zene  lol! 

Idem da gnjecim krevet, bas mi krenulo  osmeh srce 
bak

Broj poruka : 6802
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj Pon Jun 30 2014, 09:02

Kakvo divno druženje  osmeh srce osmeh srce osmeh srce  Sve ste lepe i nasmejane, vidi se da ste uživale  d  Još ste i malu Laficu videle  srca srca srca 

Žvakice, bravo, odlično napreduješ, pu, pu  as  A ti i tvoj mužić ste preslatki  ljubav ljubav ljubav 

Meta, od jutros ti je baš uzbudljivo  affraid affraid Čitam i ne verujem  affraid 

Bak  trudnica yes
Niny

Broj poruka : 3277
Godina : 39
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od JAmajka taj Pon Jun 30 2014, 10:40

Dobro jutro!
Kometa,pa to kod tebe u komšiluku je kao u nekom filmu. Wink 
Vidim slike sa druženja u NS.Lepe ste, sve.

Mi smo ovih dana baš uživali.Došao je mm za vikend...i zamislite,nije gledao sve utakmice,već je bio sa nama non stop.Pun je priča,utisaka...jedva čekam da idem tamo,da vidim sve svojim očima.Deca se nisu odvajala od njega,čak su i spavali sa nama. Laughing  Laughing 
Od jutros opet plakanje,opet traže taju,opet neće u vrtić...

Bak,pusti ribe,važno je da "upecaš"poz.Betu. igracice igracice igracice 

Ganedina,ne napisa nam šta je bilo kod dr u NS?

Odoh da radim...kiss
JAmajka

Broj poruka : 1905
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj Pon Jun 30 2014, 12:11

KometoK, pa ovo je film!!!

Žvako, izgledaš mnogo bolje nego na prošlom okupljanju.

Odoh na posao
cufta

Broj poruka : 5390
Godina : 48
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sareni leptir taj Pon Jun 30 2014, 12:16

KoMetaK ::Dobar jutar i srecna vam ova nova radna nedelja!

Mene probudise u 4!  Shocked Rolling Eyes affraid Ispod prozora neke zene sa krestavim glasom vicu, vriste, muski glasovi, psi laju... Ja sinoc supstila roletne na terasi da mi ne lupkaju sa vetrom, ali ostala neka rupica da se vidi sta se desava. Ustanem i imam sta da vidim! Stoji auto na sred ulice, neke 2 polugole zene i neki debeljkovic, sa stomacinom i onom treger majcom (tipican primerak "domacina"), raspravljaju se sa nekim, a onda skontam da je taj lik go golcijat, samo drzi levu ruku preko svog ponosa.  Shocked Shocked Protrljam oci, ma lepo sam videla. Svadjaju se, cuju se samo roletne kako se dizu.. niko ne sme nos da pomoli. Ulaze i izlaze zene i taj dembeli iz auta. Ovaj golac hoce da se bije sa debeljkom, al ne sme! Onda uzima kamenicu, njih 2 u autu i preti da ce razbiti auto! Onda im lomi prozore sa strane, pa sofersajbnu, pa haubu, sva ostala stakla, a dembeljko ciji je auto samo vice nemoj - to je moj auto!  Shocked Cure istrcavaju, jedna bosonoga i gologuza bezi niz ulicu, ova druga sva krupna (da ne kazem deMbela) samo u majci, isto bez obuce vice i kao zove policiju! Gologuzan preti da ce razbiti glavu dembelom i trazi da mu vrati 500 evra, a dembeli vice da ih je uzela ta sto je otrcala niz ulicu i kao se navodno vratila u stan da uzme gologuzom telefone. Vice mu da ode da se obuce jer ce doci policija. Gologuzan naseda i ode u zgradu, a ovo dvoje sedaju u auto, ona kuka kako ce sesti jer je sediste puno stakla, ali on pali auto i odose... posle par minuta sam cula njen glas iz druge ulice opet kako vristi. Skontah da je gologuzan iznajmio kurave, platio, ali izgleda da nije dobio uslugu koju je trazio, a da je dembeli makro... mozda sam i omasila, ali je scena bila takva da kad su ovi otisli autom, samo su krenule da se pojavljuju glave na prozorima, ljudi na terasi, silaze da provere automobile, psuju zbog stakla na ulici.... Zgrada iz koje je gologuzan ima 6 stanova, kako li ce se pojaviti komsijama na oci danas, ako ima stida imalo!  lol! lol! lol! lol! Eto, predstava od 20-tak minuta, ranom zorom, pa ne uspeh da se uspavam, vego sedoh da ucim.
kometa ,sou kod tebe ..nije tebi lako sa njima ! al ce jos lepse da ti bude dogodine kada cujes vrisku svoje bebice !iskreno od srca ti zelim! osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem :) taj Pon Jun 30 2014, 15:05

KoMetaK ::Dobar jutar i srecna vam ova nova radna nedelja!

b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  Polusvet.
mamadabudem :)

Broj poruka : 1797
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 25 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh