NINY - čekamo našu Bebu Bebić

Strana 1 od 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

NINY - čekamo našu Bebu Bebić

Počalji od Niny taj 22/5/2014, 12:38

Drage moje drugarice, ipak sam odlučila da otvorim trudnički dnevnik i da se ovde zajedno družimo i veselimo.  osmeh srce  bb  vv  x  d  bb  b  d  vv  vv  bb  d 

Kao što već znate, naš put do bebe je bio trnovit. Na današnji dan prošle godine saznali smo da mm opet ima tumor na drugom testisu, prvi je uklonjen 2011.zbog seminoma. Neposredno pred ovo saznanje, bili smo u procesu vto u Višegradskoj, dobijeno je 6jć, ali se ni jedna nije oplodila. Dakle mm je imao agresivni tip tumora koji je pojeo sve spermiće, zatim je sledila borba, operacija, dve ture hemoterapije. Prilikom operacije dr je uspela da uzme tri uzorka zdravog tkiva koji su zamrznuti u Višegradskoj. Mm je dobro podneo hemoterapiju, sve vreme je radio i bio u pokretu i jako sam ponosna na njega  osmeh srce . Nakon toga smo otišli na more i proveli divne dve nedelje daleko od svih problema  sunny . I bili smo spremni za novu akciju  d 

Do nove godine smo jedva uspeli da prenesemo zamrznuto tkivo iz Višegradske i uzorak spermatozoida zamrznut 2011. pred prvu operaciju iz Spec.bolnice Beograd. U februaru smo krenuli. Naš izbor je bio prof Tulić i Jevremova. Stimulacija je trajala 8 dana, primala sam Gonal 225 i Cetroide 0.25 tri poslednja dana. Nisam dobro reagovala na stimulaciju, pa smo na kraju imali samo 4 ćelijice, od toga dve lošijeg kvaliteta. Rađen je ICSI sa zamrznutim uzorkom iz 2011.god. Dobili smo 3 embriona, 2 četvoroćelijska i 1 dvoćelijski. Sve su ih vratili, ali se samo jedan izborio, naša hrabra Beba Bebić  beba  srce  srca  srca  srca 

Tri dana sam leškarila, još dva lagano i onda sam krenula na posao. Nikakve simptome nisam imala i nisam se nadala da je uspelo, ali je beta bila velika, 286 na 13dpt  yes  Za dva dana se nije uduplala, ali treći dan jeste i bila je 667  igra  igra  igra  Tog dana je mojoj sestri bio rođendan, svi smo se okupili kod nje i tada smo im slikovito rekli za našu bebu, tj.dali smo im sličicu embriona sa natpisom "Ovo je prva slika naše bebe". Niko nije znao da idemo na vto, tako da je ovo bilo pravo pravcato iznenađenje  iznenađenje  roda  beta 

Želim da se zahvalim svima koji su nas hrabrili i mislili na nas, puno mi je to značilo  love  poljubci  poljubci  poljubci . Moram da izdvojim jednu divnu osobu, našu Bulevarku koja mi je poslala fraxiparin za ceo jedan mesec, prelepu porukicu i pelcer od njenog Mihajla, male rukavičice, koje i sada nosim uz sebe.
Hvala ti draga, ne možeš ni da zamisliš koliko mi je to mnogo značilo  osmeh srce  love .

Prvi uz je bio 31.03.2014. u 7 nedelji (6+4), CRL 7,2mm, srculence je kuckalo 160 otkucaja u minuti   srce  i sve je bilo u redu. Konačno smo malo odahnuli, ali još uvek nesvesni. Očekivala sam mučninu i svašta još od simptoma, kao potvrdu trudnoće, ali meni se od svega samo spavalo. Evo da vidite kako smo izgledali tada.

Preko preporuke smo došli do dr Žakline Jurišić i otišli kod nje na uz i dogovor oko horionskih čupica. Dr je divna, dugo smo razgovarali, na sva pitanja mi je odgovorila i to mi je mnogo značilo. Po ciklusu sam bila 10+0, a bebićka je bila 11+ 1 . Žurila je celu nedelju. Nevaljalica mala. Na trenutke je prebacila na 4D i videli smo našu bebu, tako mala, a tako savršena! I to preko stomaka. Čuli smo i srculence i čini mi se da smo tek u tom trenutku postali svesni trudnoće i ogromne sreće koja nas je snašla  trudnica   bb  d  bb  d  bb  d  . Dočekali smo taj dan, da gledamo našu bebićku na uz-u. Kakva sreća  x  x  x . Dobili smo puno sličica na CD-u.

Za 1.maj smo putovali, kod rodbine, stomak mi se još nije primećivao, ali su svi rekli da smo nekako drugačiji, da zračimo  Very Happy . Sa mamine strane, ovo je prva beba, pa su nas svi mazili i ugađali nam. I mi ćemo se totalno razmaziti.
Evo kako izgleda mamina pupa nakon ručka:

Horionske čupice smo radili 15.05. Po ciklusu sam bila 13+0, a bebićka opet žuri, 13+5. Radio mi je dr Aleksandar Jurišić, muž od dr Žakline. Pre toga sam uradila gomilu analiza, da bismo bili sigurni da nemam neku infekciju. Najpre su nas gledali na uz, dr je dugo tražio pogodno mesto za ubod. Nije bolelo, samo sam osetila neki pritisak. Trajalo je kratko, manje od minuta. Dr Žaklina je bila sve vreme tu, hrabrila me, jer je i ona dva puta radila čupice. Mm je ispario iz ordinacije, čim su mu prvi put predložili  Laughing .
Beba je na uz delovala dobro, imala je fine prstiće, za razliku od prošlog puta, i lep mozak i sve ostalo i mrdala je nogicama jako  srca  srca . Dugačka je 77mm. Posle sam leškarila par dana. Rezultat su nam javili sutradan, beba je zdrava i dečak je  bebe . Da, da, Beba Bebić je dečak, iako joj ja govorim u ženskom rodu, još se privikavam  trudnica  srce  bebe .

Ogroman teret nam je pao sa srca. Tek smo prešli trećinu i još je dosta toga isped nas. Nadam se da će nam biti lagano, kao i do sad. Termin nam je 16.novembar, baš na rođendan naše Maše sa srećnom šapicom. Izgleda je prošle godine za rođendan poželela društvo  Very Happy .

Drage tete, dobrodošle u naš dnevnik. Puno vas volimo i vučemo za nosić, da bude još puno, puno beba.
 vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
 osmeh srce poljubci  osmeh srce poljubci  osmeh srce poljubci  osmeh srce poljubci  osmeh srce poljubci  osmeh srce poljubci
Niny

Broj poruka : 3299
Godina : 39
Datum upisa : 16.02.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: NINY - čekamo našu Bebu Bebić

Počalji od bak taj 22/5/2014, 12:56

Niny, mnogo mi je drago sto si resila da ipak otvoris dnevnik Bebe Bebic u stomaku  srca srca srca srca srca 

Zelim divan nastavak trudnoce  love 

Ps Masa je  srca 
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 41
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jelena*mama2andjela* taj 22/5/2014, 13:00

Draga Niny i Bebo Bebic,dobrodosli Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
Od srca vam zelimo sto manje stresa,sto manje nerviranja,sto vise divnih dana,prelepih slicica i uzivanja u troje,a da ne zaboravimo ni Masu-onda u cetvero.
Zelimo vam da ovaj dnevnik bude ispunjen samo dobrim izvestajima,samo lepim desavanjima i samo nekim pozitivnim pricama...
Bebo nemoj da nerviras mamicu,da je mucis ili da joj nedas da spava,imaces vremena za to, tamo na zimu...
Niny draga mazi svog Bebca i uzivaj u preostalim divnim nedeljama...
Poljubac od nas troje srca1 srca1 srca1

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 30
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 22/5/2014, 13:03

Ninyyyy, drago mi je sto vidim tvoj dnevnik, divni, veseli i drago mi je sto cu biti deo njegaaa!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 35
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 22/5/2014, 13:25

Niny osmeh srce 
Prelepo  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Veliki poljubac za tebe i zagrljaj sreca 

Beba Bebic je mnooooooooooooooogo sladak srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od JocY taj 22/5/2014, 13:44

Jupiiii trudnički dnevnik. Niny nek je sa srećom. A da mu promeniš ime u Beban Bebić?  Very Happy 
JocY

Broj poruka : 2076
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem taj 22/5/2014, 14:04

Diiivnooo, Niny, uh...teška priča, ali uspeli ste, BRAVO!!! sunny sunny sunny sunny sunny 
Bravu za Bebu ili Bebana Bebića, i naravno, srećnu šapicu Mašu, koja je kao med!  likeit likeit likeit 

Srećno otvaranje dnevnikaaaaaa  trudnica love love love 
mamadabudem

Broj poruka : 1953
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 22/5/2014, 14:29

Nini, pa nisi valjda mislila da nam uskratis svoj TD? Shocked 

sreca 

Mnogo si lepo pocela ovaj divni dnevnik, mnogo je Masa lepa, mnogo je i mala bekica lepa, bas mi je sve nekako pozitivno i osuncano! sunny sunny sunny  E tako isto da ti protekne cela trudnoca do porodjaja, sve skolski da bude (a bice). Very Happy yes 

Srecno otvaranje ovog dnevnika, zelim ti sve lepo i pozitivno i bezbrizno na ovim stranicama.

osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 

missile

Broj poruka : 8013
Godina : 47
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vuchica taj 22/5/2014, 14:35

Draga moja drugarice, bas se radujem druzenju u vasem dnevniku  osmeh srce .
bebe 
Zelim ti samo uzivanje u trudnoci, sto manje sekiracije, a sto vise opustenicije. A na jesen da pravimo lumperajku kad nam stigne Beba Beban Bebic.
Neka vam najtezi posao sada bude da smisljate ime  osmeh srce 

Tek sad odoh da procitam. Cmokisha za vas!!!
Vuchica

Broj poruka : 3164
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 22/5/2014, 14:42

E, ovo volim da vidim! I ja se radujem tvom dnevniku!!!  osmeh srce 
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Smrdica taj 22/5/2014, 15:53

Srecno otvaranje divnog,veselog dnevnika osmeh srce
Smrdica

Broj poruka : 287
Godina : 34
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sofija Veks taj 22/5/2014, 15:57

Niny, srecno otvaranje dnevnika!! Jeee juhu!!! Ljubac za kucu i Bebu/bebana bebica!!

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
Sofija Veks

Broj poruka : 2728
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 22/5/2014, 17:29

Niny, srecno otvaranje dnevnika!!!! Neka ti i ostatak trudnoce bude lagan i bezbrizan kao i do sada! Cim sam procitala 160 otkucaja, znala sam da je decak.  Very Happy 

Bas me je raznezio i rasplakao tvoj pocetak dnevnika, tako je emotivan!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
KoMetaK

Broj poruka : 7137
Godina : 44
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hocukusurnecuzvaku taj 22/5/2014, 22:08

Predivnog li dnevnika  likeit 

Ja ti draga moja Niny želim trudnoću punu uživancije kao i do sada i da vam beba bebić samo osmehe izmamljuje  d d d d d 

ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 35
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany taj 22/5/2014, 22:47

Draga moja drugarice pa ovde moram da se upisem sretnoooooooooooooo otvaranje najlepseg dnevnika ljubim vas a posebno Bebu Bebicaaaaa
 love ljubav ljubav ljubav ljubav 
hany

Broj poruka : 2016
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tinche taj 23/5/2014, 07:36

Odavno se ovako ne najezih na neciji uvod u dnevnik!

Kakva prica...kakav put...a kakva sreca vas ceka!

Divno draga! Neka ti i ostatak trudnoce bude lagan i kako treba!

Ljubimo te!

Lilypie Fourth Birthday tickers

ja '79. neprohodni jajovodi, hipotireoza, ir
mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
jul 2010. rodio se Aleksandar srce 
sep 2012. prirodna trudnoca
apr 2013. rodjena Teodora srce 
Tinche

Broj poruka : 6395
Godina : 38
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PalcicaBg taj 23/5/2014, 08:40

Niny draga srecno otvaranje dnevnika,uzivaj u trudnoci,neka prodje sto laganije.Zasluzili ste ovu neizmernu radost,a dani srece i radosti vam tek predstoje.
Masa je predivna,kakav mio pogled ima,ma da je pojedes koliko je slatka  osmeh srce 
Poljubac za tebe i Bebu Bebic,deckica malog  srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
PalcicaBg

Broj poruka : 3781
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 23/5/2014, 09:16

Hvala vam na lepim rečima drugarice moje drage  ljubav ljubav ljubav ljubav 

Danas sam ušla u 15.nedelju, pupa se već par dana unazad primeti i baš sam srećna  trudnica  Samo nek raste. Juče sam kupila jednu lepu haljinicu, nosiću je čim je porubim  Very Happy
Niny

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SoJa taj 23/5/2014, 10:12

Niny, srećno otvaranje TD. Predivan uvod, pun emocija. Prešli ste trnovit put do uspeha, stvarno vam se divim na hrabrosti, ali vredelo je  as  Na divan način ste saopštili vest rodbini, prva bebina slikica je divna, pa onda druga, kad ste videli i čuli  srce , pa slikice gde se vidi bebac sa prstićima :DPredivno  srca srca srca 
Jako mi je drago zbog tebe, imala sam čast da te upoznam, divna si osoba i zaslužuješ svu sreću. Uživaj, draga  cvet 
Naravno, nisam zaboravila Mašu. Preslatka je, na ovoj slici je tako šarmantna, uozbiljila se, prava pozerka. A i rođendanska torta joj je divna. Evo linka, setila sam se tebe kad sam videla, ovako će Maša kad se rodi Beba Bebić (čestitke za dečkonju  bebe , zaboravih Very Happy)
http://www.24sata.hr/zivotinje/super-pas-pomaze-promijeniti-bebi-pelene-ali-i-njise-kolijevku-367818

Ljubim te  ljubav ljubav ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2026
Godina : 40
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dragmilk taj 23/5/2014, 10:26

Bebice, dobro nam dosla sreca 
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 42
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 23/5/2014, 11:10

Soja, već sam gledala razne klipove sa Čarlijem biglom, divan je, ljulja bebu, pomaže kod menjanja pelena, donosi joj igračke  srca srca srca  E da Maša barem nešto od toga nauči. Ali već je vidim kako leži u bebinom krevecu i baš je briga za sve  lol!

A tebe sam povukla jako za nosić, pa da mi se uskoro pridružiš  trudnica love ljubav
Niny

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SoJa taj 23/5/2014, 11:17

Niny :: E da Maša barem nešto od toga nauči. Ali već je vidim kako leži u bebinom krevecu i baš je briga za sve  lol!

lol! lol! lol! lol! Maša je razmažena dušica  osmeh srce 

Niny ::A tebe sam povukla jako za nosić, pa da mi se uskoro pridružiš  trudnica love ljubav

likeit love

SoJa

Broj poruka : 2026
Godina : 40
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 24/5/2014, 01:43

Niny drugaru dragi zelim ti predivne dane trudnoce i jos ljepse kad Beba Bebic stigne. Ljubim vas i pratimo se u stopu. I meni je termin 16.11. Very Happy 

srca srca srca srca srca 
SladZana

Broj poruka : 2750
Godina : 33
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 26/5/2014, 09:42

SladZana :: I meni je termin 16.11. Very Happy 

Divno  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce Još ne znate da li dečak ili devojčica?
Niny

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 26/5/2014, 09:57

Moram da vam pokažem majicu koju sam dobila od sestre  osmeh srce  Stomak mi je još mali, mada je uživo veći, ali na leto će mi biti taman.

Niny

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh