KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
ariadne69
jelena*mama2andjela*
cecilija78
fight&faith
SoJa
JednaSova
ChillyVilly
AriesGirl
Vecka
jovanka.draskic
dacans
srculence 84
d77
REAANITA
hocukusurnecuzvaku
OKacica
Mili2
ivanicasale
SannI-AlL
Hiperaktivna
zvoncica36
luckystar74
Vuchica
missile
Sofija Veks
MalaSaJuga
malena 92
saska1
Smrdica
cicsa80
ragaco
maki0211
annci
Jelka
Star77
Vanilla
leptirko82
ivi
bak
Petkana
mijaki
PalcicaBg
sandrolina
Niny
karakaca
BiKsi :)
dzefri
mamadabudem
lela1984
Srcko13
KoMetaK
sareni leptir
56 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 10/6/2014, 08:13

Koracaljke moje d 
Jelka ff 
Lucky,kako prokrvarila,da nije implantacijsko?
Miss love ti se super drzis,navijam jako igra igra igra igra igra igra 
Saska,bravo za folikulcice i endo likeit da jos malo zalijem zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 
Bak queen konacno pocela,nek je sa srecom draga!
Kometo osmeh srce navijam da sto pre padne Lh,ti nam neces u maratonke!
Anci,navijam da jun bude vas mesec radost radost radost 
Lelo, osmeh srce bravo za uradjenu histero!
Sandrolino,nadam se da ce sve biti ok,komunikacija najvaznija u ovoj prici.
Toliko zapamtih Very Happy a sad malo o mojim mukama Very Happy .Danas 5dpt a ja potonula skroz.Ocajnicki pokusavam da pronadjem neki signal u svom telu,al odgovora nema pa na nema.Bolne grudi od progesterona i to je to i to cak promenljivo.Koliko sam bila pozitivna ceo proces,toliko sad  postadoh neverni Toma.Jako nerviram samu sebe i naravno moram to kriti od mm,jer je on,dusa moja,pun vere i nade.Eto,ovo je moje danasnje raspolozenje Rolling Eyes
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Smrdica 10/6/2014, 08:26

Petkana ne opterecuj se trazenjem simptoma veci je broj nas koje ih nismo imale..mene su grudi prestale boleti pred betu i nista se nije desavalo u organizmu..opusti se i uzivaj nemoj sekirati bebice ljubav
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 10/6/2014, 08:32

Smrdice osmeh srce kako si ti trudnice?
Znam da mnoge zene nemaju simptome al mene su u trudnoci,pre ocekivane m,jako bolele grudi i stomak pa sad uporedjujem,sta ces nema glava pametnijeg posla Very Happy 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 10/6/2014, 08:34

Petkana, pobogu! Kakve veze ima to sto ne boli? Svako telo, prica za sebe. Ja sam samo na Kutku cula tako puno razlicitih slucajeva, cak i kad se vadi beta.juce me zove nasa Maus, i kaze da je njena drugarica radila betu 12dpt i nula. Ponovila 15dpt i 50. Dakle, opustencija draga, jel citas ti kad ja savetujem svoju terapiju- turske serije, zuta stampa, exclusiv na prvoj, ples sa zvezdama..
Molim te, ne sumnjaj, to nikako. I opusti se. Kupi sebi i tm po nesto.

Smrdice, nisam u toku, a nemas potpis, pa ne znam jel si nam ti trudnica?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 10/6/2014, 08:37

Joj Smrdice, pa ti si nam trudnica! Pa sto ne stavis potpis? Koja nedelja? Spontano ili vto?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Smrdica 10/6/2014, 08:39

Tako je Misile samo opusten sadrzaj i uzivancija..da jesam trudnica i moje bebe su "napravljene" u istoj klinici kao vase..vucem vas obe jakoo za nos pa da se druzimo..
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 10/6/2014, 08:40

Petkana, dva put kad popravljas isti zub nece te isto boleti, a ti bi da ti trudnoce budu sa istim simptomima. Nece, ne brigaj. Svaka vto je prica za sebe, i svaka trudnoca. (To sam cula od zena sa vise dece). Ne misli i uzivaj
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 10/6/2014, 08:45

Petkana opušteno samo niko nije isti svi smo mi različiti neko ima neke simptome neko nema ništa od toga ja vjerujem da ste ti i Miss  trudnica trudnica što će se uskoro i pokazati.
A sad da vas pitam jeste vi pregnil primale u debelo meso ja terbam večeras primit stop.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Smrdica 10/6/2014, 08:47

Petkana hvala na pitanju,dobro smo hvala Bogu..
Saska pregnil se dobija u debelo meso,srecno stopiranje :)
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 10/6/2014, 08:47

saska1 ::Petkana opušteno samo niko nije isti svi smo mi različiti neko ima neke simptome neko nema ništa od toga ja vjerujem da ste ti i Miss  trudnica trudnica što će se uskoro i pokazati.
A sad da vas pitam jeste vi pregnil primale u debelo meso ja terbam večeras primit stop.
Ja pregnil stop u Leskovcu primila u debelo meso.  lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 10/6/2014, 08:50

Pregnil ide u debelo meso. Dr mi je naglasila da treba da da neko strucan, pa posto mi je bilo nezgodno da nocu trazim med sestru, dr je dala ovitrel, koji ide u stomak. Super je, ne boli, istn kao pregnil, ali 1 ovitrel menja 5000 jedinica pregnila i kosta oko 3500 u irisu.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 10/6/2014, 08:50

Hvala cure i ja sam ga uvijek u debelo meso pimala al mi ova u apoteci reče može i potkožno.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 10/6/2014, 08:52

Ne, pregnil samo u guzu, a ovitrel u stomak potkozno.

Saska, danas js jednom hranis jajasca i stop. Srecno stopiranje!!!!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 10/6/2014, 08:58

saska1 ::Hvala cure i ja sam ga uvijek u debelo meso pimala al mi ova u apoteci reče može i potkožno.
Samo u guzu,nikako potkozno!Srecno stopiranje veceras!  Very Happy 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 10/6/2014, 09:19

Lucky zao mi je draga  No 
Petkana mani se simptoma,nema pravila,uzivaj u trudnoci i ne misli da je drugacije  roda roda roda roda roda roda roda roda 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 10/6/2014, 09:21

Miss,lela hvala  ljubav ljubav još jedno možda glupo pitanje jel danas trebam nešto posebno čuvat jajca ili sve normalno mislim na rad (trebm ići na selo slave muž.pa malo da pomognem).
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 10/6/2014, 09:43

saska ,uzivaj dok jos mozes ...slobodno se ponasaj .... yes  yes  yes
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 10/6/2014, 09:44

Koračaljke moje drage, da vas ljubnem sve u kompletu  ljubav 
Lucky, žao mi je... biće sledeći put, ne gubi nadu. Eto, našla se glupava infekcija da poremeti proces, sledeći put je neće biti i uspećeš. Grlim te...
Sandrolina, naiđe tako loš period, pa smo sve u trenutku sumnjičave i negativne, al prođe... Opusti se i biće sve ok. Ja navijam jako  b b b b b b 
Miss, opuštencijo moja, kako si mi samo draga! Kad bih mogla uživo da te stisnem  grljenje Al, biće ponovo prilike, pa ćeš da me vučeš za nos Wink Ljubac veliki  cmoka 
Bak, još jedna meni jako draga cura, navijam jako i zalivam, zalivam, zalivam  zalivanje Biće sve super, znam  yes 
Saška, :DDa lepo sazru ćelijice  zalivanje zalivanje zalivanje Još malo, još malo  igra
Lela, navijam za prirodnjak u Genesisu i ishod kao kod Dace  vv vv vv 
Petkana, znam da je teško ne tražiti signale, prošla sam 4 puta kroz to, tako da te razumem. Ti si imala trudnoću, pa ti je još teže, jer upoređuješ sa tim periodom. Ali, u pravu su cure, nisu sve trudnoće iste, pa ni simptomi. Samo budi pozitivna i veruj.  cmoka 
Meta, hop, hop, dole LH  tapšanje tapšanje tapšanje 

Srećno, drage moje  poljubci poljubci poljubci

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 10/6/2014, 09:45

saska1 ::Miss,lela hvala  ljubav ljubav još jedno možda glupo pitanje jel danas trebam nešto posebno čuvat jajca ili sve normalno mislim na rad (trebm ići na selo slave muž.pa malo da pomognem).
Sve normalno.  queen 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 10/6/2014, 09:49

lucky,sad sam videla ...jako mi je zao . v  v  v 
meta  napred scuro  napred scuro  napred scuro 
petkana ,ja nemam i dalje nikakve simptome ..i ja sam se isto pitala ....pa eto ..pogodak .rekle su ti cure sve .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 10/6/2014, 10:20

hvala Vam devojke moje, značite mnogo...
upravo dola sa UZ od doktora, endo je danas na 16dc 10,5mm i zapremine oko 3,7ccm.
poslala sam izvestaj Sonji pa ocekujem odgovor kakav je plan.
ljubim vas sve...

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 10/6/2014, 10:27

sandrolina ::hvala Vam devojke moje, značite mnogo...
upravo dola sa UZ od doktora, endo je danas na 16dc 10,5mm i zapremine oko 3,7ccm.
poslala sam izvestaj Sonji pa ocekujem odgovor kakav je plan.
ljubim vas sve...
S tim ides na transer sigurno,extra!Jedva cekam da cujem kad!  Very Happy 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 10/6/2014, 10:43

cekam odgovor Lela i jedva cekam da cujem kada...
pisem cim odgovore...
 d

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 10/6/2014, 11:07

odgovor je stigao, putujem u ponedeljak 16.6. transfer se radi po planu 17.6, upravo mi je napisala koordinatorka da se transfer planira od 16 do 25 dc zbog hormonske terapije...
Sada čekam ponedeljak i put za Prag.   roda

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 10/6/2014, 11:16

sandrolina ::odgovor je stigao, putujem u ponedeljak 16.6. transfer se radi po planu 17.6, upravo mi je napisala koordinatorka da se transfer planira od 16 do 25 dc zbog hormonske terapije...
Sada čekam ponedeljak i put za Prag.   roda
Pa,super,eto,vidis,sad se opusti koliko je to moguce.  Very Happy To ti je,koji dan ciklusa? king 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu