Korak po korak na putu do bete +

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem :) taj 8/6/2014, 08:14

Laki, kako je?  :)

mamadabudem :)

Broj poruka : 1731
Datum upisa : 12.02.2014

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sareni leptir taj 8/6/2014, 08:25

mmd superiska sto se blizis pocetku i ti ! nek se hormoni jos malo srede ,nek sve krene i protekne u najboljem redu ! cmoka  cmoka  cmoka  cmoka  good job  good job  good job  good job

sareni leptir

Broj poruka : 3885
Godina : 40
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od luckystar74 taj 8/6/2014, 08:29

Konacno bez temperature, crp krenuo da pada i nadam se da cu uskoro kuci!

luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sareni leptir taj 8/6/2014, 08:30

lucky,jeeeeeeeeeeeeeee   igra  igra  igra  igra  igra 
sta kazu doce ,zbog cega je bila ta temper.?

sareni leptir

Broj poruka : 3885
Godina : 40
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lela1984 taj 8/6/2014, 08:34

Exta,Lucky,samo kad se ti nama oporavljas!A uskoro cemo da se radujemo i tvojoj visokoj beti! radost  igracice  love

lela1984

Broj poruka : 3596
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem :) taj 8/6/2014, 10:21

sareni leptir ::mmd superiska sto se blizis pocetku i ti ! nek se hormoni jos malo srede ,nek sve krene i protekne u najboljem redu ! cmoka  cmoka  cmoka  cmoka  good job  good job  good job  good job
 osmeh srce osmeh srce 

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem :) taj 8/6/2014, 10:22

luckystar74 ::Konacno bez temperature, crp krenuo da pada i nadam se da cu uskoro kuci!

Kući nego šta, da kod kuće dočekaš beturinu.... sreca 

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od luckystar74 taj 8/6/2014, 15:29

Pre ce biti da cu ovde sacakati betu! Minimum pet dana treba da se prima ovaj antibiotik venski tako da jbg to je sreda, a beta je u cetvrtak.

luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem :) taj 8/6/2014, 17:57

Svejedno, bitno da je tebi dobro a beturina će doći, kod kuće ili Višegradska!  Very Happy osmeh srce osmeh srce

Poslednji izmenio mamadabudem :) dana 8/6/2014, 20:32, izmenjeno ukupno 1 puta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lela1984 taj 8/6/2014, 19:00

luckystar74 ::Pre ce biti da cu ovde sacakati betu! Minimum pet dana treba da se prima ovaj antibiotik venski tako da jbg to je sreda, a beta je u cetvrtak.
Bitno da dodje beturina,kuci ili u Visegradskoj i bice VISOKA,naravno! love  c I za tebe jedan veeeeeeeliiiiiiikiiiii  zagrljaj

lela1984

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od annci taj 9/6/2014, 10:00

lela1984 ::
luckystar74 ::Pre ce biti da cu ovde sacakati betu! Minimum pet dana treba da se prima ovaj antibiotik venski tako da jbg to je sreda, a beta je u cetvrtak.
Bitno da dodje beturina,kuci ili u Visegradskoj i bice VISOKA,naravno! love  c I za tebe jedan veeeeeeeliiiiiiikiiiii  zagrljaj

Bravo Lucky. Vazno je da si ti nama bolje! Strpi se jos malo, to je samo par dana. Otvaraj te Visegradske prozore da udje sunce i jato  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

annci

Broj poruka : 1806
Godina : 41
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od annci taj 9/6/2014, 10:10

OKacica ::
ChillyVilly ::Jao zene,sad sam citala za klomifen,pa sam se zabrinula.Meni je danas dr dao da ga pijem 2×1,ja sam cula da je rekao dva puta dnevno,a sad pocinjem da sumnjam da li sam dobro cula.Ionako sam skroz zbunjena,sve ovo radim prvi put i to u NF,a to znaci da pored toga sto nista ne znam,nista mi i ne govore.Ja cu piti kako mi je dr rekao tj kako sam razumela,pa za malo vise od 10 dana radimo inseminaciju.

Chilly, ja sam pila 2x1, jednu ujutru jednu uvece, dr mi je rekla od kog do kog dana ciklusa, ne secam se sad, ali znam da je bilo 5 dana ukupno (cela kutija kloomifena). Pilo je dosta devojaka, nemoj da se brines, moze od njega da se dobiju lepe jajne celije. Ja sam ga lepo podnela. Drzim pesnice!

Chilly, ja sam pocela sa klomifenom prekjuce (u subotu). Po Kopitovickom protokolu pijem ga od 4 do 8dc (ukupno 5 dana). Meni je napisala da pijem 2 tbl odjednom. Uvece. Na forumu su mi preporucili da to bude posle jela, te uvedoh i veceru...Moram da se naviknem na debljinu....planiram da budem jaaako debela narednih 9 meseci  trudnica trudnica trudnica 
Pijem ga do srede i u cetvrtak idem na UZ. Bar se nadam.Zvala sam sada dr Ilic, i obecali su da ce mi javiti. Mada kada sam bila prosle nedelje na UZ Kopitovicka mi je rekla da se slobodno javim i kazem u ordinaciji da je podsete da ce ona doci bilo koji dan. Stanuje negde u blizini. Ne secam se ko je razmisljao gde da zakaze kod Kopitovicke, moja preporuka je kod Dr Ilic, najbrze i najefikasnije ide.

Poljubac za koracaljke  srcasti poljupci 

annci

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fight&faith taj 9/6/2014, 10:17

Annci, da zalijem malo za folikulcice.  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 
Navijam za dobar E2 i dobar UZ u cetvrtak.  radost radost radost radost radost radost radost radost radost
Pijes li i estrofem uz klomifen? Vidim da je leli preporucila i estrofem, a klomifen od 3 dc.

fight&faith

Broj poruka : 1797
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od annci taj 9/6/2014, 10:23

I hajde da se i ovo malo posavetujem sa vama.
Ukoliko se sada, u cetvrtak, ispostavi da imam neku celijicu, ostaje da nisam bas pametna sta da radim. Gde da radim sam postupak.
Kopitovicka mi je predlozila prvo Betaniju jer je tamo vrlo povoljno, aspiracija + transfer su 80.000 din. Kada sam joj rekla da razmisljam ipak o Genezisu, jer sam cula da im je lab odlicna, objasnila je da ukoliko imam 1 jc moze da me ubaci kao prirodnjak u Genezis i da je onda cena 1200 eur. Sta to znaci? Ako imam dve (ih, da mi je...  Very Happy ) da onda nije prirodnjak?

Sta vi mislite? Genezis ili Betanija? Za ove blago potpomognute prirodnjake... Da li se hutching posebno placa? Ako je neka devojka radila, da li joj je to preporucio dr ili je sama trazila?

annci

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od annci taj 9/6/2014, 10:26

F&F pijem i estrofem ujutru i uvece, takodje od tog 4 dana, a od veceras uvodim i po dva menopura (ukupno 3 dana). Prvi put cemo se bockati sami. Do sada sam uvek isla kod dr. Valjda necemo moci ne znam koliko da omanemo. To su samo tri bockice...

Pored ovoga ja sam i dalje na milion tabletica koje sam pila mesec dana (dhea, D 400, elevit, Q10, zuti nocurak, folnak). Ma ujutru sam samoj sebi ko bioskop. Ko neka baba...ali baba ce postati mama  lol! lol! lol! lol! pa joj nije zao

annci

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lela1984 taj 9/6/2014, 10:38

Annci,meni je rekla Genesis,bas zbog uslova i laba.To je svakako prirodnjak, koliko god da imas celijica.Hecing sam cula da oni sami preporucuju gde treba. Bako,da postanes mamica uskoro!Srecan pocetak!  osmeh srce

lela1984

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lela1984 taj 9/6/2014, 10:39

Annci,meni je rekla Genesis,bas zbog uslova i laba.To je svakako prirodnjak, koliko god da imas celijica.Hecing sam cula da oni sami preporucuju gde treba. Bako,da postanes mamica uskoro!Srecan pocetak!  osmeh srce

lela1984

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fight&faith taj 9/6/2014, 10:44

Annci, hvala na odgovoru. Slazem se sa lelom da cena ne bi trebalo da zavisi od toga da li imas 1 ili 2 jc, vec od nacina stimulacije. Mislim da je to svakako prirodnjak posto si na klomifenu bez obzira koliko ces dobiti celija. Znam da se hecing naplacuje posebno oko 200 evrica. Ona ga preporucuje ako misli da treba.

fight&faith

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lela1984 taj 9/6/2014, 10:47

fight&faith ::Annci, hvala na odgovoru. Slazem se sa lelom da cena ne bi trebalo da zavisi od toga da li imas 1 ili 2 jc, vec od nacina stimulacije. Mislim da je to svakako prirodnjak posto si na klomifenu bez obzira koliko ces dobiti celija. Znam da se hecing naplacuje posebno oko 200 evrica. Ona ga preporucuje ako misli da treba.
Hecing je 28 hilj. Preporucuju ga ako misle da treba.  Very Happy 

lela1984

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fight&faith taj 9/6/2014, 10:49

U pravu si lela 28 000 dinara. Meni je rekla da nam treba. Very Happy

fight&faith

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od annci taj 9/6/2014, 11:06

Fala, drage moje  ljubav 
Mi smo svakako razmisljali da to bude Genezis, ukoliko je cena samo tih 1200. Tih dodatnih 200 nije puno.
Bitno mi je da ne bude sada 2.500 + hutching. 99% ja vise od 2 celije ne mogu da imam.

Svakako cu videti sa dr u cetvrtak, ali vecina poslednjih bebica ovde su Genezisove, tako da bih se ja rado pridruzila...

annci

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fight&faith taj 9/6/2014, 11:11

Draga annci, mi u prirodnjacijma mozemo i dobiti samo maksimalno 2 do 3 celijice sumnjivog kvaliteta. Tako da taj novac za prirodnjak ipak nije mali. Ja bih volela da normalno reagujem na stimulaciju, pa da se prvo bockam supresijom, pa da onda dobijam pravu stimulaciju i gomilu jajnih celija. Da mogu da idu na blaste, na zamrzavanje i da nam sanse za uspeh budu mnogo vece. Ovako ... daj sta das.

fight&faith

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ChillyVilly taj 9/6/2014, 11:20

OKacice,hvala ti sad mi je lakse...i ja dobro podnosim klomifen.Nisam znala da se pije posle jela,ali ja svakako veceram,pa mislim da sam ga tako i pila.
Annci,srecno... Very Happy 

ChillyVilly

Broj poruka : 142
Godina : 38
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od annci taj 9/6/2014, 11:26

fight&faith ::Draga annci, mi u prirodnjacijma mozemo i dobiti samo maksimalno 2 do 3 celijice sumnjivog kvaliteta. Tako da taj novac za prirodnjak ipak nije mali. Ja bih volela da normalno reagujem na stimulaciju, pa da se prvo bockam supresijom, pa da onda dobijam pravu stimulaciju i gomilu jajnih celija. Da mogu da idu na blaste, na zamrzavanje i da nam sanse za uspeh budu mnogo vece. Ovako ... daj sta das.

Meni pricas...Kada cujem 5-6-15 jc!!! Ne mogu da verujem! Ali sve to ne mora da nista da znaci...svakoj od nas dovoljna je samo 1...Pa pogledaj samo nasu d77...nije bilo ni klomifena, ni estrofema, ni menopura...pravi pravcati prirodjnjak! I truuuudna!!!! A rezerva joj ko kod mene...

Svaka od nas ima svoj put, i svaki treba da se zavrsi uspehom! Tako da, kooooraaaacamoooo i dalje.....
 srca srca srca 

annci

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ivanicasale taj 9/6/2014, 11:30

bas tako Annci,bice sve to ok.

Lucky drago mi je da si bolje.Bice tu velika beta.Navijam za Cetvrtak.

Leptiricu kako si ti?

ivanicasale

Broj poruka : 1149
Godina : 29
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 15:04

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći