KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
ariadne69
jelena*mama2andjela*
cecilija78
fight&faith
SoJa
JednaSova
ChillyVilly
AriesGirl
Vecka
jovanka.draskic
dacans
srculence 84
d77
REAANITA
hocukusurnecuzvaku
OKacica
Mili2
ivanicasale
SannI-AlL
Hiperaktivna
zvoncica36
luckystar74
Vuchica
missile
Sofija Veks
MalaSaJuga
malena 92
saska1
Smrdica
cicsa80
ragaco
maki0211
annci
Jelka
Star77
Vanilla
leptirko82
ivi
bak
Petkana
mijaki
PalcicaBg
sandrolina
Niny
karakaca
BiKsi :)
dzefri
mamadabudem
lela1984
Srcko13
KoMetaK
sareni leptir
56 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 3/6/2014, 23:24

Brbljiva i ovde čestitke. Vigantol ti je d vitamin, ima ga svuda, ako nema, ti kupi ad3 kapi, one su vodene, pa se uzima više. Eto recimo, moja beba je dobijala po jednu kap vigantola, a onda joj je dr ukinuo vigantol i uveo ad3, i njih dobija 6 kapi.

Cure, navijam jako i grlim ove cice koje su u lošim fazama, da što pre prodju i da što pre ogreju sunašca.

Palčice, navijam i za tebe draga, da ovo bude tvoj srećni mesec!

Kometa, Bak, još malo pa akcijanje!

Miss, odo u klub da vidim kako si!  lol! 

Jelka, miriše na implantacijsko!

Petkana, navijam za ljubav u labu, a biće tu lepih embriona!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 4/6/2014, 10:00

Leptiricu Vigantol su kapi vitamina D3. Znam da su imale da se kupe u apoteci u Liliy. Meni nudili, ali ja sam odabrala neki americki D3. U pitanju je cist D3, kosta oko 800 dinara, a ima oko 100 soft kapsula od 400 iu. Mislim da ne bi smela da uzimas AD3, zbog vitamina A koji se ne preporucuje u trudnoci u velikim kolicinama.
Kod mene opet cista, ogromna, hemoralgicna. Ne moze da se punktira, nego opet moram da pijem primulot-smor, pa cemo videti.
Koraci  vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 4/6/2014, 10:08

drage moje ,vigantola nema nigde u Srbiji ,do kraja juna-rece mi dr ,ceka se neki atest za te kapi  .zvah u Igor apoteci ,pa me pitaju dal mi je to za bebu -rekoh da nije ,vec za trudnicu .ona kaze ,onda imamo ad3 kapi.
meni to ne treba jer endokrinolog mi zahteva strikno cist vitamin d.imam ja kapsule d3 vitamina ,ali su kombinacija d3 plus kalcijum karbonat .ali ona kaze da taj aklcijum nije dobar u trudnoci ,vec i preporucuje ogestan tablete 1 ujutru i vitamin d3 (kapsule JEROW FORMULL-0,25mg ) 1 navece posle vecere .ili samo taj d3 1 ujutru i  1 uvece .
 u sustuni ,kupicu tajd3 kapsule ,i samo to cu sada koristiti.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 4/6/2014, 10:10

e taj d3 cu kupiti i za taj d3 mi je rekla doktorka .samo cist d3 ,nikakva kombinacija vitamina ne dolazi u obizir .
f&f ,budi strpljiva i sve sredi ,pa onda proces . osmeh srce
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 4/6/2014, 10:14

Leptiricu evo sad gledam kod mene, bas tako pise na kutiji "Jarrow formulas" Vitamin D3.  Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 4/6/2014, 11:48

fight&faith ::Leptiricu Vigantol su kapi vitamina D3. Znam da su imale da se kupe u apoteci u Liliy. Meni nudili, ali ja sam odabrala neki americki D3. U pitanju je cist D3, kosta oko 800 dinara, a ima oko 100 soft kapsula od 400 iu. Mislim da ne bi smela da uzimas AD3, zbog vitamina A koji se ne preporucuje u trudnoci u velikim kolicinama.
Kod mene opet cista, ogromna, hemoralgicna. Ne moze da se punktira, nego opet moram da pijem primulot-smor, pa cemo videti.
Koraci  vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
I ja imam neku cistu sigurno sad,jako me boli stomak ovih dana,a sutra je histero.Kopitovicka ce sutra UZ da mi radi pred histero,tako mi je rekla.Videcemo onda kakve su sanse za prirodnjak,hoce li da ga radi ili cu ipak opet u Prag na donaciju.Bice veselo sutra,ha,ha!  lol! Very Happy osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 4/6/2014, 12:31

Devojka ja da se jAvim live sa gak Visegradska. Nakon et sutradan krecu bolovi, mucnina i povracanje. Sva sreca te je moja dr bila dezurna, primila me, evo me na infuziji! Juce sve sto sam pojela izbacila sam. Uzas! Verovatno je reakcija na postupak!
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 4/6/2014, 12:50

luckystar74 ::Devojka ja da se jAvim live sa gak Visegradska. Nakon et sutradan krecu bolovi, mucnina i povracanje. Sva sreca te je moja dr bila dezurna, primila me, evo me na infuziji! Juce sve sto sam pojela izbacila sam. Uzas! Verovatno je reakcija na postupak!
To je sigurno od silnih hormona koje primamo u postupku.Bice dobro,smiri se koliko mozes,bice ti bolje od infuzije.Navijam za tvoju VELIKU betu uskoro!  king 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 4/6/2014, 12:51

jovanka.draskic ::Kometice,  sve  te  razumem  i  shvatam  sta  pricas  zagrljaj 
sto  se  tice  ove  dr.    znam  da  je  veliki  strucnjak  i  da  se  u mnogo  toga  razume
sad  sto  se  tice  toga    za  zamrznute  embrione  meni  je  sve  to  jos   neshvatljivo
Trombofilija  meni  nije  problem   meni  je  drago  da  sam    pronasla  jedan  od  sigurnih faktora  neuspeha,  meni  je  zao  sto  to  nisam  znala  pre  ovih  postupaka,nekako  mislim  da  bi  bar  jedan  uspeo  da  sam  imala  odgovarajucu  terapiju.

sad  meni  se  neopisivo  ide  u  Prag  po  bas  taj  jedan  eskim  i  sad  sam  u  nedoumici    sta  uraditi.  nemozemo  ici    ove  god.  ali  hocu  da  sve  dovedem  do  savrsenstva  kad  budemo mogli.

Jovanka, nisam dugo bila na ovim stranama, pa ni ne stizem da iscitam sve.
Ali stadoh kod ovog posta...moram da napomenem da je kontracepcija kontraindikacija trombofilijama... mozda si napisala koju su ti pronasli, ja ne vidoh, ali svakako sledeci postupak nikako kontracepcija i obavezno hematolog. Kometak rece svaka od nas ima neku trombofiliju, mozda je to razlog neuspeha, ali ako si pokrivena terapijom, to moze da uspe.
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 4/6/2014, 12:54

luckystar74 ::Devojka ja da se jAvim live sa gak Visegradska. Nakon et sutradan krecu bolovi, mucnina i povracanje. Sva sreca te je moja dr bila dezurna, primila me, evo me na infuziji! Juce sve sto sam pojela izbacila sam. Uzas! Verovatno je reakcija na postupak!

Ne bi trebalo da je reakcijaa na postupak, jer ti na ET ne ides u anesteziju i sl... Mozda si nesto lose pojela ili je neki stomacni viruscic... Ta infuzija ce ti dobro doci. Svakako, drzi se...obicno kad krene traljavo, zavrsi se najbolje moguce... Srecno!!!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 4/6/2014, 12:56

lucky h kako sad to ?! kakvo je to povracanje ?mozda je ipak neki virus ,vodi racuna -jer ti to sada ne treba !
navijam da sve bude u redu  love  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  poljubac i cekam tvoju veliku betu !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 4/6/2014, 13:16

Lucky, samo hrabro napred...to je nešto prolazno...trudna ženo osmeh srce  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelka 4/6/2014, 15:25

Devojke... Malo me sramota da pitam...al eto ziva nisam ako ne pitam.. Dana
Mi je 8 dan od et i 10 od apir. Standardno bolucka stomak...tek pomalo svetlo braonkasto na ulosku... I sinoc..pa i evo skoro ceo dan muka?!?!? Verovatno to psihicki sama sebi pravim..al evo da cujem vasa iskustva... I jos nesto..
Razmisljam se kad da radim betu?! 10. Dana?! 11.?! 12.?! Daleko mi 14 dana..
Jelka
Jelka

Broj poruka : 66
Godina : 43
Location : Ns-Bg-Sd
Datum upisa : 11.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelka 4/6/2014, 15:37

Lucky drzi se!!!!! Javljaj sta se desava!!!!
Jelka
Jelka

Broj poruka : 66
Godina : 43
Location : Ns-Bg-Sd
Datum upisa : 11.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 4/6/2014, 16:08

ako su blaste mozes i 10 dana-to je sigurno .a za ostalo neznam ,ja sam uvek cekala 12 dan u najmanju ruku ...mislim da ti je najbolje 12 dan da radis betu i  nikakvi kucni testovi ,to ne vazi za vto !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 4/6/2014, 16:29

sareni leptir ::ako su blaste mozes i 10 dana-to je sigurno .a za ostalo neznam ,ja sam uvek cekala 12 dan u najmanju ruku ...mislim da ti je najbolje 12 dan da radis betu i  nikakvi kucni testovi ,to ne vazi za vto !
Kucni nikako,ja radila 9-og dana od transfera blaste u poslednjoj donaciji i bio negativan! 13-og d. vadila betu iz krvi i bio pozitivan! Beta je posle pala,na zalost,ali poenta je da je kucni test pogresio.Do implantacije je ipak doslo,i ako na kratko.Ja vise necu piskiti svakako u narednom postupku,ha,ha.  king 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 4/6/2014, 16:31

i ja sam u prvoj vto radila 10 dana kucni ,bio negativan .a posel 12 dana pozitivna beta iz krvi
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 4/6/2014, 16:51

sareni leptir ::i ja sam u prvoj vto radila 10 dana kucni ,bio negativan .a posel 12 dana pozitivna beta iz krvi
Pa, o tome pricam.  queen 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 4/6/2014, 16:53

Jelka nadam se da je ta mucnina znak velike bete.
Betu mozes raditi od 10-tog dana pa nadalje,najbolje je ipak 12-tog dana da radis.Ako vec ne mozes da cekas 14-ti dan.
Jedno pitanjce cure,vi koje pijete Gluformin,Glukofaz,Metaformin... Kada ga pijete pre jela ili posle?Ja obicno pijem posle jela pa nesto razmisljam da li mozda gresim,sta vi mislite?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 4/6/2014, 16:53

Lela srecno sutra.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 4/6/2014, 17:05

ivanice ,gluformin pijem posle jela a eutriox naste srca pola sata pre dorucka .
lela  zagrljaj  usne  usne  usne
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 4/6/2014, 17:19

ivanicasale ::Lela srecno sutra.
Hvala,a ja sam pila Gluformin,endokrinolog mi je rekao u toku obroka,uzmes par zalogaja,popijes Gluformin,pa nastavis s klopom.  Very Happy 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 4/6/2014, 17:21

lela1984 ::
ivanicasale ::Lela srecno sutra.
Hvala,a ja sam pila Gluformin,endokrinolog mi je rekao u toku obroka,uzmes par zalogaja,popijes Gluformin,pa nastavis s klopom.  Very Happy 
Metformini se,inace piju tako,uz obrok, tj., u toku obroka, bolje deluju!  sunny 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 4/6/2014, 17:26

Lelo osmeh srce srecno sutra!
Ivanice,nikako pre jela!
Jelka radost radost radost navijam!
Mi sutra idemo po decicu Very Happy Very Happy Very Happy 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 4/6/2014, 17:57

Petkana ::Lelo osmeh srce srecno sutra!
Ivanice,nikako pre jela!
Jelka radost radost radost navijam!
Mi sutra idemo po decicu Very Happy Very Happy Very Happy 
Extra! Znaci,sutra transfer?  Very Happy HAPPY TOMOROW! igracice  likeit  sreca  love  ljubav  love  b  f


Poslednji put izmenio lela1984 dana 4/6/2014, 21:31, izmenio ukupno 2 puta

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu