KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

+10
veki1
Ema78
leptirko82
Stenli
KoMetaK
djole42
Mirjana
Tinche
fmala
HappyGirl
14 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava - Page 2 Empty Re: HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od HappyGirl 12/7/2014, 22:18

Pre neki dan je uplaćemo Buby još 4000 dinara. Hvala cure!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava - Page 2 Empty Re: HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od buby 13/7/2014, 08:04

HappyGirl ::Pre neki dan je uplaćemo Buby još 4000 dinara. Hvala cure!
hvala vam zaista puno...znacilo je...i eto mi smo se vratili u stan,rekla sam tj pisala negde da sem podruma gde su mi bila kolica i autosediste i dunjine stvari neke igracke,sanke ,jelke i ostale sitnice ja nemam stete...ostaje mi jos autosediste da kupim...tako da bih vas zamolila da se za mene novac vise ne skuplja..nema smisla..prosto takva sam..kad pogledam sta se desava u nasem gradu i koji lopovluk sramota me sto sam deo svega... iako imamo svi pravo nijednu flasu vode,niti veknu hleba nisam sisla da uzmem od CK koji mi je ispred zgrade..nijednu pelenu il ne daj Boze mleko za dete...radi mi muz i snaci cemo se,a vama neizmerno hvala...juce su decku koji je dovezao pomoc iz Beca da deli najugrozenijima ukrali torbicu..decko ne moze da se vrati,zao mi je sto sam deo svega ovog,tacnije sramota...a vi ako zelite da ucestvujete i dalje u obrenovcu ima itekako ugrozenih...spakujte nesto i donirajte LICNO!!!
hvala jos jednom  love love love love 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava - Page 2 Empty Re: HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od HappyGirl 13/7/2014, 08:09

Buby, nema potrebe da zahvaljuješ, ti znaš koliko te Kutak voli  d U svakom slučaju definitivno prelazimo sada na doniranje akcije2 koju smo malo stopirali zbog ovoga. Nažalost, u svakoj nesreći ima profitera i savet ti je dobar, sakupi pa lično predaj. Najvažnije je da ste kod svoje kuće i da život ide dalje. Stiskamo vas sve  grljenje 
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava - Page 2 Empty Re: HITNO - Pomoć za evakuisane od poplava

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu