KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
malena 92
sandrolina
OKacica
Petkana
lela1984
ivanicasale
fight&faith
Vuchica
Strumfeta78
Ninche
Stenli
Klarica
dragana76ns
bulevarka
ragaco
fmala
Botox
buby
SoJa
daca32
twinsi
zvoncica36
anasrce
bak
Endzi
hocukusurnecuzvaku
lenabeograd
leptirko82
BiKsi :)
SladZana
tulumba
Likoli
mamadabudem
Niny
dunjas
saska1
PalcicaBg
KoMetaK
Star77
Mili2
sareni leptir
neca73
pluton1
d77
jelena*mama2andjela*
Smrdica
Sofija Veks
neris8
LaFolie
53 posters

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 3/5/2014, 10:11

Sofija, Heart i ja smo u istoj nedelji krvarile, i to dosta. Mislim da trombofilicarke cesto krvare u tom periodu
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neris8 3/5/2014, 12:03

Sofija, i ja sam isto tako krvarila i promijenila tri uloška. Ubrzo ces vidjeti svoje bebice i odahnuti.
neris8
neris8

Broj poruka : 82
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 3/5/2014, 14:16

Hvala vam puno na podrsci, drage moje...   d 

Nocas oka nisam sklopila, ubi me glavobolja...ali  ono sto je najvaznije je da sam bila malocas kod dr, ida su obe bebice dobro...!! Oooh koje olaksanjje...rastu i veoma su bile aktivne, sada ih je i mm prvi put video, i sav se stopio...na 10+2 jedan bebac je 38mm, a drugi 40mm, i otukacaji srca su im pravilni...odahnuli smo oboje...

Ja idalje po malo curkam, ali mnogo manje u odnosu na sinoc. Primacu na svaka 3 dana inekcije progesterona depo u naredne dve nedelje, do ekspertskog/dubla...nadam se da ce i krvarenje vremenom skroz stati...

 c
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Smrdica 3/5/2014, 14:23

Divne vesti :)
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jelena*mama2andjela* 3/5/2014, 14:26

Sofija draga ja sam tek sad videla tvoje poruke,jako mi je drago sto su bebe dobro i sto je lazna uzbuna. Znam vrlo dobro kroz sta prolazis al bitno je da su bebe dobro,nemoj da se nerviras to je najgore. Meni je cak dr bila dala Bromazepan i pomogao mi je bio. To krvarenje je nazalost postalo cesto,sve vise zena se javlja da ima ta krvarenja...bitno je da su bebe dobro i da se drze za mamicu Very Happy 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 3/5/2014, 15:57

Divne vesti, Sofija  sunny 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 3/5/2014, 17:00

Sofija,super!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neca73 3/5/2014, 18:35

Strumfeta, mene hoce da zaboli stomak kad se beba pomera. Nije ostra bol, ali me boli, nije ni malo prijatno.
Sofija dobro je da je sve u redu, samo miruj.
Botox, i meni je naisao tezak period, zato i svratim samo tu i tamo. A cini mi se da vreme leti, da nikako da se opustim i uzivam u trudnoci.


Poslednji izmenio neca73 dana 3/5/2014, 18:53, izmenjeno ukupno 1 puta
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 3/5/2014, 18:40

igra  igra  igra  igra  igra  igra sofija divne vvesti....bitno je da su bebe ok i da napreduju ....
divno !
 igra  igra  igra  igra  igra  igra
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mili2 3/5/2014, 19:01

Sofija ma to su tvoji mali borci ..super sto je sve ok..ljubimo vas  ljubav ljubav ljubav 
Mili2
Mili2

Broj poruka : 79
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Star77 3/5/2014, 19:35

Mili2 ::Sofija ma to su tvoji mali borci ..super sto je sve ok..ljubimo vas  ljubav ljubav ljubav 

Potpisacu nasu Mili. Divne vijesti Sofija :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 3/5/2014, 20:40

Devojke moje divne  d   ljubav ljubav ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 3/5/2014, 23:22

Sofija, tek sad video, bas mi je zao, ali mi je drago da su malci tu, nemirni. Mnogo si se opteretila prethodnih mesec dana oko teze, sad probaj da se opustis maksimalno i da usporis.

Grlim trudnice!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 4/5/2014, 00:00

Hvala ti puno, Kometa :*

Moguce da sam se preforsirala, pa kada sam odjednom stala sa tim ubitacnim tempom, telo se konacno opustilo i odmah odreagovalo...

Danas sam celi dan prelezala, i vec sam se nakon jednog dana lezanja smorila ko puz, ne znam sta cu sa sobom od dosade...kako je trava zelenija sa druge strane...kada sam ucila, mislila sam da je svasta nesto zanimljvo na tv-u, sada kada sam mogla da gledam tv, nista me nije privuklo, sada bi se samo setala :) Ali naravno, pratim savete lekara...

Ljubac, draga!  ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 4/5/2014, 09:10

Trudnicice samo da vam mahnem i posaljem poljupce  ff 

Sofija drago mi je da je sve u redu i da su beke dobro,slusaj samo doktora,miruj sto vise,ipak su to dve beke.Ljubim te!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 4/5/2014, 09:14

Veliki  zagrljaj 
A mene od jutros muci neki osip na kolenima i laktovima  Crying or Very sad 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 4/5/2014, 16:17

Sofi drago mi je da su bebice dobro malo se primiri i biće sve u redu  ljubav 

D77 možda je neka alergija nazovi svog dr pa pšitaj
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 4/5/2014, 17:14

Hvala vam, Palcice, Saska  love 

Ja i dalje curkam, nije krvarenje stalo, samo se smanjilo, pa mirujem i to je to za sada, cekam da prodje...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 4/5/2014, 18:13

Saska, nemam koga nazvati, jer moj dr ne daje tel.(bila sam samo 1x kod njega). Ostaje mi da se strpim i sacekam da prodje...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dunjas 4/5/2014, 19:37

neris8 ::Ja idem svake nedelje kod izabranog ginekologa i čekam red da bi mi dali nalog za 7 injekcija fraxiparina. Onda taj nalog nosim u drugi dom zdravlja u kom je načelnik ginekologije i tu mi daju injekcije za 7 dana. Nema šanse da na nalogu piše više od 7 injekcija, ili da mi daju više od jednog naloga. Svaka procedura u zdravstvu je napravljena tako da odustanete. Ovo je par sati cimanja za, u mom slučaju, 14 evra. Trenutno sam lagana, pa idem. Za posle ću da vagam da li mi se isplati.

E ovako i ja celu trudnoću, evo me na polovini 8. meseca. U početku su davali naloge/injekcije za 14 dana, pa od Nove godine mislim prešli na 7 dana.
I sada kukaju na kućnom lečenju, kao rečeno im je da ne smeju više da daju na ruke, ali mi ipak još daju, jer me znaju već, pa viđamo se jednom nedeljno  Very Happy 

dunjas

Broj poruka : 116
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 5/5/2014, 09:37

Sofija, mogu misliti kako si se prepala. Ali bitno je da su bebice dobro i baš su napredne, čini mi se  bebe bebe as  Odmaraj što više draga.

Mi smo bili na putu, iako nije dalek put, bila je gužva na granicama, pa smo na kraju putovali 7 sati, skoro duplo više, ali nije bilo strašno, ponela sam jastučak i leškarila  osmeh srce 
Inače se nekako drugačije osećam, ono malo simptoma koje sam imala su popustili, počela sam da jedem meso, čak sam pojela i malo luka, a to mi je bilo bljak pre par dana i ne spava mi se mnogo kao pre. Zato me je uhvatila neka frka. Jedva čekam uz  Very Happy 

Dunja, kad pre 8 mesec?  affraid  Bravo draga. Reci mi da li još uvek koristiš vigantol kapi? Jesi li proveravala D vitamin?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 5/5/2014, 09:47

Sofija, biće to sve dobro! Ipak su to dve bebice  beba beba srca1 c 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Likoli 5/5/2014, 11:19

Drage moje, ja sam se ovih dana prejedala, svasta sam jela i sinoc me uhvati povracanje i proliv.
uzasno se osecam, svaki misic me boli na stomaku, nadam se da nisam pokupila neki stomacni virus i da je sve od klope. da li se sme uzimati probiotik u trudnoci?
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neca73 5/5/2014, 11:51

likoli meni je dr kada sam imala stomacne smetnje rekla da uzmem probiotik, ali ja sam tada vec bila sesti mesec. tako da samo proveri da li moze u prvih 12 nedelja.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 5/5/2014, 12:14

Likoli, ne znam za probiotik, proveri sa Dr kao sto rece Neca...a mozda ce i samo od sebe proci, samo da ti se stomak malo regenerise...probaj da se hranis lakse, a cesce po malo...

Ja sam jutros bila na komisiji, dadose mi bolovanje, da im se ponovo javim za 6 nedelja...posto moja dr u domu zdravlja nije bila tu, idem kod nje u sredu, pa cu tada da odnesem i doznaku na poslu...

A u medjuvremenu odmaranje, da mi ovo curkanje nadam se skroz stane...

Grlim vas, drage moje!  d 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu