KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrono ishrana

+24
veki1
dragmilk
makac71
bundevica
Biljka :)
ChillyVilly
cufta
Vuchica
SannI-AlL
Niny
Stenli
hocukusurnecuzvaku
BiKsi :)
Star77
bobica83
SoJa
mamadabudem
Ema78
djole42
SladZana
JocY
buby
KoMetaK
HappyGirl
28 posters

Strana 7 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Hrono ishrana - Page 8 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od mamadabudem 11/5/2015, 13:58

Gde ste, ženiceeee sreca
Sutra završavam restrikciju sa 5kg manje. U struku sam skinula 10cm... I sad imam 60kg!!! Mislim, i sad sam ja "dobra", črvsto stojim na zemlji, ne može vetar da me oduva....ali mnogo je bolje nego pre mesec dana likeit
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 8 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od Ema78 13/5/2015, 15:25

MDB, sjajno !!!!
Ja cu sebi ponovo restrikciju da uvedem, jer sam pocela da brljam... meni ostao samo stomak, lepo sam skinula kg, farmerice br 30 stoje kao salivene... al, stomak je stomak...i to malo mi smeta...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 8 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od KoMetaK 14/5/2015, 23:08

Bravo MDB! g g g
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 8 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od Ema78 15/5/2015, 09:16

Brljala ne brljala, ja juce kupih farmerice br 29... Shocked
Kupila sam i haljinu br 38, i bez obzira sto me prodavacica " tesila" da su brojevi veci, prosli put kada sam probala nesto njihovo,stala sam u 44... Ok, vidi mi se malo salce na stomaku, ali daleko je to od onog od jesenas... Zaista sam iznenadjena, juce sam se i prvi put izmerila, i sokirala se -69 kg...a idealna tezina 66-67 kg...Tako da, ovaj rezim ishrane ima itekako smisla...Jos kada bih usoelada se organizujem da se malo zategnem... bila bih ko djevojka !!! Laughing
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 8 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od mamadabudem 15/5/2015, 10:16

KoMetak, Ema poljubac
Ja sam juče pojela jednu palačinku oko 14h, slatku naravno, i posle sam se smorila. Nije mi trebala, ali šta ćeš... oči gladne Embarassed
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 8 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od snowwhite 11/6/2015, 15:58

MDB - svaka cast, to je ozbiljan rezultat!

Devojke sta vecerate? Mene ubi ta piletina, ne volim je pa to ti je ... vec 3-4 puta sam kretala u hrono sa velikim entuzijazmom koji splasne posle nedelju dana I ja pocnem da brljam ...
snowwhite
snowwhite

Broj poruka : 67
Datum upisa : 19.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 8 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od JocY 11/6/2015, 16:41

Snow pogledaj ovde ima recepata da svaki dan jedes drugo http://hronokuhinja.rs/category/vecera/
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 8 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od mamadabudem 11/6/2015, 21:18

Snow, meni je izuzetno prijala hrono ishrana. Ja sam uvece jela i pecurke, tunjevinu dva puta nedeljno, i belo meso. Smrsala sam, planiram jos jednom restrikciju od 28 dana, recimo u septembru dok jos ima svezeg povrca... :)
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 8 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od snowwhite 11/6/2015, 21:32

Hvala devojke, ja sam nekako ukacila da mora ta piletina, a nesto je bas i ne volim. Tunjevina moze ;-)
Probacu od sledeće nedelje ponovo. MDB jel ne jedeš voce uopste u restrikciji?
snowwhite
snowwhite

Broj poruka : 67
Datum upisa : 19.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 8 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od mamadabudem 11/6/2015, 21:53

Ne jedem, greskom napisah u postu pa sam promenila, mesec dana nisam jela ni voce ni slatko, a sada jedem voce, a bogami i malo slatkog ... Wink
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 8 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od Ema78 12/6/2015, 06:05

Snow, ja sam jela voce u restrikciji... 2-3x nedeljno, bobicasto...sada jedem svo voce,popodne, kada dete izvedem u park...meni je ostalo jedno 2-3 kg viska, i to samo u stomaku...i tezina mi stoji vec par meseci...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 8 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od snowwhite 12/6/2015, 09:21

Ako moze i tako onda krecem i ja :)
Ja sam super smrsala sa herbalajfom pre nekoliko godina. Problem je u tome sto mora da se vodi racuna i posle, a ja nisam neki karakter + volim slatkise i onda se to vraca.

Juce dosao mm sa posla i donosi cokoladu sa lesnicima. Ja odmah ospem paljbu, jesi normalan, pa znas da ne smem slatkise, ne valja za folikule. A on ce na to "Kako ne valja za folikule? Crna belgijska cokolada sa celim lesnicima da ne valja za folikule, sta to pricas, to nije moguce. I folikuli se raduju kad vide cokoladu sa lesnicima, veruj mi."

Ammmmmm Shocked Laughing lol!
snowwhite
snowwhite

Broj poruka : 67
Datum upisa : 19.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 8 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od Ema78 13/6/2015, 06:53

A ako je belgijska....ima da skacu od srece... Wink
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 8 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od mamadabudem 15/6/2015, 08:34

Ja sam skoro pre mesec dana izašla iz restrikcije ali i dalje otkrivam čari hrono ishrane sunny Eksperimentišem, prija mi. Belo brašno sam skroz izbacila, ugljene hidrate jedem samo ujutru, eventualno ako jednom ili dvaput nedeljno za ručak imam neki krompir. Mislim da sam rešila problem zatvora koji mi je pravilo belo brašno. Ručam bez 'leba i skroz sam se navikla. Naravno, sad pojedem povremeno nešto slatko, voće , ali bez preterivanja Razz
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 8 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od KoMetaK 22/6/2015, 10:34

Restrikcija podrazumeva samo 3 obroka dnevno, bez voca i slatkisa, tako da nije restrikcija kad se jede voce! Very Happy lol! lol!

Moje iskustvo je da je bolje imati mesec dana restrikcije, znaci samo 3 obroka na 5,5h, pa tek onda uvesti voce i slatkise popodne, jer su mnogo bolji rezultati za kratko vreme i psole se lakse skida ostatak. Naravno, svako odlucuje kako mu najvise odgovara. Very Happy yes

Snowhite, ja sam vrlo cesto jela belanca za veceru, posto vise volim jaja od mesa, sa paprikom, prazi lukom, krastavcem... kako kad. Jela sam i 2 puta nedeljno tunjevinu za veceru, retko bas piletinu, vise curetinu. Ja nikad nisam bivala mnogo gladna za veceru, jer su mi dorucak i rucak bivali bas obilni, vise je to bilo reda radi, pa mi je onda odgovaralo sve. Svakako, Ana Cubela ima odlican blog, i svakojake recepte za hrono, odlicne ideje, i bas volim da bacim pogleda, iako sam jos uvek daleko od hrono. I dalje ne mogu meso da jedem, bas povremeno, mada se pridrzavam nekih najosnovnijih principa, kombinacije hrane, pa nisam mnogo ni dodala kg u trudnoci.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 8 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od Ema78 23/6/2015, 20:27

Kometak, meni u centru rekose da u toku restrikcije od tih 28 dana, mogu par puta nedeljno voce i mahunarke, i da jedem na 4 h max...
Tako da, izgleda da postoje varijacije na temu.
Inace, sad cu sama sebi da uvedem restrikciju restrikcije, jer sam opet pocela da zderem slatkise... los mi period...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 8 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od BiKsi :) 21/2/2016, 22:40

Pre mesec dana sam se ponovo bacila na hrono. U minusu sam 3 kg. Zadovoljna sam. Cilj mi je da smrsam jos 4, onda bih se vratila na kilazu na kojoj sam bila kad sam prosli put krenula u postupak. Brljam pomalo, ne pridrzavam se striktno, al sam peciva, belo brasno, slatkise, skoro skroz izbacila. Samo da ne odustanem ovaj put, nisam izdrzavala vise od mesec ipo pre.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hrono ishrana - Page 8 Empty Re: Hrono ishrana

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu