KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
Cala Domingos
insomnia
libertte
ariadne69
Maja.Bojan
Beograd
fmala
jelena*mama2andjela*
cicsa80
kornjaca
Vilhelmina
MAAKKI
ivanicasale
SoJa
luckystar74
AriesGirl
mijaki
fight&faith
dragana76ns
OKacica
ninica2
SannI-AlL
BiKsi :)
hocukusurnecuzvaku
karakaca
Vanilla
Petkana
leptirko82
missile
SladZana
Mili2
Star77
malena 92
Tebi
bulevarka
lela1984
Sofija Veks
KoMetaK
d77
sandrolina
anasrce
zvoncica36
Afrodita
saska1
annci
Hiperaktivna
JednaSova
Niny
Nataly17
maki0211
ChillyVilly
bak
mamadabudem
sareni leptir
PalcicaBg
Vuchica
Smrdica
boni m
62 posters

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 8/5/2014, 10:10

sareni leptir ::jao hvala mili,bas se nasekirah.... ff  ff  ff .mene nista ne boli ,osim malo oko stomaka kad kad -kao da imam obruc ,doduse /dole  me jajnici zigali par puta ,grudi sasvmi normalne ....imam napade vrucine ,pa mi hladno ..i tako.al nista posebno ...

leptiricu, samo se smej, neka vreme tuge i zabrinutosti ostane iza tebe! Drim pesnice za beturinu!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 8/5/2014, 10:15

igracice  igracice  igracice  igracice
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 8/5/2014, 10:56

Okacice draga, veruj u svoju bebicu kao sto i mi verujemo! Takodje verujem da je dr malo pogresila oko tih racunanja nedelja, i samo vas uplasila bezveze! Stavljaj utrice uvece, ne mogu da skode vec samo da pomognu.. Mislim na vas i cvrsto verujem  love 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 8/5/2014, 10:59

Hvala draga Anasrce... I Niny... I svima koji me podrzavaju i tese...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 8/5/2014, 11:56

Okačice, obavezno ćuškaj utriće, samo će ti pomoći.

Anasrce, gde si maco, ne čusmo se odavno. Jesi li dobro?

Brbljiva, smej se, smej, uvek se smej, smeh je lek za sve. Beke su ti se zakačile, sad uživaju, pa je dobro da budeš raspoložena!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 8/5/2014, 12:09

Okacice, navijam da bude sve kako treba a hoce radost 

Leptiricu, sve mi kod tebe mirise na trudnocu  trudnica Samo opusteno!

Suzo, druzicemo se u septembru  likeit 

Sve vas pozdravljam
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 8/5/2014, 12:36

saska1 ::Ženice šta nam je sa Erate i Lakole nema ih odavno
Pretpostavljam da Erata uživa u trudnoći,a ja se nadam i Lakole.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 8/5/2014, 12:37

Okacice ženo ti si trudna,a dr ima raznih.Mnogi lupe nešto pa ostanu živi.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 8/5/2014, 12:41

zvoncica36 ::
saska1 ::Ženice šta nam je sa Erate i Lakole nema ih odavno
Pretpostavljam da Erata uživa u trudnoći,a ja se nadam i Lakole.

I ja se nadam  as as as !
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 8/5/2014, 12:41

Upoznala sam ženu pre par dana kojoj su rekli da ima tumor u materici.Poslali je iz DZ kao hitan slučaj.U Višegradskoj joj dr rekla:''Lako ćemo za tumor,a šta ćemo sa ovim što sisa palac''?Žena bila trudna,a ovi napisali tumor.Rodila živog i zdravog sina petog po redu.Sad ima tri godine.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 8/5/2014, 12:44

Žene navijam za ogromne bete.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 8/5/2014, 12:51

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 951205Leptiriću,da beta bude OGROMNA!  roda  Korak po korak na putu do bete + - Page 17 951205 roda  igracice  igracice  igracice  srca1  srca1  srca1

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 8/5/2014, 12:52

zvoncica36 ::Upoznala sam ženu pre par dana kojoj su rekli da ima tumor u materici.Poslali je iz DZ kao hitan slučaj.U Višegradskoj joj dr rekla:''Lako ćemo za tumor,a šta ćemo sa ovim što sisa palac''?Žena bila trudna,a ovi napisali tumor.Rodila živog i zdravog sina petog po redu.Sad ima tri godine.

Isti primer imam u okruženju.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 8/5/2014, 12:57

Okacice,samo smireno.Doktori umeju da odvale,pa da ostanu živi!I stavljaj utriće,neće škoditi svakako. as  as  as  vv  vv  vv  c  poljubac

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 8/5/2014, 12:58

poljubac 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 8/5/2014, 13:08

BiKsi :) ::
zvoncica36 ::Upoznala sam ženu pre par dana kojoj su rekli da ima tumor u materici.Poslali je iz DZ kao hitan slučaj.U Višegradskoj joj dr rekla:''Lako ćemo za tumor,a šta ćemo sa ovim što sisa palac''?Žena bila trudna,a ovi napisali tumor.Rodila živog i zdravog sina petog po redu.Sad ima tri godine.

Isti primer imam u okruženju.
..i ja sam cula za ovakvu situaciju u mom okruzenju ...
 juce na lokalnoj tv nasoj stanici zvanicno objavljeno da UZ aparati ne rade ni u bolnici ni u d zdravlja kod nas ...navodno stari su 20 god ,tj verovatno je tako .uzas ....cemu placamo zdravsto onda ? affraid  affraid  affraid
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili2 8/5/2014, 14:06

Okacica navijam za tebe i malog borca  b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b 
Mili2
Mili2

Broj poruka : 79
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 8/5/2014, 14:15

drage moje dame, konačno sam dobila rezultat krvi na silne tražene parametre, epilog svega je HETEROZIGOTNA MUTACIJA, javila sam koordinatorci Ivani u PFC, kao odgovor sam dobila da bi trebalo da koristim fraxiparin 0.3, ali da se sa svojim hematologom posavetujem kada ga koristiti. Da li je neko imao sličnu situaciju, i da li je ovo moglo biti uzrok sto dve VTO nisu uspele. plašim se, sta ako ovo i nije pravi razlog ne uspeha.

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 8/5/2014, 14:40

Sandrolina, nemoj se brinuti, ima nas dosta sa takvom ili slicnom dijagnozom. Te mutacije ne bi trebalo da uticu na implantaciju ali svakako kasnije mogu da izazovu spontani, pa je bitno da budes pokrivena terapijom fraxiparina. Treba da nadjes nekog ok hematologa, imas Antica, Elezovica...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 8/5/2014, 14:47

sareni leptir ::
BiKsi :) ::
zvoncica36 ::Upoznala sam ženu pre par dana kojoj su rekli da ima tumor u materici.Poslali je iz DZ kao hitan slučaj.U Višegradskoj joj dr rekla:''Lako ćemo za tumor,a šta ćemo sa ovim što sisa palac''?Žena bila trudna,a ovi napisali tumor.Rodila živog i zdravog sina petog po redu.Sad ima tri godine.

Isti primer imam u okruženju.
..i ja sam cula za ovakvu situaciju u mom okruzenju ...
 juce na lokalnoj tv nasoj stanici zvanicno objavljeno da UZ aparati ne rade ni u bolnici ni u d zdravlja kod nas ...navodno stari su 20 god ,tj verovatno je tako .uzas ....cemu placamo zdravsto onda ? affraid  affraid  affraid
A moj primer-pre 3 godine odvalili da imam tumor na levom jajniku,na komisiji za državni program VTO.Naravno,ni T od tumora,bila je cista žutog tela.To su ti "fenomenalni" aparati za UZ.Naravno,u "čuvenoj" Višegradskoj?Zaista,čemu plaćamo zdravstvo?


Poslednji izmenio lela1984 dana 8/5/2014, 14:52, izmenjeno ukupno 1 puta

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 8/5/2014, 14:47

OKacica ::Sandrolina, nemoj se brinuti, ima nas dosta sa takvom ili slicnom dijagnozom. Te mutacije ne bi trebalo da uticu na implantaciju ali svakako kasnije mogu da izazovu spontani, pa je bitno da budes pokrivena terapijom fraxiparina. Treba da nadjes nekog ok hematologa, imas Antica, Elezovica...
slazem se sa okacicom....u vezi fraxiparina i terapije ...nije strasno.meni je otkriven pai i antifosfolipidni sindrom ,kao sto vidis u potpisu,ali mi je elezovic osim fraxiparina odmah ukljucio aspirin 2,3 meseca pred proces ,pa na aspiraciji se iskljucuje aspirin a ukljucuje fraxiparin i naknadno mi je receno (ako je beta pozz ) da odradim ddimer .a vidim da su ga neke cure radile i da je i taj parametar jako bitan .nadji dorbog hematologa i ne brigaj mnogo ti o tome ...
 jesi li posecivala endokrinologa ? ja sam u posledenjem postupku shvatila da su histeroskopija i endokrinologija medju najosnovnijim analizama ,ukoliko su hematloske analize ok ....izmedju ostalih analiza narAvno. smajli angel
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 8/5/2014, 15:26

[quote="sandrolina"]drage moje dame, konačno sam dobila rezultat krvi na silne tražene parametre, epilog svega je HETEROZIGOTNA MUTACIJA, javila sam koordinatorci Ivani u PFC, kao odgovor sam dobila da bi trebalo da koristim fraxiparin 0.3, ali da se sa svojim hematologom posavetujem kada ga koristiti.  Da li je neko imao sličnu situaciju, i da li je ovo moglo biti uzrok sto dve VTO nisu uspele. plašim se, sta ako ovo i nije pravi razlog ne uspeha.[/q

Ja sam takodje MTHFR heterozigot i primala sam fraxipranin od 0,3 u poslednja tri postupka. Izgleda da kod mene to nije jedini problem zasto ne uspjeva VTO.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 8/5/2014, 15:52

hvala devojke moje drage, kod mene su svi ostali rezultati OK,Rubell IgG je 136 i prema tome je pozitivan ali ja sada pojma nemam kakav on treba da bude. sutra sam zakazala kod hematologa pa ću videti šta me čeka. Plašim se samo da to nije jedini problem bas kao i kod Nataly17.

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 8/5/2014, 15:54

Sandrolina, sta god da je, postoje terapije, nemoj tako da razmisljas jer ne znas sta moze biti (i ne biti)... Rubella mislim da se odnos na boginje, pa ko je prelezao ima povisen Ig, ali nije nista strasno...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 8/5/2014, 15:57

OKacica ::
BiKsi :) ::Okačice, ja hocu da verujem u tvog borca! Sa 4 plus 1 nema šanse da se vidi mešak, bar ja nisam čula da je kod nekoga tako rano vidjeno. Ovulacija se ko zna kad odigrala, tako da verujem da je sve to ok. Za sedam dana do dve nedelje ti želim da čuješ jedno maleno srce najsladje!

To je i meni palo napamet posle kad sam malo sabrala utiske posle dolaska kuci... Ko je jos video mesak sa 4+1? Nemam reci, zena me je totalno zbunila, mm i ja smo izasli od nje kao pkokisli... Jedina dobra stvar, a koja je jako bitna je ta da je plod u materici, to me je dosta smirilo. Sinoc sam uzela i utric i danas sam kao nova i jos uvek trudna  lol! ! Hvala ti draga na lepim zeljama  osmeh srce ...

Pa gde si ti Okacice? Bas se zabrinuh sto te nema, a kod tebe beta hiljadarka  radost radost radost 
A sto se tice dr, necu uopste da komentarisem, osim mozda par  c c c 
Naravno da si se probudila trudna, i bices sve "trudnija"...do konacnog susreta sa bebcem.

Evo, saljem ti  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu