KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

+43
Stenli
Tinche
nesalela
caci
ChillyVilly
LaFolie
Sofka
Simona
dacans
SannI-AlL
PalcicaBg
ganedina
cicsa80
maus
daca32
SoJa
twinsi
zvoncica36
HappyGirl
SladZana
nina :)
BiKsi :)
Shizika
Vuchica
djole42
bobica83
Niny
karakaca
MAAKKI
Mirjana
JocY
Ema78
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
bak
Smrdica
hocukusurnecuzvaku
Star77
mamadabudem
leptirko82
missile
JAmajka
47 posters

Strana 34 od 37 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36, 37  Sledeći

Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 34 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od maus 29/5/2014, 08:05

Dobro jutro!

Meni poceo sa PAPA testom. Sa nestrpljenjem cekam gospodina vanzemaljskog koji ima najsladji podbradak,njegovu mamu, g-dju Biljanu zvanu Biksi i njegovog tatu g-dina zvanog Rodjeni. Sada bi najradije krenula peske njima u susret, no moram bit` na poslu.

Bakisa mili, videh tek jutros poruku. U to vreme kada si ti kuckala ja uveliko Sleep Pa podjoh jutros da ti odgovorim i klepih se po ruci. Ti nocna ptica ja jutarnja. Zamisli da ti je zapistala poruka jutros pre 6. Mislim da bi doletela do Lo i zgazila bi me Laughing 

Soja nic gore od nesanice. Okreci se prevrci se...pa se unervozis. bNadam se da si bar malo odspavala.

Mis draga moja, vi`s kako je kada se navuces na iglu Very Happy Samo napred, jos samo malo  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Maaki nema te dugo da se javis. Vidim da si imala jedan lep dosadan slobodan dan.

Star bas lepo sto vas dve imate divan odnos. Navijam svim srcem za batu ili seku ili oboje.

Ema i jua mislim da je takav osecaj posledica samoce.

Kusurko kakav lepotan je tvoj sestric osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce I ja navijam da dobije drustvo.

Cufto kako je na odmoru? Neka je srecna godisnjica najlepsa na svetu. Ljubi Luciju lepotu.

Meta a tvoje ucenje?

Ganedine rekose da ce prskati protiv komaraca.

Karakaca nista lakse no dodati koje kilo. Kako si sada?

Djole uziva i jedva cekam da se vrati sa raportom i slikama.

Tine nema ni za leka Mad 

Bubi ak` citas ljubim te i grlim!

Idem! Pozdrav za sve!

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 34 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od cufta 29/5/2014, 08:06

E bre Maus, gde ovakav dan kad dolaze drugari sa testom da počinješ. Ali dobro, znamo na osnovu ranijeg, da je sve ok, pa smo mirni!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 34 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od maus 29/5/2014, 08:20

cufta ::E bre Maus, gde ovakav dan kad dolaze drugari sa testom da počinješ. Ali dobro, znamo na osnovu ranijeg, da je sve ok, pa smo mirni!

U Lo se zakazuje, ja zakazala za cetvrtak. OndaK me Biksi nazvala pa zakazala vidjanje u cetvrtak. I taaaaak

kako je na odmoru zeno?
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 34 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od hocukusurnecuzvaku 29/5/2014, 08:57

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 34 Dx1-103125

Hvala vam devojke  d  Ja verujem čvrsto da sestriću pojačanje stiže 2015'

Sojčice, ja po Ludomilčićima tučem tj. Bormazepamu, inače ne bih oka sklopila noćima  Shocked  što mm kaže - tabeltice za šta me briga  lol! 

Maus navijam za dobra rezultat i želim ti čistu uživanciju u današnjem danu  sunny 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 34 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od missile 29/5/2014, 09:04

Jutro!

SoJa ::
Miss, bockalice naša, i meni tako fali igla kad prestane bockanje, ja mislila da sam jedina, a ono nisam Very Happy
Ma nista kod mene nije gotovo, fraxi jos nisam navezbala, imam fore do pred kraj zime.  Wink  Sto i tebi, Soja, od srca najiskrenije zelim! Da poplavis do proleca, da ne mozes mnini suknju da obuces!  Wink  Wink  Wink Naravno, ovo vazi u slucaju da primas fraxi ili clexan ili tako nesto (u trudnoci).  usne 

BiKsi :) ::
Miss i fluroscentni folikul, sta reci, pala sam na doope!
To nam je buduci sin  Very Happy  Samo da dr crnogorka ne promasi, pa da ga ne zamrzne. affraid  Onda cemo cekati do jeseni.  v   lol! 

Bixi, Mima, Arso Medenjakovicu, zelim vam diiivan dan!!!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Cuftice, nek nam je L ziva i zdrava sto pedeset godina! Likom na tatu, karakterom i inteligencijom na mamu  Wink   likeit  Majke mi jedine, ali bukvalno, bas mi sad krenuse suze, poljubi molim te u onu slatku kosicu to medeno dete!  ljubav 

Odoh da radim. Kad na poslu objavim da cu uzeti 5 dana bolovanja ili eventualno (ne daj boze) odmora, pa kao da se bez mene ne moze. Gluposti. I evo vec me jure, ja svoje neke poslove ne mogu da zavrsim, jer mi je dan vec isplaniran. Neverovatno. Kad se budem vratila, nece me ni primetiti. tako je to. No, dan je lep, ajd jos malo pa ce biti jos lepsi!

Beogradjanke, srecna vam slava. Cula sam jutros na radiju da je danas Spasovdan. Ja sam Knjazevcanka, u mom rodnom gradu je sv. Ilija.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 34 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od missile 29/5/2014, 09:08

Mimice, seti se one lazne uzbune od prosle godine oko papa testa! Mani se toga, vi's da ne mozes verovati tim rezultatima! Ti si bre zdrava i tako ima da ostane!  yes 
jos jednom, stisni onu koku Bixi i ljubni je da pukne od mene!!!!  poljubac 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 34 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od Star77 29/5/2014, 09:14

Biksi draga, jedva cekam da pocne gnjavljenje :) Gnjavimo i nasu djevojcicu, kada nam dozvoli. Kaze da je vec djevojka, i da nem smisla da je stipkamo :) a ja u prolazu stisnem od svega po malo :)

Sojce, nadam se da si se uspjela malo odmoriti :)

Karakaca, i ja imam problem sa nabacivanjem kilograma. Nema sile da ih dobijem a mali stres je dovoljan da izgubim kilograme. Uzas..ali sad kad si kod svojih koristi priliku :)

Cufta, neka je  sretan danasnji dan kad je Lucija stvorena :) Provedite se lijepo svi zajedno :)

Maus, prije dva dana mm ujela pcela pored oka. Jutros ga tjeram iz kreveta da pravi kafu i ne gledam ga. Kad sam otvorila oci imam sta i vidjeti. Oko mu na pola zatvoreno. Pocinjem ludacki da se smijem jer izgleda kao da ga je neko spucao, jos samo da poplavi. ' cuj, ja osjetim neku tezinu jutros na oku ' kaze . Sad se povlaci malo. Moram da ga slikam da imam cemu da se smijem :)
Da sto prije dobijes uredan nalaz.

Missile, bitno je da se odmoris, posao uvijek ceka :)

Kusurko, i ja sam nekad pila tablete za svejedno, nekada davno, sad zahrcem cim spustim glavu na krevet. Valjda i to s godinama stize :)

Eto drage moje, odo za poslom i ja :) Jos nikad me vjestica nije posjetila. U nedelju opet na kontrolu pa vjerovtno ponovo dabrosten..
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 34 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od Niny 29/5/2014, 09:33

Dobro jutro  sunny 

Žvako, sestrić ti je medenjak  love love love love  Kakva frizurica  likeit 

Maus, izgnjavi danas malog dečaka sa Marsa  bebe srca srca srca srca 

Soja, biće tvoja mama dobro, a tata ti je stvarno  king  i za svaku pohvalu. Moj tata ne zna ništa da spremi, apsolutno ništa   Rolling Eyes  Nadam se da si se bar malo odmorila.

Ja sam se toliko premorila juče, da sam se jedva jutros probudila  Laughing Par puta je zvonio alarm, a onda je Maša lajala i grebala me da ustanem  Very Happy
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 34 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od bak 29/5/2014, 09:36

Dan zene!

Ala ste bile vredne....

Maus sve lepo isprozivala, ja ne moram  lol! Ne bi mi zapistala poruka, ja ubijem ton  Wink A i ne cujem, ja ne cujem telefon ni kad me budi  Embarassed  Bice rezultat super, ne sumnjam. kad ce biti?

Spavanje... Ja to kako vidim jastuk, u letu. Puj, puj

Bas zavidim na danasnjem druzenju. Vise Maus nego Bixi pravo da vam kazem  yes 

Nema Tine ovde nikako, skroz nas je zaboravila.

Kile... Mrsavice bi da ih nabace , buce da ih skinu, zene sa ravnom kosom bi lokne, loknave se peglaju.... ko bi svetu ugodio. Sve je to u redu

Miss, ja sam odmah rekla da idem na bolovanje mesec dana pa produzavam odmor ceo. Cisto da ne bude zabune  Wink Hvala za slavu, mada je meni 20. oktobar ostao nekako....

Idem, svasta ja tu ispricah bezveze  osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 34 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od SoJa 29/5/2014, 10:01

Jutro  sunny 

Dremnuh dva sata Very Happy

Ćufto, srećna godišnjica  osmeh srce Da ove naše sadašnje i buduće bockalice, a međ njima i ja; slavimo dogodine godišnjicu kad su napravljena naša deca  sreca 
Maus, stisni Biksi&famili za mene. Biksi, stisni Mausicu za mene. Uživajte danas  ljubav ljubav 
Niny, grli Mašu lepoticu

Ljubim sve, idem dalje  d 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 34 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od cufta 29/5/2014, 10:04

E Bak, ti si tako lepo malo oslabila, odlično si izgledala na zabavi. I meni nekako 20. oktobar...  Very Happy . Ne reče nam ništa šta ti je dr rekla.

Maus, delim Miss mišljenje u vezi sa rezultatima.

Kus....kako ti lepo deluju te tablete....vidi kakvu si nam sliku za ovo jutro izabrala. SVAKA TI ČAST!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 34 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od JAmajka 29/5/2014, 10:46

Dobro jutro!

Ćufta,srećna godišnjica!Cmokić za Luci. I..,u pravu si,za vrtić i ja sve što sam naučila,naučila sam u vrtiću.Vidim i moji klinci uče isto.

Niny,kakav premor,neću da te čujem...odmaraj čuvaj se.

Mima,uživaj u današnjem danu,sa gostima.I ljubi Arsu,za sve nas.I Ančicu,naravno!

Ema,draga,hajde ti kod nas..,zajedno je lakše.Ni mm-a često nema,a tek sad kad ode na tri meseca..ufff.Moram naći nekoga da mi pomaže,u pravu ste.Ne mogu se osloniti samo na tatu,ovi moji indijanci postaju sve nestašniji i zahtevniji.Videćemo...

Bak,iste smo po pitanju sna.Promeniće tebi bebac sve.Jedva čekam.

Devojke,grlim vas i odoh da radim.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 34 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od bak 29/5/2014, 11:52

Cufto, ne da nisam smrsala, vec polako i napredujem. I meni lepo  Razz Samo nekad izgledam manje a nekad vise debelo  lol! 
Dr rekla sve nastavljamo, ali u nedelju opet uz, nista nikome nije jasno. Fenomenka, lepo ja kazem

Jamajka, da tm i mm ne rade slican posao, Norveska je puna naseg naroda u poslednje vreme. Ide u najlepse vreme, dan im traje do ponoci, ako ide na jug, a temperatura idealna, do 25. milina! Pecanje, setnje, suma, priroda.... Eh, zamalo mi zimus izmace. Ali, ima dana  yes 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 34 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od missile 29/5/2014, 12:12

bak ::
Kile... Mrsavice bi da ih nabace , buce da ih skinu, zene sa ravnom kosom bi lokne, loknave se peglaju.... ko bi svetu ugodio. Sve je to u redu
Ovo potpisujem 100%.  yes 

cufta :: I meni nekako 20. oktobar...  Very Happy .
Ja uvek obelezim 20. oktobar. Pored antifasistickih razloga, na taj dan sam diplomirala, davne 1994. Na dan JNA, 22.12.1993 sam dala poslednji ispit (Osnove projektovanja raketa i lansera). Eto, sve lepi datumi.

missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 34 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od JAmajka 29/5/2014, 12:41

E moja,Bak,znači on će da peca,šeta,uživa,a ja da se jurim sa sitnom decom Laughing Laughing .Mm ide u Oslo na 3 meseca,ali "landara" taj po celoj Skandinaviji..,msm poslovno.Sad,kad si mi malo dočarala Norvešku,brzinski ću da vadim klincima pasoše,pa odosmo u posetu.Ti,prvo trudnuj,za N.ima vremena.Ajde,navijam jako,jako igracice igracice igracice 

Miss,ženo draga...projektovanje raketa i lansera,nemam reči Shocked 

Ganedina,gde si danas?
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 34 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od bak 29/5/2014, 12:43

Poseta obavezno. Moj kad ode sledeci put eto mene u posetu, ovaj put me nece zeznuti. Osim ako budem trudnovala  Wink 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 34 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od cufta 29/5/2014, 12:58

bak ::Osim ako budem trudnovala  Wink 

A trudnovaćeš!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 34 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od Ema78 29/5/2014, 13:06

Dete konacno zaspalo... sestric otisao skolu... mir i tisina u kuci... Inace, sinoc je mm iznenadio sve nas dolaskom... jes da je jutros otisao, ali i tih par sati su mi delovali nestvarno... nije da nisam ocekivala, ali ne sinoc...

Eto, to sam htela da podelim sa vama, odoh da jos malo prosetam po Kutku pa da vidim sta cu dalje...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 34 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od ganedina 29/5/2014, 13:26

Dancic jutra ,

Tu sam . Malo sa komsinicom svrljala rano jutros , posle presadjivala neko svece, ne smem da izadjem napolje od komaraca , gori su nego ova poplava , dobicu nervni slom u zivci /sto rekli cigani . A i kuca mi ih je puna , stalno mi otvorena ulazna vrata , a i nocas nije bilo spavanja .

Kus, sestric ti je medenjak , red bi bio da od tebe dobije batu ili seku .

SoYa , cale ti je legenda, car. U mom zivotu nisam cula da je neki muskarac u stanju da za svoju suprugu radi sve to sto on radi za tvoju mamu . Blago tebi sto imas takvog tatu .

Miss, kako malo 4 lepa folikula , u tim godinama to je premija , izvini sto sam tako direktna . Bice tu 3 ili 4 lepe bebice , jos ce ostati i za drugu turu .

Bak draga, da je viseda padne taj tvoj LH pa da slavimo .

Kometa, cimm si pocela sa iglama ti si nasa bockalica . A kako cemo tek da navijamo od sl. nedelje, nisi ni svesna .

Ala ce Bixi sa svojim muskarcima da uziva u LO, kod Maus , mozemo samo da zamisljamo . Ajd bacite posle bar nekui slicicu da nam pravite zazubice .

Star , bacila si me u nesvest za pricom o vasoj devojcici. Pa to je savrseno , i vec imas cerku i jos samo da joj podaris batu ili seku , vasoj sreci nece biti kraja .

Cufto , srecna vam godisnjica jednog od najlepsih dana u zivotu . Uzivajte .

Daco , imate li komaraca u NS.

Djole, ljubimo te i cekamo te .

Vucko , sta ima novo kod tebe , cime si ti zanimas, sto bi rekli ovi moji u selu .

Koga li sam sad izostavila, neka mi oprosti , nije namerno .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 34 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od nina :) 29/5/2014, 14:32

sojo cale ti je pravi muskarac sto podrzavam da i oni moraju da znaju da nesto spreme ,jer moj svekar isto sve radi cak i kolace zna da spremi i to je on i radio dok ja nisam dosla jer svekrva nezna i nevoli a i moj otac isto oce sve mami da pomogne i spremi pogotovo sad kad je bolesna
a i dever i mm isto oce sve da pomognu i slobodno uvek mogu da se oslonim na njih ako nisam u momentu tu da pristave rucak ili da zavrse
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 34 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od missile 29/5/2014, 14:46

bak ::Poseta obavezno. Moj kad ode sledeci put eto mene u posetu, ovaj put me nece zeznuti. Osim ako budem trudnovala  Wink 

ne da ti se da mrdnes iz Zemuna i gotovo!  osmeh srce 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 34 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od Vuchica 29/5/2014, 15:01

ganedina ::Dancic jutra ,
Vucko , sta ima novo kod tebe , cime si ti zanimas, sto bi rekli ovi moji u selu .
Svaka cast na postojavanju  osmeh srce . Ja pratim redovno (naročito šta ti pišeš), ali ne pišem, nemam ništa bas pametno za reći.... A kad pokušam da postrojavam, odustanem brzo  Embarassed 
Neka gužvica na poslu, dan mi proleti. A znam da će frke biti do kraja sledeće nedelje kad odoh na ODMOR!! Pravac - GrČka!!

Juče je mm i meni bila godišnjica braka, 9! Sledeća je jubilarna, a već osećam kako će vreme do tad proleteti.
Išli smo u kafanicu na klopicu i muzikicu. Muzikica je bila bolja od klopice, ali zato je bilo i za poneti, te ima i danas za ručak  Very Happy .


Nadam se da je stiskanje Arse od strane Mime i Ane već počelo!!!


Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 34 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od Star77 29/5/2014, 15:15

Bak, i ja sam za to da prvo trudnujes pa onda na put svi zajedno :)

Ema, odmaraj se malo dok je tisina, sad ce da krene buka :) izgleda da si ti nama napunila baterije kako je dragi banuo :)

Nina:) veliki pozdrav za tebe :)

Genedina draga, hvala na divnim rijecima. Nadam se da ce se ostvariti tvoje rijeci a tebi prvo zelim istu ovakvu djevojcicu, koja ce da te obraduje, rastuzi nekad, uljepsa dan i zivot citav, djevojcicu kao ovu moju koja se upravo isplakala jer joj je jedan djecak rekao da ima brkove za medalju :) a uopste nema :) i da onda jos jednom odes po svoju djecicu i dobijes jos jednu seku ili batu. Od srca ti to zelim :)

Vuchice, Grcka? Zavidim ti jer je to jedna od mnogih drzava na mom spisku koje cu jednog dana posjetiti :) AHA...Uzivaaaajjj :)

Veliki pozdrav za sve :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 34 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od buby 29/5/2014, 15:22

Cure drage,da probam preko telefona da se javim
,Dobro smo,ustvari zahvaljujuci vama extra smo...prvo sam bila toliko placljiva danima i.tploko.me pogodila vasa humanost da reci nemam...ne smem nkkog poswbno da izdvojim da ne bih neku curu izostavil..al sve vas grlim...mozda me najvise pogodila sestra od nase dacens...dosla,nazalost nisam je upoznala..al njen gest ???MA DOK SAM ZIVA...daco tebi takodje do neba hvala i posebno zahvali sestri...znate da nam je cufta nasla smestaj..i eto hvala kutku tu smo,zajedno svi...hvala na svakoj pomocosvakoj krpici,svakom dinaruma svakoj poruci,toploj reci....hvala vam sto postojite
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 34 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od Sofija Veks 29/5/2014, 15:24

Buby,
Vazno je da ste vi dobro i zajedno...!  srca srca srca srca srca srca srca 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 34 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 37 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36, 37  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu