Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Strana 5 od 37 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21 ... 37  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od Shizika taj 8/5/2014, 17:00

missile ::Sutra popodne vodim muza da radi spermogram, mada on to jos ne zna. Ne da covek da mu broje plivace i to ti je!!  v  Kaze mi "nemoj ti da se pravis pametnijom od doktorke, ona tacno zna sta radi, i u mom slucaju jasno je rekla spermokultura. NE spermogram." Upamtio covek sta mu odgovara.  c I sad, tempiram ja apstinenciju, a on pita- zasto, kad radim samo spermokulturu? Pa neka, dragi, nek se nakupe bakterije ako ih ima, bolje da sledimo standardnu proceduru sa apstinencijom da bismo dobili pravu sliku. "A sta ces ti sa mnom, mogu ja to sam ujutro da zavrsim?" Ma ne, idemo mi zajedno, dosadno mi kod kuce bez tebe, taman da se jos malo prosetam.  Wink I onda cemo sutra stati na salter, platiti spermokulturu, i cim on udje u wc ja doplatim i spermogram. Nema drugog nacina. Nece ni da zna, rezultati stizu na moj mejl.  Wink Wink Wink Vazno je da doktorka dobije spermogram, njemu to ionako ne treba.  Very Happy 
  b  b  b 
Kakav paklen plan!  likeit  Nadam se da ni'ko od njegovih drugara ne zalazi na Kutak pa da te raskrinka.  Very Happy 
navijacica  napred scuro  navijacica 
Shizika

Broj poruka : 5395
Godina : 48
Datum upisa : 14.03.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 8/5/2014, 18:33

Ma Miss je kraljica samo takva!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21329
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 8/5/2014, 18:56

Sta cu, snalazim se u zivotu!

Popih kafu sa Bak, bas su mi prijale i kafa i Bak.

Uzgred, poFalila mi se Bak da imaju extra plivace.
missile

Broj poruka : 8013
Godina : 47
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ema78 taj 8/5/2014, 19:10

Samo da mahnem, ponovo...pocinje pakovanjeeeeeeee i nece me biti nemam pojma koliko...prvo malo kod mojih, pa kod sestre mm, pa na more, pa na planinu!

Inace, dobih 3 meseca bolovanja radi posebne nege deteta, hvala komisiji, i predadoh papire za Petrov vrtic !!!

Prizivam i ja rode, za Mis i Bak, a i sve ostale, al ove dve su mi trenutno na pameti!!!

Do skorog kuckanja!
Ema78

Broj poruka : 4233
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od karakaca taj 8/5/2014, 22:58

Da vam mahnem i ja drage moje, ja se pakujem idem sutra da pustim krv za trombofilije, da vidim da li tu neceg ima pocinjem da se brinem sve uredu do sada sto smo radili a nista se ne desava, taman cu da vidim da zakazem i histeroskopiju.
Inace ja i mm smo za praznike resili da se vencamo jos jednom sad smo zreliji i ozbiljniji kako on kaze, a crkveno vencanje nismo imali, kum se odusevio tako da samo trebamo da izaberemo datum
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 34
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sofija Veks taj 8/5/2014, 23:45

Sjajno, Karakaca, divna odluka!  yes radost radost radost 

Ema, divan plan, sada ce Petar da se lepo regenerise, mis mali medeni...  osmeh srce 

Miss queen , genijalan plan, jos se smejem hehe!  lol! 

I mi sutra putujemo, dr je rekla da je to skroz ok, posto vec nekoliko dana ne curkam, i ok mi je, tako da vodimo moje roditelje po prvi put u Rim  Very Happy Zakazali smo plan vec mesecima unapred, posto smo se mm i ja prosle godine solo vencali na africkom ostrvu, resili smo sada da napravimo mini slavlje za najblize u Rimu, nista posebno, nece naravno biti vencanice niti bilo kakvih obicaja, jer smo se mi vec vencali, ali lepa zakuska od ranih popodnevnih sati - taman cemo tada da im saopstimo i za tudnocu, jer do sada znaju samo nasi roditelji i mojih par najblizih drugara, pa da prosirimo vest  Very Happy 

Grl, ljub, drage!  d   ljubav
Sofija Veks

Broj poruka : 2733
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 9/5/2014, 08:25

Cure, evo topika za hrono ishrana pa krenite http://kutak.forumotion.com/f61-ishrana

Bakiša, stiskam te i držim fige!

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Broj poruka : 13275
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 9/5/2014, 08:49

Karakača, divan plan  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Sofija, takođe  osmeh srce osmeh srce osmeh srce  Uživajte u Rimu, biće vam divno, još kad svi čuju za bebice  srca srca srca 

Bak i Miss su nam majske trudnice  trudnica trudnica roda roda roda roda 

Miss divan ti je avatar, želim ti baš jednu takvu princezu  vv vv vv vv vv
Niny

Broj poruka : 3299
Godina : 39
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem taj 9/5/2014, 09:18

Dobro jutro! Više mi je jutro nego što je dobro, ali 'ajde....
Ali zato da ovde na kutku sve pršti od beta+ i dobrih hormona!
Bak, srećno ! sunny sunny sunny 
Sofija, uživaj u Rimu sa bebicama, roditeljima i ostalima.... sunny sunny sunny 
mamadabudem

Broj poruka : 1965
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od twinsi taj 9/5/2014, 09:19

Dobro jutro drugari  ff 

Bak draga  sretan početak 

Miss ti si neviđena kraljica, paklen plan nema šta  yes Avatar ti je  love 

Sofija uživajte u Rimu!

Ema super plan, uživajte!

Karakača čestitam na odluci.

Odoh malo da radim, ljubim vas.
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 40
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 9/5/2014, 12:27

Dan, Jutra!

Opet smo u suzenom sastavu.

Mimice, sve znam, vracaj se ovamo, mani te mangupe.  Wink Treba postrojavati  yes Mada, moram da priznam, neke devojke te jako dobro menjaju za sada.  cvet 

Niny ::
Bak i Miss su nam majske trudnice  trudnica trudnica roda roda roda roda 
Bice ipak obe junske, Bak nam malo zakasnila sa bocama. Al ce biti.  trudnica  trudnica 

Niny ::
Miss divan ti je avatar, želim ti baš jednu takvu princezu vv vv vv vv vv
twinsi ::Avatar ti je  love 
Hvala, ova princezica je neodoljiva, ali je vec veeelika devojcica. Tako da cu je kad krene stimulacija zameniti sa nekom bebicom. Ne pravim ja statistiku samo za duzinu trajanja ciklusa, nego i kako tip prevoznog sredstva do klinike utice na pozitivnu betu, kako avatar utice na pozitivnu betu, itd, i sve moram da ispostujem, da mi nesto ovaj put ne promakne.  lol! 

Zurim, puno posla danas. Zamalo da mi uvale da vodim grupu srednjoskolaca u obilazak hale, al se nekako izvukoh. Jedan mantil mi je prljav, dtugi pocepan sa fronclama ovde-onde, a bez njih mi (kao) hladno, pa da ne brukam laboratoriju.  lol! 

Masem i odoh nazad na posao.

Ufff, pa zamalo da zaboravim!!!!  affraid PETAK!!!!!  igra A nema nam je BAK!!?!  Rolling Eyes   lol! A ni Cile (prosli put kad je dosla na Kutak, pre nekoliko meseci, zamolila je da i nju spomenemo kad je petak. pa eto, spomenuh je.) Cicsa  usne 

sunny sunny sunny 

ff 
missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 9/5/2014, 13:28

Miss, divan avatar!

Sofija, uživajte i lepo se provedite! Muž ti je Talijan, je li?!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21329
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sofija Veks taj 9/5/2014, 13:40

Hvala Biksi!  osmeh srce  Jeste, sa tatine strane, sa mamine je nas  Razz
Sofija Veks

Broj poruka : 2733
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 9/5/2014, 16:09

Dan cureTci moji !
Shizika ::
Djole, Pariz, 'ko ne bi bio uzbudjen. Chuvaj te naochare da shto vishe toga vidish.  Very Happy 
Čuvam Shiz ,čuvam ...stavila ih u fioku i ne vadim lol!  lol!  lol! 

missile ::Nisam rekla sve. DJOLE, jao kako ti zavidim!!!!  usne 
Da se uslikas i Pariz da uslikas pa da i mi malo gvirnemo kad se vratis.

Naravno Miss,zelje buduće trudnjače su za mene zapovest ! Very Happy 

BiKsi :) ::

Djole, mačka si sa cvikama. Jedva čekam da popuniš onih 32 megagigabajta na kartici, je li bi toliko ili još više, znam da je neka ledilo brojka bila., pa da i mi u Parizu uživamo.
Nosim 2x 32 giga i jednu 16 -ticu u rezervi  Embarassed Kaze MM da nisam normalna a ja velim nek se nadje ...šta ak neka crkne....nikad se ne zna....

Danas padoh na nos...sredjivala malKo dvorište...kiša +sunce= trava do kolena ...MM kosio ,ja vodu nosila  lol! lol! lol! Sad na poslu ,odmaram ,sva sreća pa sam bliska sa gazdaricom pa me neće ribati što ostavih robu malo u neredu  lol! 

Bakišaaaaaaaaaaaaaa diiiiiiiiiii siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Ćuftooooooooooooooo
Maussssssssssssssssssssssssss
Ajdeeeeeeeeeeeeeeeeeee dodjiteeeeeeeeeeeeeee voleeeeeeeeeee vas Djoleeeeeeeeeeeee!
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 46
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zvoncica36 taj 9/5/2014, 16:36

Djole u hotelu na recepciji pitaj kojim danom im je besplatan ulaz u Luvr.Bio je besplatan svakog prvog vikenda u mesecu.U Versaj možete ući besplatno posle 17h,ali tada nisu ''uključene'' fontane.Ako hoćete da uživate dok rade fontane njih puštaju oko podneva.Ulaz u Versaj je 25evra po osobi.Vrtovi su divni.Ponesite sendviče i vodicu pošto je tamo uvek gužva i sve skuplje.Na Seni brodiće za turiste drže(između ostalih)dvojica iz Nikšića.Jedan je kako naši kažu prizetko.Ako ćete da se penjete na Ajfelovu kulu moj ti je savet da staneš uz nekog pri početku kolone i da se pravite blesavi inače ćete se načekati.Za metro moraš imati novčanice do 20 evra pošto nećete moći da kupite karte.Moj ti je savet da gde god možete idete autobusom zbog razgledanja.Bulevar Lafajet ima stanicu Cadet(ime ulice) u toj ulici je odlična poslastičarnica sa njihovim kolačima.Kad ideš od Opere prema Monmartu sa desne strane je ta ulica(Cadet) i ima prolaze kao ''tunel'' u drugom ''tunelu'' je poslastičarnica.Kolači su skupi oko 10 evra jedan.Sva turistički interesantna mesta su mamac za lopove(vodite računa).Mapu,mobilni,navigaciju ti ne bih preporučila da nosiš u ruci(lopovi su brzi).Zlatne lančiće i ostali vredan nakit ostavi kući.Vodi računa gde staješ pošto ima mnogo psećih govanaca.Ja sam trebala da idem u Pariz u Oktobru,ali ove godine ću preskočiti.Pariz je divan,ali po meni ljudi,energija i mirisi u Rimu su mnogo lepši.Eto ti moja preporuka za grad posle Pariza moje velike ljubavi Rim i Madrid(grad sa neverovatnom energijom).

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 9/5/2014, 16:51

Hvala Zvončice  ,odštampala ja ovaj tvoj post  za poneti Wink Very Happy 
djole42

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 9/5/2014, 19:57

Lep dan za skitanje!
Sve mi vrvi od energije, Bak i Miss, sa prelepim avatarom u niskom startu! Ema, Sofija i Djole se spremaju za putesestvija. Uzivajte, drage zene. Ja skitam, lutam, skitam
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 35
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 10/5/2014, 08:38

Jutro !

Auuuuuuuuuu al ste se ulenjile zeneeeeeeeee!
Čim vas nema to znači da ste negde ili sa nekim i da vam je mnogo dobro i zato vam je sve oprošteno !
Danas dan za P ....prašina ...pranje...peglanje....
djole42

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SoJa taj 10/5/2014, 08:52

Helou, Maju, i od mene  sunny 

Nema me sto godina, svašta se izdešavalo, ne mogu da pohvatam...
Miss, Bak  cmoka bockalice moje najdraže, navijan najjače za vas  love 
Djoleeeee, draga moja drugarice, kad posle Peglanja, Prašine, Pranja... sledi Putovanje  Very Happy i to za Pariz, sve je lakše  Wink 

SoJa

Broj poruka : 2026
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 10/5/2014, 08:53

Nismn lenje! Samo spavamo

Dobro jutro.

Djole, ja sam ove nedelje dan za P prebacila u cetvrtak, pa sam danas u skitnji, celi celcati dan.

Divno je vreme, uhvatite sunca danas, ljubim sve i masem!!!
missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SoJa taj 10/5/2014, 09:11

Ja zaglavila kod "rođaka na selu"  lol!  Mislim, mojih i roditelja mm-a
Mama bila na kontroli kod onkologa, ponovo me ubacila, kaže da joj na pregledu dr. dugo opipavala creva i komentarisala kao da ima nečega, ali na izveštaju ništa ne piše. Pokušavam da je ubedim da ode na kolonoskopiju, ali mi ne uspeva. Dr. opšte pogledala izveštaj i kaže sve u redu... Novi momenat kod nje je užasna upala vene, od danas prima penicilin, pa će joj valjda biti bolje. Pritom ne ume da sedne, dođe mi da je vežem za krevet...
Ništa bolja situacija i sa majkom mm-a. Već dva meseca je jako loše, ali kod nje je u pitanju depresija, ne može da se podigne. U međuvremenu se porodila sestra mm-a, tj. ja postala ujna  Very Happy pa je masa ljudi prolazila kroz kuću, trebalo je to poslužiti, počastiti. I tako dođosmo za vikend, a zaglavismo debelo...
Što se mene tiče, bila pre neki dan u Nišu, radila poluprofil kortizola, i naravno, povišene vrednosti  Rolling Eyes Pisaću na temi. Ali, dan mi je bio predivan, družila se sa Djoletom i njm. Joj, kako mi je divne ljude doneo u život naš Kutak  d Vilice su me bolele od smeha, a oni u pripremi za Pariz, blistaju, ma ko mala deca. Djoleee  love 
Cure, sve vas  d 

SoJa

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 10/5/2014, 09:35

Soja, nadam se da ce obe mame biti bolje uskoro. Moja mama samo kuka da je muci srce, a onda ide da okopava ruze. Nema sanse da sedne.

Sveki mi je lose, bunca, prica gluposti, al sta ces, starost.

Od kad pijem ogestan svako jutro, mnogo mi je dobro. Smejem se, manje neruiram, lepopspavam, aktivnija sam. Mozda nije od ogestana, al ja recept ne menjam.

Elem, dodjoh da se poFalim, stigao spermogram, i to bolji nego prosle godine. I mm se podmladio! Bice plivaca, sam jos jc da naFatamo.

P. S. Jel rekoh da sam blentava i da mi je bas lepo? Epa jesam, zaboravih i ovo.

Soja, ujno, cestitam. Uskoro da i vi prosirite familiju

Bravo za druzenje, a Djole i njm ce provesti jos jedan medeni mesec, to je sigurno.
missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SoJa taj 10/5/2014, 09:46

Miss  queen neka ti je lepo! Sad će i meni, valjda, zbog kortizola prepisati bensedine, pa će i meni da bude lepo  Laughing 
Bravo za plivače  igra igra igra 

SoJa

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Star77 taj 10/5/2014, 12:50

Eeee drage moje, dobaaar daaan...bas sam vas pozelila. Slava je prosla, bilo sve divno, ica, pica, drustva i familije...veselo bi ali sam ja poslije toga spavala dva dana...nikad sw vise nisam umorila. Sad je dobro :) preletih sta se desavalo ovih dana...
Cufta, sretno nepusenje, ja prestala u januaru, mm nikad nije pusio, i sad za slavu zapalih par dana po tri cigare Sad sjele kao budali samar. Sad sam opet na odvikavanju Sad a volem ih samo tako.

Djole, je li taj vas zet jos uvijek u porodici :) salim se naravno, nasmija me slatko. Cuvaj naocale, treba vidjeti taj divni Pariz. Meni je to vec dugooo zelja, ali ne moze, pa cu jedva cekati da cujem tvojaiskustva iz prve ruke :)

Sofija, cestitam zavrsetak disertacije i zelim ti da se bas nauzivas u Rimu :)

Bak, neka vjestica ne dolazi makar godinu dana, sretan pocetak ti zelim od srca :)

Missile, ti bas uzivas a plan ti je bio za 10. Svaka cast, ja to ne bih u zivotu smislila. Moram uzeti taj tvoj recept za svejedno :)

Soja, bice sve u redu.

Karakaca, divne vijesti. Ni mm i ja nismo vjencani u crkvi, mislik da je to pravi i potpun dozivljaj. Sve cestitke.

Ema, nadam se da se odmaras sa svojim malisanom.

Eto drage moje, odoh za poslom pa poslije u setnju. Dan je divan a ja vas puuunoo volem i ljubim sve redom, i ove sto sam spomenula i ove sto nisam :)
Star77

Broj poruka : 970
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 10/5/2014, 13:31

Zene lepe, dancic!
Miss, drago mi je sto se podmladjujete, vas dvoje, klinaca!
Sojce lepo, drzim fige da sve bude u redu.
Karakaca ce biti mladas po drugi put, to je lepa vest!
Suzi, neka si malo i odmorila, uzivala, ma i zapalila, doci ce dan da ti nece na pamet pasti dsa zapalis. Znas kako to biva!
Ja s vremena na vreme imam svoju jabuka terapiju, drmnem jednu od jabuke, zavoza me i nasmeje i bude veeselo, veselo!
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 35
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 37 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21 ... 37  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh